1.5.3 / May 23, 2017
(4.3/5) (1847)

Description

101 Okey indir. 101 Okey, yapay zekası, zengingörsel efektleri, basit, kullanışlı arayüzü ile amaca uygun 101Yüzbir Okey indir. İnternetsiz, bilgisayara karşı okey 101 oyna.Ücretsiz 101 Okey İndir. Herkese iyi eğlenceler.

101 Okey Özellikleri:
- Google Game Play Service,
- Başarılar,
- Sıralamalar,
- İstatistikler,
- Görevler,
- Seviyeler.

Ayarlar:
- Katlamalı / Katlamasız seçeneği,
- Oyun Hız Ayarı,
- Akıllı Taş Dizme açık / kapalı

Okey 101 dört oyuncu ile birden fazla turda oynanır. Bu oyunda amaçmümkün olduğu kadar az puanla oyunu bitirmektir. Tüm turlar sonundaen az puana sahip olan oyuncu oyunun galibidir. Puanlar elde kalantaşların üzerindeki sayılar ile belirlenir (örnek: bir kırmızı 3 =üç puan, bir siyah 11 = 11 puan) Oyun desteden çekecek taşkalmayınca bitebileceği gibi oyunculardan birinin elini tamamlamasıile de bitebilir. Oyun belli sayıda turlardan oluşur (örnek: 3, 5,7, 9 veya 11 tur). Her tur oyunculardan birinin elini bitirmesinekadar sürer.

Oyuncular arasından bir oyuncunun dağıtıcı olarak belirlenmesindensonra dağıtıcı her oyuncuya 21 taş dağıtır ve kendine 22 taş alır.Geri kalan taşlar masada ters çevrilmiş şekilde dururken bir tanetaş açık durur. Bu açık taş jokeri (OKEY taşını) belirler. Oyunsaat yönünün tersine doğru oynanır. Oyuna taş dağıtan başlar ve buoyuncu taş çekmeden bir taş atar. Sonra onun sağındaki oynar. Hersırası gelen oyuncu ya desteden bir taş çeker ya da bir öncekioyuncunun attığı son taşı alır. Oyuncu taş çektikten sonra eğerelindeki serilerin toplamı 101 sayısına ulaşıyorsa elini açabilir(dizdiği serileri masanın üstüne koyar). Oyuncu elini açıncaelindeki serileri masaya diğer seri taşların yanına koyar. Eğeroyuncu masaya taş açamıyorsa masaya bir taş atarak sırasını savar.Oyun sırası gelen oyuncu sırasını mutlaka masaya bir taş ataraktamamlar hatta tüm elini açsa dahi son taşını masaya atmakzorundadır.

El açmak için en az 101 sayınız olmalıdır. El açmak için elinizdeaynı numaralı değişik renklerden 3 veya 4 adet set (örnek olaraksiyah 5, kırmızı 5 ve bir tane de mavi 5) veya aynı renklerdensıralı sayı seti (örnek olarak kırmızı 7,8,9) olmalıdır. Bir setteminimum 3 taş olmalıdır. Mevcut açılmış taşlara taş eklenebilmesiiçin oyuncunun minimum 101 sayısına ulaşarak elini açmış gerekir.Aynı oyun sırasında hem elinizi açabilir hem de diğer açılmışsetlere eklemeler yapabilirsiniz. Eğer oyuncu kendinden öncekioyuncunun attığı taşı alırsa bu aldığı taşı kullanmak zorundadır.Eğer bu atılan taşı alan oyuncu henüz elini açmamış ise bu taşıaldığı zaman elini açmalı ve açtığı setlerin birinin içinde bualınan taş da kullanılmış olmalıdır. Bu alınan taşın elinizdeistekada durmasına müsaade edilmez. Eğer bu alınan taş setoluşturmada veya el açmada kullanılamıyorsa bu taş geri yerinekonur ve desteden bir taş çekilir. Bu yanlışlıktan dolayı cezapuanı verilmez.

Eli açmak için bir başka yol da en az beş çift taş biriktirmektir.Çiftten anlaşılan benzer iki taştır. Eğer oyuncu bir kez çiftegiderek oyun açarsa bu oyunda bir daha normal bir set açamaz. Ancakdiğer oyuncuların açmış oldukları masadaki setlere taş ekleyebilir.Eğer masadaki dört oyuncu da aynı oyun içinde çift açarsa bu turiptal olur ve yeni oyuna başlanır. Hiçbir oyuncu bu oyunda cezapuanı almaz.

Ayrıca Pişti, Batak, Okey, Hearts, Spades, Gin Rummy gibioyunlarımızı da deneyebilirisiniz.
101 Okey hd ekranlara sahiptir.
101 Okey plus, 101 Yüzbir Okey, Okey 101.

NOT:
- OYUNDA PUANLAMALAR VE İSTATİSTİKLER ANLIK OLARAKGÜNCELLENMEZ!
101 Okey download. 101Okay, artificial intelligence, rich visual effects, simple,expedient and convenient interface 101 Hundred Okey download.Without internet, play hockey against the computer 101. 101 OkeyFree Download. Have fun everybody.

Okey 101 Features:
- Google Play Game Service,
- Achievements,
- Rankings,
- Statistics
- Tasks,
- Levels.

Settings:
- Folding / doubling option
- Game Speed ​​Adjustment,
- Smart Stacking Stones on / off

Okey 101 is played in more than one round with four players. Inthis game the goal is to finish the game with less points aspossible. All tours end the player with the least points is thewinner. Points are determined by the numbers on the hand rest stone(for example, a red 3 = three points, a black 11 = 11 points) Gameswill draw from the deck stones can also complement one hand of theplayer can be empty of bits. The game consists of a certain numberof times (eg, 3, 5, 7, 9 or 11 turns). Each round lasts until oneof the players to finish the hand.

The player the dealer deals each player 21 stone after thedetermination as a player and takes its distributors from 22 stone.The rest of the stones one stone stands as an inverted openstanding on the table. This exposed stone wildcard (OKEY stone)determines. The game is played anticlockwise right. The game startsthe player delivers the stone and a stone's throw from the pullstone. Then he plays the right of it. Each player or as a stonedeck that gets the last move that takes either a previous player.Cast stone after taking if you can open your hand if you reach thetotal number of 101 series in the hands (which puts on the table aseries knee). Players opened the series in the hands of the handsof the other series of stone put them on the table. If therepellent as throwing a stone table stone player can not open thetable. The game includes a complete throwing a stone at the tablemust order from the players or even the whole hand, even if you'rehungry is to throw the last stone on the table.

To open hands must have at least 101 points. 3 or 4 pieces of thesame number of sets of different colors on hand to open the hand(for example black 5, 5 red and one blue 5) or sequential number ofsets of the same color (red, for example 7,8,9) should be. It mustbe at least 3 blocks in a set. stone to stone Available opened byreaching the minimum 101 number will be added to the player's handmust have been hungry. During the same game can open your hand, youcan add your other opened both sets. If a player gets self carriedby the previous player must use the move as it takes. If it has notyet thrown move the player must open the hand must turn his handwhen he took this stone and stone used in this one taken in the setstarted. It is not allowed to be moved to stop the cue in yourhand. If this be not be used to create or stone set in hand to openthe stone is put in place and pulled back a stone from the deck.Because of this mistake will not be penalized.

Another way is to accumulate at least five pairs of stones to openthe hand. Two stones are alike understood the couple. If the playeronce again going hungry if the game can not open a double than anormal set in this game. However, other players can add a stone toset the table they have open. If four players at the table hungrycouples in the same game this tour will be canceled and a new gamebegins. No player will receive penalty points in this game.

He was also fired, Batak, Okey, Hearts, Spades, You can try out ourgames like Gin Rummy.
Okey 101 HD has a screen.
Okey 101 plus 101 hundred thousand Okey, Okey 101.

NOTE:
- Ratings and not UPDATING STATISTICS AS AN INSTANT GAME!

App Information 101 Okey - İnternetsiz

 • App Name
  101 Okey - İnternetsiz
 • Package Name
  com.hyilmaz.okey.yuzbir
 • Updated
  May 23, 2017
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 4.0 and up
 • Version
  1.5.3
 • Developer
  Fuzzy Mobile Games
 • Installs
  100,000 - 500,000
 • Price
  Free
 • Category
  Board
 • Developer
  Email support@fuzzymobilegames.com
  Feriköy Mah. Kuyularbaşı Sok. No:22 Şişli İstanbul
 • Google Play Link

Fuzzy Mobile Games Show More...

Hearts 2.4.1 APK
This game is classic free Hearts card game.Play the famous game of Hearts against opponents simulated byadvanced artificial intelligence. Now play Hearts.Hearts is also known under a number of different names around theworld, including Chase the Lady and Rickety Kate, and is similar tothe game Black Lady. In Turkey the game is called Queen of Spades,and in India it is known as Black Queen. Lets try this new Heartscard game.You can use this features in Hearts.Hearts Features:Google Game Play Service,Achievements,Score and Win Leaderboards,Quests,Levels,Stats.Hearts Settings:Jack of Diamonds Variant, ( a rule of Hearts )Game Speed,Card Size,Game Finish Score,Card Movement; Drag & Drop or Click,Customise player names,Designed for tablets and phones- You can try our Spades, Gin Rummy, Solitaire, Batak, Pişti, 101Okey and Okey game.
Batak 2.10.2 APK
Batak, yapay zekası, zengin görsel efektleri,basit, kullanışlı arayüzü ile amaca uygun ihaleli batak.İnternetsiz, bilgisayara karşı ihaleli batak indir ve batak oyna.Herkese iyi eğlenceler. Hemen şimdi Batak oyunu indir. Batak şimdisizlerle.Batak Seçenekleri:- İhaleli Batak,- Eşli İhaleli Batak,- Koz Maça,- Gömmeli Batak.- 3 5 8 Batak.Batak Özellikleri:- Google Game Play Services,- Başarılar,- Sıralamalar,- İstatistikler,- Görevler,- Seviyeler.Ayarlar:- Eş Elini Oyna,- El sayısı belirleme,- Kart Boyut Ayarı,- Oyun Hız Ayarı,- Sürükle bırak ve tıklayarak kart atış seçenekleri,- Otomatik Atış,- Gömülü kart göster/gösterme.Batak hd ekranlara sahiptir.Ayrıca Pişti, 101 Okey, Okey, Hearts, Spades, Gin Rummy gibioyunlarımızı da deneyebilirisiniz.NOT:- OYUNDA PUANLAMALAR VE İSTATİSTİKLER ANLIK OLARAKGÜNCELLENMEZ!- OYUNU HEM GOOGLE HESABINIZ İLE OYNAYARAK SIRALAMANIZIGÖREBİLİRSİNİZ, HEM DE GİRİŞ YAPMADAN OYNAYARAK SIRALAMANIZIGÖREBİLİRSİNİZ. DİKKAT BAZI DURUMLARDA HESABINIZDAN ÇIKIŞYAPARSANIZ PUANLARINIZ GÖZÜKMEZ, TEKRAR GİRİŞ YAPMANIZGEREKİR:- BATAK ONLİNE YENİ OYUN OLARAK ÇIKMIŞTIR!Batak plusYour use of Batak is free of charge in exchange for safety sharingsome of your device's idle resources for the benefit of others. Youmay turn off from settings. Please see our TOS for furtherinformation.https://sites.google.com/site/fuzzymobilegamesbatak/Batak, artificialintelligence, rich visual effects, simple, convenient auctionsgrebe goal with a handy interface. Without internet, download andplay against the computer auctions of quagmire quagmire. Have funeverybody. Batak game download now. Batak with you now.Batak Options:- auctions Batak,- Couple auctions Batak,- Trump Spades,- Recessed Batak.- 3 5 8 bog.Batak Features:- Google Play Game Services- Achievements,- Rankings,- Statistics,- Tasks,- Levels.Settings:- Match Play Hand,- determine the number of hands,- Card Size Adjustment,- Game Speed ​​Adjustment,- Drag and drop shots by clicking card options,- Automatic Shooting,- Embedded card show / show.Batak has a HD screen.It was also fired, 101 Okey, Okey, Hearts, Spades, you can try outour games like Gin Rummy.NOTE:- Ratings and not UPDATING STATISTICS AS AN INSTANT GAME!- you can RATES BY BOTH GOOGLE PLAY by PLAY WITH YOUR ACCOUNT, YOUCAN SEE BY BOTH by you DO NOT ENTER PLAY from DE. CAUTION MAKE OUTYOUR ACCOUNT If you do not appear POINTS IN SOME CASES, YOU MUST DOIT AGAIN ENTRY:- Swamp has been increasing ONLINE NEW GAMES!  plus BatakYour use of Batak is free of charge in exchange for safety sharingsome of your device's idle resources for the benefit of others. Youmay turn off from settings. Please see our TOS for furtherinformation.https://sites.google.com/site/fuzzymobilegamesbatak/
Pişti 2.8.4 APK
Yapay zekası, zengin görsel efektleri, basit,kullanışlı arayüzü ile amaca uygun pişti oyna. İnternetsiz piştioyna, bilgisayara karşı tek, eşli pişti oyna ( yakında online(internetli) pişti seçeneği de eklenecektir.), Herkese iyieğlenceler.Oyun Seçenekleri:- Pişti,- Dörtlü Pişti,- Eşli Pişti.Özellikler:- Google Game Play Service,- Başarılar,- Sıralamalar,- İstatistikler.Ayarlar:- Zorluk Seviyesi,- Oyun bitiş sayısı belirleme,- Kart Boyut Ayarı,- Oyun Hız Ayarı,- Sürükle bırak ve tıklayarak kart atış seçenekleri.Ayrıca Batak, 101 Okey, Okey, Hearts, Spades, Gin Rummy gibioyunlarımızı da deneyebilirisiniz.Pişti PlusArtificial intelligence,rich visual effects, simple, convenient interface to play withpurpose-cooked. play without internet was cooked, one against thecomputer, play was cooked paired (soon online (with internet)cooked option will be added.) Everybody have fun.Game Options:- He was fired,- Four were fired,- Co-op was fired.Features:- Google Play Game Service,- Achievements,- Rankings,- Statistics.Settings:- Difficulty Level,- Determine the number of games ending,- Card Size setting,- Game Speed ​​Adjustment,- Drag and drop shots by clicking card options.Also Batak, 101 Okey, Okey, Hearts, Spades, You can try out ourgames like Gin Rummy.Pişti Plus
Okey 1.5.9 APK
Okey is a game of classic. Artificialintelligence, rich visual effects, simple, expedient and convenientinterface to your joker game. Without internet, play against thecomputer. Everybody have fun.Features:- Google Game Play Service,- Achievements,- Leaderboards,- Statistics- Quests- Levels.Settings:- Determine the Game Score,- Game Speed Adjustment,- Joker color on / off,- Indicator points on / off,- Smart Stacking Tiles on / offThis game is similar to Rummy / Rummikub.Game Set:Okey game is played with four players as standard. Okey tablecontains the name of the cue for arranging the player's tiles. Red,black, blue and green color of the tile has a total of 106 unitsconsisting of two sets of numbers from 1 to 13. There are also twotile which are fake joker.Start:Tiles mixed with each player given 14 tiles. The first will playthe players are given extra 1 tile and 15 tile starts.Klasik Okey oyunudur. Yapay zekası, zengin görsel efektleri, basit,kullanışlı arayüzü ile amaca uygun okey oyunu karşınızda.İnternetsiz, bilgisayara karşı okey oynayın. Herkese iyieğlenceler.Özellikler:- Google Game Play Service,- Başarılar,- Sıralamalar,- İstatistikler,- Görevler,- Seviyeler.Ayarlar:- Sayıdan düş belirleme,- Oyun Hız Ayarı,- Renkli Okey açık / kapalı,- Gösterge puanı açık / kapalı,- Akıllı Taş Dizme açık / kapalı
Spades 1.1.11 APK
This game is classic free Spades game. Playthe famous game of Spades against opponents simulated by advancedartificial intelligence. Now play Spades game.Spades brings this classic 4-player contract trick taking card gameto Google Play, created to the same high standard as the rest ofour games, Spades plus supplies classy graphics, super smoothgameplay, highly scalable difficulty & much more! Play Spadesfree.You can use this features in this Spades.Spades Features:Google Game Play Service,Achievements,Score and Win Leaderboards,Quests,Levels,Stats.Spades Settings:Bidding modes: Standard, Whiz, Mirror, Suicide,Trump Cards Options: Ace-High, Joker-Joker, Joker-Joker-Deuce,Joker-Joker-Deuce-Deuce,10 Bag Penalty option,Nil Points option,Blind Nil option,Game Speed,Card Size,Game Finish Score,Card Movement; Drag & Drop or Click,12 Avatars selection,Customise player names,Spades plus designed for tablets and phones- Spades Online will be soon.-Play Spades plus try our Gin Rummy, Hearts, Batak and Solitairegame.
WordLand 1.0.4 APK
WordLand, consisting of English words,wordgame. You will try to find the words consisting 4, 5, 6, 7 and8letters. You encounter different words with different challengesinevery levels. When you level up, you have to find wordsindifferent countdowns.- You will guess the words by green and yellow tips. You havetheright to trial five times.- Green; mean to the location of the letter is correct!- Yellow; letter in the word, but location is wrong!- Remember that you are competing the time and countdownischanging in all levels!Hurry to find the words, how quickly find, the more points.Wordsare composed of different stars. Stars mean word difficulty,onestar is easy word and four star is the most difficult.Remember,when you find high starred word, you will get morepoints.- Get connected with your Google account in the game,Compareyour score with other people. Be the best!- Complete the achievements and get the badges!- Follow the weekly quests and get more points!Have fun.Game Features- Google Game Services,- Achievements,- Leaderboards,- Quests,- Stats,- Levels,
101 Okey - İnternetsiz 1.5.3 APK
101 Okey indir. 101 Okey, yapay zekası, zengingörsel efektleri, basit, kullanışlı arayüzü ile amaca uygun 101Yüzbir Okey indir. İnternetsiz, bilgisayara karşı okey 101 oyna.Ücretsiz 101 Okey İndir. Herkese iyi eğlenceler.101 Okey Özellikleri:- Google Game Play Service,- Başarılar,- Sıralamalar,- İstatistikler,- Görevler,- Seviyeler.Ayarlar:- Katlamalı / Katlamasız seçeneği,- Oyun Hız Ayarı,- Akıllı Taş Dizme açık / kapalıOkey 101 dört oyuncu ile birden fazla turda oynanır. Bu oyunda amaçmümkün olduğu kadar az puanla oyunu bitirmektir. Tüm turlar sonundaen az puana sahip olan oyuncu oyunun galibidir. Puanlar elde kalantaşların üzerindeki sayılar ile belirlenir (örnek: bir kırmızı 3 =üç puan, bir siyah 11 = 11 puan) Oyun desteden çekecek taşkalmayınca bitebileceği gibi oyunculardan birinin elini tamamlamasıile de bitebilir. Oyun belli sayıda turlardan oluşur (örnek: 3, 5,7, 9 veya 11 tur). Her tur oyunculardan birinin elini bitirmesinekadar sürer.Oyuncular arasından bir oyuncunun dağıtıcı olarak belirlenmesindensonra dağıtıcı her oyuncuya 21 taş dağıtır ve kendine 22 taş alır.Geri kalan taşlar masada ters çevrilmiş şekilde dururken bir tanetaş açık durur. Bu açık taş jokeri (OKEY taşını) belirler. Oyunsaat yönünün tersine doğru oynanır. Oyuna taş dağıtan başlar ve buoyuncu taş çekmeden bir taş atar. Sonra onun sağındaki oynar. Hersırası gelen oyuncu ya desteden bir taş çeker ya da bir öncekioyuncunun attığı son taşı alır. Oyuncu taş çektikten sonra eğerelindeki serilerin toplamı 101 sayısına ulaşıyorsa elini açabilir(dizdiği serileri masanın üstüne koyar). Oyuncu elini açıncaelindeki serileri masaya diğer seri taşların yanına koyar. Eğeroyuncu masaya taş açamıyorsa masaya bir taş atarak sırasını savar.Oyun sırası gelen oyuncu sırasını mutlaka masaya bir taş ataraktamamlar hatta tüm elini açsa dahi son taşını masaya atmakzorundadır.El açmak için en az 101 sayınız olmalıdır. El açmak için elinizdeaynı numaralı değişik renklerden 3 veya 4 adet set (örnek olaraksiyah 5, kırmızı 5 ve bir tane de mavi 5) veya aynı renklerdensıralı sayı seti (örnek olarak kırmızı 7,8,9) olmalıdır. Bir setteminimum 3 taş olmalıdır. Mevcut açılmış taşlara taş eklenebilmesiiçin oyuncunun minimum 101 sayısına ulaşarak elini açmış gerekir.Aynı oyun sırasında hem elinizi açabilir hem de diğer açılmışsetlere eklemeler yapabilirsiniz. Eğer oyuncu kendinden öncekioyuncunun attığı taşı alırsa bu aldığı taşı kullanmak zorundadır.Eğer bu atılan taşı alan oyuncu henüz elini açmamış ise bu taşıaldığı zaman elini açmalı ve açtığı setlerin birinin içinde bualınan taş da kullanılmış olmalıdır. Bu alınan taşın elinizdeistekada durmasına müsaade edilmez. Eğer bu alınan taş setoluşturmada veya el açmada kullanılamıyorsa bu taş geri yerinekonur ve desteden bir taş çekilir. Bu yanlışlıktan dolayı cezapuanı verilmez.Eli açmak için bir başka yol da en az beş çift taş biriktirmektir.Çiftten anlaşılan benzer iki taştır. Eğer oyuncu bir kez çiftegiderek oyun açarsa bu oyunda bir daha normal bir set açamaz. Ancakdiğer oyuncuların açmış oldukları masadaki setlere taş ekleyebilir.Eğer masadaki dört oyuncu da aynı oyun içinde çift açarsa bu turiptal olur ve yeni oyuna başlanır. Hiçbir oyuncu bu oyunda cezapuanı almaz.Ayrıca Pişti, Batak, Okey, Hearts, Spades, Gin Rummy gibioyunlarımızı da deneyebilirisiniz.101 Okey hd ekranlara sahiptir.101 Okey plus, 101 Yüzbir Okey, Okey 101.NOT:- OYUNDA PUANLAMALAR VE İSTATİSTİKLER ANLIK OLARAKGÜNCELLENMEZ!101 Okey download. 101Okay, artificial intelligence, rich visual effects, simple,expedient and convenient interface 101 Hundred Okey download.Without internet, play hockey against the computer 101. 101 OkeyFree Download. Have fun everybody.Okey 101 Features:- Google Play Game Service,- Achievements,- Rankings,- Statistics- Tasks,- Levels.Settings:- Folding / doubling option- Game Speed ​​Adjustment,- Smart Stacking Stones on / offOkey 101 is played in more than one round with four players. Inthis game the goal is to finish the game with less points aspossible. All tours end the player with the least points is thewinner. Points are determined by the numbers on the hand rest stone(for example, a red 3 = three points, a black 11 = 11 points) Gameswill draw from the deck stones can also complement one hand of theplayer can be empty of bits. The game consists of a certain numberof times (eg, 3, 5, 7, 9 or 11 turns). Each round lasts until oneof the players to finish the hand.The player the dealer deals each player 21 stone after thedetermination as a player and takes its distributors from 22 stone.The rest of the stones one stone stands as an inverted openstanding on the table. This exposed stone wildcard (OKEY stone)determines. The game is played anticlockwise right. The game startsthe player delivers the stone and a stone's throw from the pullstone. Then he plays the right of it. Each player or as a stonedeck that gets the last move that takes either a previous player.Cast stone after taking if you can open your hand if you reach thetotal number of 101 series in the hands (which puts on the table aseries knee). Players opened the series in the hands of the handsof the other series of stone put them on the table. If therepellent as throwing a stone table stone player can not open thetable. The game includes a complete throwing a stone at the tablemust order from the players or even the whole hand, even if you'rehungry is to throw the last stone on the table.To open hands must have at least 101 points. 3 or 4 pieces of thesame number of sets of different colors on hand to open the hand(for example black 5, 5 red and one blue 5) or sequential number ofsets of the same color (red, for example 7,8,9) should be. It mustbe at least 3 blocks in a set. stone to stone Available opened byreaching the minimum 101 number will be added to the player's handmust have been hungry. During the same game can open your hand, youcan add your other opened both sets. If a player gets self carriedby the previous player must use the move as it takes. If it has notyet thrown move the player must open the hand must turn his handwhen he took this stone and stone used in this one taken in the setstarted. It is not allowed to be moved to stop the cue in yourhand. If this be not be used to create or stone set in hand to openthe stone is put in place and pulled back a stone from the deck.Because of this mistake will not be penalized.Another way is to accumulate at least five pairs of stones to openthe hand. Two stones are alike understood the couple. If the playeronce again going hungry if the game can not open a double than anormal set in this game. However, other players can add a stone toset the table they have open. If four players at the table hungrycouples in the same game this tour will be canceled and a new gamebegins. No player will receive penalty points in this game.He was also fired, Batak, Okey, Hearts, Spades, You can try out ourgames like Gin Rummy.Okey 101 HD has a screen.Okey 101 plus 101 hundred thousand Okey, Okey 101.NOTE:- Ratings and not UPDATING STATISTICS AS AN INSTANT GAME!
FreeCell 2.0.1 APK
If you like Windows FreeCell, you're going tolove FreeCell too! In this game, playing FreeCell has never been sofun and easy. Simply drag & drop or tap-to-move cards usingyour finger on the screen for intuitive control.Game Features:- Landscape- Statistics, Auto fill.- Settings,- Google Game Play Service,- Achievements,- Score, Win, Best Time Leaderboards,- Statistics,- Quests,- Levels.

Top Apps Show More...

WIFI WPS WPA TESTER 3.7 APK
**Devices WITHOUT root permissions and withAndroid >= 5.0 (Lollipop), can connect with this app but theyCANNOT view the WEP-WPA-WPA2****Devices WITHOUT root permissions and with Android < 5.0(Lollipop), CANNOT connect with this app and they CANNOT view theWEP-WPA-WPA2**Do you want to know if your Access Point is vulnerable at the WPSprotocol?Wifi Wps Wpa Tester is the app that you need!With this app, you can test the connection to AP with WPSPIN.PINs are calculated with many algorithms:-Zhao-TrendNet-Dlink-Dlink+1-Belkin(root)-FTE-xxx-TrendNet-Asus-AiroconRealtek-EasyBox Arcadyan-ArrisAnd others default PIN of MANY Access Point.Then NOT ALL AP ARE COMPATIBLE WITH THIS APP.App needs root permissions for devices with Android version <5.0 ( LOLLIPOP ).For devices with Android >= 5.0 you can test the PINs with thisapp and you can connect, BUT YOU CANNOT SEE WPA ( OR WEP ) PASSWORDWITHOUT ROOT PERMISSIONS.Use this app only with your own AP for do not go against thelaw.Privacy Policy :https://www.iubenda.com/privacy-policy/8000344
WordPress APK
WordPress for Android puts the power ofpublishing in your hands, making it easy to create and consumecontent. Write, edit, and publish posts to your site, check stats,and get inspired with great posts in the Reader. What’s more? It’sopen source.WordPress for Android supports WordPress.com and self-hostedWordPress.org sites running WordPress 3.5 or higher.Visit the forums to get help with the app:http://android.forums.wordpress.org
Blog 0.0.1 APK
SATISH
Our blog posts include experiment resultsofonline marketing, how to articles, tools and tips for runningyourbusiness, business ideas, online selling, entrepreneurship,startups, success stories, interviews and reviews of relevantbooks.You can visit the web version of ourapp:http://technotip.orgFeatures1. Has a list of 8 recent articles on the homepage and usercannavigate to older blog posts.2. Clear reading experience with bigger fonts on articlepage.3. Facility to bookmark the article and read later frombookmarkssection.4. Cache the recently viewed article for offline reading.5. List of pages.6. Search facility.7. List posts based on Category.8. List posts by author/contributor.9. Invite others to our app via Social Sharing Apps.Option to rate the app.10. Facility to directly share the posts and pages with othersfrominside the app via popular social sharing applications.
WPS Connect 1.3.6 APK
FroX
With this app you'll can connect to WiFinetworks which have WPS protocol enabled. This feature was onlyavailable in version 4.1.2 of Android.App developed with educational purposes. I am not responsible forany misuse.Released under license CC BY-NC-ND 4.0:https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/4.0/WPS: http://es.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi_Protected_SetupWPS Connect is focused on verifying if your router is vulnerable toa default PIN. Many routers that companies install ownvulnerabilities in this aspect. With this application you can checkif your router is vulnerable or not and act accordingly.Includes default PINs, as well as algorithms such Zhao Chesung(ComputePIN) or Stefan Viehböck (easyboxPIN).Tested on:- LG G2- Nexus 5- Samsung Galaxy S3IMPORTANT!!Prior to an assessment, understand that it serves theapplication.
XPOSED IMEI Changer 1.6 APK
Vivek.V
ROOT REQUIREDXPOSED FRAMEWORK REQUIREDIF You dont know What is XPOSED Framework then do not try thisapplication (it wont work)Hi Guys,I read about the Xposed framework in xda and other websites.somewebsites have really good tutorials about it.So what I understandis that we can modify a function and its return values using theXposed Framework.I have created and Xposed Module For Changing (MASKING) the IMEINo of the PhoneChange Means How Other Application gets the IMEI No of the deviceusing below codeAs you all know,The Value is not permanent as it is an XposedModule :)XDA-Developers Threadhttp://forum.xda-developers.com/xposed/modules/xposed-imei-changer-t2847187Pro version :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vivek.imeichangerproStepsInstall appEnable module in xposed frameworkCome back to app and enter new valuePress ApplyGo to xposed moduleOpen framework pageDo a soft rebootOpen the appAnd you can see new valuecheck the value by dialing *#06#, you can see the new value
Administrator 1.3 APK
Simple app that lets you control your wirelessconnections ANDROID device.Features:- Turn onTurn data connection, WIFI and BLUETOOTH.- See the list of the connected BLUETOOTH devices withinreach.- Multi-language: Spanish and English.
Smule Sing! 4.4.3 APK
Smule
We all have a voice. Find yours. Sing yourfavorite songs, use audio effects and video filters! Soloprivately, karaoke with friends, connect with singers around theworld, or duet with celebrity artists like Nick Jonas and EdSheeran. Choose from millions of songs, create music videos andshare them with our 50M+ musically minded, supportive community.It’s just like karaoke, only better. Sing free today!Featured on Entertainment Tonight, Forbes, and Google Play’s BestApps.-----------FEATURES• Sing along to new and classic songs with music and lyrics• Sound like a pro! Add studio polish with our amazing audioeffects• Use pitch correction and reverb to get real-time feedback on yoursinging• Apply video filters to make your recording look moreprofessional! Choose from Selfie, Vintage, Black & White,Sepia, and Fight Club• Share what you make on our global platform to get discovered.Love, comment and share other videos• Upload your song to the Smule Sing! Songbook for other singers toperform• Connect with Facebook to find and karaoke with friends on SmuleSing! Chat with other singers• Duet with the Artist - Shawn Mendes, James Arthur, Jessie J,Jason Derulo, Kylie Minogue, Linkin Park, X Ambassadors, OMI, CarlyRae Jepsen, Charlie Puth, Silento and many more-----------------------------------------------------New songs added every day! Choose from a massive catalog of Pop,R&B, Rock, Rap, Hip Hop, Country, Soundtracks, Latin, K-Pop andmore! Popular on Smule Sing!:POP HITS & BALLADS:* Shape of You - Ed Sheeran* Play That Song - Train* Treat You Better - Shawn Mendes* Say You Won’t Let Go - James Arthur* Closer - The Chainsmokers, ft. Halsey* 7 Years - Lukas Graham* Rockabye - Clean Bandit, ft. Anne-Marie* Love me Like You Do - Ellie Goulding* All of Me - John Legend* Stay - Rihanna ft. Mikky Ekko* Love Yourself - Justin BieberNEW CLASSICS & KARAOKE ESSENTIALS:* Killing Me Softly - The Fugees* I Will Survive - Gloria Gaynor* Un-break My Heart- Toni Braxton* Happy - Pharrell Williams* Eye of the Tiger - Survivor* Bohemian Rhapsody - QueenMUSICALS & SOUNDTRACKS:* Beauty and the Beast - Beauty and the Beast (Disney)* Part of Your World - The Little Mermaid (Disney)* Let It Go - Idina Menzel (from Frozen by Disney)* Cups (When I’m Gone) - Anna KendrickDon’t see your must-sing karaoke jam? Upload to the Smule Sing!Songbook:https://www.smule.com/support/upload#songbookCONNECTING THE WORLD THROUGH MUSIC™We believe that music is much more than just listening— it's aboutcreating, sharing, discovering, participating, and connecting withpeople. It is the original social network with the power to breakdown barriers, touch souls and bring people together from all overthe world.Lots of talents get discovered through our Smule Sing! platform.Love, comment, and share performances to show your support and meetincredible singers from all over the world. Skip the karaoke bar -karaoke free, sing anywhere, show off your talent, and getfans!LOOK GREAT, SOUND LIKE A PRONo matter what kind of singer you are, you can sound amazing everytime with Smule Sing!’s voice enhancement technology. Like being ina recording studio, use special voice effects and video filters tochange the pitch, add reverb, autotune, and smooth overimperfections with our Selfie filter. Love singing along to songson the radio? If you are musically inclined, have imagined singinga solo on stage, performing a duet with a pop star, or joining anacapella group, download Smule Sing! for free today! Smule is asupportive, joyful community where music-making at all levels isencouraged and appreciated.FOLLOW US and keep up with new major artists and featured singerson Sing!http://www.smule.comhttp://www.facebook.com/smulehttp://www.youtube.com/smulehttp://www.twitter.com/smulehttp://plus.google.com/+smuleHave questions on a particular permission?http://www.smule.com/support/sing#android
WiFi Master Key - by wifi.com 4.1.103 APK
With a hundreds of millions of free Wi-Fihotspots shared by our users globally, you can connect to freeWi-Fi with WiFi Master Key (by en.wifi.com - LinkSureSingapore)!Search & connect to shared WiFi hotspots indicated by a BlueKey. Easy and safe.THE WIFI MASTER KEY EXPERIENCE- Cost Savings: Save data costs by connecting to free shared WiFihotspots.- Easy and Fast: just search for the blue key and tap to connectWiFi!- Safe and Secured: All shared password are not revealed. It isencrypted to protect sharer’s privacy and security.- Easy to understand in your own language: Available in 19languages across 223 countries and regions.English,Thai, Bahasa Indonesia, Malay, Vietnamese, SimplifiedChinese, Traditional Chinese TW,Traditional Chinese HK, Japanese,Korean, Portuguese, Spanish, Russian, Arabic,Turkish, Hindi,French, Italian, German...more languages coming soon.Disclaimer: WiFi Master Key is not a hacking tool. It does notassist in unlocking passwords of Wi-Fi hotspots that are not sharedby the users. Hacking is illegal.With our growing community of over 900 MILLION users (Chinese andGlobal version combined), we aim to build a trusted platform foreverybody to enjoy the Internet. So, come join the world’s largestWiFi sharing community today! If you don’t find shared hotspot yet,don’t worry, give the community some time to grow. We are handlingover 4 BILLION connections daily and the number is growing rapidly.There will be more and more shared WiFi to help you get connectedonline and surf the Internet free!Rate us to show us your love! It means a lot to keep usgoing!Have a question? Wanna leave a feedback or suggestion? Sure, we’dlove to hear them— tell us here or on our Facebook page!https://www.facebook.com/wifimasterkey.Spread the word, and keep sharing WiFi!