1.1 / September 19, 2015
(5.0/5) (7)

Description

Pers İmparatorluğu istilasında Atina veSpartaYunan şehir devletlerini fethetmek için biraz ganimetgerekiyordu.Persler istilada başarılıydı ama Yunanistan'ı fethetmekiçin dahaçok askere ve paraya ihtiyaç vardı. Bunun gerçekleşmesiiçin senSEÇİLMİŞ BİR SAVAŞÇISIN ve Kral Leonidas'ın en güvenilirbiraskerisin. Şimdi tüm erkek Spartan vatandaşlar gibi,korkusuzca,zihinsel ve fiziksel eğitiminle SPARTA için ganimettoplama zamanı.Unutma; Spartalılar yuvarlak kalkan, mızrak ve demirkısa kılıçkullanırlar.... OYUN ÖZELLİKLERİ M.Ö. 480 yılındaSpartalı içinganimet toplama Macerasını yaşayın ArkadaşlarınızlabirlikteGerçekçi savaş sesleri. Yükseltilebilir silah ve zırhİnanılmazkarakterler animasyon HD grafik Hızlı tempolu oyunusahnesi Fantazitarih oyunu Gerçek hayat savaş sahnesi MightySpartans Kolaypürüzsüz ve güç kontrolleri Telefon ve hazır TabletBir adam; kenditopraklarında güvenli cesur olmalı.Pers ordusunuyenmek için aşırıyıkım stratejisi olması lazım;Bunun içinde altıntoplamangerekiyor. Bir gerçek bir Spartalı:Ölümüne Gidip OrdusuİçinGanimetleri Toplamalı ve Savaşmalı Arkadaşlarınla bu yenizorluoyunu paylaş. Sparta kaderini değiştirmek senin elinde. Yüzyıllariçinde görülen tarihsel bir savaş deneyiminin bir parçası ol.ŞimdiSavaş Zamanı!
I needed a littlebootyinvasion of the Persian Empire to conquer the Greekcity-states ofAthens and Sparta. It was successful in invadingPersians toconquer Greece, but with more troops and money needed.For this tohappen you are a chosen warrior and King Leonidas'smostreliable're military. Now, like all male Spartan citizens,fear,mental and physical training with SPARTAN time to collectthespoils. Remember; Spartans round shield, they used spears andironshort sword .... GAME FEATURES BC Booty to the Spartans in 480Livethe Adventure Realistic battle sounds with yourfriends.Upgradeable weapons and armor, incredible HD graphicsFast-pacedgame character animation scene Fantasy history game issmooth andeasy real-life battle scenes Mighty Spartans phone powercontrolsand a man ready tablets; You have to be brave extremedestructionolmalı.pers military strategy to defeat safe in theirown land, youneed to collect gold in it. A true Spartan: DeathSpoils the ballfor the Army should go and should share this newchallenging gamewith your friends War. Sparta is in your hands tochange the fate.Be a part of the historical experience of war seenin a hundredyears. Wartime Now!

App Information Spartan Dash

 • App Name
  Spartan Dash
 • Package Name
  com.tezgroup.spartandash
 • Updated
  September 19, 2015
 • File Size
  16M
 • Requires Android
  Android 2.3.3 and up
 • Version
  1.1
 • Developer
  TZ-Soft
 • Installs
  50 - 100
 • Price
  Free
 • Category
  Adventure
 • Developer
  Visit website Email app@tezgroup.net
  6660 Sokak No 20 Daire 6 Karşıyaka / İzmir
 • Google Play Link

TZ-Soft Show More...

Gülümseyen Yüzler - Eşleştirme 2.0 APK
TZ-Soft
Gülümseyen yüzler, çocuklar ve her yaştaninsanlar için ücretsiz efsane kabarcık pop oyunudur. Bu tatlı şekersürgün bubble pop puzzle oyunu, aynı gülen baloncuklarkombinasyonları yapın ve alt ulaşmadan onları patlama ezmekgerekir. Eğer patlama ezmek kabarcıklar her seviye için birzamanlayıcı ve tatlı şeker gülen büyük kombinasyon ile daha yüksekpuan alın. Şimdi bu tatlı şeker gülen kabarcık ezmek oyunu İNDİRİNve bu kabarcık jöle patlamada kabarcıklar puzzle oyunu efsanesinipuanınızı yenmek için arkadaşlarınızı ve ailenizi meydan okuyarakeğlenmek için sizi bekliyor.Özellikler:- 3 Farklı kabarcık ezmek oyunu çalış- Kolay kademe kademe puzzle oyunu oyna.- Komik gülen karakterler ve canavarlar ile Serin HD grafik- Tüm aile için uygundur Puzzle oyunu.Gülümseyen Yüzler oyununu beğendiyseniz, görüşlerinizi yollamayıunutmayınSmiling faces, childrenand bubbles pop legend is a free game for people of all ages. Thissweet candy shoot bubble pop puzzle game, but smiling bubbles mustburst to crush them before they reach the structure andsub-combinations. If you crush the bubble burst received a higherscore with a timer and sweet sugar smiling great combination foreach level. Download the game now this sweet candy crush smilingjelly bubbles and bubbles in the bubble bursting puzzle game iswaiting for you to enjoy reading challenge your friends and familyto beat your score legend.Features:- 3 tries to crush different bubble games- Easy step by step puzzle game play.- Cool HD graphics with funny characters and monsters smiling- Suitable for all the family Puzzle game.If you like the smiling faces game, do not forget to send us yourfeedback
Spartan Dash 1.1 APK
TZ-Soft
Pers İmparatorluğu istilasında Atina veSpartaYunan şehir devletlerini fethetmek için biraz ganimetgerekiyordu.Persler istilada başarılıydı ama Yunanistan'ı fethetmekiçin dahaçok askere ve paraya ihtiyaç vardı. Bunun gerçekleşmesiiçin senSEÇİLMİŞ BİR SAVAŞÇISIN ve Kral Leonidas'ın en güvenilirbiraskerisin. Şimdi tüm erkek Spartan vatandaşlar gibi,korkusuzca,zihinsel ve fiziksel eğitiminle SPARTA için ganimettoplama zamanı.Unutma; Spartalılar yuvarlak kalkan, mızrak ve demirkısa kılıçkullanırlar.... OYUN ÖZELLİKLERİ M.Ö. 480 yılındaSpartalı içinganimet toplama Macerasını yaşayın ArkadaşlarınızlabirlikteGerçekçi savaş sesleri. Yükseltilebilir silah ve zırhİnanılmazkarakterler animasyon HD grafik Hızlı tempolu oyunusahnesi Fantazitarih oyunu Gerçek hayat savaş sahnesi MightySpartans Kolaypürüzsüz ve güç kontrolleri Telefon ve hazır TabletBir adam; kenditopraklarında güvenli cesur olmalı.Pers ordusunuyenmek için aşırıyıkım stratejisi olması lazım;Bunun içinde altıntoplamangerekiyor. Bir gerçek bir Spartalı:Ölümüne Gidip OrdusuİçinGanimetleri Toplamalı ve Savaşmalı Arkadaşlarınla bu yenizorluoyunu paylaş. Sparta kaderini değiştirmek senin elinde. Yüzyıllariçinde görülen tarihsel bir savaş deneyiminin bir parçası ol.ŞimdiSavaş Zamanı!I needed a littlebootyinvasion of the Persian Empire to conquer the Greekcity-states ofAthens and Sparta. It was successful in invadingPersians toconquer Greece, but with more troops and money needed.For this tohappen you are a chosen warrior and King Leonidas'smostreliable're military. Now, like all male Spartan citizens,fear,mental and physical training with SPARTAN time to collectthespoils. Remember; Spartans round shield, they used spears andironshort sword .... GAME FEATURES BC Booty to the Spartans in 480Livethe Adventure Realistic battle sounds with yourfriends.Upgradeable weapons and armor, incredible HD graphicsFast-pacedgame character animation scene Fantasy history game issmooth andeasy real-life battle scenes Mighty Spartans phone powercontrolsand a man ready tablets; You have to be brave extremedestructionolmalı.pers military strategy to defeat safe in theirown land, youneed to collect gold in it. A true Spartan: DeathSpoils the ballfor the Army should go and should share this newchallenging gamewith your friends War. Sparta is in your hands tochange the fate.Be a part of the historical experience of war seenin a hundredyears. Wartime Now!
Pyramid Crush 1.0 APK
TZ-Soft
Pyramid Crush çılgın bir iki eleme oyunu!Elmasları Kaydırarak Üçlü veya Daha Fazla Duruma Getirin veYokEdin...Nasıl Oynanır:- Bu kayma, böylece aynı bloğun iki ya da daha fazlatıklayın.- Hedefleri İki türü vardır: Belirli bir kısmını ulaşmak için,elmasbelirli bir sayıda toplanan- İki modları: tek Belirtilen süre içinde diğer adımlarınöncedenbelirlenmiş bir süre içinde tamamlanır,Özellikler:- Zor Kolay Başlamak için, yetkin- Çarpıcı UI, animasyon, özel efektler- 40 çeşit seviye ile size süper bir oyun deneyimi sunarGüncellemeler Devam Edecektir.Crush two qualifyingacrazy game of Pyramid!Triple Diamonds scrolling or Return to Never Find More Statusand...How to play:- This shift, so the same block of two or more click.- There are two types of goals: to achieve a specificpart,collected a certain number of diamonds- Two modes: other steps are completed within a predeterminedtimeperiod specified in a single,Features:- Easy To Start Difficult, competent- Stunning UI, animation, special effects- 40 kinds of levels offers a superb gaming experienceUpdates Will Continue.
Saftirik Hostes 0.1 APK
TZ-Soft
Saftirik Hostes, Mizahi Bir İsimle KabinMemuruve Adaylarının Aradığı Bilgiyi Bulabileceği En İyi Platform,İşİlanları, Sınav Sistemi, Mağazaları, Nerede Ne Yenir, NeredeKimGezdirir, Tüm Her Şeyi Burada Bulabilirsiniz.Dorks Hostess,Humorousheat with the Cabin Crew and Best Platform Candidates willfind theinformation he's looking for, Job, Test System, Stores,Where toEat, Where Who Panning, All Everything you can findhere.
Telephone Call Recorder 1.0 APK
TZ-Soft
With Call Recorder app:- You can record your calls automatically while calling,- Also you can organize your call records, view all your callrecords and group them by names, or by dates,- You can play back, or save your calls to mp3 files on your SDcard,

Top Apps Show More...

WIFI WPS WPA TESTER 3.7 APK
**Devices WITHOUT root permissions and withAndroid >= 5.0 (Lollipop), can connect with this app but theyCANNOT view the WEP-WPA-WPA2****Devices WITHOUT root permissions and with Android < 5.0(Lollipop), CANNOT connect with this app and they CANNOT view theWEP-WPA-WPA2**Do you want to know if your Access Point is vulnerable at the WPSprotocol?Wifi Wps Wpa Tester is the app that you need!With this app, you can test the connection to AP with WPSPIN.PINs are calculated with many algorithms:-Zhao-TrendNet-Dlink-Dlink+1-Belkin(root)-FTE-xxx-TrendNet-Asus-AiroconRealtek-EasyBox Arcadyan-ArrisAnd others default PIN of MANY Access Point.Then NOT ALL AP ARE COMPATIBLE WITH THIS APP.App needs root permissions for devices with Android version <5.0 ( LOLLIPOP ).For devices with Android >= 5.0 you can test the PINs with thisapp and you can connect, BUT YOU CANNOT SEE WPA ( OR WEP ) PASSWORDWITHOUT ROOT PERMISSIONS.Use this app only with your own AP for do not go against thelaw.Privacy Policy :https://www.iubenda.com/privacy-policy/8000344
WordPress APK
WordPress for Android puts the power ofpublishing in your hands, making it easy to create and consumecontent. Write, edit, and publish posts to your site, check stats,and get inspired with great posts in the Reader. What’s more? It’sopen source.WordPress for Android supports WordPress.com and self-hostedWordPress.org sites running WordPress 3.5 or higher.Visit the forums to get help with the app:http://android.forums.wordpress.org
Blog 0.0.1 APK
SATISH
Our blog posts include experiment resultsofonline marketing, how to articles, tools and tips for runningyourbusiness, business ideas, online selling, entrepreneurship,startups, success stories, interviews and reviews of relevantbooks.You can visit the web version of ourapp:http://technotip.orgFeatures1. Has a list of 8 recent articles on the homepage and usercannavigate to older blog posts.2. Clear reading experience with bigger fonts on articlepage.3. Facility to bookmark the article and read later frombookmarkssection.4. Cache the recently viewed article for offline reading.5. List of pages.6. Search facility.7. List posts based on Category.8. List posts by author/contributor.9. Invite others to our app via Social Sharing Apps.Option to rate the app.10. Facility to directly share the posts and pages with othersfrominside the app via popular social sharing applications.
WPS Connect 1.3.6 APK
FroX
With this app you'll can connect to WiFinetworks which have WPS protocol enabled. This feature was onlyavailable in version 4.1.2 of Android.App developed with educational purposes. I am not responsible forany misuse.Released under license CC BY-NC-ND 4.0:https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/4.0/WPS: http://es.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi_Protected_SetupWPS Connect is focused on verifying if your router is vulnerable toa default PIN. Many routers that companies install ownvulnerabilities in this aspect. With this application you can checkif your router is vulnerable or not and act accordingly.Includes default PINs, as well as algorithms such Zhao Chesung(ComputePIN) or Stefan Viehböck (easyboxPIN).Tested on:- LG G2- Nexus 5- Samsung Galaxy S3IMPORTANT!!Prior to an assessment, understand that it serves theapplication.
XPOSED IMEI Changer 1.6 APK
Vivek.V
ROOT REQUIREDXPOSED FRAMEWORK REQUIREDIF You dont know What is XPOSED Framework then do not try thisapplication (it wont work)Hi Guys,I read about the Xposed framework in xda and other websites.somewebsites have really good tutorials about it.So what I understandis that we can modify a function and its return values using theXposed Framework.I have created and Xposed Module For Changing (MASKING) the IMEINo of the PhoneChange Means How Other Application gets the IMEI No of the deviceusing below codeAs you all know,The Value is not permanent as it is an XposedModule :)XDA-Developers Threadhttp://forum.xda-developers.com/xposed/modules/xposed-imei-changer-t2847187Pro version :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vivek.imeichangerproStepsInstall appEnable module in xposed frameworkCome back to app and enter new valuePress ApplyGo to xposed moduleOpen framework pageDo a soft rebootOpen the appAnd you can see new valuecheck the value by dialing *#06#, you can see the new value
Administrator 1.3 APK
Simple app that lets you control your wirelessconnections ANDROID device.Features:- Turn onTurn data connection, WIFI and BLUETOOTH.- See the list of the connected BLUETOOTH devices withinreach.- Multi-language: Spanish and English.
Smule Sing! 4.4.3 APK
Smule
We all have a voice. Find yours. Sing yourfavorite songs, use audio effects and video filters! Soloprivately, karaoke with friends, connect with singers around theworld, or duet with celebrity artists like Nick Jonas and EdSheeran. Choose from millions of songs, create music videos andshare them with our 50M+ musically minded, supportive community.It’s just like karaoke, only better. Sing free today!Featured on Entertainment Tonight, Forbes, and Google Play’s BestApps.-----------FEATURES• Sing along to new and classic songs with music and lyrics• Sound like a pro! Add studio polish with our amazing audioeffects• Use pitch correction and reverb to get real-time feedback on yoursinging• Apply video filters to make your recording look moreprofessional! Choose from Selfie, Vintage, Black & White,Sepia, and Fight Club• Share what you make on our global platform to get discovered.Love, comment and share other videos• Upload your song to the Smule Sing! Songbook for other singers toperform• Connect with Facebook to find and karaoke with friends on SmuleSing! Chat with other singers• Duet with the Artist - Shawn Mendes, James Arthur, Jessie J,Jason Derulo, Kylie Minogue, Linkin Park, X Ambassadors, OMI, CarlyRae Jepsen, Charlie Puth, Silento and many more-----------------------------------------------------New songs added every day! Choose from a massive catalog of Pop,R&B, Rock, Rap, Hip Hop, Country, Soundtracks, Latin, K-Pop andmore! Popular on Smule Sing!:POP HITS & BALLADS:* Shape of You - Ed Sheeran* Play That Song - Train* Treat You Better - Shawn Mendes* Say You Won’t Let Go - James Arthur* Closer - The Chainsmokers, ft. Halsey* 7 Years - Lukas Graham* Rockabye - Clean Bandit, ft. Anne-Marie* Love me Like You Do - Ellie Goulding* All of Me - John Legend* Stay - Rihanna ft. Mikky Ekko* Love Yourself - Justin BieberNEW CLASSICS & KARAOKE ESSENTIALS:* Killing Me Softly - The Fugees* I Will Survive - Gloria Gaynor* Un-break My Heart- Toni Braxton* Happy - Pharrell Williams* Eye of the Tiger - Survivor* Bohemian Rhapsody - QueenMUSICALS & SOUNDTRACKS:* Beauty and the Beast - Beauty and the Beast (Disney)* Part of Your World - The Little Mermaid (Disney)* Let It Go - Idina Menzel (from Frozen by Disney)* Cups (When I’m Gone) - Anna KendrickDon’t see your must-sing karaoke jam? Upload to the Smule Sing!Songbook:https://www.smule.com/support/upload#songbookCONNECTING THE WORLD THROUGH MUSIC™We believe that music is much more than just listening— it's aboutcreating, sharing, discovering, participating, and connecting withpeople. It is the original social network with the power to breakdown barriers, touch souls and bring people together from all overthe world.Lots of talents get discovered through our Smule Sing! platform.Love, comment, and share performances to show your support and meetincredible singers from all over the world. Skip the karaoke bar -karaoke free, sing anywhere, show off your talent, and getfans!LOOK GREAT, SOUND LIKE A PRONo matter what kind of singer you are, you can sound amazing everytime with Smule Sing!’s voice enhancement technology. Like being ina recording studio, use special voice effects and video filters tochange the pitch, add reverb, autotune, and smooth overimperfections with our Selfie filter. Love singing along to songson the radio? If you are musically inclined, have imagined singinga solo on stage, performing a duet with a pop star, or joining anacapella group, download Smule Sing! for free today! Smule is asupportive, joyful community where music-making at all levels isencouraged and appreciated.FOLLOW US and keep up with new major artists and featured singerson Sing!http://www.smule.comhttp://www.facebook.com/smulehttp://www.youtube.com/smulehttp://www.twitter.com/smulehttp://plus.google.com/+smuleHave questions on a particular permission?http://www.smule.com/support/sing#android
WiFi Master Key - by wifi.com 4.1.103 APK
With a hundreds of millions of free Wi-Fihotspots shared by our users globally, you can connect to freeWi-Fi with WiFi Master Key (by en.wifi.com - LinkSureSingapore)!Search & connect to shared WiFi hotspots indicated by a BlueKey. Easy and safe.THE WIFI MASTER KEY EXPERIENCE- Cost Savings: Save data costs by connecting to free shared WiFihotspots.- Easy and Fast: just search for the blue key and tap to connectWiFi!- Safe and Secured: All shared password are not revealed. It isencrypted to protect sharer’s privacy and security.- Easy to understand in your own language: Available in 19languages across 223 countries and regions.English,Thai, Bahasa Indonesia, Malay, Vietnamese, SimplifiedChinese, Traditional Chinese TW,Traditional Chinese HK, Japanese,Korean, Portuguese, Spanish, Russian, Arabic,Turkish, Hindi,French, Italian, German...more languages coming soon.Disclaimer: WiFi Master Key is not a hacking tool. It does notassist in unlocking passwords of Wi-Fi hotspots that are not sharedby the users. Hacking is illegal.With our growing community of over 900 MILLION users (Chinese andGlobal version combined), we aim to build a trusted platform foreverybody to enjoy the Internet. So, come join the world’s largestWiFi sharing community today! If you don’t find shared hotspot yet,don’t worry, give the community some time to grow. We are handlingover 4 BILLION connections daily and the number is growing rapidly.There will be more and more shared WiFi to help you get connectedonline and surf the Internet free!Rate us to show us your love! It means a lot to keep usgoing!Have a question? Wanna leave a feedback or suggestion? Sure, we’dlove to hear them— tell us here or on our Facebook page!https://www.facebook.com/wifimasterkey.Spread the word, and keep sharing WiFi!