1.0.0 / September 21, 2020
(/5) ()
Loading...

Description

Uygulama üzerinden; seferleri görebilir, bilet alımişlemleriniziyapabilirsiniz. İşlemleriniz online olarakgerçekleştirilmektedir.- İstediğiniz saatteki seferiseçebilirsiniz. - İstediğiniz koltuğuseçebilirsiniz. - Kredi kartıve banka kartınız ile ödemeyapabilirsiniz. Türkiye' nin heryerinden bize ulaşabilirsiniz:Özgül Bafra Turizm İletişim: 0362 54410 26

App Information Özgül Bafra Turizm

 • App Name
  Özgül Bafra Turizm
 • Package Name
  com.ors.ozgulbafra
 • Updated
  September 21, 2020
 • File Size
  4.2M
 • Requires Android
  Android 4.1 and up
 • Version
  1.0.0
 • Developer
  ACCORD ORS
 • Installs
  10+
 • Price
  Free
 • Category
  Travel & Local
 • Developer
 • Google Play Link

ACCORD ORS Show More...

Topçam Turizm 6.1 APK
ACCORD ORS
Uygulama üzerinden; seferleri görebilir, biletalım işlemlerinizi yapabilirsiniz.İşlemleriniz online olarak gerçekleştirilmektedir.- İstediğiniz saatteki seferi seçebilirsiniz.- İstediğiniz koltuğu seçebilirsiniz.- Kredi kartı ve banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz:İletişim: 444 00 60through the application;You can see the time, you can make your ticket purchaseprocess.Your transactions are conducted online. - Select the desired time on the hour. - You can select the seat you want. - You can pay with your credit card and bank card. Turkey's anywhere you can reach us:Contact: 444 00 60
Mersin Vif Turizm 9.0.0 APK
ACCORD ORS
Mersin Vif Turizm'in şehirlerarası ulaşım biletlerinin satılmasınısağlayan bir Android uygulamasıdır. Bu program üzerinden; biletalım, rezervasyon, bilet görüntüleme, bilet açığa alma, rezervasyoniptali, rezervasyonu satışa çevirme gibi bir çok işlemiyapabilirsiniz. Mersin Vif Turizm web sitesinden yaptığınız birişlemi bu program üzerinden devam ettirebilirsiniz. Tersini deyapabilirsiniz. İşlemleriniz Online olarak gerçekleştirilmektedir.Mersin Vif Turizm sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daimayenilikçi çalışmalar içinde olacaktır.
Isparta Petrol Turizm 8.1.3 APK
ACCORD ORS
Uygulama üzerinden; seferleri görebilir, bilet alım işlemleriniziyapabilirsiniz. İşlemleriniz online olarak gerçekleştirilmektedir.- İstediğiniz saatteki seferi seçebilirsiniz. - İstediğiniz koltuğuseçebilirsiniz. - Kredi kartı ve banka kartınız ile ödemeyapabilirsiniz. Türkiye' nin her yerinden bize ulaşabilirsiniz:Isparta Petrol Turizm İletişim: 444 34 34
Aksaray Birlik Turizm 9.2 APK
ACCORD ORS
Yükseller Aksaray Birlik Turizm'in şehirlerarası ulaşımbiletlerinin satılmasını sağlayan bir Android uygulamasıdır. Buprogram üzerinden; bilet alım, rezervasyon, bilet görüntüleme,bilet açığa alma, rezervasyon iptali, rezervasyonu satışa çevirmegibi bir çok işlemi yapabilirsiniz.Yükseller Aksaray Birlik Turizmweb sitesinden yaptığınız bir işlemi bu program üzerinden devamettirebilirsiniz. Tersini de yapabilirsiniz. İşlemleriniz Onlineolarak gerçekleştirilmektedir. Yükseller Aksaray Birlik Turizmsizlere daha iyi hizmet verebilmek için daima yenilikçi çalışmalariçinde olacaktır.
Köksallar Turizm 7.1 APK
ACCORD ORS
Köksallar Turizm'in şehirlerarası ulaşım biletlerinin satılmasınısağlayan bir Android uygulamasıdır. Bu program üzerinden; biletalım, rezervasyon, bilet görüntüleme, bilet açığa alma, rezervasyoniptali, rezervasyonu satışa çevirme gibi bir çok işlemiyapabilirsiniz. Köksallar Turizm web sitesinden yaptığınız birişlemi bu program üzerinden devam ettirebilirsiniz. Tersini deyapabilirsiniz. İşlemleriniz Online olarak gerçekleştirilmektedir.Köksallar Turizm sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daimayenilikçi çalışmalar içinde olacaktır.
Öz Elbistan Seyehat 8.0.2 APK
ACCORD ORS
Öz Elbistan Seyehat'in şehirlerarası ulaşım biletlerininsatılmasını sağlayan bir Android uygulamasıdır. Bu programüzerinden; bilet alım, rezervasyon, bilet görüntüleme, bilet açığaalma, rezervasyon iptali, rezervasyonu satışa çevirme gibi bir çokişlemi yapabilirsiniz. Öz Elbistan Seyehat web sitesindenyaptığınız bir işlemi bu program üzerinden devam ettirebilirsiniz.Tersini de yapabilirsiniz. İşlemleriniz Online olarakgerçekleştirilmektedir. Öz Elbistan Seyehat sizlere daha iyi hizmetverebilmek için daima yenilikçi çalışmalar içinde olacaktır.
Özlem Batman Seyahat 8.0 APK
ACCORD ORS
Özlem Batman Seyahat'in şehirlerarası ulaşım biletlerininsatılmasını sağlayan bir Android uygulamasıdır. Bu programüzerinden; bilet alım, rezervasyon, bilet görüntüleme, bilet açığaalma, rezervasyon iptali, rezervasyonu satışa çevirme gibi bir çokişlemi yapabilirsiniz.Özlem Batman Seyahat web sitesindenyaptığınız bir işlemi bu program üzerinden devam ettirebilirsiniz.Tersini de yapabilirsiniz. İşlemleriniz Online olarakgerçekleştirilmektedir. Özlem Batman Seyahat sizlere daha iyihizmet verebilmek için daima yenilikçi çalışmalar içinde olacaktır.
İnan Turizm 8.2 APK
ACCORD ORS
İnan Turizm'in şehirlerarası ulaşım biletlerinin satılmasınısağlayan bir Android uygulamasıdır. Bu program üzerinden; biletalım, rezervasyon, bilet görüntüleme, bilet açığa alma, rezervasyoniptali, rezervasyonu satışa çevirme gibi bir çok işlemiyapabilirsiniz. İnan Turizm web sitesinden yaptığınız bir işlemi buprogram üzerinden devam ettirebilirsiniz. Tersini deyapabilirsiniz. İşlemleriniz Online olarak gerçekleştirilmektedir.İnan Turizm sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daima yenilikçiçalışmalar içinde olacaktır.
Loading...