1.0 / May 14, 2014
(4.5/5) (8)
Loading...

Description

Recebi şerif ,Şabanı şerif ve Ramazanışerifinbaşlangıcı olan Üçaylar 30 NİSAN 2014 ÇARŞAMBAGÜNÜBAŞLIYOR.Çarşamba günü Recebi şerifin ilk günü olupmübareküçayların başlangıcı ve ramazanı şerif ayınınmüjdecisidir.recebişerifin ilk gecesi de 29 nisan salı gecesigiriyor.bu geceyidehususiyetle ibadet ve taatla geçirmek mümkümsesalı günü oruçtutmak faziletli ibadetlerdendir.

Bu ay Cenâb-ı Hakk’a mahsus bir ay olduğu için yalnızZât-ıİlâhi’yi bildiren İhlâs Sûresi’ni çok okumak lâzımdır.Bilhassa buaya hürmet olarak, ayrıca günde 11 defa İhlâs-ı Şerifokumalı,tevhid, istiğfar ve salavât-ı şerifeyi ihmâletmemelidir.

Rajab sheriff,Shabanisheriff Ramadan and the sheriff is the beginning trimester,30APRIL 2014 Wednesday başlıyor.çarşamb on the day of Rajabsheriffon the first day and a blessed trimester, beginning of theRamadansheriff month müjdecisidir.receb sheriff on the first nightof 29April Tuesday night giriyor.b overnight in particular worshipandtaatl possible to fully virtuous worship, fasting is one ofTemsaTuesday.

This month is a month in which Allah Almighty alone foroff-ZatuIhlas Surah states that the Divine is necessary to read alot. Inrespect of this particular month, 11 times a day Ihlasalsoread-i-Sharif, integration, repentance and Salavat-i Sharifshouldnot neglect.

App Information ÜÇ AYLARIN RECEBİ

 • App Name
  ÜÇ AYLARIN RECEBİ
 • Package Name
  com.oks.ucaylarinrecebi
 • Updated
  May 14, 2014
 • File Size
  902k
 • Requires Android
  Android 2.1 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  OKS
 • Installs
  1,000 - 5,000
 • Price
  Free
 • Category
  Social
 • Developer
 • Google Play Link

OKS Show More...

NAZAR DUASI 1.0 APK
OKS
Nazara karşı okunacak duaları bulabileceğinizbir uygulama. On kısa nazar duası.You'll find prayer to beread against the evil eye application. On a short prayerwhammy.
Günlük Faydalı 10 Dua 1.2 APK
OKS
Her gün edeceğiniz bu on dua hayırlara vesileolsun.Dualar, günlük dualar,edilmesi gereken dualar.Every day that you willpray this blessing on olsun.du shops, daily prayers, prayers shouldbe.
DUA VE KISMET 1.0 APK
OKS
Mübarek gün ve gecelerde kısmetinizin dualarlaaçılmasına vesile olu inşallah. İçinde bulunduğumuz mübarek üçaylarda Recep, Şaban, Ramazanda huzurlu imanlı inançlı ve kısmetibol günler nasip olur inşallah.Aesop in Mubarak's daysand nights in prayer I hope to be instrumental in opening. In threemonths we were in blessed Minister, Shaban, Ramadan, devoutbeliever in the peaceful days will have the opportunity and I hopeplenty of fortune.
EN GÜZEL CUMA MESAJLARI 2.1 APK
OKS
Mübarek Cuma günü ne dair sevdiklerinizlepaylaşacağınız güzel kısa mesajlar.Mubarak on Friday, what anice short messages you can share with your loved ones.
DİNİ TEMEL BİLGİLER 2.1 APK
OKS
Dinimizin temel bilgilerini bulabileceğinizdaha çok çocuklarımıza yönelik, yol gösterecek bir uygulama.Where you can findfundamental knowledge of religion for more children, a practicewill lead.
Soru cevap ile Dinimiz 1.0 APK
OKS
Birkac soru cevap ile dinimiz hakkindakisabilgilerin birinci uygulamasiBrief informationaboutthe application of religion to answer a few questionsfirst
Kpss öğretim ilke-yöntemleri 1.0 APK
OKS
Bu uygulamada Kpss öğretmen adayları içinÖğretim ilke ve yöntemlerinin konu özetinin birinci kısmınıbulabilirsiniz.In this application, theprinciples and methods of training for prospective teachers Kpsstopic you can find the first part of the summary.
BURÇLAR VE ERKEKLER 1.0 APK
OKS
Burçlarına göre erkekleri tanıyın. Vebunlarıarkadaşlarınızla paylaşınGet to know themenaccording to their zodiac sign. And share them withyourfriends
Loading...