1.1.2 / September 12, 2019
(4.3/5) (17)
Loading...

Description

İşler Kitabevi Silifke mobil uygulaması ile; - Kampanyalarımızıtakip edin. - Alışverişlerinizin hesap tutarınınızın belirli birkısmını daha sonra harcamak üzere puan olarak biriktirin. -Biriktirdiğiniz puanları kitap ve kırtasiye alışverişlerinizdekullanın - Mobil bildirimler ile sürpriz indirimlerimizden haberdarolun. Jobs Bookstore Silifke with mobile application; - Follow ourcampaigns. - Accumulate points to spend a certain portion of yourshopping account amount later. - Use your accumulated points foryour book and stationery purchases - Get notified of our surprisediscounts with mobile notifications.

App Information İşler Kitabevi Silifke

 • App Name
  İşler Kitabevi Silifke
 • Package Name
  com.fikirfabrika.kitapdunyasisilifke
 • Updated
  September 12, 2019
 • File Size
  4.8M
 • Requires Android
  Android 5.0 and up
 • Version
  1.1.2
 • Developer
  Fikirfabrika Dijital Ajans Hizmetleri Ltd. Şirketi
 • Installs
  500+
 • Price
  Free
 • Category
  Shopping
 • Developer
  Karakolhane caddesi Duatepe sokak no:38 d:3 - Kadıköy
 • Google Play Link

Fikirfabrika Dijital Ajans Hizmetleri Ltd. Şirketi Show More...

Instaway 1.0.2 APK
Download Instagram photo or video withInstawayone button without user login. You can safely use.How to use?1. Copy the address of the photo or video link address.2. Make the connection by pressing the Call key to copy thepracticeareas.3. to download press Download.4. If you wish, you can share it directly.If you encounter any bugs or problems, or have anysuggestions,please do feel free to send us an emailat:canberkcakmak@yandex.com
İşler Kitabevi Silifke 1.1.2 APK
İşler Kitabevi Silifke mobil uygulaması ile; - Kampanyalarımızıtakip edin. - Alışverişlerinizin hesap tutarınınızın belirli birkısmını daha sonra harcamak üzere puan olarak biriktirin. -Biriktirdiğiniz puanları kitap ve kırtasiye alışverişlerinizdekullanın - Mobil bildirimler ile sürpriz indirimlerimizden haberdarolun. Jobs Bookstore Silifke with mobile application; - Follow ourcampaigns. - Accumulate points to spend a certain portion of yourshopping account amount later. - Use your accumulated points foryour book and stationery purchases - Get notified of our surprisediscounts with mobile notifications.
İşler Kitabevi Ordu 1.0.5 APK
İşler Kitabevi Ordu mobil uygulaması ile; - Kampanyalarımızı takipedin. - Alışverişlerinizin hesap tutarınınızın belirli bir kısmınıdaha sonra harcamak üzere puan olarak biriktirin. - Biriktirdiğinizpuanları kitap ve kırtasiye alışverişlerinizde kullanın - Mobilbildirimler ile sürpriz indirimlerimizden haberdar olun. With JobsBookstore Army mobile app; - Follow our campaigns. - Collect acertain portion of your shopping account amount as a point to spendlater. - Use your accumulated points in your book and stationerypurchases - Stay informed of our surprise discounts with mobilenotifications.
İşler Kitabevi Manisa 1.0.1 APK
İşler Kitabevi Anamur mobil uygulaması ile; - Kampanyalarımızıtakipedin. - Alışverişlerinizin hesap tutarınınızın belirli birkısmınıdaha sonra harcamak üzere puan olarak biriktirin. -Biriktirdiğinizpuanları kitap ve kırtasiye alışverişlerinizdekullanın - Mobilbildirimler ile sürpriz indirimlerimizden haberdarolun. JobsBookstore Anamur with mobile app; - Follow ourcampaigns. - Collecta certain portion of your shopping accountamount as a point tospend later. - Use your accumulated points inyour book andstationery purchases - Stay informed of our surprisediscounts withmobile notifications.
İşler Kitabevi Anamur 1.0.3 APK
İşler Kitabevi Anamur mobil uygulaması ile; - Kampanyalarımızıtakip edin. - Alışverişlerinizin hesap tutarınınızın belirli birkısmını daha sonra harcamak üzere puan olarak biriktirin. -Biriktirdiğiniz puanları kitap ve kırtasiye alışverişlerinizdekullanın - Mobil bildirimler ile sürpriz indirimlerimizden haberdarolun. Jobs Bookstore Anamur with mobile app; - Follow ourcampaigns. - Collect a certain portion of your shopping accountamount as a point to spend later. - Use your accumulated points inyour book and stationery purchases - Stay informed of our surprisediscounts with mobile notifications.
Sinop Kültür Sarayı 1.0.2 APK
Sinop Kültür Sarayı mobil uygulaması ile; - Kampanyalarımızıtakipedin. - Alışverişlerinizin hesap tutarınınızın belirli birkısmınıdaha sonra harcamak üzere puan olarak biriktirin. -Biriktirdiğinizpuanları kitap ve kırtasiye alışverişlerinizdekullanın - Mobilbildirimler ile sürpriz indirimlerimizden haberdarolun. With SinopCulture Palace mobile app; - Follow our campaigns.- Collect acertain portion of your shopping account amount as apoint to spendlater. - Use your accumulated points in your book andstationerypurchases - Stay informed of our surprise discounts withmobilenotifications.
Nuhoğlu Vakfı 0.0.7 APK
Nuhoğlu Vakfı Mobil Uygulamasını indirerek; - En sonhaberlerimizive duyurularımızı okuyabilir,- Gelişmelerden bildirimyoluylahaberdar olabilir,- Bizimle iletişime geçebilir,-Vakfımızbünyesindeki öğrencilerimize yardımda bulunabilirsiniz.27.05.1996tarihinde Av. İbrahim Nuhoğlu, Hayrettin Nuhoğlu, HasanNuhoğlu, E.Başar Nuhoğlu ve İsmail Nuhoğlu tarafından kurulanNuhoğlu ve AileYakınları Vakfı’nın en önemli hedefi; ülkemizin dörtbir yanındayaşamlarını sürdüren ve buralarda kendilerinden beklenensorumlulukduygusu ve inancı ile topluma katkıda bulunan tüm NuhoğluAilesiüyelerinin ekonomik, kültürel ve zihinsel zenginliklerinibirsinerji yaratarak çoğaltmak ve paylaşmaktır. Bunun içinNuhoğluVakfı, üyelerinin öğrenim, sosyal, kültürel, mesleki vebilimselyaşantılarına katkıda bulunmak, kişisel gelişimlerinidesteklemek,ailelerine ve çevrelerine olumlu katkılarda bulunacakbilgi vedonanıma sahip, bilgi paylaşımına açık, dayanışmaya hazırörnekbireylerin yetişmesini sağlamak içinçalışmalarınısürdürmektedir.Nuhoğlu Foundation by downloading theMobileApplication; - You can read our our latest newsandannouncements,- be informed of developments throughdeclarations,-You can contact us- You can help our students in ourFoundationsite. 05.27.1996 Date of Av. Ibrahim Nuhoğlu,HayrettinNuhoğlu, Hasan Nuhoğlu E. awesome Nuhoğlu and Ismailestablished byNuhoğlu Nuhoğlu and Family Caregivers Foundation'smost importantobjective; our country around the lives of sustainingand aroundthemselves expected from the sense of responsibility andfaith withcontributing to society all Nuhoğlu Family memberseconomically, toreproduce their cultural and intellectual wealth tocreate synergyand to share. Nuhoğlu Foundation To this end, membersof theeducational, social, cultural, contribute to professionalandscientific experiences, support their personal development,theirfamilies and will contribute positively toenvironmentalinformation and equipped, open sharing of information,it has beenworking to ensure the growth of an individual's readytosolidarity.
Rakıcı 1.0.1 APK
Yine işletmemizde harcayabileceğiniz puanlarımızıtoplamak,kampanyalarımızdan haberdar olmak için hemen indirin!Rakıcı mobiluygulaması ile; - Kampanyalarımızı takip edin. -Alışverişlerinizinhesap tutarının %10'unu daha sonra harcamak üzerepuan olarakbiriktirin. - Biriktirdiğiniz puanları bir sonrakiyemeklerinizdekullanın - Mobil bildirimler ile sürprizindirimlerimizden haberdarolun. Collect the points you can spend inour operation again,download it now to be aware of our campaigns!  With competingmobile application; - Follow our campaigns. -Save up to 10% ofyour merchant's account balance for futurespending. - Use youraccumulated points in your next meal - Stayinformed about mobilenotifications and surprise discounts.
Loading...