1.7 / February 10, 2016
(4.9/5) (799)
Loading...

Description

Türkiye'de ön sıralarda yer alan İbrahim Güneşkanalı, Android uygulaması ile artık sizlerle çok daha yakın! Buuygulama sayesinde Minecraft ve daha farklı oyun videolarınıizleyebilir, arada sırada yapılan canlı yayınları rahatlıkla takipedebilirsiniz. Ayrıca sık sık uygulamaya özel etkinlikleryapılacaktır ve bu etkinlikleri kazanan arkadaşlar bir ödül sahibiolacaktır. Çok geç kalmadan sen de şimdi ücretsiz olarak buuygulamayı indirin ve en güzel videoların keyfini çıkarın!

Uygulama özellikleri:
- Bu uygulama ile videoları mobil cihazınızdan HD kalitedeizleyin.
- Gelen bildirimler sayesinde yeni videolardan anında haberdarolun.
- Video arama özelliğiyle uygulama içinde izlemek istediğinizvideoyu kolayca bulun.
- Beğendiğiniz bir videoyu Facebook, Twitter ve Whatsapp'taarkadaşlarınızla hemen paylaşın.

Located in the front rowIbrahim Sun channel in Turkey, much closer to you now with Androidapp! With this application, you can watch a different gameMinecraft and videos, with the occasional live broadcasts we caneasily follow. There are also frequent special events will be heldin an award winning application and your friends will have theseactivities. Download this app now too late from you as well as freeand enjoy one of the most beautiful video!

Application features:
- Watch HD quality videos on your mobile device with thisapplication.
- With incoming notifications will be notified immediately of thenew video.
- Easily find the video you want to watch the video call featurewithin the application.
- A video you like on Facebook, sharing with friends on Twitter andWhatsapp.

App Information İbrahim Güneş - Oyun Videoları

 • App Name
  İbrahim Güneş - Oyun Videoları
 • Package Name
  com.izlesene.partner.ibrahimleakiyoruzofficial
 • Updated
  February 10, 2016
 • File Size
  11M
 • Requires Android
  Android 4.1 and up
 • Version
  1.7
 • Developer
  İbrahim Güneş -
 • Installs
  5,000 - 10,000
 • Price
  Free
 • Category
  Entertainment
 • Developer
 • Google Play Link

İbrahim Güneş - Show More...

İbrahim Güneş - Oyun Videoları 1.7 APK
Türkiye'de ön sıralarda yer alan İbrahim Güneşkanalı, Android uygulaması ile artık sizlerle çok daha yakın! Buuygulama sayesinde Minecraft ve daha farklı oyun videolarınıizleyebilir, arada sırada yapılan canlı yayınları rahatlıkla takipedebilirsiniz. Ayrıca sık sık uygulamaya özel etkinlikleryapılacaktır ve bu etkinlikleri kazanan arkadaşlar bir ödül sahibiolacaktır. Çok geç kalmadan sen de şimdi ücretsiz olarak buuygulamayı indirin ve en güzel videoların keyfini çıkarın!Uygulama özellikleri:- Bu uygulama ile videoları mobil cihazınızdan HD kalitedeizleyin.- Gelen bildirimler sayesinde yeni videolardan anında haberdarolun.- Video arama özelliğiyle uygulama içinde izlemek istediğinizvideoyu kolayca bulun.- Beğendiğiniz bir videoyu Facebook, Twitter ve Whatsapp'taarkadaşlarınızla hemen paylaşın.Located in the front rowIbrahim Sun channel in Turkey, much closer to you now with Androidapp! With this application, you can watch a different gameMinecraft and videos, with the occasional live broadcasts we caneasily follow. There are also frequent special events will be heldin an award winning application and your friends will have theseactivities. Download this app now too late from you as well as freeand enjoy one of the most beautiful video!Application features:- Watch HD quality videos on your mobile device with thisapplication.- With incoming notifications will be notified immediately of thenew video.- Easily find the video you want to watch the video call featurewithin the application.- A video you like on Facebook, sharing with friends on Twitter andWhatsapp.
Loading...