1.1 / June 14, 2013
(3.9/5) (357)
Loading...

Description

Zdroj študijných materiálov preosnovyzákladných, stredných a vysokých škôl priamo vo vašom mobile.

Referáty, ťaháky, maturitné otázky, seminárky a tisíckyslohovýchprác máte na dosah ruky.

Rýchle vyhľadávanie vám do sekundy ponúkne referáty zoblastispoločenských vied, cudzích jazykov, histórie,literatúry,prírodných vied a rôznych ďalších študijnýchodvetví.

Vyberte si z viac ako 20 000 referátov a zaraďte ich dosvojichobľúbených, čím zabezpečíte, že k nim budete mať prístup ajvmomente, keď stratíte pripojenie na internet.

Zdroj Forwarpinstructional materials for primary, secondary and highereducationinstitutions directly on your phone.

Papers, cheat sheets, leaving questions seminárka andthousandsof essays at your fingertips.

Quick Search allows you to ponúkne seconds papers insocialsciences, foreign languages, history, literature, scienceandvarious other learning sectors.

Choose from more than 20,000 papers and add them toyourfavorites, to help ensure that they will also have access atthemoment when you lose your internet connection.

App Information Ťaháky-referáty

 • App Name
  Ťaháky-referáty
 • Package Name
  azet.pack.tahaky_referaty
 • Updated
  June 14, 2013
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 2.2 and up
 • Version
  1.1
 • Developer
  Azet.sk, a.s.
 • Installs
  10,000 - 50,000
 • Price
  Free
 • Category
  Education
 • Developer
 • Google Play Link

Azet.sk, a.s. Show More...

Ťaháky-referáty 1.1 APK
Azet.sk, a.s.
Zdroj študijných materiálov preosnovyzákladných, stredných a vysokých škôl priamo vo vašom mobile.Referáty, ťaháky, maturitné otázky, seminárky a tisíckyslohovýchprác máte na dosah ruky.Rýchle vyhľadávanie vám do sekundy ponúkne referáty zoblastispoločenských vied, cudzích jazykov, histórie,literatúry,prírodných vied a rôznych ďalších študijnýchodvetví.Vyberte si z viac ako 20 000 referátov a zaraďte ich dosvojichobľúbených, čím zabezpečíte, že k nim budete mať prístup ajvmomente, keď stratíte pripojenie na internet.Zdroj Forwarpinstructional materials for primary, secondary and highereducationinstitutions directly on your phone.Papers, cheat sheets, leaving questions seminárka andthousandsof essays at your fingertips.Quick Search allows you to ponúkne seconds papers insocialsciences, foreign languages, history, literature, scienceandvarious other learning sectors.Choose from more than 20,000 papers and add them toyourfavorites, to help ensure that they will also have access atthemoment when you lose your internet connection.
Ukončenie podpory 1.1.2 APK
Azet.sk, a.s.
Táto aplikácia nie je určená pre inštaláciuapoužívanie. Ukončuje len podporu zastaralej aplikácieazjednodušuje existujúcim používateľom prístup a inštaláciuúplnenovej, vylepšenej aplikácie.This application isnotintended for installation and use. Ending only support forlegacyapplications and simplifies existing users to access andinstall acompletely new, enhanced applications.
Loading...