30 / December 2, 2020
(4.7/5) (18)
Loading...

Description

تمامی و کاملترین آهنگ های جهان به همراه تمام رمیکس ها با کیفیتعالیجهان قشقایی (زادهٔ ۱ مرداد ۱۳۳۳ در جهرم، فارس – درگذشتهٔ ۲۲فروردین۱۳۸۹ در لس آنجلس، آمریکا) خوانندهٔ سرشناس موسیقی پاپ ایرانیبود. اوبیشتر با نام جهان شناخته می‌شد.

App Information تمام آهنگ های جهان

 • App Name
  تمام آهنگ های جهان
 • Package Name
  com.jahanallsongs
 • Updated
  December 2, 2020
 • File Size
  7.6M
 • Requires Android
  Android 2.3 and up
 • Version
  30
 • Developer
  Navar Cassette
 • Installs
  1,000+
 • Price
  Free
 • Category
  Music & Audio
 • Developer
 • Google Play Link

Navar Cassette Show More...

تمام آهنگ های تتلو + متن 38 APK
🔥🎶برنامه ای کامل و جامع برای دانلود تمام آهنگ های امیر تتلو همراه +متن تمام آهنگ ها🎶🔥 این برنامه شامل آلبوم های : ▫️تمام آلبوم هایی کهدر آینده می آیند آبدیت میشود ▫️آلبوم شیطان ▫️آلبوم 78 ▫️آلبوم برزخ▫️آلبوم جهنم ▫️آلبوم سایه ▫️آلبوم امیر ▫️آلبوم قهرمان ▫️آلبوم شماره7 ▫️آلبوم ممنوع ▫️آلبوم شماره 6 ▫️آلبوم من ▫️آلبوم تتلیتی ▫️آلبومزیر همکف ▫️آلبوم آهنگ های کنسرت bbc ▫️تمام آهنگ های ریمیکس و 3Dامیر تتلو و تمام تک آهنگ های جدید و قدیمی به همراه متن میباشد. برخیویژگی های این برنامه: ▫️بروز رسانی دائمی آهنگ های جدید به صورتآنلاین ▫️اولین برنامه دارای تمام آهنگ های امیر تتلو همراه متن▫️قابلیت تنظیم آهنگ ها به عنوان صدای زنگ، هشدار و پیامک ▫️دانلودسریع و با کیفیت عالی
تمام آهنڪًـها Hamid Hiraad 69 APK
Features of this application: Has a professional player withunlimited repeatability, go to the next track automatically, pauseor complete To move forward or backward Has a simple design, uniquegraphics with high speed
تمام آهنگ های معین 30 APK
تمامی و کاملترین آهنگ های معین با کیفیت عالی
تمام آهنگ های حمیرا 5 APK
تمامی و کاملترین آهنگ های حمیرا با کیفیت عالی بیوگرافی : پروانهامیرافشاری (زادهٔ ۲۶ اسفند ۱۳۲۳ در تهران)، که با نام هنری حمیراشناختهمی‌شود، خوانندۀ سرشناس زن ایرانی است. وی در زمینۀ موسیقی ملیایران،موسیقی پاپ و موسیقی تلفیقی فعالیت دارد. صدای او به گفتهاستادش، علیتجویدی، در گسترۀ آلتو قرار دارد و در عین حال، قابلیتسوپرانو ازابتدا زیر تا بم را داراست. پروانه امیرافشاری در سال ۱۳۲۳خورشیدی درشهر تهران به دنیا آمد. وی از خانوادهٔ بانفوذ و سرشناسامیرافشاری، کهدارای اصالتی آذری است، می‌‌‌باشد. پدرش از زمین‌دارانبزرگ آذربایجانو مالک ۱۵۰ قریه و روستا در منطقهٔ شمال غرب ایرانبود. از همان دورانکودکی حمیرا، خانهٔ آن‌ها به افتخار افراد بانفوذحکومتی، شاهد مراسمبزرگ با حضور هنرمندان نامیِ آن زمان، مانندروح‌انگیز، بنان، ملوکضرابی و بسیاری دیگر بود که همین انگیزهٔاولیهٔ دختر خانواده برای رویآوردن به آواز شد. حمیرا، به دور از چشمپدر و با تشویق همسرش که تازهاز آلمان برگشته بود، با نام‌نویسی درآزمون صدا در شورای رادیوی آنزمان، باعث حیرت و تحسین اعضای شورا شدو پس از آن تحت آموزش علیتجویدی قرار گرفت. وی در پاییز ۱۳۴۴ خورشیدیبا خواندن اثر «صبرم عطاکن» به شهرت رسید
تمام آهنگ های هیچکس 12 APK
تمامی و کاملترین آهنگ های هیچکس با کیفیت عالی بیوگرافی : نام اصلی:سروش لشکری نام مستعار: هیچ‌کس تاریخ تولد: ١٩ اردیبهشت ۱۳۶۴تهرانملیت: ایرانی حرفه: ترانه‌سرا و خواننده سبک‌(ها): رپ فارسی،هیپ‌هاپهمکاریهای مشترک: سالومه ام‌سی، مهدیار آقاجانی، ریویل، صامت،رضاپیشرو، یاس، ملتفت ، زدبازی ، قاف ، فدائی، داریوش ملتفت، رؤیاعرب،بیداد، کول جی رپ سروش لشکری ملقب به هیچکس متولد ۱۷ اردیبهشت۱۳۶۴ میباشد. هیچکس فرزند پسر یک خانواده ۵ نفری است. پدر او اصالتاًاهلهمدان است، هیچکس تا ۲ سالگی در آلمان بزرگ‌ شد و پس از آن بهایرانبازگشتند. او ساکن محله ونک تهران بود. هیچکس دانشجوی رشتهزبانانگلیسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار بوده، اما درس خودرانیمه‌کاره رها کرد ولی بر طبق گفته‌هایش در توئیتر هم اکنونمشغولتحصیل در رشته روانشناسی و جامعه‌شناسی است. هیچکس اکنون درلندنزندگی می‌کند.
مسیح و آرش تمام آهنڪًـها 61 APK
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به دنبال تمام آهنگ هایخواننده مورد علاقه تان باشید اما نتوانید همه آن ها را بیابید یا وقتجستجو کردن در سایت های مختلف را نداشته باشید. اما ما این کار راآسان کرده ایم. امروز مجموعه زیبا و کامل از آهنگ های خواننده موردعلاقه شما را در غالب یک برنامه کامل جمع آوری کرده ایم که می‌توانیدبه آن ها گوش دهید و ساعت ها لذت ببرید. در صورت رضایت از برنامه لطفابا نظرات، انتقادات، پیشنهادات و امتیاز های خودتان از ما حمایت کنیدبا تشکر.
تمام آهنگ های جهان 30 APK
تمامی و کاملترین آهنگ های جهان به همراه تمام رمیکس ها با کیفیتعالیجهان قشقایی (زادهٔ ۱ مرداد ۱۳۳۳ در جهرم، فارس – درگذشتهٔ ۲۲فروردین۱۳۸۹ در لس آنجلس، آمریکا) خوانندهٔ سرشناس موسیقی پاپ ایرانیبود. اوبیشتر با نام جهان شناخته می‌شد.
تمام آهنڪًـهاdariush 61 APK
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به دنبال تمام آهنگ هایخوانندهمورد علاقه تان باشید اما نتوانید همه آن ها را بیابید یا وقتجستجوکردن در سایت های مختلف را نداشته باشید. اما ما این کار راآسان کردهایم. امروز مجموعه زیبا و کامل از آهنگ های خواننده موردعلاقه شما رادر غالب یک برنامه کامل جمع آوری کرده ایم که می‌توانیدبه آن ها گوشدهید و ساعت ها لذت ببرید. در صورت رضایت از برنامه لطفابا نظرات،انتقادات، پیشنهادات و امتیاز های خودتان از ما حمایت کنیدبا تشکر.
Loading...