1.0 / July 27, 2018
(5.0/5) (Learn More</a></div>)
Loading...

Description

2. sınıf öğrencilerinin Türkçe derslerine takviye amaçlıhazırlanmışbir programdır. Öğrencilerimizin telefon ve tabletledaha verimlizaman geçirmelerini sağlar. Uygulamamızda 12 testbulunmaktadır. Hertestte 12 soru vardır. Her sorunun cevaplanmasıiçin 2 dakika süreverilmiştir. Uygulamamız, çözemediğiniz sorularıarkadaşlarınızlaveya öğretmenlerinizle paylaşmanıza olanak sağlar.Uygulamaücretsizdir.2nd grade students prepared a program forthereinforcement of the Turkish lessons. Our phone and tabletallowsstudents to spend their time more efficiently. There are 12testsin our application. There are 12 questions on each test. Itisgiven 2 minutes to answer each question. Our application,thequestions can not be solved lets you share with friendsorteachers.The application is free.

App Information 2. Sınıflar Türkçe Genel Tekrar Testleri

 • App Name
  2. Sınıflar Türkçe Genel Tekrar Testleri
 • Package Name
  com.ilkokultestlerimiz.ikincisiniflarturkcegeneltekrartestleri
 • Updated
  July 27, 2018
 • File Size
  14M
 • Requires Android
  Android 4.4 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  Ömer Faruk Kuş
 • Installs
  10+
 • Price
  Free
 • Category
  Education
 • Developer
  İstiklal Mah. Hamzalar Apt. No:4 Kahramanmaraş
 • Google Play Link

Ömer Faruk Kuş Show More...

2. Sınıf Matematik Testleri 1.0.1 APK
2. sınıf öğrencilerinin Matematikderslerinidaha eğlenceli hale getirmek için hazırlanmış biruygulamadır.Öğrencilerimizin Matematik derslerindeki problemleridaha eğlenceliçözmelerini sağlayacaktır.Uygulama ücretsizdir ve daha sonrada internete ihtiyaçyoktur.2nd grade students isanapplication designed to make math lessons more fun. problemsinmath class students will make solving more fun.The application is free and does not need the internet later.
1. Sınıf Türkçe Testleri 1.0 APK
1. sınıf öğrencilerinin Türkçe derslerinidahaeğlenceli hale getirmek için hazırlanmış biruygulamadır.Öğrencilerimizin Türkçe derslerindeki problemleri dahaeğlenceliçözmelerini sağlayacaktır.Uygulama ücretsizdir ve daha sonrada internete ihtiyaçyoktur.1st grade studentsofTurkish language course is an application designed to make itmorefun. problems in Turkish courses will allow students to solvemorefun.The application is free and does not need the internet later.
3. Sınıf Türkçe Testleri 1.0 APK
3. sınıf öğrencilerinin Türkçe derslerinidahaeğlenceli hale getirmek için hazırlanmış biruygulamadır.Öğrencilerimizin Türkçe derslerindeki problemleri dahaeğlenceliçözmelerini sağlayacaktır.Uygulama ücretsizdir ve daha sonrada internete ihtiyaçyoktur.3. the students ofTurkishlanguage course is an application designed to make it morefun.problems in Turkish courses will allow students to solvemorefun.The application is free and does not need the internet later.
1. Sınıf Hayat Bilgisi 1.0 APK
1. sınıf öğrencilerinin HayatBilgisiderslerini daha eğlenceli hale getirmek için hazırlanmışbiruygulamadır. Öğrencilerimizin beceri ve problemçözmekabiliyetlerini artırır.Uygulama ücretsizdir ve daha sonrada internete ihtiyaçyoktur.1 year students ofLifeScience is an application designed to make lessons more fun.Ourstudents increase their ability and problem solvingskills.The application is free and does not need the internet later.
1. Sınıf Matematik Testleri 1.0.2 APK
1. sınıf öğrencilerinin Matematikderslerinidaha eğlenceli hale getirmek için hazırlanmış biruygulamadır.Öğrencilerimizin beceri ve problem çözmekabiliyetleriniartırır.Uygulama ücretsizdir ve daha sonrada internete ihtiyaçyoktur.1. grade students isanapplication designed to make math lessons more fun. Ourstudentsincrease their ability and problem solving skills.The application is free and does not need the internet later.
3. Sınıf Matematik Testleri 1.0 APK
3. sınıf öğrencilerinin Matematikderslerinidaha eğlenceli hale getirmek için hazırlanmış biruygulamadır.Öğrencilerimizin beceri ve problem çözmekabiliyetleriniartırır.Uygulama ücretsizdir ve daha sonrada internete ihtiyaçyoktur.3rd grade students isanapplication designed to make math lessons more fun. Ourstudentsincrease their ability and problem solving skills.The application is free and does not need the internet later.
3. Sınıf Fen Bilimleri 1.0 APK
3. sınıf öğrencilerinin FenBilimleriderslerini daha eğlenceli hale getirmek için hazırlanmışbiruygulamadır. Öğrencilerimizin beceri ve problemçözmekabiliyetlerini artırır.Uygulama ücretsizdir ve daha sonrada internete ihtiyaçyoktur.3rd grade Sciencestudentsis an application designed to make lessons more fun. Ourstudentsincrease their ability and problem solving skills.The application is free and does not need the internet later.
2. Sınıflar Matematik Testleri 1.0 APK
2. sınıf öğrencilerinin Matematik derslerine takviye amaçlıhazırlanmış bir programdır. Öğrencilerimizin telefon ve tabletledaha verimli zaman geçirmelerini sağlar. Uygulamamızda 12 testbulunmaktadır. Her testte 16 soru vardır. Her sorunun cevaplanmasıiçin 2 dakika süre verilmiştir. Uygulamamız, çözemediğiniz sorularıarkadaşlarınızla veya öğretmenlerinizle paylaşmanıza olanak sağlar.Uygulama ücretsizdir. 2nd class program is designed for students tosupplement their math class. Our phone and tablet allows studentsto spend their time more efficiently. There are 12 tests in ourapplication. There are 16 questions on each test. It is given 2minutes to answer each question. Our application, the questions cannot be solved lets you share with friends or teachers. Theapplication is free.
Loading...