1.2.1 / May 29, 2019
(3.8/5) (10)
Loading...

Description

Kodlayarak öğrenilmiş bilgiler akılda daha uzun süre kalıcı olur.Bu yüzden KPSS Tarih dersinde çıkabilecek önemli bilgilerkodlanarak size sunulmuştur. İyi çalışmalar.

App Information 2020 KPSS Tarih Kısa Kodlamalar

ilkrmshn Show More...

Cuma Mesajları En İyi 2.2.4 APK
ilkrmshn
Mübarek cuma gününün mutluluğunu sevdiklerinizle paylaşmanız içinhazırlanan uygulama ile beğendiğiniz mesajı sevdiklerinizlepaylaşın.
Mevlana ve Şems Sözleri 1.2.1 APK
ilkrmshn
Hz. Mevlana ve Şems-i Tebrizi 'nin en güzel ve anlamlı sözlerinitekbir uygulamada derledik. Okuyun paylaşın gönderin!İnternetGEREKTİRMEZ! İstediğiniz yerde okuyabilir vepaylaşabilirsiniz.
Günlük Burç ve Burçların Tüm Özellikleri 4.0.7 APK
ilkrmshn
Günlük Burç yorumlarınızı okuyabilir ve Kendi burcunuzun ya damerak ettiğiniz burcun tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz.
Cuma Mesajları - En Yeni 2.1 APK
ilkrmshn
Mübarek cuma gününün mutluluğunu sevdiklerinizle paylaşmanız içinhazırlanan uygulama ile beğendiğiniz mesajı sevdiklerinizlepaylaşın. Mesajlar güncellenmiştir.
Mevlid Kandili Mesajları 1.2.3 APK
ilkrmshn
Mevlid Kandili, sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) 'indoğum gecesi ve aynı zamanda Hicrî Rebiülevvel ayının onikincigecesidir. Mevlid, "doğum zamanı" demektir. Alemlere rahmet olanPeygamberimizin dünyayı şereflendirdiği gecenin yıl dönümü olan bumübarek gecede sevdiklerinize sizler için seçilmiş resimli ve kısamesajdan istediğinizi kolayca gönderebilir ve dualarına ortakolabilirsiniz. Rabbim (c.c) bu gecede yapacağınız ibadet ve dualarıkabul etsin. Kandilimiz mübarek olsun. Hayırlı kandiller.
Resimli Damar Sözler 1.2.2 APK
ilkrmshn
En güncel en kaliteli resimli damar sözler. İster sosyal ağlardaister sosyal mesajlaşma uygulamaları ile paylaş. Duygularınızatercüman olacak Resimli Damar Sözler'e göz atmadan geçmeyin.
Diksiyon Tekerlemeleri 2.1.2 APK
ilkrmshn
Diksiyon tekerlemeleri, akıcı ve güzel konuşmaya çalışanlarınyararlandıkları dil egzersizi örnekleridir. Bu tekerlemelerden birtanesini seçin ve onu aklınızda tutmaya / ezberlemeye çalışmadan,tekerlemeyi içten sesli olarak, dudaklarınız bile kıpırdamayacakşekilde okumaya çalışın. Birkaç defa bunu deneyin ve sonradilinizin altına bir misket –yutma tehlikesi olduğu için kalem dekullanabilirsiniz– yerleştirin. Dilinizin altında bu misket varken,seçtiğiniz tekerlemeyi tekrar tekrar okumaya çalışın. Dil, tıpkıgöz veya kollar gibi kaslardan meydana gelen bir organımızdır. Ohâlde dilimizdeki kas gelişimi, aslında bizim diksiyonumuzungelişimine ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. Nasıl ki hızlıokumanın birinci şartı, göz kaslarımızı geliştirme hareketleriyaparak, gözün fiziksel olarak daha güçlü kaslara sahip olmasınıgerektirmekteyse; düzgün, hızlı veya kusursuz konuşmanın da birincişartı dil kaslarının güçlendirilmesi olmalıdır. Bunun içinyapacağınız egzersizde diliniz yorulabilir, ağrıyabilir; fakathemen pes etmeyin ve dilinizin kaslarını güçlendirmek için birazsabırlı olun. tags diksiyon, egzersiz, kişisel gelişim, okuma, ses,hatip, hitap, nefes, çalışma, kitap, tekerleme, kekeme, güzelkonuşma
Damar Sözler 1.3 APK
ilkrmshn
Duygularınıza tercüman olacak en güzel damar sözler paylaşbutonuözelliği ile sizlerle... İnternet gerekmeden okuyun paylaşın!
Loading...