1.0 / April 29, 2016
(1.0/5) ()
Loading...

Description

Google AdSense hesaplarının Onlineolarakgüvenli ve hızlı şekilde alım ve satımını yapabileceğinizglobalbir ortam yaratma çabasının ürünü olan AdSenseHesabim.comsizleriwebsitenizden para kazanmaya bir adım dahayaklaştırıyor.Meşakkatiyle hafızalarda yer edinen Google AdSensehesabı onayişlemleriyle uğraşmadan onaylatılmış website AdSensesahibioluyorsunuz.

Zamandan kazanmak daha önemlidir. Paradan ziyade zamanındahaönemli olduğunu anlatan sloganla yola çıkan AdSenseHesabim.comilesiz de hesap sahibi olabilir artık bağımsız bir şekildekazançsağlamaya web sitelerinizden ekmek yemeyebaşlayabilirsiniz.

AdSenseHesabim.com uygulamasıyla web platformumuzdanyararlanarakOnline alışveriş imkanlarındanyararlanabilirsiniz.

Google AdSenseaccountsonline purchases safely and quickly, and the product of aneffortto create a global environment where you can selltheadsensehesabim.co a step closer to winning more money you haveonyour website. Meşakkatiyl to find a place in memory thatGoogleAdSense account has been approved to deal with the websiteyou arean AdSense approval process.

It is more important to save time. Time rather than moneybytelling slogan was more important that I set outadsensehesabim.coyou might as well have accounts you can start toeat independentlybread monetizing your website.

Adsensehesabim.co web applications with our platform you cantakeadvantage of online shopping.

App Information AdSenseHesabim.com

 • App Name
  AdSenseHesabim.com
 • Package Name
  appinventor.ai_androdevelope.AdSenseHesabim
 • Updated
  April 29, 2016
 • File Size
  1.3M
 • Requires Android
  Android 1.6 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  Serdar Akkaya
 • Installs
  5 - 10
 • Price
  Free
 • Category
  Shopping
 • Developer
 • Google Play Link

Serdar Akkaya Show More...

AdSenseHesabim.com 1.0 APK
Serdar Akkaya
Google AdSense hesaplarının Onlineolarakgüvenli ve hızlı şekilde alım ve satımını yapabileceğinizglobalbir ortam yaratma çabasının ürünü olan AdSenseHesabim.comsizleriwebsitenizden para kazanmaya bir adım dahayaklaştırıyor.Meşakkatiyle hafızalarda yer edinen Google AdSensehesabı onayişlemleriyle uğraşmadan onaylatılmış website AdSensesahibioluyorsunuz.Zamandan kazanmak daha önemlidir. Paradan ziyade zamanındahaönemli olduğunu anlatan sloganla yola çıkan AdSenseHesabim.comilesiz de hesap sahibi olabilir artık bağımsız bir şekildekazançsağlamaya web sitelerinizden ekmek yemeyebaşlayabilirsiniz.AdSenseHesabim.com uygulamasıyla web platformumuzdanyararlanarakOnline alışveriş imkanlarındanyararlanabilirsiniz.Google AdSenseaccountsonline purchases safely and quickly, and the product of aneffortto create a global environment where you can selltheadsensehesabim.co a step closer to winning more money you haveonyour website. Meşakkatiyl to find a place in memory thatGoogleAdSense account has been approved to deal with the websiteyou arean AdSense approval process.It is more important to save time. Time rather than moneybytelling slogan was more important that I set outadsensehesabim.coyou might as well have accounts you can start toeat independentlybread monetizing your website.Adsensehesabim.co web applications with our platform you cantakeadvantage of online shopping.
Piyano 1.0 APK
Serdar Akkaya
Piyano severler için geliştirilen uygulamamız sayesinde dilediğinizzaman ritmin ruhuna renk katacaksınız. Piyanonun tuşlarınabastığınızda piyanoforte sesleriyle eşsiz bir müzik şöleni vermeyehazır mısınız? Arkadaşlarınızla buluştuğunuz bir andayeteneklerinizi kanıtlamanın bir yolu!With our applicationdeveloped for piano lovers will enliven the spirit of the rhythm atany time. When you press the Piano Are you ready to make a uniquemusic festival with pianoforte sound? One way to demonstrate yourskills at a time you meet your friends!
Hesap Makinesi 2.0 APK
Serdar Akkaya
Tasarımsal olarak karmaşıklıktan uzak ve ansızın gelişen bir zamandiliminde telefonunuzdan açıp hesap yapabileceğiniz basit ve kolaykullanımı olan hesap makinesi uygulamasını kullanımınızasunduk.Hesap makinesi genel itibariyle hangi özellikleribarındırır:* Kolay kullanılır, hızlı sonuçlar verir.* Aritmetikselolarak basit işlemleri yürütür. Fonksiyonel işlemleri içermez.*Tamsayılı işlemler yapabilirsiniz.* Toplama, çıkarma, çarpma vebölme gibi işlemleri hızlıca yapmanızı sağlar.* Reklam içermez.*Telefonunuzda az yer kaplar.* Boyutu düşük olduğu için hızlıişler.* Telefonunuzda temel araç olarak kullanabilirsiniz.* İşhayatınızda, hesaplama ihtiyacınız olduğunda hep yanınızda,elinizin altında olan araç uygulamadır.For design and uncomplicatedas suddenly developing a time frame that is simple and easy to usecalculator you can account from your phone, open the application weoffer for your use.The calculator is hosting features which ingeneral terms:* Easy to use, and gives fast results.* Arithmetic asexecutes simple operations. It does not contain functionaloperations.* You can Integer operations.* Addition, subtraction,multiplication and division operations lets you quickly.* Does notinclude advertising.* Less space on your phone.* Size for quickjobs is low.* You can use your phone as the main tool.* Work inyour life, always on your side when you need computing,applications and tools already at your disposal.
Loading...