1.2 / August 11, 2014
(3.1/5) (46)
Loading...

Description

Aldatmak ve aldatılmak... Her ilişkiiçinpotansiyel bir durum sayılmaz mı? Bir ilişkiniz olsunolmasın,bakın bakalım aldatma ve aldatılmaya ne kadar yakınolabilirsiniz.Var mısınız teste?
Deceive and bedeceived... Every relationship does not count for a potentialsituation?Whether or not a relationship, let's see how close youcan be todeceive and be deceived. Are you up to the test?

App Information Aldatan-Aldatılan Kimsin Testi

 • App Name
  Aldatan-Aldatılan Kimsin Testi
 • Package Name
  com.Sevgilin.Seni.Aldatiyor.mu.testi.android
 • Updated
  August 11, 2014
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 2.3 and up
 • Version
  1.2
 • Developer
  fazil metin kaya
 • Installs
  10,000 - 50,000
 • Price
  Free
 • Category
  Trivia
 • Developer
 • Google Play Link

fazil metin kaya Show More...

Cimri Misin Testi 1.3 APK
Aşırı derecede cimri kişiler için kullanılanbir sıfattır pinti. Sürekli biriktirir, ama bir türlü hayrınıgörmezler. Çünkü en gerekli olduğu zamanlarda bile, birikimlerinekıyamazlar. Arkadaş çevresinde pekde sevilmezler.. Yada hiç misevilmezler demeliydik ?.Biz de o yüzden hazırladık bu testi. biran önce önleminizi almanıziçin. Neme lazım lüzumsuz itibar kayıpları yaşamayın.Extremely stingy personis an adjective used to mean. Continuous saves, but ignore the sakeof a kind. Because even when it is most needed, to the accumulationof kıyamaz. The pack not popular around friends .. or should we saynot popular at all?.  That's why we've created this test. measures in placesoon for you to receive. I need moisture to live unnecessary lossof reputation.
Dostluğun Ne Kadar Sıkı Testi 1.1 APK
Dostluğa arkadaşlığa bakış açınız nedir?Kimlersizin için dost kategorisindedir kimler değildir, arkadaşçevrenizdenasıl algılanıyorsunuz? Sizi yeterince iyi bir dostolarakgörüyorlar mı? Tüm bu sorularınıza 10 soruluk testimizitamamlayarakulaşabilirisiniz.What is yourperspectiveon friendship friendship? Who is the category for youwho are notfriends, how are you perceived your circle of friends?Do they seeyou as a fellow good enough? All these questions can bereached bycompleting a 10-question test.
Duygular Mı Mantık Mı Testi 1.2 APK
Vereceğiniz kararlarda hangisi dahaetkili,Duygularınız mı, mantığınız mı ?Which is moreinfluentialin the decision you make, do emotions, logic Didyou?
Neden Sevgilin Yok Testi 1.2 APK
Her yer cıvıl cıvıl. İnsanlarıgeçtik,kedilerin, kuşların bile sevgilisi var. Etrafta mutlu mesutsarmaşdolaş dolaşan çiftleri kıskanıyor olabilirsiniz. Nispetyaparcasınaneşeliler ve sizi çileden çıkartıyorlar. Peki siznedenyalnızsınız? Neden bir manitanız olamıyor. Bu test nedenbirsevgiliniz yok, bunun cevabını verecektir.Chirping everywhere.Wepassed people, cats, birds even have a boyfriend. Wanderingaroundhappily entwined pairs may be jealous. In defiance ofcheerful andinfuriating you give out. So why you're alone? Why youdo not turna squeeze. Why not have a boyfriend this test, it willgive you theanswer.
Nasıl Zengin Olacaksınız Testi 1.2 APK
Hadi, hadi istemem demeyin ki biz deyancebinize koymayalım. Kim istemez para meselelerini daha azdüşünmekzorunda kalacağı kadar zengin olmak. Hatta çoğumuz dahafazlasınıda isteriz. Ama zenginliğin nasıl olup da bizibulacağınıbilemeyiz. Yolunu mu şaşırsa acaba, aklını mı uçursa dapara bizibulsa... Testin sonunda muhtemel zenginlik kaynağınızhakkında birfikriniz olacak. Ama biliyorsunuz hiçbir şeyi garantietmiyor,yalnızca eğleniyoruz...Come on, come on, donotsay we do not want the side Let's not your pocket. Who doesnotwant less money issues to be rich enough to be forced tothink.Even more than most of us would want. But riches do not knowis howto find us. Do you wonder if you squint your way, your mindfindsus money in the end ... If the end of the test you will haveanidea about the possible source of wealth. But you know, it doesnotguarantee anything, we're just having fun ...
Şeytan Mısın Melek Mi Testi 1.1 APK
Nasıl bir insansın? Yaptıkların yadayapmadıkların ne kadar doğru, ne kadar yanlış? Çevrendekilersanamelek mi diyor yoksa şeytan mı? Galiba soruların içindeboğulmadanönce testi çözmek en iyisi.How a human being?Howaccurate do or what you've done, how wrong? Those around you,saysthe angel or devil? I resolve questions test before drowning inthebest.
Balloon Hunter 1.5 APK
This addictive game improve yourskills!Practice your shooting skills and become a master! Grab aShootingBalloons game a show who is the best shooter!How to play:Tap to shoot.Features:- HD high quality graphics- great gameplay- optimized for smartphones and tablets (HD & non HD)- great shoot sfx- user friendly interfaceThis game requires reflex and resistance to stres but is goodforkids and adults!Permissions are required for advertisement.
Kendini Seviyor Musun Testi 1.2 APK
Sorulduğunda ne söylediğiniz hiç önemlideğil.Kendi kendinize sorduğunuzda vereceğiniz cevap da...Kendinizisevip sevmediğinizi ya da nasıl ve ne kadar sevdiğinizimerakediyorsanız, buyurun teste!When asked what you sayisnot important. 'll Give you the answer when you ask yourself...what if I like or how it yourself and you're wondering how muchyoulove, you go to the test!
Loading...