1.0 / May 30, 2016
(3.9/5) ()
Loading...

Description

2016 Yılında Üniversite tercihi yapacak olanveönlisans ( iki yıllık ) program olan AmeliyathaneHizmetleribölümünü seçecek üniversite adayları için AmeliyathaneHizmetleriTaban Puanları ile Ameliyathane Hizmetleri 2015 YGS LYSYerleştirmeBaşarı sıralamasını sırasını sayfamıza ekledik. Bupuanlar 2015Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmişolup 2016 YGSve LYS’ye girip tercih yapacak olan üniversiteadayları bu puanlarıgöz önünde bulundurmalılar . 2015 2016Ameliyathane HizmetleriTaban Puanları ve Başarı Sıralaması :

Ameliyathane Hizmetleri Bölümünü Seçmeyi mi Düşünüyorsunuz?BuBölüm Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle HemenPaylaşabilirsiniz.Aşağıdaki Yorum Kutucuğunu Kullanarakyorumlarınızı hemenyazın.
Ameliyathane Hizmetleri Bölümü Taban Puanları 20152016,Ameliyathane Hizmetleri Başarı Sırası sıralaması 20152016,Ameliyathane Hizmetleri Bölümü Olan Üniversiteler,AmeliyathaneHizmetleri Puanı 2015, Ameliyathane Hizmetleri PuanTürü,Ameliyathane Hizmetleri Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir

which will make 2016theyear when choosing a university and associate degree (twoyears)program to select the Operating Services that are partOperatingServices for university candidates operating room withfloorRatings Services added to our page 2015 YGS LYS placementsuccessrank the order. These scores points based on 2015Universityplacement is obtained, which will enter 2016 YGS and LYSpreferreduniversity candidates should consider these points. 20152016Operating Room Services Base Score and Achievement Ranking:

Do You Think Is Selecting the Operating Room ServicesDepartment?Now we can share with your comment about this episode.just typeyour comments Comments Using the following dialog.
Operating Services Division of Base points 2015 2016, OperatingRoomServices Success Order rankings 2015 2016, OperationServicesDepartment with Universities, Operating Room Services Rate2015,Operation Services Rate Type, Operating Room Services FewPointsYou Need For Department

App Information Ameliyathane Hizmetleri Bölümü

 • App Name
  Ameliyathane Hizmetleri Bölümü
 • Package Name
  com.ameliyathizmetuni.again
 • Updated
  May 30, 2016
 • File Size
  3.5M
 • Requires Android
  Android 2.3 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  AllTogethertoUs
 • Installs
  10 - 50
 • Price
  Free
 • Category
  Education
 • Developer
 • Google Play Link

AllTogethertoUs Show More...

2016 Mübarek Cuma Mesajları 1.0 APK
Cuma Mesajları (Cuma günü mesajları)sizdeğerli takipçilerimiz için bu sayfada toparladık. PekiCumagününün diğer günlerden ayrıcalığı nedir? Cuma günü,müminlerinbayramıdır. Cuma günü yapılan ibadetlere iki kat sevapverilir.Bugün işlenen günahlar da iki kat yazılır. Bundan dolayı kiCumagününü, günahlardan kaçarak ibadetle geçirmeyeçalışmalıdır!Hadis-i şeriflerde buyuruluyor ki: '' Cuma günü günahişlemedenselametle geçerse, diğer günler de selametle geçer. ''(İmam-ıGazali) İşte Bu hayırlı günde sevdiklerinize,akrabalarınıza, eş vedostlarınıza gönderebileceğiniz en güzel cumamesajları'nı biraraya getirdik. İşte En Güzel Cuma Mesajları2016...Müslümanların Bayramı Cuma Günü İçin En Güzel Cuma MesajlarıveAnlamlı Dini Cuma Kutlama Sözleri bir çok yeni ve farklı güzelsözübir araya getirdiğimiz bu paylaşım ile sizlere sunulmakta.Umarımyakınlarınıza ve arkadaşlarınıza yollayacağınız en güzelCumaSözleri ve Cuma Mesajlarını burada bulmuş olursunuz.Sizlerde kendi Mübarek Cuma Mesajları ve Sözlerinizibizimlepaylaşır mısınız ?Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel,eniçten müminin bayramıdır böyle zamanlar. en güzel gününcumabayramın olsun. duaylaFriday posts(Fridaymessages) you've gathered on this page for our valuablefollowers.So what is the privilege of the other days of Friday? OnFriday,the feast of the believers. doubled the reward is given toworshipon Friday. Today's sins committed in writing twice.Therefore, onFriday, the worship of sin should be tried to escape!Hadith atissue and states that: '' On Friday passes from sin tosalvationprocessing, other days also goes to salvation. '' (ImamGhazali)That this auspicious day with your loved ones, relatives,have puttogether the most beautiful messages that you can send toyourspouse and friends on Friday. Here Best Friday Post 2016 ...For the Muslim Feast of the Most Beautiful Friday FridayFridayPost and significant religious celebration Words with a verynewand different beautiful words that we bring together sharingispresented to you. Friday I'm the most beautiful lyrics you cansendyour friends and near and you will find here theFridaymessage.Mubarak said Friday in your own posts and You Can you sharewithus?There are some times the affection of the uhuvvetl andmostbeautiful is the feast of the most sincere believers that time.getthe most beautiful day of the feast on Friday. prayer
Laf Sokma Sözleri ve Mesajları 1.0 APK
2015 - 2016 Laf Sokma Sözleri ve MesajlarıKısave Uzun Formatta Sizlere sunuyoruz.Sizlere öyle bir sayfa hazırladık ki bu sayfada kendinizdenbirşeyler bulacaksınız. An gelecek kız yada erkekarkadaşınızasöyleceğiniz bir sözü yada ona mesaj ileyollayacağınızyüreğinizdekileri ifade eden sözcükleri bulacaksınız.An gelecekona kızgınlığınızı ve kırgınlığınızı ifade edeceğinizcümlelersıralanacak ardı ardına.Yani işin özü aradığınız güzel söz ve mesajlara dair bir çokşeyiburada bulacaksınız. Öyleyse hadi gelin lafsokmasözlerimize.2015 - 2016 LafofferStings words and posts short and long-Format to you.We have created a page so that you will find something foryourselfon this page. The next girl or a promise or tell yourboyfriend youwill find words expressing what's on your heart, youcan sendmessages with him. The next sentences consecutive to sortyouexpress your anger and kırgınlığı him.So a lot of nice words about the essence of the work and themessageyou are looking for you will find here. So let's put ourwords pointto talk.
Aşçılık Bölümü Taban Puanları 1.0 APK
2016 sınav sonucuna göre Üniversitetercihiyapacak olan ve önlisans ( iki yıllık ) program olanAşçılıkbölümünü seçecek üniversite adayları için iki yıllık AşçılıkTabanPuanları ile Aşçılık 2015 üniversite kontenjanlarınısayfamızaekledik. Bu puanlar 2015 Üniversite yerleştirme puanlarınagöreÖSYM tarafından yayınlanmış olup 2016 YGS ve LYS’ye giriptercihyapacak olan üniversite adayları bu puanları göz önünealmalılar.2015 2016 Aşçılık Taban Puanları ve Kontenjanları :which will make choosingauniversity exam results compared to 2016 and associate degree(twoyears) with a two-year program that will select the cookerysectionCooking Cooking Base Points for university candidates foruniversityplaces in 2015 was added to our page. According to thisuniversityplacement scores 2015 points, which is published by SSPC2016 willenter YGS and LYS preferred university candidates shouldconsiderthese points. 2015 2016 Cooking Base Score andQuota:
Seni Seviyorum Aşkım Mesajları 1.0 APK
Bu sayfada En Güzel Seni SeviyorumSözleriYeni, 2016 Seni Seviyorum Sözleri Kısa, Resimli FacebookSeniSeviyorum Sözleri, Etkileyici Seni Seviyorum Şiirleri ileTwitter,Whatsapp Seni Seviyorum durum mesajları yeralmaktadır.I love you on thispageBest Lyrics New 2016 Short Words I Love You, I Love YouLyricsPicture Facebook, Twitter and impressive poems I love you, Iloveyou, Whatsapp status messages is located.
Mevlana Ve Aşka Dair Sözler 1.0 APK
Aşk Sözleri konusunda güzelpaylaşımlarımızaMevlana Aşk Sözleri ile devam ediyoruz. MevlanaHazretlerininyüreğinden dökülen aşk ve sevgi sözlerini buradabulmaya devamedeceksiniz. Umarım paylaşmış olduğumuz bu güzelsözler size aşkınne kadar güzel bir duygu olduğunu bir kez dahagösteri ve sizlerdeyürekten bir şekilde beklentisizcesevdalanırsınız.Mevlana Ve Aşka Dair SözlerLyrics about lovesharingour beautiful Mevlana Love We continue with Lyrics. Mevlanathepouring of love and affection from the heart words of theProphet,you will continue to find here. I hope that we sharethesebeautiful words that once again shows you a nice feeling muchloveand heart in a way that you think you fell in love withanyexpectations.Maulana And Lyrics of Love
Romantik Aşk Sözleri 1.0 APK
Uygulama İçinde En Güzel Romantik AşkSözleri2016 , Kısa Resimli Facebook Romantik Aşk Sözleri Yeni,WhatsappRomantik Aşk Sözleri Uzun, Romantik Aşk Sözleri TwitterveEtkileyici, Özel Romantik Aşk Sözleri Yer Almaktadır.Best Romantic LoveLyricsApp 2016 Short Illustrated Lyrics New Romantic LoveFacebook,Whatsapp Romantic Love Lyrics Long, Romantic Love LyricsTwitterand impressive, Special Romantic Love Lyrics place istoreceive.
Delikanlı Sözleri 1.0 APK
Delikanlı Sözleri Harbi, DelikanlıSözlerDamar, Delikanlı Sözler Yeni, Delikanlı Sözler KapakEn güzel sayfalarımızdan birinde daha beraberiz busayfadasizlere en delikanlı harbi sözleri hazırlamaya çalıştık. Busayfadayer alan en güzel delikanlı sözleri paylaşabilirsiniz.Lad Lyrics War, LadLyricsvein, the new lad words, lad Cover LyricsWe are together again in one of our most beautiful pages inthispage you tried to prepare for the lad war of words. You cansharethe most beautiful teenager remarks contained in thispage.
Acil Durum ve Afet Yönetimi 1.0 APK
2016 Yılında Üniversite tercihi yapacak olanveönlisans ( iki yıllık ) program olan Acil Durum ve Afet Yönetimi(2Yıllık) bölümünü seçecek üniversite adayları için Acil Durum veAfetYönetimi (2 Yıllık) Taban Puanları ile Acil Durum ve AfetYönetimi(2 Yıllık) 2015 YGS LYS Yerleştirme Başarı sıralamasınısırasınısayfamıza ekledik. Bu puanlar 2015 Üniversite yerleştirmepuanlarınagöre elde edilmiş olup 2016 YGS ve LYS’ye girip tercihyapacak olanüniversite adayları bu puanları göz önündebulundurmalılar . 20152016 Acil Durum ve Afet Yönetimi (2 Yıllık)Taban Puanları ve BaşarıSıralaması :2016 LYS Puan Hesaplama İçin TıklayınızÜniversite Meslek Y.O Bölüm PuanTürü Kont. Yerl. En KüçükPuan En BüyükPuanAcil Durum ve Afet Yönetimi (2 Yıllık) Bölümünü SeçmeyimiDüşünüyorsunuz? Bu Bölüm Hakkında Görüşlerinizi BizlerleHemenPaylaşabilirsiniz. Aşağıdaki Yorum KutucuğunuKullanarakyorumlarınızı hemen yazın.Acil Durum ve Afet Yönetimi (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları20152016, Acil Durum ve Afet Yönetimi (2 Yıllık) BaşarıSırasısıralaması 2015 2016, Acil Durum ve Afet Yönetimi (2 Yıllık)BölümüOlan Üniversitelerwhich will make choosingauniversity in 2016 year and associate (two-year) programsEmergencyand Disaster Management (2 Years) section to select theEmergencyand Disaster Management for university candidates (2Years)Emergency and Disaster Management with the base points(2-Year) 2015YGS LYS placement success rank the order in which weadd to ourpage. This points to 2015 points by the Universityplacement isobtained, which will enter 2016 YGS and LYS preferreduniversitycandidates should consider these points. 2015 2016Emergency andDisaster Management (2 Years) Base Score andAchievementRanking:Click For 2016 LYS Score CalculationUniversity Occupation Y.O Section RateType Count. Ground. SmallestScore BiggestPointEmergency and Disaster Management (2 Years) Do You ThinkIsSelecting the department? Now we can share with your commentaboutthis episode. just type your comments Comments Using thefollowingdialog.Emergency and Disaster Management (2 Years) Department ofBasePoints 2015, 2016, Emergency and Disaster Management (2Years)Success Order rankings 2015, 2016, Emergency andDisasterManagement (2 Years) Division Of Universities
Loading...