ilkrmshn التطبيقات

Loading...
Cuma Mesajları En İyi 2.2.4
ilkrmshn
Mübarek cuma gününün mutluluğunu sevdiklerinizle paylaşmanız içinhazırlanan uygulama ile beğendiğiniz mesajı sevdiklerinizlepaylaşın.
Cuma Mesajları - En Yeni 2.1
ilkrmshn
Mübarek cuma gününün mutluluğunu sevdiklerinizle paylaşmanız içinhazırlanan uygulama ile beğendiğiniz mesajı sevdiklerinizlepaylaşın. Mesajlar güncellenmiştir.
Günlük Burç ve Burçların Tüm Özellikleri 4.0.7
ilkrmshn
Günlük Burç yorumlarınızı okuyabilir ve Kendi burcunuzun ya damerak ettiğiniz burcun tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz.
2020 KPSS Coğrafya Kısa Kodlamalar 1.2
ilkrmshn
Kodlama yöntemi bilgilerin öğrenilmesi ve akılda tutulması içinoldukça faydalı bir öğrenme metodudur. Bu yüzden KPSS için bilmenizgereken Coğrafya Notları kodlanmış bir şekilde kullanımasunulmuştur. Kolayca öğrenebilir ve aklınızda tutabilirsiniz. İyiçalışmalar.
2020 KPSS Tarih Kısa Kodlamalar 1.2.1
ilkrmshn
Kodlayarak öğrenilmiş bilgiler akılda daha uzun süre kalıcı olur.Bu yüzden KPSS Tarih dersinde çıkabilecek önemli bilgilerkodlanarak size sunulmuştur. İyi çalışmalar.
2020 KPSS Coğrafya Kısa Kodlamalar - 2 1.2
ilkrmshn
Sevgili KPSS adayları için Coğrafya konularını kodlayarak ezberyapmak isteyenler için güzel bir uygulama. Bütün konular başharflerine göre listelenmiş ve kodlanmıştır. Bazı bilgiler öykülemeyöntemiyle kodlanmıştır. Bu kodlamalarla konuları daha kolayöğrenip akılda tutacaksınız. Kolay gelsin.
Diksiyon ve Güzel Konuşma 1.0.5
ilkrmshn
Kullandığınız kelimeler ağzınızdan ahenkle çıksın ister misiniz?Doğru vurgu ve tonlamayı yapmak, karşınızdaki kişiyi etkilemek vedilimize hak ettiği değeri vermek sizin elinizde. Diksiyon kursunagitmeden önce dilerseniz sizlere vereceğimiz alıştırma ile hazırlıkyapabilir, bir adım öne geçebilirsiniz. Şimdi suyunuzu için verahat bir nefes alın. Başlıyoruz!
Diksiyon Tekerlemeleri 2.1.2
ilkrmshn
Diksiyon tekerlemeleri, akıcı ve güzel konuşmaya çalışanlarınyararlandıkları dil egzersizi örnekleridir. Bu tekerlemelerden birtanesini seçin ve onu aklınızda tutmaya / ezberlemeye çalışmadan,tekerlemeyi içten sesli olarak, dudaklarınız bile kıpırdamayacakşekilde okumaya çalışın. Birkaç defa bunu deneyin ve sonradilinizin altına bir misket –yutma tehlikesi olduğu için kalem dekullanabilirsiniz– yerleştirin. Dilinizin altında bu misket varken,seçtiğiniz tekerlemeyi tekrar tekrar okumaya çalışın. Dil, tıpkıgöz veya kollar gibi kaslardan meydana gelen bir organımızdır. Ohâlde dilimizdeki kas gelişimi, aslında bizim diksiyonumuzungelişimine ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. Nasıl ki hızlıokumanın birinci şartı, göz kaslarımızı geliştirme hareketleriyaparak, gözün fiziksel olarak daha güçlü kaslara sahip olmasınıgerektirmekteyse; düzgün, hızlı veya kusursuz konuşmanın da birincişartı dil kaslarının güçlendirilmesi olmalıdır. Bunun içinyapacağınız egzersizde diliniz yorulabilir, ağrıyabilir; fakathemen pes etmeyin ve dilinizin kaslarını güçlendirmek için birazsabırlı olun. tags diksiyon, egzersiz, kişisel gelişim, okuma, ses,hatip, hitap, nefes, çalışma, kitap, tekerleme, kekeme, güzelkonuşma
Kahve Falı Sembolleri Sözlüğü 1.2.0
ilkrmshn
Kahve falı bakmanın en püf noktalarından bir tanesi ise gördüğünüztelve fal sembollerine yükleyeceğiniz anlamdır. Bunu yapabilmekiçin de, hangi fal sembolünün anlamı nedir bilmek gerekiyor. Kahvefalı yorumları ancak böylelikle uygun şekilde olabilir. Kahve falısembolleri sözlüğü, size temel sembollerin anlamlarını gösterengüzel bir sözlüktür. Ama, tabii ki bakan kişinin sembollerigörebilmesi ve sözlükteki anlamları kendi bakış ve hayal gücüylezenginleştirebilmesi de kahve falına bakmak için önemli.
Kişisel Gelişim - Hikayeler, Yazılar ve Testleri 2.2.8
ilkrmshn
Kişisel gelişim hakkında en güncel ve yararlı bilgiler, Kişiselgelişim hakkında yazılmış makaleler, Ders niteliğinde Kişiselgelişim hikayeleri, Kendinizi sınaya bileceğiniz Kişisel gelişimtestleri, Kişisel Gelişim Film/Kitap Önerileri, Motivasyon artırmaipuçları, Hepsi tek bir uygulamada... Boyundan büyük iş yoktur.Sadece öyle diyen yanlış inançlar vardır! Şimdi yanlış inançlarıyıkma zamanı!
Baby & Mother Needs List 1.2.1
ilkrmshn
One of the things that mother candidates enjoy most whiletheirbabies are waiting for their advent is go shopping for thehisbaby. This application will give you easy access to what youneedfor month and month. You will be able to instantly see yourmissingand planned lists without having to go through any details.We wishyou to take your baby in good health!
Mevlid Kandili Mesajları 1.2.3
ilkrmshn
Mevlid Kandili, sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) 'indoğum gecesi ve aynı zamanda Hicrî Rebiülevvel ayının onikincigecesidir. Mevlid, "doğum zamanı" demektir. Alemlere rahmet olanPeygamberimizin dünyayı şereflendirdiği gecenin yıl dönümü olan bumübarek gecede sevdiklerinize sizler için seçilmiş resimli ve kısamesajdan istediğinizi kolayca gönderebilir ve dualarına ortakolabilirsiniz. Rabbim (c.c) bu gecede yapacağınız ibadet ve dualarıkabul etsin. Kandilimiz mübarek olsun. Hayırlı kandiller.
Kan Grubu Kişilik Analizleri 1.3
ilkrmshn
Kan gruplarına karakter özellikleri incelendiğinde ilginçsonuçlarortaya çıkmış. O grubu kan taşıyan insanların kendinegüvenen,cesaretli insanlar oldukları, A grubundaki insanlarınsinirli vehassas bir yapıya sahip oldukları, B grubundakilerindiğerleriyleuyumlu, iletişimi yüksek ve yaratıcı fikirlere sahipoldukları veAB grubundaki insanların ise, en çekici ve ilginçinsanlaroldukları belirlenmiş. Sizde kan gruplarına görekişilikanalizlerini öğrenmek için uygulamayı indirebilirsiniz.
Fal Rehberi 1.6
ilkrmshn
Bir falın nasıl bakılacağını en iyi öğreneceğimiz yer;annelerimiz,teyzelerimiz. Uzman teyzelerden aldığımız bilgilerlekahve falınıanlattık.
FORMATÖR - Format Rehberi 1.1.0
ilkrmshn
Format nasıl atılır? Format atmak o kadar da karmaşık değilparaödemeden kendiniz format atabilir ve bilgisayarınızaistediğinizWindows sürümünü yükleyebilirsiniz. Windows 7, Windows 8ve Windows10 ve Android cihazınız için format bilgileri resimlianlatımolarak hazırlanmıştır. Ayrıca CD kullanmadan da formatatabilmekiçin bu uygula ile Format USB 'si hazırlayabilir. VEFormatı USBile atabilirsiniz. Bilgisayarınız ve ya androidcihazınız çok muyavaşladı ya da virüs mü bulaştı? Endişe etmeyin buuygula ilekolaylıkla format atabilirsiniz. Kolay gelsin.
Resimli Damar Sözler 1.2.2
ilkrmshn
En güncel en kaliteli resimli damar sözler. İster sosyal ağlardaister sosyal mesajlaşma uygulamaları ile paylaş. Duygularınızatercüman olacak Resimli Damar Sözler'e göz atmadan geçmeyin.
Regaib Kandili Mesajları 1.1.6
ilkrmshn
Regaib kelime manası olarak pek çok ihsan demektir. Regaip kandiliihsan gecesidir ve fazileti de bundan gelir. Regaip Kandili üçayların başlangıcıdır. Perşembeyi Cumaya bağlayan geceye denkgelir. Cuma gecesine denk gelmesi sebebiyle de bu Regaib kandiliönemli ve özeldir. Bazı rivayetlerde bu gecenin isminin meleklerletelaffuz edildiği ifade edilir. Regaip kelimesi, güzel şeyleri arzuetmek, istemek, elde etmeye gayret etmek anlamlarına gelir. Bu geceibadet edenin, tövbe edenin arzularının verileceği ümit edilir.Göndereceğiniz Mesajlarla hem sevdiklerinizin dualarını alabilirhem de daha fazla kişinin bu geceyi hatırlamasına vesileolabilirsiniz... Bu mübarek geceyi en güzel şekilde ihya edenlerdenolmak ümidiyle Regaib Geceniz mübarek olsun.
Resimli Harbi Sözler Paylaş 1.5
ilkrmshn
Her ortama giden harbi sözler için uygulamayı indirinvebeğendiğiniz sözü paylaşın.
Mevlana ve Şems Sözleri 1.2.1
ilkrmshn
Hz. Mevlana ve Şems-i Tebrizi 'nin en güzel ve anlamlı sözlerinitekbir uygulamada derledik. Okuyun paylaşın gönderin!İnternetGEREKTİRMEZ! İstediğiniz yerde okuyabilir vepaylaşabilirsiniz.
Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Rehberi 1.2.3
ilkrmshn
Sağlıklı Beslenme önerileri, Sağlıklı Yaşam ipuçları,Diyetlisteleri ve diyet önerileri, Diyette yapılan hatalar,DiyetlikTarifler, Vücut Kitle İndeksi hesaplama, Yaşınıza,burcunuza veyakan grubunuza uygun diyet programları, ve dahafazlası buuygulamada...
Damar Sözler 1.3
ilkrmshn
Duygularınıza tercüman olacak en güzel damar sözler paylaşbutonuözelliği ile sizlerle... İnternet gerekmeden okuyun paylaşın!
En Güzel Fıkralar 1.1.4
ilkrmshn
Güldürürken düşündüren En Güzel Fıkralar konularına göretasnifedilmiştir. İstediğiniz türü seçerek seçilmiş en güzelfıkralarıokuyabilirsiniz. Nasreddin Hoca Fıkraları KaradenizFıkraları DeliFıkraları Avcı Fıkraları Politik Fıkralar AskerFıkraları GenelFıkralar Okul Fıkraları
Hadis-i Şerifler 1.0.5
ilkrmshn
Gün de bir hadis okuyarak paylaşabilirsiniz.
Resimli Duvar Yazıları 1.2
ilkrmshn
Sizin için seçilmiş duvar yazılarınızı paylaş butonu ilesosyalmedyada ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Ninniler ve Kolik Bebek Sesleri (İnternetsiz) 1.4.2
ilkrmshn
Bebeklerinizi uyutmak için en güzel Türkçe ninnileri, melodilerivebebek uyutmaya yardımcı sesleri sizler için biruygulamadatopladık. Bazı bebekler uyumakta zorluk çekerler.Uyumakta zorlukçeken bebekler ve kolik bebekler için dinlendiricisesleri uygulamaiçerisinde bulabilirsiniz.Bebeğinize kolik seslerdinleterek uykuyadalmasını sağlayabilirsiniz. Bütün ninnileri,melodileri ve sesleriuygulamayı yükleyerek İnternetsiz olarakdinleyebilirsiniz. Üstelikninnileri arka planda da dinleyebilirninni çalarken telefonunuzukullanmaya devam edebilirsiniz.
Başarı Hikayeleri - Engelleri Aşanlar 1.3.3
ilkrmshn
Uygulamamızda tüm zorluklara rağmen yılmayan hayallerininpeşindenkoşmaktan vazgeçmeyen ve engelleri aşarak başarıyaulaşaninsanların ilham verici hikayeleri yer almaktadır.
Christmas Wishes and Messages 1.3.0
ilkrmshn
Share Christmas Messages & Wishes with your friends and family.Text or Picture Messages. Now you can send christmas sounds too.You can share greetings with friends and family on social apps likeWhatsapp, Twitter, G+, Facebook, hike, Line, Wechat and others. Youcan save and share the photo.
2020 KPSS Tarih Kısa Kodlamalar-2 1.5
ilkrmshn
Sevgili KPSS adayları, Tarih konularını kodlayarak ezberyapmakisteyenler için güzel bir uygulama. Bütün konular başharflerinegöre listelenmiş ve kodlanmıştır. Bazı bilgiler öykülemeyöntemiylekodlanmıştır. Bu kodlamalarla konuları daha kolay öğrenipakıldatutacaksınız. Kolay gelsin.
2019 KPSS Güncel Bilgiler 1.3
ilkrmshn
KPSS çıkabilecek en güncel bilgileri sizin için buuygulamadaderledik.
Ayrılık Mesajları 1.2.0
ilkrmshn
Hislerinizi anlatacak duygularınıza tercüman olacakAYRILIKMESAJLARI nı paylaşın...
Her Derde Deva Dua-Pro 2.4.2
ilkrmshn
Bu uygulama içinde hayatımız boyunca kullanabileceğimiz dualarmevcuttur. Gelen talepler üzerine reklamsız pro sürümü sizler içinkullanıma sunulmuştur. Rasûlullâh Muhammed Mustafa AleyhisSelâmefendimizin dediği gibi “DUA MÜMİNİN SİLAHIDIR” Bu duaları okuyarakşifa ve rahatlığa kavuşmanızı arzu ederim. Dert Etme Dua Et.Dualarınızın kabul olması dileğiyle...
Baby Sleep Sounds - White Noise 1.0.0
ilkrmshn
Even for easy babies, white noise is a must. It makes goodsleepeven better. And it helps prevent the sleep disasters that mayruinyour life between four and twelve months! Work in offline mode.Inthe application you can find the following sounds: ▶ Rain ▶Forest▶ Ocean ▶ Wind ▶ River ▶ Night ▶ Fire ▶ Heart ▶ Car ▶ Train▶Aircraft ▶ Washing Machine ▶ Vacuum Cleaner ▶ Clock ▶ Ventilator▶Radio ▶ Hair Dryer ▶ Shower ▶ White Noise ▶ Brown Noise ▶PinkNoise ▶ Lullabies
Her Derde Deva Dua 2.6.0
ilkrmshn
Bu uygulama içinde hayatımız boyunca kullanabileceğimiz dualarkonularına göre tasnif edilmiştir. Rasûlullâh Muhammed MustafaAleyhisSelâm efendimizin dediği gibi “DUA MÜMİNİN SİLAHIDIR” DertEtme Dua Et. Dualarınızın kabul olması dileğiyle.
Jumma Messages 2.1.1
ilkrmshn
Alhamdulilahi... Another Friday, the Master of all days has comeagain. The Most Sacred Day With Countless Blessings and Mercies ofAllah. May Allah Shower His Countless Blessings On You and YourFamily on This Holy Day. May Allah reward you abundantly. JummaMubarak. Share juma messages with your loved ones.
Kandil Mesajları 2.2.0
ilkrmshn
Mübarek kandil gecelerinde dua ve güzel dileklerinizisevdiklerinizle paylaşın. Mutluluklar paylaştıkça çoğalır.Sevdiklerinizle dualarda buluşun. Hayırlı kandiller. Sizin içinseçilen en güzel Kandil Mesajlarını dilerseniz resimli mesaj olarakdilerseniz sadece mesaj metin olarak paylaşabilirsiniz.
Psikoloji Rehberi - Kendini Keşfet 1.2.2
ilkrmshn
Uygulamayı kullanarak kendi davranışlarınızı, içindebulunduğunuzpsikolojik durumları tanımlayabilir, böyleliklekendinizikeşfedebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde bulunanmakaleleriokuyarak çevrenizdeki insanların (çocuk, ergen, erişken,yaşlı)psikolojilerini de anlayabilir. Davranışlarınınnedenleriniöğrenebilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan psikolojitestleriylebilmediğiniz yönlerinizle tanışacaksınız!
Sürüş ve Ehliyet Rehberi 1.5.1
ilkrmshn
Sürüş ve Ehliyet Rehberi Araba Kullanmanın Püf NoktalarıAraçGösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları Direksiyon EğitimiSürüşTeknikleri Park Etme Yöntemleri Trafik İşaretleri veAçıklamalarıEhliyet Alma Rehberi MTSK Sınavları Çıkmış Soru veCevapları Sürüşeğitimi ve ehliyet alma konusunda size rehberlikedecek,aklınızdaki sorulara kolaylık cevap olabilecek uygulamamızsizlerinkullanımına sunulmuştur. Emniyetli yolculuklar dileriz.
Anlayarak Hızlı Okuma ve Egzersizler 1.2.1
ilkrmshn
Uygulama; okuma hızınızı ve anlama oranınızı geliştirmeyeyönelikegzersizlerin yanında, hafızanızı güçlendirecek, algılamahızınızıgeliştirecek teorik bilgiler ve egzersizler içermektedir.
Nut Hunter 1.0.0
ilkrmshn
Free Game * Don't get caught in the hunter and help thesquirrelcollect the nuts. If you miss 5 nuts the game is over.
Usta Şairlerden Şiirler 2.3.1
ilkrmshn
Şiir severlerin cebinde mutlaka olması gereken bir uygulama.İnternete gerek olmadan en ünlü şairlerin en güzel şiirleri buuygulamada. Ahmet Selçuk İlkan, Arif Nihat Asya, Ataol Behramoğlu,Cahit Zarifoğlu, Can Yücel, Cemal Safi, Mehmet Akif Ersoy, NazımHikmet Ran, Necip Fazıl Kısakürek, Özdemir Asaf Hüseyin Nihal Atsızİlhan Berk Sabahattin Ali Turgut Uyar Enis Batur Ah Muhsin ÜnlüBedri Rahmi Eyuboğlu Edip Cansever Fazıl Hüsnü Dağlarca FikretKızılok Mevlana Celaleddin Rumi Murathan Mungan Necati Cumalı OrhanSeyfi Orhon Rıfat Ilgaz Yavuz Bülent Bakiler Yusuf Ziya OrtaçWilliam Shakespeare ve daha niceleri... Evde, işte, yolda şiirsizkalma. Paylaş butonu ile dilediğiniz şiiri paylaşabilirsiniz.Şiirli günler...
Love & Relationship Tests 1.2.4
ilkrmshn
Do you have doubts about your love life or relationship? Bysolvingthe tests, you can find answers to the question marks inyour head.
Cuma Mesajları - En Güncel 1.2.1
ilkrmshn
Mübarek cuma gününün mutluluğunu sevdiklerinizle paylaşmanıziçinhazırlanan uygulama ile beğendiğiniz mesajısevdiklerinizlepaylaşın. Cuma Mesajlarını dilerseniz resimli mesajolarakdilerseniz sadece mesaj metin olarak paylaşabilirsiniz.
Çocuk Şarkıları (İnternetsiz) 1.2.8
ilkrmshn
Bu uygulamayı kullanarak birbirinden güzel ve eğlenceliçocukşarkılarını dinleyebilirsiniz. Kırmızı Balık, Arı Vız VızVız,Küçük Kurbağa, Bak Postacı Geliyo, Ellerim Parmaklarım, AliBabanınÇiftliği, Bay Güneş, Ellerim Tombik Tombik, Tin Tin TiniMiniHanım, Minik Kardeş, Mini Mini Bir Kuş, Yalancı Çoban,AlfabeŞarkısı, Kardan Adam Yapalım, Arkadaşım Eşek, Bay Mikrop,AğacıKıskanırım, Anne Karnım Acıktı, Anneni Seviyorsan Alkışla,BaltalarElimizde, Bir Dünya Bırakın, Bir Gün Bir Gün Bir Çocuk, BenBirElma Kurduyum, Biz Tam Yedi Cüceyiz, Do Bir KülahDondurma,Horozumu Kaçırdılar, Karga ve Tilki, Köpeğim Hav Hav Der,Okul YoluDüz Gider, Orman Ne Güzel, Pazara Gidelim, PortakalıSoydum, SütümAnnemden Büyümesi Benden, Tren Gelir Hoş Gelir",Yağmur Yağıyor,Yağ Satarım Bal Satarım...
Berat Kandili Mesajları 1.1.2
ilkrmshn
Berat Kandili; Ramazanın müjdecisi…Şaban ayının yarısıgecesi…Berat… borçtan, hastalıktan, suç ve cezadan beraet etme,kurtulma…günahlardan arınma, temize çıkma, ilâhî af ve rahmete nâilolma…Mevlamız günah yüklerimizden berat etmiş olarak Ramazan-ışerifegirmeyi nasip eylesin… Uygulamayı kullanarak resimli ya dakısamesaj olarak kandil mesajları gönderebilir vegöndereceğinizMesajlarla hem sevdiklerinizin dualarını alabilir hemde daha fazlakişinin bu geceyi hatırlamasına vesileolabilirsiniz... Bu mübarekgeceyi en güzel şekilde ihya edenlerdenolmak ümidiyle BeratKandiliniz mübarek olsun.
Resimli Cuma Mesajları 1.7.0
ilkrmshn
Biz Müslümanlar için cuma günleri de çok büyük önem arzetmektedir.. Sizler de bu değerli ve önemli günde sevdiklerinizegüzelmesajlar yollamak isterseniz uygulamayı kullanabilirsiniz.HayırlıCumalar...
Poem Station 1.0.2
ilkrmshn
You can find the most read poems of the most loved poets inthisapplication. If you wish, you can share your own poems withotherusers on the "Coming From You" page. In the application, thepoemof the day is published for you every day. And you can readrandompoetry.
Hamile Rehberi 1.0.1
ilkrmshn
Hamile Rehberi hamilelik sürecinizde yanınızda olacak, buheyecanlısüreci kolayca takip etmenizi ve merak ettiğinizkonulardabilgilenmenizi sağlayacak. Ayrıca Soru & Cevap sayfasıilediğer anne adayları ile tecrübe paylaşımında bulunabilirsiniz.*Buuygulama Hamilelik takip uygulamasıdır. Uygulamaiçerisindekiveriler internet ve bilirkişiler vasıtası ilehazırlanmıştır.Uygulama içerisindeki veriler ortalama veriler bazalınarak sizleresunulmaktadır. Sizin bebeğinizin gerçek değerlerinivermeyebilir.Uygulama içerisindeki tavsiyeleri doktorunuzadanışmadanuygulamamanızı tavsiye ederiz. Hafta Hafta gebeliktakibini güvenleyapabilirsiniz Bebeğinizi sağlıklı bir şekildekucağınızı almanızıdileriz.
En Yeni Cuma Mesajları 1.4.1
ilkrmshn
Mübarek cuma gününün mutluluğunu sevdiklerinizle paylaşmanıziçinhazırlanan uygulama ile beğendiğiniz resimli ve ye kısamesajısevdiklerinizle paylaşın. Birbirinden güzel ve anlamlıCumaMesajları...
Kadir Gecesi Mesajları 2.0.0
ilkrmshn
Bu hayırlı gecenin hepimize hayırlar getirmesini dilerim. Bukutlugecede sizlere en güzel Kadir gecesi mesajlarınıhazırlamayaçalıştık. Bu kadir gecesi tebrik mesajlarınısevdiklerinizledilediğiniz gibi ister resimli mesaj olarakisterseniz sadece mesajolarak paylaşabilirsiniz. Geceniz mübarekolsun.
Miraç Kandili Mesajları 1.9
ilkrmshn
Arapça’da merdiven, yukarı çıkmak, yükselmek anlamlarınıdilegetirir. Peygamber Efendimiz (s.a.s)’ in göge yükselerekAllah’ınhuzuruna kabul edilmesi olayıdır. Mirac olayı hicretten biryıl yada onyedi ay önce Receb ayının yirmi yedinci gecesigerçekleşir.Olayın iki aşaması vardır. Birinci aşamadaPeygamberimiz (s.a.s)Mescidül – Haram’dan Beytü’l-Makdis’e (Kudüs)götürülür. Kur’an’ınandığı bu aşama, gece yürüyüşü anlamında “İsra”adını alır. İkinciaşamayı ise Peygamberimiz (s.a.s)’inBeytü’l-Makdis’ten Allah’ayükselişi oluşturur. Mirac olarak anılanbu yükselme olayıKur’an’da anılmaz, ama çok sayıdaki hadisteayrıntılı biçimdeanlatılır. Uygulamayı kullanarak resimli ya dakısa mesaj olarakkandil mesajları gönderebilir ve göndereceğinizMesajlarla hemsevdiklerinizin dualarını alabilir hem de daha fazlakişinin bugeceyi hatırlamasına vesile olabilirsiniz... Bu mübarekgeceyi engüzel şekilde ihya edenlerden olmak ümidiyle MiraçKandilinizmübarek olsun.