2.0 / May 19, 2017
(5.0/5) ()
Loading...

Description

FEATURES OF THE FLORENCE AUDIO TRAVELGUIDEFLORENCE
- More than 28 points of interest.
- More than 4 hours of audio.
- Map included in the app.
- Regular content updates.
- Include maps and thumbnail list
- Include Google StreetView

App Information Audio Travel Guide Florence

 • App Name
  Audio Travel Guide Florence
 • Package Name
  com.thunkable.android.erolkeyvan.audioguideflorence
 • Updated
  May 19, 2017
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 4.0 and up
 • Version
  2.0
 • Developer
  Erol Keyvan
 • Installs
  10 - 50
 • Price
  Free
 • Category
  Travel & Local
 • Developer
 • Google Play Link

Erol Keyvan Show More...

Bayern München HD Wallpaper 1.0 APK
Erol Keyvan
Bayern Münih Futbol Takımı Hakkında En GüzelDuvarkağıtlarını, videoları ve haberleri bulabileceğiniz biruygulama.Neler Yapabilirsiniz?- Bayern Münih ile ilgili en güzel HD duvarkağıtlarınıkullanabilir.- Takım ile ilgili bir çok videoyu izleyebilir- Bayern Münih hakkındaki son gelişmeleri takipedebilirsiniz.About Bayern MunichFootball Team Most Beautiful Wallpapers, videos and news can findapplication.What can you do?- Bayern Munich can use on the most beautiful HD wallpapers.- Watch the video can be a lot of teams on- You can follow the latest developments on Bayern Munich.
Sesli Gezi ve Seyahat Rehberi 1.0 APK
Erol Keyvan
Bir çok önemli ilgi noktasını içeren genişbirses kütüphanesi ile artık seyahat ve gezileriniz sesli birrehbereşliğinde olacak.- Pratiktir: Kullanımı kolay ve hızlıdır. Bir çok noktayıtektıkla dinleyebilir ve mobil dünyanın olanaklarını herzamanyanınızda hissedebilirsiniz.- Kota Dostudur: Video veya büyük datalar içermediğindeninternetkotanız minimum oranda etkilenir ve size ekonomik birseyahatplanlamanızda yardımcı olur.- Akıllıdır: Sizin konumunuzu izin vermeniz durumunda tespit edervesize yakın noktalar hakkında sizi uyarır.- Yol Göstericidir: Yorumlar ile lokasyonunuzda bulunan yerleriçingezip gezmeme kararı vermenizde yardımcı olur.- Zaman Kazandırır: Yolda giderken arabanızda, bir yerigezerkenkulaklığınızda veya tatilinizi planlama aşamasında dizüstüveyamasaüstü bilgisayarınızda rahatlıkla dinleyebilirsiniz.- Çok Yönlüdür: İnternete bağlı herhangi bir cihaz ilerahatlıkladinleyebilirsiniz. Akıllı Telefonlar, Tabletler, DizüstüveMasaüstü Bilgisayarlar artık sizin sesli rehberinizhalinegelir.- Doğaldır: Makineleri değil doğal insan sesinidinleyerekgezersiniz.- Bilgilidir: Size gitmek istediğiniz yeri de tarif eder veengüvenli ve ekonomik alternatifleri gösterir.- Sosyaldir: Beğendiğiniz yerleri sevdiklerinizleanındapaylaşabilir ve önermek istediğiniz noktalarıbizebildirebilirsiniz.Sesli-Gezi.com size Türkiye'yi anlatır.with an extensiveaudiolibrary contains a very important travel and sightseeingpoints ofinterest are no longer going to be accompanied by an audioguide.- Practical: It is easy to use and fast. A lot of points, youcanlisten to a single click and you can feel the possibilities ofthemobile world is always with you.- Quota is friendly: your internet video or large data quotasthatare affected include the minimum rate and helps you budgettravelplanning.- Smart is: if you allow your position detects and warns youaboutyour close spots.- Guiding is: will help you make the decision to visitforsightseeing places available at your location withcomments.- Saves Time: going on the road in your car, place your headsetoryour holiday while visiting the planning stage canlistencomfortably in your laptop or desktop computer.- It is the Way: You can listen comfortably with anydeviceconnected to the Internet. Smart Phones, Tablets, LaptopsandDesktop Computers are no longer becomes your guide,yourvoice.- Natural: The machine you visit not listening to the naturalhumanvoice.- Knowledgeable is: would you describe the place you want to goandshow you the safest and most economical alternatives.- Social was it: your loved ones can instantly share yourfavoriteplaces and where you want to suggest you can tell us.  He tells you sesli-gezi.co Turkey.
Sesli Gezi Rehberi 2.0 APK
Erol Keyvan
Sesli Gezi Rehberi; Gezerken etrafınızdabulunan özel yerler hakkında sizi sesli olarak bilgilendiren birsesli gezi rehberi uygulamasıdır.Genellikle Gezi Rehberleri sizin izlemeniz veya okumanız üzerineodaklanmıştır. Sesli Gezi Rehberi İle bir cihaza bakmazorunluluğunu ortadan kaldırarak daha konforlu ve rahat bir seyahatdeneyimi sunar.Anasayfadan arama yaparak istediğiniz bir yeri arayıp RehberiDinleyebilir veya Harita sayfasından etrafınızdaki yerleri görüp oyeri dinleyebilirsiniz.Özellikler:• Arama Yapma İmkanı Mevcuttur.• Harita Üzerinden Bir Yere Tıklayıp Orayı DinlemenizMümkündür.• Konumuz Harita tarafından tespit edilebilir ve etrafınızdabulunan önemli yerler ile ilgili bilgilere direktulaşabilirsiniz._____________________________________w[email protected]gmail.com_____________________________________Voice Travel Guide; Aboutspecial places while visiting in your trip around a voice guideinforms the voice application.Travel Guides generally focused on follow you or your reading.Voice Travel Guide eliminating the necessity to look morecomfortable and relaxed with a device that offers a travelexperience.Listen, you want a place you can call directory or by searchingfrom the homepage where you can listen to it on your map around tosee places on the page.Features:• Making a call is possible.• Map That's somewhere on your clicking and listening ispossible.• Our subject can be identified by the map and you have directaccess to information about important places on yoursurroundings._____________________________________I www.sesli-gezi.co_____________________________________I [email protected]_____________________________________
Sesli Gezi Rehberi 2.6 APK
Erol Keyvan
Sesli Gezi'de neler yeni? MATERYAL DİZAYN Daha temiz ve güzelgrafik arayüzü ile çok daha estetik. HIZ İYİLEŞTİRMELERİ Yenitasarım ve programlama anlayışı ile daha hızlı ve pratik. VERİKULLANIMINDA DÜZELTMELER İçerik planlaması ile daha ekonomik ve azveri kullanımı ile kota dostu. KULLANICI DENEYİMİ İYİLEŞTİRMELERİKonumunuzu takip eder, tam adresinizi belirleyerek bulunduğunuz yerhakkında sizi tam bilgilendirir. DOĞAL SESLER Makineleri değildoğal insan sesini dinleyerek gezersiniz. BASİTTEN YOĞUNA DOĞRUİÇERİK Size gitmek istediğiniz yeri de tarif eder ve en güvenli veekonomik alternatifleri gösterir. ÖNCEDEN BİLGİLENME Yolda giderkenarabanızda, bir yeri gezerken kulaklığınızda veya tatiliniziplanlama aşamasında dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızdarahatlıkla dinleyebilirsiniz. What's new in Audio Tours? STUDYDESIGN It was clean and nice graphic interface with a much moreaesthetically pleasing. SPEED IMPROVEMENTS With the new design andprogramming faster and more practical approach. DATA USE OFCORRECTIONS Content planning and more economically and with lessdata usage quota-friendly. USER EXPERIENCE IMPROVEMENTS keeps trackof your location, it will be fully informed about your location byspecifying your full address. Natural Voices You toured machinesnot listening to the natural human voice. TOWARDS INTENSIVE fromSIMPLE CONTENT It also describes where you want to go and show youthe safest and most economical alternatives. PRE-informed Along theway your car, place your headset or your holiday while visiting theplanning stage can listen comfortably in your laptop or desktopcomputer.
Audio Travel Guide Florence 2.0 APK
Erol Keyvan
FEATURES OF THE FLORENCE AUDIO TRAVELGUIDEFLORENCE- More than 28 points of interest.- More than 4 hours of audio.- Map included in the app.- Regular content updates.- Include maps and thumbnail list- Include Google StreetView
Okunası Kitaplar 1.0 APK
Erol Keyvan
Okunası Kitaplar ile başkalarının okuduğu kitapları görebilir veinceleyebilir, başkalarının önerilerini okuyabilir, kendibeğendiklerinizi arşivleyebilir veya görüşlerinizi yazarakinsanların yararlanmasını sağlayabilirsiniz.Books to read booksthat other people can see and examine read, you can read otherpeople's advice, you can take advantage of people by typing whatyou can archive your own likes or views.
İstanbul Sesli Gezi Rehberi 1.0 APK
Erol Keyvan
Sesli Gezi İstanbul ile İstanbul'un enilginçve tarihi yerlerini harita eşliğinde ve sesli bir rehberlebirlikteşimdi gezmek çok daha kolay ve eğlenceli.Cihazınızın konum ayarlarını açın, bir kulaklık takın vegezdiğinizkonuma en yakın tarihi eserleri dinleyerek gezin.Uygulama ayrıca şu özellikleri içerir.-GPS (Konum) tabanlı rehberlik.-Doğal insan seslerinden oluşan sesli rehber-Materyal tasarım ile temiz ve kullanışlı arayüz.-Ses dosyalarından oluştuğu için minimum düzeydeverikullanımı-Dengeli pil tüketimi.Voice GeziIstanbul,accompanied by maps of the most interesting and historicalplacesin Istanbul and with a guided audio tour is now much easierandmore fun.Open your device's location settings, navigate by listening toaheadset Insert the nearest historical monuments andtouredposition.The application also includes the following features.-The GPS (Location) -based guidance.-Natural voice guidance consisting of the human voiceClean and convenient interface with material-design.minimal use of data files that consist of -VolumeBalanced battery consumption.
Loading...