1.2 / November 11, 2016
(4.6/5) (61)
Loading...

Description

Güneydoğu'nun güzide şehri Batmanımızın haberlerine ulaşmak artıkcep telefonlarıyla da mümkün. Ekonomi, gündem ve sporkategorilerinde en iyi seçenekleri sunan Batman Haberleriuygulaması YeniBatman.Com ile entegre sistemiyle hizmet vermeyebaşladı. Aradığınız son dakika Batman haberlerine ulaşmak içinuygulamamızı cep telefonunuza kurmanız yeterli. YENİ BATMANBatman'ın gelişimini an be an takip edebilmek için geliştirilenYeni Batman projesinin Android uygulama sürümü. Bu sürümde Batmanson dakika haberleri ve güncel diğer haberlere bir tık ileulaşabilirsiniz.

App Information Batman Haberleri- Yeni Batman

 • App Name
  Batman Haberleri- Yeni Batman
 • Package Name
  com.batmanhaberleri.yenibatman
 • Updated
  November 11, 2016
 • File Size
  1.9M
 • Requires Android
  Android 3.0 and up
 • Version
  1.2
 • Developer
  AndroFest
 • Installs
  1,000+
 • Price
  Free
 • Category
  News & Magazines
 • Developer
  İstanbul / Kadıköy Türkiye 34068
 • Google Play Link

AndroFest Show More...

Batman Haberleri - Yeni Batman 2.0.6 APK
AndroFest
Güneydoğu'nun güzide şehriBatmanımızınhaberlerine ulaşmak artık cep telefonlarıyla da mümkün.Ekonomi, gündem ve spor kategorilerinde en iyi seçeneklerisunanBatman Haberleri uygulaması YeniBatman.Com ile entegresistemiylehizmet vermeye başladı. Aradığınız son dakika Batmanhaberlerineulaşmak için uygulamamızı cep telefonunuza kurmanızyeterli.Uygulamamız geliştirme aşamasındadır.Southeast of the citytoreach eminent Batmen our news is now also possible withmobilephones.Economy, offering the best options in the agenda andsportscategories News Batman application began to serve theyenibatman.cowith integrated system. Our application to reach thelast-minuteBatman news you want to just install your mobilephone.Our application is under development.
Hayvan Sesleri Dinle ve İndir 1.0.2 APK
AndroFest
Çok sevdiğimiz hayvanlardan bazılarınınsesiaklınıza gelmedi değil mi? Bu uygulama aracılığıyla bilinenhemenhemen tüm hayvanların seslerini bulabileceksiniz.UYGULAMA BETA SÜRÜM OLUP, SIK SIK YENİ HAYVANSESLERİEKLENECEKTİR.Uygulamayı kullanmak için ana menüde yer alan herhangibirhayvana tıkladıktan sonra hayvan sesinin bulunduğu birvideogelmektedir. Bu video aracılığıyla belirlediğiniz hayvanınsesinidinleyebilir ve sık sık ana menüye dönmeye gerek kalmadantekraredebilirsiniz.Uygulamada yer alan bazı hayvanlar eşek, at, köpek, kedi veinekolmak üzere daha onlarca hayvan yer almaktadır.Is not the sound ofsomeof our favorite animals did not come to your mind? You willfindalmost all of the animals' voices known through thisapplication.APPLICATION IS BETA VERSION, FREQUENT NEW ANIMAL SOUNDSisATTACHED.To use the application after the main menu click on anyareawhere animals are from a video where the animal sounds. Youcanlisten to the sound of the animal you select through this videoandcan be repeated frequently without having to return to themainmenu.Some animal practice located donkeys, horses, dogs,locateddozens more animals, including cats and cows.
Batman Haberleri- Yeni Batman 1.2 APK
AndroFest
Güneydoğu'nun güzide şehri Batmanımızın haberlerine ulaşmak artıkcep telefonlarıyla da mümkün. Ekonomi, gündem ve sporkategorilerinde en iyi seçenekleri sunan Batman Haberleriuygulaması YeniBatman.Com ile entegre sistemiyle hizmet vermeyebaşladı. Aradığınız son dakika Batman haberlerine ulaşmak içinuygulamamızı cep telefonunuza kurmanız yeterli. YENİ BATMANBatman'ın gelişimini an be an takip edebilmek için geliştirilenYeni Batman projesinin Android uygulama sürümü. Bu sürümde Batmanson dakika haberleri ve güncel diğer haberlere bir tık ileulaşabilirsiniz.
Dublaj Videoları 1.0 APK
AndroFest
Bir çok kesime hitap etmesi ile bir andahızlayükseliş grafiği yakalayan dublaj kendine ait bir fenomenyaratmışdurumda. En iyi dublaj videolarını takip edebilmek için isebu türuygulamalara ihtiyacınız bulunabilir. Kimler neler yapıyor?En iyidublajlar nasıl? görmek için uygulamamızı indirebilirsiniz.Ayrıca uygulama içerisinde dublaj videosu nasıl yapılırkonusundada bir çok ayrıntıyı bulabilirsiniz. Uygulamasürekligüncellenecektir.Cut to cater to averyfast rise time with a graph that captures the dubbing hascreated aphenomenon of its own. Best dubbing videos if you need tokeeptrack of such practices can be found. Who is doing what? Howbestdubbing for? Download our app to see.In addition, the application can find a lot of detailsaboutdubbing video on how. Applications will be constantlyupdated.
ZigZag Car 3D 1.0 APK
AndroFest
Zigzag simple yet so awesome in your car against the challengingstages were prepared game in 3D. Your main objective in the gamechallenging and twisty tracks to prevent the accident in thevehicle and attempt to collect money this time. winning the raceyou enter with your friends will certainly be challenging reflexes.Zigzag Car 3D game with a simple interface for you toever-tightening. Open the car comes up when you wished you lovedthe game and start the competition immediately. The track is fullof zigzag need to do to earn the most prize money dominates yourfinger is not the only thing something else. We think you'll loveour game is in the development stage.
Son Dakika Haberleri 2.0 APK
AndroFest
Türkiye ve Dünya'dan son dakikagündem,ekonomi, teknoloji ve sağlık haberlerine erişmek içinuygulamayıkullanmanız yeterli.Aradığınız tüm kategorilerde en güncel olaylardan anındahaberdarolabilmek için uygulamada bir çok kategori yer almaktadır.Uygulamaiçerisinde Türkiye ve dünyadan bir çok haber kategorisinibulabilirve bu içeriklerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.Uygulamadayer alan haberlere dilediğiniz gibi yorum ekleyebilir veiçeriklerisosyal medyada paylaşabilirsiniz.Son Dakika Haberler uygulaması aracılığıyla 'gündemdenhaberinizolsun'.Turkey and the worldfromthe last-minute agenda, economics, technology and healthnewsenough to access the applications you use.in all the categories you are looking to be informedimmediatelyabout the latest events in practice is located in acategory.Applications category in Turkey and find a lot of newsfrom theworld and you can take advantage of this free content. Youcan addcomments as you wish to practice and share the news contentinsocial media.Last Minute News via application 'get your news fromtheagenda'.
En İyi Dublajlar 1.0 APK
AndroFest
Dublaj son zamanlarda hızla yükselen sosyalbiraktivite olarak göze çarpıyor. Peki diğerleri nasıldublajlaryapıyor, işte sizlere fikir vermesi açısından yapılan eniyidublajlardan örnekler. Şık tasarım ve basit kullanımı ilegözeçarpan uygulamamızı çok beğeneceksiniz.Ayrıca uygulama içerisinde nasıl Dublaj yapılır konusundadadoyurucu içerikler bulunmaktadır.Dubbed recentlyrisingrapidly as a social activity stands out. So how others aredoingdubbing, here are examples of the best dubbing in termsofproviding you with insight into. Stylish design and youwillappreciate our outstanding applications with simple to use.There is also a satisfactory content on how dubbing is doneinpractice.
Wallpapers HD 1.0 APK
AndroFest
Millions all over the worldWallpapers,Wallpapers HD Wallpapers papers with you ourapplication. HDWallpapers to your mobile phone through the app asksa few clicksyou can assign as a contact picture in youristersenizde wallpaper.You can download your favorite wallpapers toyour mobile phone viathe application lists contained .► Most popular images► Dozens of different categories► Annotated Wallpapers► viewing opportunity without an Internet connection► millions of new visual Internet Access► updated every day new HD Wallpapers► compatible screens of different sizesin some categories of Wallpapers HD WallpapersNaturally , Animals, Games, Landscape , Digital, Buildings ,Cars,Music, Sports , Sky and counting will not get into dozensofcategories .The beta version of the application is updated .
Loading...