1.0 / June 10, 2017
(4.7/5) (1)

Description

Yüzlerce hadis burada!Tek tıkla paylaş, widget olarakekle.Dilerseniz hadislerden dilediğinizi seçip sevdiklerinizlepaylaşabilirsiniz.Dilerseniz de widget olarak ana ekrana ekleyip,istediğiniz zaman istediğiniz kadar hadis okuyabilirsiniz!Hundredsof hadith here!One-click sharing, add a widget.If you wish, you canshare with your loved ones select whatever you want hadith.If you'dalso add the widget to the home screen, you can read the hadith asyou want, whenever you want!

App Information Bir Hadis

 • App Name
  Bir Hadis
 • Package Name
  com.apptechco.birhadis
 • Updated
  June 10, 2017
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 4.0.3 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  AppTechCo
 • Installs
  50+
 • Price
  Free
 • Category
  Entertainment
 • Developer
 • Google Play Link
AppTechCo Show More...
En Damar Sözler 5.0.0 APK
AppTechCo
600'den fazla damar söz bir arada, ister resim olarak ister metinolarak tek tıkla paylaş! More than 600 vessels together, share oneclick as picture or text!
Kapak Sözler Paylaş 1.0 APK
AppTechCo
KAPAK SÖZLERİ ARTIK PAYLAŞ ÖZELLİĞİ İLE İSTEDİĞİNİZ ORTAMDA PAYLAŞBUTONUNA BASARAK PAYLAŞABİLİRSİNİZ!COVER NOW SHARE THIS FEATUREWITH WORDS YOU WANT PUSH on the MEDIA SHARE BUTTON can SHARE!
FORMAT AT 1.0 APK
AppTechCo
FORMAT ATMAK ARTIK DAHA KOLAY.BASİT ANLATIMLI BU UYGULAMA İLEFORMAT USB'Sİ HAZIRLAYABİLİR,BİLGİSAYARINIZA FORMAT ATABİLİR, VESİSTEM YÜKLEMESİ (win7) YAPABİLİRSİNİZ.FORMAT NOW TAKE ITEASY.Simple language WITH THIS APPLICATIONFORMAT SDB PREPARE,FORMATTO YOUR COMPUTER throw,LOADING AND SYSTEMS (win7) YOU CAN.
BERAT KANDİLİ MESAJLARI PAYLAŞ 1.0 APK
AppTechCo
SEVDİKLERİNİZLE PAYLAŞABİLECEĞİNİZ EN GÜZEL BERAT KANDİLİMESAJLARI,2016 YILI DİNİ GÜNLERİ VEBERAT KANDİLİ NAMAZI KILINIŞI BUUYGULAMADA!TEK TIKLA SEVDİKLERİNİZE KANDİL MESAJ GÖNDERİN.BERATKANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN!..BEST BERAT loved ones can KANDILMESSAGES,2016 YEAR OF DAYS AND RELIGIONMaking up a charter KANDILPRAYER THAT PRACTICE!SEND MESSAGE ones LOVED ONE CLICKKANDİL.CERTIFICATE KANDIL I am blessed! ..
Cuma Mesajları (Büyük Sürüm) 1.0 APK
AppTechCo
EN GÜZEL SEÇME CUMA MESAJLARI BU UYGULAMADA!TEK TIKLA İSTEDİĞİNYERDE PAYLAŞ...Cuma Mesajlarının Büyük Sürümü Yayında!Yüzlerceresim ve metin mesajı bir arada!Tek Tıkla Paylaş!THE BEST SELECTIONOF THIS MESSAGE IN PRACTICE FRIDAY!You WANT ONE PLACE TO SHARECLICK ...Friday Larger Version of Post Online!Hundreds of picturesand text messages in one!One Click Share!
ARABESK HARBİ SÖZLER PAYLAŞ 5.0 APK
AppTechCo
SEÇME ARABESK HARBİ SÖZLERİ BU UYGULAMA İLE DİLEDİĞİNİZ ORTAMDA TEKTIKLA PAYLAŞABİLİRSİNİZ.SELECTING THE WORDS OF WAR ARABESKCONDITIONS YOU WISH TO THIS APPLICATIONYou can SHARE ONE CLICK.
Sınav 2.0.1 APK
AppTechCo
ÖSYM tarafından açıklanantakvimdoğrultusunda;"Sınav ne zaman?" ve "Giriş yeri nerede?" sorularınayanıtbulabileceğiniz,Aday İşlemleri Sistemine doğrudan uygulama içerisindenulaşaraksınav işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz biruygulama.Uygulama henüz test aşamasındadır. Güncellemelerdevamedecektir.In line with thetimetableannounced by SSPC;"When is the exam?" and "Where is the insertion site?" Where youcanfind answers to their questions,An application can take your exam application processdirectlywithin the reach of the candidates Operations System.Implementation is still in the testing phase. Updateswillcontinue.
Esma-ul Husna 2.0.1 APK
AppTechCo
Esma-ul Husna , Allahın 99 ismi veanlamları,ne için ne kadar okunacağı bu uygulamadabulabilirsiniz..Esma-ul Husna, Allah's99names and meanings, how to read what you will find inthisapplication ..
Loading...