1.0 / September 3, 2015
(2.9/5) (36)
Loading...

Description

*** BAYRAM İNDİRİMİ ***

Uzun bir aradan sonra Block Dayz geri döndü. Artık 2 adet devasaharitamız, tüm arabalara binip kullanabilme özelliği ve istediğinizyere kendi evinizi kurma özelliği getirdik. Gelecekgüncellemelerimiz ile oyuna bir sürü araç (deniz ve hava) bir sürüşehir ve PvP haritası da dahil olacak. Sizlerin desteği kesilmediğisürece bizlerin de kesilmeyecek. Teşekkürler..

Oyunun artıları;
★ %100 Türkçe İçerik ve Arayüz
★ Multiplayer, Single Player, Co-Op Modu
★ Deathmatch PVP Modu
★ 2 Adet Devasa Yenilenmiş Harita
★ Yenilenmiş Inventory ve Craft Sistemi
★ Bir Çok Silah
★ Survival
★ Gece - Gündüz Döngüsü
★ Ağaç Kesme ve Ev Yapabilme Sistemi
★ Yepyeni Arabalar Artık Hepsini Tek Tuşla KontrolEdebilirsiniz

Fikir, talep ve görüşleriniz için
[email protected]

*UYARI* 1024 mb veya üzeri RAM şiddetle önerilir. Yeni nesilaltı cihazlarda kasma problemi gözlemlendi. Optimizasyon içinuğraşılıyor.
SANDBOX bölümündeki tüm araçlar kullanılabilir haldedir. Zombielandbölümündekiler şu an için deaktif. Hava ve Denizaşırı patch'i ilebirlikte aktif olacaktır.


----
Özel Teşekkürler:
- Hardworker Studio
- Synty Studios
- Buğra Özdoğanlar
- AudioJungle
----
© Da Vinci Studios 2015 | Tüm Hakkı Gizlidir

HOLIDAY DISCOUNT *** ***

Block is back after a long break Dayz. Now our 2 huge map, usingall the cars get on the property and where you want, we get theability to set up your own home. Future updates on the game with alot of tools (sea and air) will be included in a lot of cities andPvP maps. We will cut as long as the interruption of your support.Thank you..

Plus the game;
★ 100% Turkish content and Interfaces
★ Multiplayer, Single Player, Co-Op Mode
★ PvP Deathmatch Mode
★ 2 pieces Massively Refurbished Map
★ renovated and Craft Inventory System
★ A very Weapons
★ Survival
★ Night - Day Cycle
★ Tree Cutting and Enabling System Home
★ Brand New Cars You Can Now all the One Touch Control

The idea for requests and opinions
I [email protected]

* WARNING * 1024 MB or more of RAM is highly recommended. Thenew generation of the six devices were observed muscle problems. Itpicked at for optimization.
    All tools in the SANDBOX section is stillavailable. Zombieland section olds currently deactivated. Weatherand overseas will be active with the patch.


----
Special Thanks:
- Hardwork Studio
- Synty Studios
- Mr. Grant Özdoğanlar
- Audiojungl to
----
 Da Vinci Studios © 2015 | All Rights Reserved

App Information Block DayZ 2 : Türkçe Survival

 • App Name
  Block DayZ 2 : Türkçe Survival
 • Package Name
  com.DaVinci.BlockDayZ2
 • Updated
  September 3, 2015
 • File Size
  61M
 • Requires Android
  Android 2.3 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  Da Vinci Studios
 • Installs
  100 - 500
 • Price
  $0.99
 • Category
  Action
 • Developer
  Email [email protected]
  Ertuğrul Mahallesi Yıldız Sokak No2 Daire2 Kat2 Süleymanpaşa/Tekirdağ
 • Google Play Link

Da Vinci Studios Show More...

Block DayZ 2 : Türkçe Survival 1.0 APK
*** BAYRAM İNDİRİMİ ***Uzun bir aradan sonra Block Dayz geri döndü. Artık 2 adet devasaharitamız, tüm arabalara binip kullanabilme özelliği ve istediğinizyere kendi evinizi kurma özelliği getirdik. Gelecekgüncellemelerimiz ile oyuna bir sürü araç (deniz ve hava) bir sürüşehir ve PvP haritası da dahil olacak. Sizlerin desteği kesilmediğisürece bizlerin de kesilmeyecek. Teşekkürler..Oyunun artıları;★ %100 Türkçe İçerik ve Arayüz★ Multiplayer, Single Player, Co-Op Modu★ Deathmatch PVP Modu★ 2 Adet Devasa Yenilenmiş Harita★ Yenilenmiş Inventory ve Craft Sistemi★ Bir Çok Silah★ Survival★ Gece - Gündüz Döngüsü★ Ağaç Kesme ve Ev Yapabilme Sistemi★ Yepyeni Arabalar Artık Hepsini Tek Tuşla KontrolEdebilirsinizFikir, talep ve görüşleriniz iç[email protected]*UYARI* 1024 mb veya üzeri RAM şiddetle önerilir. Yeni nesilaltı cihazlarda kasma problemi gözlemlendi. Optimizasyon içinuğraşılıyor.SANDBOX bölümündeki tüm araçlar kullanılabilir haldedir. Zombielandbölümündekiler şu an için deaktif. Hava ve Denizaşırı patch'i ilebirlikte aktif olacaktır.----Özel Teşekkürler:- Hardworker Studio- Synty Studios- Buğra Özdoğanlar- AudioJungle----© Da Vinci Studios 2015 | Tüm Hakkı GizlidirHOLIDAY DISCOUNT *** ***Block is back after a long break Dayz. Now our 2 huge map, usingall the cars get on the property and where you want, we get theability to set up your own home. Future updates on the game with alot of tools (sea and air) will be included in a lot of cities andPvP maps. We will cut as long as the interruption of your support.Thank you..Plus the game;★ 100% Turkish content and Interfaces★ Multiplayer, Single Player, Co-Op Mode★ PvP Deathmatch Mode★ 2 pieces Massively Refurbished Map★ renovated and Craft Inventory System★ A very Weapons★ Survival★ Night - Day Cycle★ Tree Cutting and Enabling System Home★ Brand New Cars You Can Now all the One Touch ControlThe idea for requests and opinionsI [email protected]* WARNING * 1024 MB or more of RAM is highly recommended. Thenew generation of the six devices were observed muscle problems. Itpicked at for optimization.    All tools in the SANDBOX section is stillavailable. Zombieland section olds currently deactivated. Weatherand overseas will be active with the patch.----Special Thanks:- Hardwork Studio- Synty Studios- Mr. Grant Özdoğanlar- Audiojungl to---- Da Vinci Studios © 2015 | All Rights Reserved
Loading...