3.0 / August 2, 2015
(4.9/5) (87)
Loading...

Description

Skotty’ i Işınla ile gizemli veheyecanlımücadeleye hemen başlayın. Farklı bir gezegene ait zıplamavetırmanma konusunda oldukça yetenekli olan Skotty tümengellererağmen yaklaşık 55.000.000 km uzaklıktaki gezegeninesizlerinsayesinde ulaşabilecek güce sahiptir.
Scotty’ i Işınla her kesimin oynayabileceği eğlenceli ve basitbiroyun olmakla birlikte bağımlılık yapmaktadır. Bir amacaulaşmakuğruna verilecek mücadele de Skotty’ i yalnız bırakmayın veonunlabirlikte bu heyecanı sizde yaşayın.
Hiç hata yapma düşmeden devam et ve Dünya’ nınderinliklerindenkahramanın gezegenine kadar sürpriz görsellerle,engellerle veyetkinliklerle dolu seviyeleri görme şansını yakala.Unutma hiçhata yapmadığın sürece başa dönmezsin ve daha dayüksekleretırmanırsın.
Panik yapmamak çok zor. Hele bir de, seviyelere göre karşımızaçıkanengeller ve düştüğünde baştan başlama korkusu heyecanı birüstseviyeye çıkarıyor.
Skotty 'Iimmediatelybegan to struggle with mysterious and exciting Beam.Despite allthe obstacles Skotty quite capable of jumping andclimbing on adifferent planet belongs has the power to reach about55 million kmfrom the planet thanks to you.
Scotty 'i to be fun and simple game you can play with eachsegmentBeam makes addiction. The fight will be for the sake ofreaching agoal Skotty 'I do not leave you alone and live in thisexcitementwith him.
Continued to fall ever make mistakes and the world's depthsuntilthe surprise hero of the planet with the visuals, get a chancetosee the levels filled with obstacles and competence. Neverforgetas long as you do not turn you deal with errors and you climbevenhigher.
Do not panic is very difficult. Certainly not, according totheobstacles encountered and the fear of starting over whenlevelsfall brings a higher level of excitement.

App Information Bouncer Scotty

 • App Name
  Bouncer Scotty
 • Package Name
  com.Emre.Scotty
 • Updated
  August 2, 2015
 • File Size
  24M
 • Requires Android
  Android 2.3 and up
 • Version
  3.0
 • Developer
  GamApp
 • Installs
  100 - 500
 • Price
  Free
 • Category
  Adventure
 • Developer
 • Google Play Link

GamApp Show More...

Bouncer Scotty 3.0 APK
GamApp
Skotty’ i Işınla ile gizemli veheyecanlımücadeleye hemen başlayın. Farklı bir gezegene ait zıplamavetırmanma konusunda oldukça yetenekli olan Skotty tümengellererağmen yaklaşık 55.000.000 km uzaklıktaki gezegeninesizlerinsayesinde ulaşabilecek güce sahiptir.Scotty’ i Işınla her kesimin oynayabileceği eğlenceli ve basitbiroyun olmakla birlikte bağımlılık yapmaktadır. Bir amacaulaşmakuğruna verilecek mücadele de Skotty’ i yalnız bırakmayın veonunlabirlikte bu heyecanı sizde yaşayın.Hiç hata yapma düşmeden devam et ve Dünya’ nınderinliklerindenkahramanın gezegenine kadar sürpriz görsellerle,engellerle veyetkinliklerle dolu seviyeleri görme şansını yakala.Unutma hiçhata yapmadığın sürece başa dönmezsin ve daha dayüksekleretırmanırsın.Panik yapmamak çok zor. Hele bir de, seviyelere göre karşımızaçıkanengeller ve düştüğünde baştan başlama korkusu heyecanı birüstseviyeye çıkarıyor.Skotty 'Iimmediatelybegan to struggle with mysterious and exciting Beam.Despite allthe obstacles Skotty quite capable of jumping andclimbing on adifferent planet belongs has the power to reach about55 million kmfrom the planet thanks to you.Scotty 'i to be fun and simple game you can play with eachsegmentBeam makes addiction. The fight will be for the sake ofreaching agoal Skotty 'I do not leave you alone and live in thisexcitementwith him.Continued to fall ever make mistakes and the world's depthsuntilthe surprise hero of the planet with the visuals, get a chancetosee the levels filled with obstacles and competence. Neverforgetas long as you do not turn you deal with errors and you climbevenhigher.Do not panic is very difficult. Certainly not, according totheobstacles encountered and the fear of starting over whenlevelsfall brings a higher level of excitement.
CipherBox 1.1 APK
GamApp
CipherBox ile şifre unutmaya son.- Kolay kullanımı ile her kullanıcıya hitap eder.- Günlük hayatınızda kullandığınız tüm alan ve şifrelerisistemeekleyebilirsiniz.- Uzun zamandır kullanmadığınız ve unuttuğunuz şifrelerekolaylıklaulaşabileceksiniz.- Üstelik tüm bu işlemleri çok kolay ve KESİNLİKLE GÜVENLİbirşekilde yapabilirsiniz.rememberpasswordCipherBox end.- Appeals to all users with easy to use.- You can add all the fields to the system and password that youusein your everyday life.- You can easily access and you forgot the password you use foralong time.- Moreover, all these processes are very easy and you candoABSOLUTELY SAFE way.
Loading...