1.0 / July 16, 2013
(4.2/5) (6)
Loading...

Description

Bursaspor Tweetleri tek dokunuşla ekranınızda!

Bursaspor ile ilgili Twitter'da yazılan tweetlere anlık olarakulaşın! Twitter entegrasyonu ile çalışan uygulama, Twitter'daki songelişmeleri anlık olarak almanızı sağlar.

Takım ile ilgili gol, transfer ve diğer tüm haberleri anlıkolarak sosyal medyadan takip edin!

Üstelik uygulamayı kullanmak için Twitter üyeliğigerekmemektedir!

Tamamen güvenli bu uygulama ile takımınızın tüm güncelhaberlerine tek dokunuşla erişebileceksiniz.

Uygulama, internet bağlantısı gerektirmektedir. İnternetbağlantınızda herhangi bir sorun olursa uygulama hata vererekkapanabilir.

İyi eğlenceler!

App Information Bursaspor Tweetleri

 • App Name
  Bursaspor Tweetleri
 • Package Name
  iu.ea.twbursa
 • Updated
  July 16, 2013
 • File Size
  2.1M
 • Requires Android
  Android 2.1 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  One Page Applications
 • Installs
  100 - 500
 • Price
  Free
 • Category
  Sports
 • Developer
 • Google Play Link

One Page Applications Show More...

Ünlü Düşünürlerin Sözleri 1.32 APK
Yerli ve yabancı bir çok ünlü filozofun hayatıve hayata yön veren sözleri bu uygulamada.Albert Einstein, Aristoteles, Mustafa Kemal Atatürk, Honoré deBalzac, Barış Manço, Benjamin Franklin, George Bernard Shaw, DanteAlighieri, René Descartes, Fyodor Mihayloviç Dostoyevski, ThomasAlva Edison, Platon (Eflatun), Emil Cioran, Mohandas KaramçandGandi, Johann Wolfgang von Goethe, Victor Hugo, Karl Marx,Konfüçyüs, Mevlana Celâleddîn Muhammed Belhî (Rûmî), NapolyonBonapart, Isaac Newton, Friedrich Nietzsche, Oscar Wilde, BlaisePascal, Jean Paul Sartre, William Shakespeare, Sokrates, Tolstoy,Sigmund Freud, Woody Allen, Sabahattin Ali, Franz Kafka, OruçAruoba, Cemal Süreya, Sylvia Plath, Marcus Tullius Cicero, Şems-iTebrizi, Gabriel García Márquez, Jean-Baptiste Poquelin Molière,Henry Charles Bukowski, Marilyn Monroe, Vladimir İlyiç Lenin,François-Marie Arouet Voltaire, Albert Camus, Nâzım Hikmet Ran,Anton Çehov (Chekhov), Yunus Emregibi ünlü düşünür, lider, filozof ve halka kendini adamış o tarihiinsanların sözleri size de yön verecek. Ayrıntılı hayat hikayeleriile de bu tarihi kişiler hakkında daha çok bilgi edineceksiniz.(Önereceğiniz isimler olursa dikkate alınıp, en kısa zamandaeklenecektir.)Domestic and foreign,which is a very famous words of the philosopher's life and the lifeof this practice direction.Albert Einstein, Aristotle, Mustafa Kemal Ataturk, Honoré deBalzac, Baris Manco, Benjamin Franklin, George Bernard Shaw, DanteAlighieri, René Descartes, Fyodor Dostoyevsky, Thomas Alva Edison,Plato (Plato), Emil Cioran, Mohandas Karamchand Gandhi, JohannJohann Wolfgang von Goethe, Victor Hugo, Karl Marx, Confucius,Mevlana Jalaluddin Mohammad Balkhi (Rumi), Napoleon Bonaparte, SirIsaac Newton, Friedrich Nietzsche, Oscar Wilde, Blaise Pascal, JeanPaul Sartre, William Shakespeare, Socrates, Tolstoy, Sigmund Freud,Woody Allen, Sabahattin Ali, Franz Kafka, fasting Aruoba, CemalSüreya, Sylvia Plath, Marcus Tullius Cicero, Shams-i Tabrizi,Gabriel García Márquez, Jean-Baptiste Poquelin Molière, HenryCharles Bukowski, Marilyn Monroe, Vladimir Ilich Lenin,François-Marie Arouet Voltaire, Albert Camus, Nazim Hikmet Ran,Anton Chekhov (Chekhov), Yunus Emresuch as the famous thinker, leader, philosopher and dedicated tothe public at that date that will guide you to the words of people.Detailed life stories of these people and you will learn moreabout.(If the names Suggestions are taken into consideration, will beadded as soon as possible.)
En İyi 100 Kitap 1.0 APK
Okumak istediğiniz kitabı seçmekte zorlanıyorsanız bu uygulamatamda size göre!Şimdiye dek yazılmış en iyi kitapları öncelikle okumak istemezmisiniz?En iyi olarak seçilmiş 100 kitap bu uygulamada.Her türden kitabın bulunduğu listeden istediğiniz kitabı seçin veokuyun. Mutlaka kütüphanenizde bulunması gereken kitapların hepsibu listede mevcut.Programı açın, bir kitap seçin ve kitabı edinip okumayabaşlayın. Pişman olmayacaksınız.Tamda notchoose the book you want to read this application is for you!Do not you want to read the best books first ever written?100 books in this application is selected as the best.Select from the list of books you want to read the book of anykind. Should have in your library books, all available in this listdo.Open the program, select a book and start reading the book,obtain. You will not regret it.
Esma-ül Hüsna 1.0 APK
Allah (c.c.)'ın 99 ismi.Tek ekranda tüm isimler. Kolayca ezberlemek için birebir.Allah (C.C.) 's name is99.All the names on one screen. Identical to memorize easily.
Ülkelerin Telefon Kodları 1.0 APK
Evresel telefon kodları bu uygulamada! Haniülke hangi telefon alan koduna sahip diye merak ediyorsunuz veya bubilgiye ihtiyacınız varsa bu uygulama sizin için.Reentrant telephone codesin this application! You know, with the area code of the countryyou're wondering which phone or if you need information in thisapplication is for you.
Bursaspor Tweetleri 1.0 APK
Bursaspor Tweetleri tek dokunuşla ekranınızda!Bursaspor ile ilgili Twitter'da yazılan tweetlere anlık olarakulaşın! Twitter entegrasyonu ile çalışan uygulama, Twitter'daki songelişmeleri anlık olarak almanızı sağlar.Takım ile ilgili gol, transfer ve diğer tüm haberleri anlıkolarak sosyal medyadan takip edin!Üstelik uygulamayı kullanmak için Twitter üyeliğigerekmemektedir!Tamamen güvenli bu uygulama ile takımınızın tüm güncelhaberlerine tek dokunuşla erişebileceksiniz.Uygulama, internet bağlantısı gerektirmektedir. İnternetbağlantınızda herhangi bir sorun olursa uygulama hata vererekkapanabilir.İyi eğlenceler!
Where am I 1.23 APK
It's give your address.
Burçlar Arası Uyum 1.0 APK
Bir çok veri ve astrolojik döngüler göz önündebulundurularak elde edilen bu sonuçlar, diğer burçlar ile olan yada olacak olan ilişkileriniz hakkında size fikir verecek. Öncekendi burcunu sonra da onun burcunu seç ve burçlarınız arasındakiuyumu öğren.Considering a lot of dataand astrological cycles, the results of other horoscopes dealingswith, or which will give you an idea about. Choose your own bushbush and the bush after the first match between his or herlearn.
Ülkeler ve Başkentleri 1.0 APK
Hangi kıtada hangi ülkeler olduğunu ve buülkelerin başkentlerini kolaylıkla görebileceğiniz biruygulama.Which continents,countries, capitals, and that these can easily see which countriesan application.
Loading...