1.4.0 / October 4, 2015
(4.5/5) (223)
Loading...

Description

Ne jemi Channel 3, media e pare on line per terinjte. Nepermjet platformes tone Cmendina.tv, ne sjellim cdo ditevideo, parodi, emisione, filma vizatimore, dokumentare, kronikaetj, prodhuara ose te dubluara ne shqip. Channel 3 synon promovimine Talenteve ne te gjitha fushat. Behu pjese e komunitetit me temadh te te rinjeve. Ketu je ne Rrepubliken e te rinjeve. Copyright:Channel 3

App Information Cmendina Dublim

 • App Name
  Cmendina Dublim
 • Package Name
  com.cmendina.dublim
 • Updated
  October 4, 2015
 • File Size
  3.2M
 • Requires Android
  Android 2.1 and up
 • Version
  1.4.0
 • Developer
  aplikacione.com
 • Installs
  5,000 - 10,000
 • Price
  Free
 • Category
  Media & Video
 • Developer
 • Google Play Link

aplikacione.com Show More...

Cmendina Dublim 1.4.0 APK
Ne jemi Channel 3, media e pare on line per terinjte. Nepermjet platformes tone Cmendina.tv, ne sjellim cdo ditevideo, parodi, emisione, filma vizatimore, dokumentare, kronikaetj, prodhuara ose te dubluara ne shqip. Channel 3 synon promovimine Talenteve ne te gjitha fushat. Behu pjese e komunitetit me temadh te te rinjeve. Ketu je ne Rrepubliken e te rinjeve. Copyright:Channel 3
Revista Who 2.0.0 APK
Revista “WHO” lindi si ide e një grupi gazetarësh të njohur nëfushën e showbiz-it, të cilët donin të sillnin në Shqipëri modelinndërkombëtar të një tabloidi. “Who Magazine Albania”, erdhi si njërisi në tregun mediatik shqiptar, duke sjellë te lexuesi,personazhet publike siç ato janë në të vërtetë. Fotot-paparac,rrëfimet dhe ngjarjet më të rëndësishme në jetën e personazheveVIP, trajtohen nga ekipi ynë me një tjetër optikë.
CIUT 20.2.0 APK
Instituti Konfuci ne Universitetin e Tiranes
The Rebel Heart 1.2.0 APK
My name is Armina Mevlani. Many of you know me from my TV shows,others as the girl who represented Albania in Miss World and someas the Creative Director of a magazine for almost three years, timein which I wrote many articles on fashion and other domains. But,there are also some of you who do not know me and I want to leaveout what I have done so far, not because I do not find itagreeable; on the contrary, it helped me become who I am, butbecause this blog is the beginning of a new chapter in my life andI want to share new things with all of you.My blog is called “RebelHeart” due to the fact that in my rebel teen years I used to referto myself as a rebel heart. I also wished to make it a tattoo, butmy parents wouldn’t allow me to. Today I decided to personalize itby naming my blog after it. It all came naturally to me and allthose who know me, know what “rebel heart” means to me. Rebel Heartis me.
Lapsi 1.0.2 APK
Lapsi.al është një media online, që ka për qëllim informimin epaanshëm duke vënë profesionalizmin në plan të parë. Ky portalinformativ është një alternativë e re që rreket të krijojë njehapësirë sa më të lirë për gazetarinë e vërtetë. Përvoja e gjatëdhe nevoja për të shkuar sa më pranë të vërtetës, janë vijat mbi tëcilat do të shkruajë lapsi yne.
Shuplaka 1.2.2 APK
Shuplaka.com is a new media news portal based in Albania
Shqiperia ime 1.0.1 APK
SHQIPERIA IME promovon bukuritë e Shqipërisë dhe vlerat Kombëtare.Lajme nga Shqipëria, Kosova, Rajoni dhe Bota .
Tirana Today 1.0.6 APK
Tirana Today is a new Albanian online newspaper
Loading...