2.0 / August 17, 2015
(4.7/5) (13)

Description

Switch the keys and lead the balls to theright place

App Information Crazy Balls

 • App Name
  Crazy Balls
 • Package Name
  com.yusufemreakgul.TrafficControl
 • Updated
  August 17, 2015
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 4.0 and up
 • Version
  2.0
 • Developer
  YouMobile
 • Installs
  100 - 500
 • Price
  Free
 • Category
  Arcade
 • Developer
  Visit website Email yusufemreakgl@gmail.com
  Etlik Mahallesi Etlik Caddesi 215/20 Etlik Keçiören Ankara
 • Google Play Link

YouMobile Show More...

Dini Bilgiler ve Dualar 2.2 APK
YouMobile
Özenle seçilmiş,bilmemiz gereken ve aynızamanda çocuklarımıza öğretmemiz gereken Dinimizin bilgileriniiçerir.En güzel hadisler,en önemli dini bilgiler,hikayeler,güzelsözler,dualar ve daha birçok bilgiyi içinde barındırır.Bu bilgilerirastgele sırayla okuyabilir,paylaşabilir ve telefonunuzu sallayarakda rastgele bir Duaya ulaşabilirsiniz.Carefully selected, weneed to know and also to our children to teach religion to ourinformation içerir.ama beautiful hadith, the most importantreligious information, stories, good words, prayers, and many moredetails in the barındırır.b information in random order, you canread, share, and by shaking your phone in a random You can go topray.
Çılgın Yarışçı 1.1 APK
YouMobile
Yolda diğer araçların arasında yakıttoplayarak sürüş zamanını arttır ve roket toplayarak önüne geçecekaraçları patlat.Topladığın puanları paylaş ve sıralamadaki yerinial.Increase the fuel whendriving on the road to collect and share vehicle will pass, amongother tools you patlat.topla points before picking up rockets andtake its place in the rankings.
İspanyolca Günlük Konuşmalar 2.0 APK
YouMobile
Bu uygulama, İspanya ve İspanyolca konuşulanülkelere yapacağınız turizm veya iş seyahatlerinizde, seyahatöncesi ve süresince yanınızdan ayıramayacağınız biruygulamadır.Uygulamamız,henüz İspanyolca bilmeyen,İspanya'da veyaİspanyolca konuşulan ülkelerde bulunmamış kullanıcıya hizmetedebilecek şekilde tasarlanmıştır.Seyahatiniz boyunca size yardımcıolacak İspanyolca Günlük Konuşmalar uygulaması ile aynı zamandaseçtiğiniz Türkçe cümlenin karşılığı olan İspanyolca cümlesini,mesaj ya da mail olarak paylaşabilirsiniz.Arkadaş ya da çevrenizlebu uygulama sayesinde mesajlaşarak iletişim kurabilirsiniz.KelimeSepeti içindeki kelimelerle birçok kelime öğrenebilir ve kendinizitest edebilirsiniz.Ayrıca Gezilecek Yerler bölümü ile de İspanya'dagezilecek görülecek yerleri resim ve açıklamalarıyla takipedebilirsiniz.This application in Spainand Spanish-speaking countries in your tourism or business tripsyou make to, before and have a uygulamadır.uygulama can notseparate during your side, yet not know Spanish, to serve the usershave in the country or Spanish spoken in Spain that will help youthroughout your tasarlanmıştır.seyahat Spanish Daily Conversationswith the application at the same time select your Turkish sentencein exchange for the Spanish phrase, message or email aspaylaşabilirsiniz.arkadaş the environment or your can learn manywords and phrases in communication kurabilirsiniz.keli to cartexchanging messages with this practice and test yourselfedebilirsiniz.ayrı Attractions section also with Spain "You canfollow the places to be seen in pictures and descriptions tovisit.
Komikler 2.1 APK
YouMobile
Komikler uygulaması ile, birbirinden komiksözler ve fıkraları,en komik resim ve karikatürleri ve en ilginç vekomik videoları izleyebilirsiniz.İnternet bağlantısı gerektiren buuygulama bu sayede sürekli güncellenmekte ve en komikleri sürekliulaşabileceğiniz platforma taşımaktadır.Şimdiden iyieğlenceler.Funny, with theapplication of each other funny sayings and jokes, the most funnypictures and cartoons and the most interesting and funny videosizleyebilirsiniz.internet requiring connection to this applicationso you are constantly being updated and funniest consistently reachthe platform taşımaktadır.şimdi good fun.
Her Gün Bir Bilgi 4.2 APK
YouMobile
Genel Kültür , Sanat , Spor , Tarih , Edebiyat, Coğrafya , Enler ve İlkler , Komikler dalında her gün yeni birbilgi öğrenebileceğiniz oldukça kullanışlı bir uygulama. Mutlakabilinmesi gereken temel bilgileri , ilginç bilgileri ve birçokbölüm seçeneğiyle özel olarak seçilmiş önemli bilgileri içindebarındırır. Dilerseniz beğendiğiniz kategoride ki bilgiyiarkadaşlarınızla paylaşabilir dilerseniz favorilerinizdesaklayabilirsiniz. Tarihte Bugün seçeneğiyle tarihte aynı güngerçekleşen olayları takip edebilirsiniz. Yeni Eklenenler bölümüyleyeni bilgileri anında görebilirsiniz. Son güncelleme ile HaftanınSözü bölümü eklendi.General Culture, Art,Sports, History, Literature, Geography, and at first, it is quite ahandy application that can learn new information every day in Funnybranches. basic information that must be known, containsinteresting information and important information in many parts ofthe specially selected option. If you'd like information on thecategory you wish you can share with your friends you can storeyour favorite. History You can follow the events that have occurredon the same day in history Today. You can see the new informationinstantly with the new additions section. The part of the week withthe last update was added.
Crazy Balls 2.0 APK
YouMobile
Switch the keys and lead the balls to theright place
Her Hafta Tarih 1.0 APK
YouMobile
Her Hafta Bir Tarih uygulaması ile büyük veönemli tarihi olayları birden çok kaynak vasıtasıyla derleyerekkısa özetlerle sizlere sunuyoruz. Türk tarihinde ve dünya tarihindebilinmesi gereken önemli olayları her hafta bir farklı konu olmakkaydıyla takip edebilir, sesli dinleyebilir ve tüm konularaulaşarak kendi arşivinizi oluşturabilirsiniz. Haftaya özel seçeneğiile, bulunduğunuz haftanın tarihte gerçekleşmiş önemli günleriTarihde Bugün başlığı altında görebilirsiniz. Ayrıca, ResimlerleTarih bölümü ile önemli tarihsel olayların resim galerisinibulabilirsiniz.Each week a big andimportant historical events with a date of application we offershort summary compiled by multiple sources. Find out more aboutTurkish history and important events in world history can trackevery week, it provided that a different subject, you can listen toaudio and reaching all the issues can create your own library. withspecific options of the week, you can see the important days in thehistory of the week took place today under the title Historyprovides you found. Also, you can find a photo gallery withpictures of important historical events in the historydepartment.
İngilizce Almanca Rusça İspanyolca Konuşma Rehberi 1.1 APK
YouMobile
Uygulamamızda Almanca, İngilizce, İspanyolcave Rusça olmak üzere 4 farklı dil seçeneği bulunur. Bu dillerinkonuşulduğu ülkelere yapacağınız turizm veya iş seyahatlerinizde,seyahat öncesi ve süresince yanınızdan ayıramayacaksınız.Uygulamamız, henüz bu dilleri bilmeyen, bu dillerin konuşulduğuülkelerde bulunmamış kullanıcılara hizmet edebilecek şekildetasarlanmıştır. Seyahatiniz boyunca size yardımcı olacak GünlükKonuşmalar uygulaması ile aynı zamanda seçtiğiniz türkçe cümleninyabancı dildeki karşılığını, mesaj ya da mail olarakpaylaşabilirsiniz. Arkadaş ya da çevrenizle bu uygulama sayesindemesajlaşarak iletişim kurabilirsiniz. Kelime Sepeti içindekikelimelerle birçok kelime öğrenebilir ve kendinizi testedebilirsiniz. Ayrıca Gezilecek Yerler bölümü ile de bu ülkelerdegezilecek görülecek yerleri resim ve açıklamalarıyla takipedebilirsiniz.Yeni güncelleme ile birlikte, Almanca ve İngilizcecümleyi dinleyerek boşlukları doldurabilir ve kendinizigeliştirebilirsiniz. Edebiyat bölümü ile, en önemli Alman, İngiliz,Rus ve İspanyol edebiyatçıları ve eserlerini görebilirsiniz.Our Practice German,English, Spanish, and there are 4 different languages, includingRussian. Your tourism or business trips lArA yap countries wherethese languages ​​are spoken, you will take your side before andduring travel. Our application, yet do not know these languages, isdesigned to serve to users who are in countries where theselanguages ​​are spoken. Travel will help you throughout your dailyconversations with the application at the same time that you selectthe corresponding Turkish phrases in a foreign language, you canshare the message or e-mail. Through this app you can communicatewith friends through messaging or the environment. Words can learnmany words and phrases in the cart and you can test yourself. Alsowith things to do, it also has to do in part with locations inthese countries follow edebilirsiniz.y new update with pictures anddescriptions, you can fill in the gaps by listening to sentences inGerman and English and can improve yourself. Literature sectionwith the most important German, British, Russian and Spanishwriters and their works you can see.

Top Apps Show More...

WIFI WPS WPA TESTER 3.8.4.1 APK
Sangiorgi Srl
**Devices WITHOUT root permissions and withAndroid >= 5.0 (Lollipop), can connect with this app but theyCANNOT view the WEP-WPA-WPA2****Devices WITHOUT root permissions and with Android < 5.0(Lollipop), CANNOT connect with this app and they CANNOT view theWEP-WPA-WPA2**Do you want to know if your Access Point is vulnerable at the WPSprotocol?Wifi Wps Wpa Tester is the app that you need!With this app, you can test the connection to AP with WPSPIN.PINs are calculated with many algorithms:-Zhao-TrendNet-Dlink-Dlink+1-Belkin(root)-FTE-xxx-TrendNet-Asus-AiroconRealtek-EasyBox Arcadyan-ArrisAnd others default PIN of MANY Access Point.Then NOT ALL AP ARE COMPATIBLE WITH THIS APP.App allows to do PINS BRUTEFORCE in a SMART WAY ( ONLY FOR ROOTEDDEVICES )Why SMART?Because, app will try 11000 PINs COMBINATIONS rather than10^8.In fact, AP tells to your device if the first 4 of 8 digits of WPSPIN, are correct and the last digit is a checksum of previous 7digits.NO OTHERS APP ( CLONE OF THIS APP ) CAN DO THIS.And, app allows to notify if WPS is in LOCK STATE ( ROOT AND NOROOT ).NO OTHERS APP ( CLONE OF THIS APP ) CAN DO THIS.WPS Lock state is a state when Access Point, for security reasons,does not allow no more PINs. THEN is USELESS to try othersPINs.App needs root permissions for devices with Android version <5.0 ( LOLLIPOP ).For devices with Android >= 5.0 you can test the PINs with thisapp and you can connect, BUT YOU CANNOT SEE WPA ( OR WEP ) PASSWORDWITHOUT ROOT PERMISSIONS.Use this app only with your own AP for do not go against thelaw.Privacy Policy :https://www.iubenda.com/privacy-policy/8000344
Blog 0.0.1 APK
Technotip
Our blog posts include experiment results ofonline marketing, how to articles, tools and tips for running yourbusiness, business ideas, online selling, entrepreneurship, startups, success stories, interviews and reviews of relevantbooks.You can visit the web version of our app:http://technotip.orgFeatures1. Has a list of 8 recent articles on the homepage and user cannavigate to older blog posts.2. Clear reading experience with bigger fonts on articlepage.3. Facility to bookmark the article and read later from bookmarkssection.4. Cache the recently viewed article for offline reading.5. List of pages.6. Search facility.7. List posts based on Category.8. List posts by author/contributor.9. Invite others to our app via Social Sharing Apps.Option to rate the app.10. Facility to directly share the posts and pages with others frominside the app via popular social sharing applications.