5.6 / January 5, 2017
(4.8/5) (191)
Loading...

Description

Compete with your friends and try to earnthehighest score!


Oynayış türüyle oldukça basit olan Cube Jumping, siziçıldırtacakdüzeyde zorluyor. Oynaması oldukça kolay hazırlananoyunda sadeceekrana dokunarak küpü zıplatıyorsunuz ve zıplatarak enyükseksayıya ulaşmaya çalışıyorsunuz. Sonsuz yapıda hazırlananCubeJumping, yer yer zorlu küpleriyle birlikte siziparkurdazorluyor.

Oyunda Google Play Game servisini de aktif edersenizbütünoynayanların skorlarını görebilir ve onlarla rekabetedebilirsiniz.Rakiplerinizin puanını görüntülemek için Kupasimgesine tıklamanızyeterlidir.

İyi eğlenceler :)

App Information Cube Jumping

Yakup Bilgili Show More...

Cube Jumping 5.6 APK
Yakup Bilgili
Compete with your friends and try to earnthehighest score!Oynayış türüyle oldukça basit olan Cube Jumping, siziçıldırtacakdüzeyde zorluyor. Oynaması oldukça kolay hazırlananoyunda sadeceekrana dokunarak küpü zıplatıyorsunuz ve zıplatarak enyükseksayıya ulaşmaya çalışıyorsunuz. Sonsuz yapıda hazırlananCubeJumping, yer yer zorlu küpleriyle birlikte siziparkurdazorluyor.Oyunda Google Play Game servisini de aktif edersenizbütünoynayanların skorlarını görebilir ve onlarla rekabetedebilirsiniz.Rakiplerinizin puanını görüntülemek için Kupasimgesine tıklamanızyeterlidir.İyi eğlenceler :)
Loading...