11.0 / January 14, 2020
(/5) (1)

Description

Bu uygulamada çok güzel düşündüren sözler hazırladık sizler için.Bu güzel sözler uygulamamızda yer alan düşündüren sözleriarkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. İnternet bağlantısı olmaksızınçalışır! - Kopyala seçeneği ile mesajları/sözleri kopyalayabilir veistediğiniz yere yapıştırabilirsiniz - Paylaş seçeneği ilemesajları/sözleri whatsapp sms gmail mail facebook ve twitter gibisosyal paylaşım ağlarında paylaşabilirsiniz. - Ya da okuyunkendinizde kalsın Kullanımı son derece basit, tasarımı bir o kadarsadedir.

App Information Düşündüren Sözler

 • App Name
  Düşündüren Sözler
 • Package Name
  com.kockalab.dusundurensozler
 • Updated
  January 14, 2020
 • File Size
  4.1M
 • Requires Android
  Android 4.0.3 and up
 • Version
  11.0
 • Developer
  KockaLab
 • Installs
  500+
 • Price
  Free
 • Category
  Entertainment
 • Developer
 • Google Play Link
KockaLab Show More...
Romantik Günaydın Mesajları 14.0 APK
KockaLab
Onlarca aşk ve sevgi mesajı, sevgiliye romantik sözler. Duygu yüklüen romantik yeni aşk sözleri.İnternet bağlantısı olmaksızınçalışır!- Kopyala seçeneği ile mesajları/sözleri kopyalayabilir veistediğiniz yere yapıştırabilirsiniz- Paylaş seçeneği ilemesajları/sözleri whatsapp sms gmail mail facebook ve twitter gibisosyal paylaşım ağlarında paylaşabilirsiniz.- Ya da okuyunkendinizde kalsınKullanımı son derece basit, tasarımı bir o kadarsadedir.Dozens of messages of love and affection, romantic lyricsto the beloved. The most romantic love new emotionally chargedlyrics.Works without an Internet connection!- Copy with messages /lyrics can copy and paste it where you want- Share options withmessages / sms WhatsApp lyrics GMail mail facebook and share insocial networks like twitter.- Or keep yourself ReadIt is extremelysimple, the design is so simple.
Asker Sözleri 18.0 APK
KockaLab
Onlarca asker mesajı, onlarca asker sözleri. İnternet bağlantısıolmaksızın çalışır! - Kopyala seçeneği ile mesajları/sözlerikopyalayabilir ve istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz - Paylaşseçeneği ile mesajları/sözleri whatsapp sms gmail mail facebook vetwitter gibi sosyal paylaşım ağlarında paylaşabilirsiniz. - Ya daokuyun kendinizde kalsın Kullanımı son derece basit, tasarımı bir okadar sadedir.
Aşk Sözleri ( Resimli ) 1.7 APK
KockaLab
Aşk-ı Muhabbet'te önemli yazarlarımızın sevgiye ve duyguya dairsöyledikleri güzel sözleri bulabilirsiniz. Diğer uygulamalardanfarklı olarak Aşk-ı Muhabbet uygulamamızda bahsedilen sözlerieditörlerimiz tarafından seçilmiş sıcak resimlerle birlikte sizesunuyoruz. Charlie Chaplin'in dediği gibi; İnsanlığın mantıktan çokduyguya ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. Bu uygulamayla yaşadığımız buiçi boş, duygusuzlaşmış, hızlı hayatta unuttuğumuz sevgiye ve aşkadair bu güzel sözleri biraz olsun sizlere hatırlatmaktan mutlulukduyarız. Beğendiğiniz, sözleri favorilerinize ekleyip rahatlıklaçeşitli sosyal ortamlarda arkadaşlarınızlapaylaşabilirsiniz.ÖzelliklerYaklaşık 200 adet deyiş,40'tan fazlayazar,Sosyal ortamlarda paylaşma,Sms ile gönderim,Günün Sözü.Aşk-ılove our beautiful words they say the most important writers inconversation and you will find that feeling. Unlike otherapplications in our application Aşk-ı conversation mentioned thewords chosen by our editors offer you with hotpictures.     As Charlie Chaplin; Webelieve that humanity needs so much emotion than logic. We livewith this application, this hollow, numbed by these beautiful wordsabout love and love to get some fast life that we forget we arehappy to remind you. You like, you can easily share with yourfriends on various social media add your favoritewords.FeaturesApproximately 200 words,More than 40 authors,Share onsocial mediaI send sms,Quote of the day.
Yürek Yakan Sözler 11.0 APK
KockaLab
Bu uygulamada sizlere yürek yakan çok duygusal sözler hazırladık.Bu uygulamada yer alan yürek acıtan sözleri sevdiklerinizlepaylaşabilirsiniz İnternet bağlantısı olmaksızın çalışır! - Kopyalaseçeneği ile mesajları/sözleri kopyalayabilir ve istediğiniz yereyapıştırabilirsiniz - Paylaş seçeneği ile mesajları/sözleriwhatsapp sms gmail mail facebook ve twitter gibi sosyal paylaşımağlarında paylaşabilirsiniz. - Ya da okuyun kendinizde kalsınKullanımı son derece basit, tasarımı bir o kadar sadedir. In thisapplication, we have prepared for you a very emotionalheartbreaking words. In this application you can share with yourloved ones situated heart hurts lyrics Works without an Internetconnection! - Copy with messages / lyrics can copy and paste itwhere you want - Share options with messages / sms WhatsApp lyricsGMail mail facebook and share in social networks like twitter. - Orkeep yourself Read It is extremely simple, the design is so simple.
Tarih Şifreleri KPSS 1.0.5 APK
KockaLab
Bu uygulama özellikle Kpss ve Lys'ye hazırlanan adaylara yönelikolarak akılda kalıcılığı arttırmak için çeşitli kodlamalarkullanılarak yapılmıştır. Tarih dersi sürekli okumaya ve ezberedayalı bir ders olduğu için akılda kalıcılığı çok azdır. TarihŞifreleri KPSS uygulamasına istediğiniz zaman ve istediğiniz yerdenerişebilirsiniz, ayrıca internet bağlantısı gerektirmez. *Yapılanaraştırmalara göre fotografik öğrenme tekniği kullanılarakçalışılan dersleri ilerki zamanlarda (özellikle sınavlarda)hatırlama oranı oldukça yüksektir. Bu uygulamada asıl hedefimizfotografik öğrenme yöntemlerini kullanarak tarih sorularındakibaşarı oranını daha yukarılara çıkarmaktır. Siz de bu uygulamadakodlamalarınızın yer almasını istiyorsanız mail adresimizden kendibulduğunuz kodlamaları bize gönderebilirsiniz. UygulamaÖzellikleri1-) Güncellenen İçerik 2-) Akılda Kalıcı Olması3-)İnternetsiz Kullanım Özelliği4-) Çok Az Bellek KullanımıThis isparticularly KPSS LYS was made using various coding and to increasethe retention as to the applicant prepared in mind. History lessonfor a course is constantly reading and rote permanence in mind isvery small. When you want to date Passwords KPSS application andaccess it from anywhere, it does not require an internetconnection.* According to the studies using photographic techniquesstudied learning lessons later time (especially exam) recall rateis quite high. In this application, our main goal is to pull upthan the success rate in question using photographic historylearning. You take your place if you want this application codingcoding you can send us find our own email address.ApplicationFeatures1) Updated Content2) Permanent Being in mind3-) withoutinternet use Feature4) Very Low Memory Usage
Coğrafya Şifreleri KPSS 1.0.4 APK
KockaLab
Bu uygulama özellikle Kpss ve Lys'ye hazırlanan adaylara yönelikolarak akılda kalıcılığı arttırmak için çeşitli kodlamalarkullanılarak yapılmıştır. Coğrafya dersi sürekli okumaya ve ezberedayalı bir ders olduğu için akılda kalıcılığı çok azdır. CoğrafyaŞifreleri KPSS uygulamasına istediğiniz zaman ve istediğiniz yerdenerişebilirsiniz, ayrıca internet bağlantısı gerektirmez. *Yapılanaraştırmalara göre fotografik öğrenme tekniği kullanılarakçalışılan dersleri ileriki zamanlarda (özellikle sınavlarda)hatırlama oranı oldukça yüksektir. Bu uygulamada asıl hedefimizfotografik öğrenme yöntemlerini kullanarak coğrafya sorularındakibaşarı oranını daha yukarılara çıkarmaktır. Siz de bu uygulamadakodlamalarınızın yer almasını istiyorsanız mail adresimize kendibulduğunuz kodlamaları gönderebilirsiniz. Uygulama Özellikleri1-)Güncellenen İçerik 2-) İnternetsiz Kullanım Özelliği3-) Çok AzBellek KullanımıThis is particularly KPSS LYS was made usingvarious coding and to increase the retention as to the applicantprepared in mind. Geography lesson for a course is constantlyreading and rote permanence in mind is very small. When you want togeography Password KPSS application and access it from anywhere, itdoes not require an internet connection.* According to the studiesusing photographic techniques studied learning lessons later time(especially exam) recall rate is quite high. In this application,our main goal is to increase the success rate to higher learning ingeography questions using the photographic method. You take yourplace if you want this application coding coding you can send use-mail address found on our own.Application Features1) UpdatedContent2) without internet use Feature3) Very Low Memory Usage
FrameLab Photo Frames 1.0 APK
KockaLab
FrameLab creates your photos with beautiful and different typesframes for free! Convert your simple selfie photos into wonderfulframed pictures with one touch! ★ Beautiful, exclusive frames ★ HDquality results ★ Import option from gallery or directly fromcamera ★ Easy to rotate, zoom in, zoom out ★ Supported on allscreen resolutions of mobile and tablet devices. ★ Your photos withFrameLab frames may attract more followers.All designs are createdby FrameLab team.You can share the framed pictures on Instagram,Facebook, Pinterest, Whatsapp and many other social platforms.Anyframe wishes? Let us know!kockalab@gmail.com
Atarlı Sözler 14.0 APK
KockaLab
Onlarca atarlı mesaj, onlarca giderli söz. Duygu yüklü mesajlar buuygulamada İnternet bağlantısı olmaksızın çalışır! - Kopyalaseçeneği ile mesajları/sözleri kopyalayabilir ve istediğiniz yereyapıştırabilirsiniz - Paylaş seçeneği ile mesajları/sözleriwhatsapp sms gmail mail facebook ve twitter gibi sosyal paylaşımağlarında paylaşabilirsiniz. - Ya da okuyun kendinizde kalsınKullanımı son derece basit, tasarımı bir o kadar sadedir. Dozensatarl message, said dozens expense. In this embodiment, theemotionally charged messages Works without an Internet connection!- Copy with messages / lyrics can copy and paste it where you want- Share options with messages / sms WhatsApp lyrics GMail mailfacebook and share in social networks like twitter. - Or keepyourself Read It is extremely simple, the design is so simple.
Loading...