1.0 / May 9, 2016
(/5) ()
Loading...

Description

Okuyun eğlenin en deli en kafa sözler :) İnternet Gerektirmez! vekopyalama seçeneği ile istediğiniz yereyapıştırabilirsiniz.Forumlara,bloglara,yorumlara her yere! "Gençlerdeneme-yamulma yöntemi ile yetişiyor" *İnternet GEREKTİRMEZ!İnternet gerekmediği için istediğiniz yerde okulda telefonunuzuarkadaşınıza uzatıp gülmesini sağlayabilirsiniz :D İsterseniz mesajolarak yollayabilir durumunuza koyabilirsiniz.Kopyala ve paylaşmaseçenekleri olduğu için sözleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.*Paylaşma Seçeneği *Bluetooth ile paylaşma *İnternet üzerindepaylaşma *Kopyalama Seçeneği İsterseniz sadece okuyarakeğlenebilirsiniz :)

App Information Deli Sözler

 • App Name
  Deli Sözler
 • Package Name
  com.anadol.delisozler
 • Updated
  May 9, 2016
 • File Size
  2.1M
 • Requires Android
  Android 2.3 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  Sözler
 • Installs
  1,000+
 • Price
  Free
 • Category
  Libraries & Demo
 • Developer
  http://anadoloyun.com/
 • Google Play Link

Sözler Show More...

Asker Sözleri 2.0 APK
Sözler
2016 yılında yazılmış askerlik ve asker sözlerini tek biruygulamada topladık.İster arkadaşlarınıza yollayabilir,istersenizpaylaşabilirsiniz. Bordobereli askerlerimiz için sözleri okuyun!✱Onlarca asker sözü! ✱Kopyalama Seçeneği ✱Paylaşma Seçeneği✱İnternet üzerinde paylaşma ✱Bluetooth ile paylaşma ✱SMS GöndermeSeçeneği ✱Sosyal Paylaşım ağlarında paylaşma ✱Sosyal Mesajlaşmaprogramları ile paylaşma ✱internet GEREKTİRMEZ! Seçenekleri ilesözleri istediğiniz yerde istediğiniz şekildepaylaşabileceksiniz.İsterseniz sadece okuyarak eğlenebilirsiniz.
Atarlı Sözler 1.0 APK
Sözler
2016 da yazılmış atarlı giderli sözler tek bir uygulamacebinizde.Daha önce görmediğiniz duymadığınız sözler gönderinpaylaşın En giderli sözleri arkadaşlarınıza yollayabilir sosyalağlarda paylaşıp sosyal mesajlaşma uygulamaları ilepaylaşabilirsiniz. *Kopyalama *Paylaşma *SMS olarak gönderme*Sosyal Mesajlaşma uygulamaları ile paylaşma *Sosyal Paylaşımağlarında paylaşma *Bluetooth ile paylaşma *Not olarak kaydetmeseçeneği Sözler için internet gerekmiyor. Onlarca söz iyi okumalar!İyi paylaşmalar!
Kapak Laflar 1.0 APK
Sözler
En kapak en eğlenceli ama en ağır sözler sizler için tek biruygulamada toplandı.İster arkadaşlarınıza gönderin ister SMSyollayın ister yüzlerine söyleyin İster sosyal ağlardapaylaşın.İstediğiniz gibi kullanabileceğiniz onlarca söz tek biruygulamada cebinizde :) *Her konuda yüzlerce kapak söz! *KopyalamaSeçeneği *SMS Gönderme seçeneği *Sosyal ağlarda ve mesajlaşmaprogramlarında paylaşma seçenekleri Dilerseniz diğeruygulamalarımız ile de başka sözler bulabilirsiniz :)
Aşk Sözleri 2016 1.0 APK
Sözler
Aşkınıza yazabileceğiniz en iyi 10larca mesajı tek bir uygulamadatopladık. Cebinizden asla ayırmayın :) Bu mesajları sevgiliniz çoksevecek :) *İnternet Gerektirmez! *Kopyalayıp istediğinizeyollayabilir *Paylaşma seçeneği ile doğrudan paylaşabilir *SMSolarak gönderebilir *Sosyal ağlarda paylaşabilir *Sosyal mesajlaşmaprogramları ile de paylaşabilirsiniz *Not olarak kaydedebilirsiniz!Yollayın gönderin okuyun.Hepsi yeni yazılmış güncel sözler!
İsyan Sözleri 1.0 APK
Sözler
2016 yılında yazılmış güncel atarlı isyankar mesajlarıarkadaşlarınıza yollayabilir sosyal medyalarda paylaşabilir sosyalağlara yollayabilirsiniz.Dilerseniz sadece okuyarakrahatlayabilirsiniz. *Kopyalama Seçeneği *Paylaşma Seçeneği *SosyalMesajlaşma programları ile paylaşma *Sosyal Paylaşım ağlarındapaylaşma *Onlarca atarlı isyankar söz! Seçenekleri ilemesajlarımızı istediğiniz yerde istediğiniz şekildepaylaşabileceksiniz.İsterseniz sadece okuyarak eğlenebilirsiniz.
Günaydın Mesajları 1.0 APK
Sözler
Her gün eşinize dostunuza yollayabileceğiniz günaydınmesajları.İster sosyal medyada paylaşın ister sadece okuyunisterseniz sms olarak atın.En güncel 2016 günaydın mesajları.İnternet Gerektirmez! Hepsi özenle seçildi. Kopyalama SeçeneğiPaylaşma Seçenğei Sosyal ağlar ile direkt paylaşma seçeneği!
Güzel Sözler 1.0 APK
Sözler
En güzel en güncel ve en güzel sözleri sizler için tek biruygulamada topladık.Bu uygulama ile sözleri arkadaşlarınız ilehızlıca paylaşabilecek dilerseniz sadece okuyup kafanızırahatlatabileceksiniz.Bir şeyler okumayı da seviyorsanız buuygulama size çok iyi gelecek. İnternet Gerektirmez! Onlarca sözinternetsiz istediğiniz yerde okuyabileceğiniz şekildehazırlandı.Çok istiyorsanız kopyalayıp istediğiniz siteyeyapıştırabilir veya sosyal ağlarda ve sosyal mesajlaşmauygulamaları ile doğrudan paylaş düğmesine basarakpaylaşabilirsiniz! Kopyalama Seçeneği Paylaşma Seçeneği Bluetoothile yollama seçeneği Sosyal Mesajlaşma Uygulamaları ile paylaşmaseçeneği Sosyal ağlar ile paylaşma seçeneği Not olarak kaydetmeseçeneği Ve daha bir çok paylaşma seçeneği Dilediğinizi okuyundilediğinizi paylaşın ! :) İsteklerinizi yorum olarak bize yazmayıunutmayın! :)
Anlamlı Sözler 1.0 APK
Sözler
Doğaya hayata karşı en anlamlı en güncel sözleri sizler için tekbir uygulamada topladık.İsterseniz paylaşabilir arkadaşlarınıza smsolarak atabilir veya sosyal medyalara tek tıkla gönderebilirsiniz.*İnternet GEREKTİRMEZ! *Kopyalama Seçeneği *Paylaşma Seçeneği*İnternet üzerinde paylaşma *Sosyal Mesajlaşma programları ilepaylaşma *Sosyal Paylaşım ağlarında paylaşma *Onlarca anlamlı söz!Hepsi 2016 da seçilmiş müthiş yazıları ve bir kısım atasözlerini deiçine ekledik. İyi okumalar :)
Loading...