2 / February 20, 2015
(3.3/5) (95)
Loading...

Description

Deneme sınavları neticesinde netlerinizigirerek değerlendirme yapabileceğiniz bir uygulamadır. Bunundışında Delta Kültür Yayınevi tarafından yayınlanan denemeler için;

- Puan hesaplama
- Soruların çözümleri
- Konu analizleri
- İl ve Türkiye sıralaması

vb. sonuç ve istatistikleri görebileceğiniz bir uygulamadır.

What is the result ofyour practice test is an application that you can enter assessment.Apart from this trial are published by the Publisher for DeltaCulture;

- Point Calculator
- Solutions to Questions
- Subject analysis
- Provincial and Turkey ranking

and so on. the result is an application where you can see thestatistics.

App Information Deneme Sınavım

 • App Name
  Deneme Sınavım
 • Package Name
  com.koraykilic92gmail.com.deneme
 • Updated
  February 20, 2015
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 2.3 and up
 • Version
  2
 • Developer
  FERNUS
 • Installs
  10,000 - 50,000
 • Price
  Free
 • Category
  Education
 • Developer
 • Google Play Link

FERNUS Show More...

Çalışkan Arı Optik Okuma 1 APK
FERNUS
Çalışkan Arı Yayınları'na ait mobil optik okuma uygulamasıdır."TEST BULUNAMADI" hatası alıyorsanız internetinizi açıpuygulamanızdaki "Güncelle" butonuna basarak güncelleme ekranınkapanmasını bekleyin. Daha sonra okuma yapabilirsiniz. PDF sonuçlariçin Acrobat Reader uygulamasını akıllı cihazınıza yüklemenizitavsiye ederiz. PDF açıldıktan sonra menu tuşuna basarak indirdiyebilirsiniz.
Akademi Denizi Optik Okuma 1.4 APK
FERNUS
Nasıl Okuma Yapılır- Optiği düz bir zemine koyun- Akıllı Cihazınızı optik formun yanındaki şekilde gösterildiğigibi tutun- Optik formun köşelerindeki 4 kareyi ekrandaki 4 karenin içindetutun( karelerinde kenarları kırmızı olacak)1-2 saniye içinde optik formunuz okunacaktır. Bu işlem uzunsürüyorsa destek için lütfen uygulamanın iletişim kısmındakibilgilerden bize ulaşın.Test bulunamadı hatası alıyorsanız uygulamanız güncel değildirya da ,"Test No" kısmına karalama yapılmış olabilir.Reading How-To- Optical put on a flat surface- Hold it as shown in the figure next to the optical form yoursmart device- Keep in 4 frames 4 frames on the screen in the corner of theoptical form (the edges of the square will be red)You optical forms will be read within 1-2 seconds. If thisprocess takes a long time for assistance, please contact us at thecontact information of the application.Test your application if you receive the error could not befound or is outdated, "Test No." smear may be made to thesection.
Dosya Dijital Mobil Kütüphane 3 APK
FERNUS
Dosya Dijital Mobil KütüphaneFile Digital MobileLibrary
Arı Mobil Kütüphane 2.3 APK
FERNUS
Arı Mobil Kütüphaneyi kullanabilmeniz için akillidefter.com.tr denüye olup anahtar kod almanız gerekmektedir.
Deneme Sınavım 2 APK
FERNUS
Deneme sınavları neticesinde netlerinizigirerek değerlendirme yapabileceğiniz bir uygulamadır. Bunundışında Delta Kültür Yayınevi tarafından yayınlanan denemeler için;- Puan hesaplama- Soruların çözümleri- Konu analizleri- İl ve Türkiye sıralamasıvb. sonuç ve istatistikleri görebileceğiniz bir uygulamadır.What is the result ofyour practice test is an application that you can enter assessment.Apart from this trial are published by the Publisher for DeltaCulture;- Point Calculator- Solutions to Questions- Subject analysis- Provincial and Turkey rankingand so on. the result is an application where you can see thestatistics.
Model Optik Okuma 11 APK
FERNUS
Lütfen okuma yaparken optik formunuzu düz bir zemine koyun veuygulamanızı daima güncel tutun. "TEST BULUNAMADI" hatasıalıyorsanız internetinizi açıp uygulamanızdaki "Güncelle" butonunabasarak güncelleme ekranın kapanmasını bekleyin. Daha sonra okumayapabilirsiniz. PDF sonuçlar için Acrobat Reader uygulamasınıakıllı cihazınıza yüklemenizi tavsiye ederiz. PDF açıldıktan sonramenu tuşuna basarak indir diyebilirsiniz. Bu uygulama ile ModelEğitim Yayıncılık 'a ait optik formları bir kaç saniye içindeokuyup değerlendirebilir ve sonuçlarınızı(doğru, yanlış,boş, net,puan) PDF formatında kaydedebilirsiniz. Öğretmen modunda okuduğunuzoptikler bir listeye alınır ve puan sıralı olarak listelenir.İsterseniz puanlama kriterlerini(En yüksek puan kaç olacak ve kaçyanlış bir doğruyu götürecek) değiştirebilirsiniz. Listeyi ve herbir optik form için sonucu PDF olarak kaydedebilirsiniz.
Kim Memur Olmak İster 3 APK
FERNUS
KPSS hazırlık sürecine eğlenceli ve öğretici bir yaklaşım sağlayanuygulama ile gerçek KPSS soruları ile eğlenceli bir yarışmasürecine katılın, hem eğlenin hem öğrenin.
Matematus Optik Okuma 1.2 APK
FERNUS
Matematus Yayınları'na ait mobil optikokumauygulamasıdır.Matematus Journalistofthe mobile optical reading applications.
Loading...