Doğuş Yayın Grubu Apps

Loading...
NTV Spor eXpress 1.4
Spor haberciliğinin referans noktası NTV Spor, anlık gazetesi NTVSpor eXpress ile siz neredeyseniz yanınızda.Sporda son dakika gelişmelerini, spor dünyasının markaisimlerinin yorum ve değerlendirmelerini, haberleri, perde arkasıgelişmeleri ve tüm detayları canlı gazete uygulamasıyla istediğinizanda, istediğiniz yerde takip edebileceksiniz.- Haberler- Son dakika ve sıcak gelişmeler- Turnuva detayları- Yorumcuların değerlendirmeleri- Videolar- Maç özetleri- Fotoğraf galerileri- Yayın akışıVe daha fazlası anlık gazete NTV Spor eXpress'te.SİZİ DİNLİYORUZSizi dinliyoruz ve görüşlerinizi her fırsatta en iyi şekilde hayatageçirmeye çalışıyoruz. Uygulamamız hakkında yorum ve görüşlerinizintvsporexpress@ntvspor.netadresimize bekliyoruz.
NTV Hava 1.7.4
Türkiye’nin öncü markası NTV’den yepyeni bir uygulama: NTV Hava!NTV Hava uygulamasında tüm şehirlerin hava durumunu detaylıinceleyebilir, Türkiye için deniz suyu sıcaklıkları ve karkalınlıklarını görüntüleyebilirsiniz. Merkez şehirlerle ilgiliyaşam bilgilerine ulaşarak, gününüzü havaya göreplanlayabilirsiniz.
Maximusic! 99.4 1.5
You can listen live broadcast, read news and follow weeklyschedule.
Star TV 3.7.1
Star TV uygulaması yeni kullanıcı arayüzü ve deneyimi ilekarşınızda! Star TV'de yayınlanan tüm diziler ve programları çokdaha gelişkin bir video deneyimi ile sizlere sunuyoruz. Star TVuygulamasıyla Star TV içeriklerini daha kolay takip edebilir; yayınakışına erişebilir; dizi ve programların bölümlerine,fragmanlarına, foto galerilerine ve ekstra içeriklerine ulaşabilir;canlı yayın sekmesinden anlık yayını mobil cihazlarınızdanseyredebilirsiniz. Star TV içerikleri gittiğiniz, internet erişimiolan her yerde yanınızda!
Star TV Tablet 2.1
Yenilen Star TV uygulamasıyla Star TV içeriğini daha kolay takipedebilir; yayın akışına erişebilir; programların foto galerilerine,video galerilerine ve ekstra içeriklerine ulaşabilir; canlı yayınsekmesinden anlık yayını tabletlerinizden seyredebilirsiniz.Artık Star TV içeriği, Android tabletlerinizle gittiğiniz Wi-Fi ve3G erişimi olan her yerde yanınızda! Gündemden ve eğlenceden gerikalmayın.This application includes the content of the entertainmentchannel Star TV.EdibleStar TV, Star TV, the contents of the application more easily ableto follow the flow of the broadcast can access programs, photogalleries, video galleries and access extra content, watch the livebroadcast of tablets tab of the instant publication.Star TV content in the Android tabletlerinizle go with you whereveryou have access to Wi-Fi and 3G! Agenda and entertainment to theiPad.This application includes the content of the entertainmentchannel Star TV.
NTV Para 1.3.3
Ekonomi gündeminin kalbi "CNBC-e Finans", "NTVPara" adı altında yenileniyor. Artık güncel tüm ekonomi haberleriNTV Para'da.NTV Para uygulamasında piyasa haberleri, imkb endeks ve hissebilgilerini, dünya borsalarını, para piyasalarını, piyasa yorum veanlizleri ile video içeriklerini bulabilirsiniz.
Kral 3.1
Kral uygulaması tamamen yenilendi! Kral FM ve Kral Pop Radyo’yucanlı dinleyebilir, Kral Pop TV ve Kral TV’yi canlıizleyebilirsiniz. Uygulamamızın kullanıcı dostu tasarımı sayesinde,geçmişten günümüze tüm Kral arşivi parmaklarınızın ucunda!Sizlerden gelecek yorumları da değerlendirerek, yapacağımızgüncellemeleri kaçırmamak için, otomatik güncelleme özelliğini açıktutun!
NTV Spor - Sporun Adresi 2.2.1
Spor haberciliğinin referans noktası NTV Spor, yeni uygulamasıylasiz neredeyseniz yanınızda. Anlık İleti (Push Notification), sondakika gelişmeleri, en güncel haberler, canlı yayın, canlı skor,canlı maç anlatımı ve detayları, önde gelen liglerin özetleri NTVSpor Android uygulamasında. İsterseniz haberleri ve maç detaylarınısosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir gelişmeleri kendiçevrenize ulaştırabilirsiniz. - Haberler - Anlık İleti (PushNotification) - Son Dakika ve Sıcak gelişmeler - Canlı Skorlar -Turnuva Detayları - Puan Durumu ve Fikstür bilgileri - Sosyal Medyapaylaşımları - Yazarlarımızdan son yorumlar - Canlı Maçlar - MaçÖzetleri - Video Klipler - Fotoğraf Galerileri - Yayın Akışı Vedaha fazlası NTV Spor’un yeni Android uygulamasında. SİZİDİNLİYORUZ Sizi dinliyoruz ve görüşlerinizi her fırsatta en iyişekilde hayata geçirmeye çalışıyoruz. Uygulamamız hakkında yorum vegörüşlerinizi android@ntvspor.net adresimize bekliyoruz. YeniVersiyon’da Neler Var?--------------------------------------------- Kitkat uyumluluğuhayata geçirildi. Anlık İleti (Push Notification) özelliği eklendi.Telefonunuzun ayarlar bölümünden NTV Spor uygulamasına girerekAnlık İleti (Push Notification) özelliğini istediğiniz zamanaçabilir ya da kapatabilirsiniz. Performans ayarlamaları yapıldı.
ntvmsnbc Tablet 1.12
NTVMSNBC Android Tablet uygulaması, ntvmsnbc.com sitesininiçeriğine kullanım kolaylığı olan şık bir tasarımla ulaşmanızısağlar. Msnbc.com ve Türkiye’nin en güvenilir haber kaynağı NTV ileişbirliği yapan ntvmsnbc.com dünyanın önde gelen haberportallarından biridir. Sadece favori haber kategorilerine değil;döviz kurları, gerçek zamanlı piyasa değerleri, bulunduğunuzşehirdeki hava durumu, canlı skorlar ve fikstürlere de kolaycaulaşmanızı sağlar.
Eurostar TV 1.3
Eurostar TV bir Doğuş Yayın Grubu kuruluşudur. Eurostar TVTürkiye’den ve Almanya’dan yayınlar ile yurtdışında yaşayan Türkizleyicilere yayın yapmaktadır. Uygulama ile sadece Eurostar TVdeğil, NTV Avrupa TV, Kral TV ve Kral World canlı yayınlarını mobilcihazlarınızdan seyredebilirsiniz.Eurostar Dogus Media Group is asubsidiary of a TV. Eurostar TV broadcasts from Germany to Turkeyand Turks living abroad is broadcast to viewers. Not only with theapplication Eurostar TV, NTV European TV, King of King World TV andyou can watch the live broadcast from the mobile device.
NTV 6.4.0
Türkiye’nin haber kanalı NTV’nin yeni uygulamasına hoş geldinizTürkiye ve Dünya’dan son dakika haberleri, ekonomi, yaşam,teknoloji, sağlık, sanat, eğitim ve daha birçok kategoriden tümgelişmeleri takip etmek için NTV uygulamasını indirmeniz yeterli.“Hızlı Bak” ekranından döviz ve piyasa bilgilerine ulaşabilir, birçok merkezdeki hava durumunu öğrenebilirsiniz. Konum izniverdiğiniz taktirde bulunduğunuz bölgedeki trafik bilgisine deulaşabilirsiniz. NTV uygulamasından dijitale özel videolu haberlerive NTV programlarının tamamını takip edebilir, NTV’nin canlıyayınını 7 gün 24 saat izleyebilirsiniz. Bildirim izni verdiğiniztaktirde son dakika gelişmelerinden anında haberdar olabilirsiniz.Görüşleriniz bizim için çok değerli. Fikir ve düşüncelerinizintv.uygulama@dygdigital.com adresinden bizlere iletebilirsiniz.Sizlerden gelen yorumları dikkate alarak uygulamamızı düzenliolarak güncelliyoruz. NTV uygulamasına ilgi gösterdiğiniz içinteşekkür ederiz. İpucu: Ayarlar menüsü altında haber içi metinlerinboyutunu ve bildirim ayarlarınızı değiştirebilir, NTV Radyo, NTVSpor, ve NTV Hava uygulamalarına erişebilirsiniz.
NTVSpor.net Tablet 1.0.19
Türkiye'nin lider spor portalı NTVSpor.net'inAndroid Tablet uygulaması. En güncel haberleri, canlı skorları, maçistatistiklerini, liglerin puan durumları ve fikstürlerini takipedebileceğiniz uygulamada fotoğraf ve video galerilerine deulaşabilirsiniz. Haber ve makalelere uygulama üzerinden yapacağınızyorumlarla katkıda bulunabilir; NTV Spor canlı yayınınıizleyebilir, NTV Spor Radyo'yu dinleyebilirsiniz.Turkey's leading sports web site NTVSpor.net's Android TabletApplication. This application includes most recent news, livescores, match statistics, league tables and fixtures. You can viewphoto and video galleries. You can write comments for news orarticles from the application. You can watch NTV Spor live, andlisten to NTV Spor Radio.
Kral TV 1.0.4
Kral TV bir Doğuş Yayın Grubu kuruluşudur.Kral TV Türkiye’den ve Almanya’dan yayınlar ile yurtdışında yaşayanTürk izleyicilere yayın yapmaktadır. Uygulama ile sadece Kral TVdeğil, Kral World, Eurostar TV ve Ntv Avrupa canlı yayınlarınımobil cihazlarınızdan seyredebilirsiniz.King Dogus Media Group isa subsidiary of a TV. King TV broadcasts from Germany with Turkeyand Turks living abroad is broadcast to viewers. TV not only withthe application of King, King World, Eurostar TV and NTV Europe canwatch the live broadcast from the mobile device.
Kral Tablet 1.7
KRAL uygulaması ile sevdiğiniz sanatçılarınvideo kliplerini izleyebilecek, şarkılarınıdinleyebileceksiniz.Kral TV, Kral POP, Kral FM, Kral POP Radyo ve Kral World'ü takipedebilir ve programları canlı olarak izleyebilir /dinleyebilirsiniz.Güncelleme Notları:- Kral Müzik Ödülleri oylamasına katılabilirsiniz.
NTV Avrupa 1.2
NTV Avrupa bir Doğuş Yayın Grubu kuruluşudur.NTV Avrupa Türkiye’den ve Almanya’dan yayınlar ile yurtdışındayaşayan Türk izleyicilere yayın yapmaktadır. Uygulama ile sadeceNTV Avrupa değil, Eurostar TV, Kral World ve Kral TV canlıyayınlarını mobil cihazlarınızdan seyredebilirsiniz.Dogus Media Group is aEuropean provider NTV. NTV broadcasts from Germany to Europe fromTurkey and Turks living abroad is broadcast to viewers. Not onlywith the application NTV Europe, Eurostar TV, King of King Worldand you can watch live TV broadcasts from your mobile device.
NTV Radyo 2.8
Dear NTV Radyo Listener, NTV Radyo application with a brand newinterface on your Android phone and tablets. Thanks to thecompletely new NTV Radyo application with its design andinfrastructure, you will be able to listen to NTV Radio livebroadcasts, listen to podcasts of your favorite shows and followthe broadcast stream.
Kral World 1.0.4
Kral World bir Doğuş Yayın Grubu kuruluşudur.Kral World Türkiye’den ve Almanya’dan yayınlar ile yurtdışındayaşayan Türk izleyicilere yayın yapmaktadır. Uygulama ile sadeceKral World değil, Kral TV, Eurostar TV ve Ntv Avrupa canlıyayınlarını mobil cihazlarınızdan seyredebilirsiniz.Dogus Media Group is asubsidiary of a King World. King World from Turkey and Turks livingabroad with transmissions from Germany is broadcast to viewers. AppWorld not only with the king, the king TV, TV and NTV EuropeEurostar from your mobile device, you can watch the livebroadcast.
Kardeş Payı “Mucit Bros” 1.1
Babalarının zoruyla, kollarında bir altın bilezikleri olsun diye,yazları su tesisatçısında çıraklık yapan Metin ile Ali,okuyamayınca gerçekten tesisatçı olup çıkarlar. Ancak onlarınhamurunda başka bir şeyler vardır.Feyyza'nın eline bakan, eve paragetirmeyen ikili dünyaya barış ve mutluluk getireceklerineinanmaktadırlar. Kimsenin ciddiye almadıkları icatlarınıngerçekleşmesi için bu 3 kardeşe yardım etmeye hazır mısın?Oyundaverilen görevleri yerine getir, dünyaya barış ve mutluluk getirecekicadın çalışmasını sağla!Star TV’de yayınlanmış olan Kardeş PayıDizisi muhteşem oyunuyla sizlerle. Evrekaaaa… :)By force of theFather, arms you get a gold bracelet, summer apprenticeship at Aliwith text that plumbers, plumbers okuyamayın of interest really is.But there is something else in their dough.Overlooking Feyyza hand,they believe that they can bring peace and happiness to bring moneyhome dual world. For the realization of the invention that anyoneserious about getting you ready to help these threebrothers?Fulfill the tasks in the game world allows the operationof the invention will bring peace and happiness!Star TV, which waspublished in the Brothers share with you the amazing array ofgames. Evrekaaa to ... :)
NTV Para Tablet 1.3.4
NTV Para uygulamasında piyasa haberleri,imkbendeks ve hisse bilgilerini, dünya borsalarını, parapiyasalarını,piyasa yorum ve anlizleri ile video içeriklerinibulabilirsiniz.Ekonomi gündeminin kalbi "CNBC-e Finans", "NTV Para" adıaltındayenileniyor. Artık güncel tüm ekonomi haberleri NTVPara'da.
NTV Hava Tablet 1.4.4
Türkiye’nin öncü markası NTV’den yepyeni bir uygulama: NTV Hava,artık Android tabletlerde! NTV hava uygulamasında tüm şehirlerinhava durumunu detaylı inceleyebilir, Türkiye için deniz suyusıcaklıkları ve kar kalınlıklarını görüntüleyebilirsiniz. Merkezşehirlerle ilgili yaşam bilgilerine ulaşarak, gününüzü havaya göreplanlayabilirsiniz.Android application for NTV Hava.