ElitNET Bilişim İletişim Apps

Loading...
Çorlu Avcılar Derneği 1.0
Uygulamada ÇORLU AVCILAR DERNEĞİ hakkında bilgiler haricinde tümavcıların bilmesi gereken detaylı bilgilendirmeler yer almaktadır.Sürekli güncellenen içeriği ile tüm avcıların cep rehberiniteliğinde bir uygulamadır. Uygulamadaki mesaj sayfasından bizeöneri ve düşüncelerinizi iletirseniz uygulamamızı isteklerinizdoğrultusunda daha da geliştirebiliriz.In practice, except forinformation about Hunters Association is located ÇORLU detaileddisclosures should be aware of all predators. Pocket guide of allhunters with constantly updated content is an application in thenature. Your request our application page from the applicationmessage us your suggestions and ideas you can develop further inline.
ElitNet Bilişim-İletişim 1.0
Şirketimiz 2001 yılından beri Çorlu merkezli olarak ulusal çaptaİnternet Hizmetleri sunmaktadır. Amerika’ nın önde gelen “DataCenter” lerinden birinde bulunan ve Gecelik yedekleme işlemigerçekleştirilen ve 7/24 teknik servis kontrolündeki kendisunucularımızla müşterilerimize tam güven ve koruma sunuyoruz. WebMobil Uygulamanızın çökmesi veya hata vermesi gibi endişelerinizolmadan huzurlu bir şekilde asıl işinize odaklanabilirsiniz. Onlinekimliğiniz güvencemiz altında. Müşterilerimiz arasında yüzlerce çokdeğerli kurum ve kuruluş bulunmaktadır. Ayrıca en önemlireferanslarımızdan biri 2004 yılından beri işlettiğimiz ve internetdünyasında hatırı sayılır bir yeri olan www.excel.web.tr – ExcelYardımlaşma Platformudur.380.000 civarında kayıtlı üyesi ile Türkçeen geniş katılımlı Excel platformudur.Çorlu' daki firmamız Web,Sosyal Medya, Video Animasyon, Mobil Uygulama, Seo, Mobil Webhizmetleri sunmaktadır.Our company offers Internet servicesnationwide since 2001 based in Corlu. America's leading "DataCenter" in s and is located in one of the Nightly backup isperformed and 7/24 technical service control and protection weoffer our customers full confidence in our own servers. Ideas suchas the collapse of your web without any concerns or give error canfocus on your core business in a peaceful manner. Under our secureyour identity online. Our clients are among the hundreds ofvaluable institutions.In addition, we operate one of our mostimportant reference in the Internet world since 2004 and whichplace considerable www.excel.web.t - the Solidarity PlatformExcel.With around 380,000 registered members of the Turkish Excelplatform is the most widely attended.Çorlu 'on our company Web,Social Media, Video Animation, Ideas, Seo offers mobile Webservices.
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası 1.0
Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik bilgilendirme vepaylaşımların yapıldığı resmi uygulamadır. Web Sitemizde bulunaniçeriklerin bir çoğuna daha kısa yoldan ulaşmak ve odamızı süreklitakip edebilmek için uygulamamızı indirebilirsiniz. Bu uygulamayıindiren üye ve takipçilerimize ayrıca dönem dönem mobilbilgilendirme mesajı ile odamız ve/veya bölgemiz ile ilgili önemlibildirimler yapılmaktadır.Corlu Chamber of Commerce is the officialapplication was made for the sharing of information and members.Most of the content on our Web site to get the less you candownload our app to keep track of on the road and our roomconstantly.Download our members and followers of this applicationalso from time to time in our room and mobile notification messageand / or carried out important notices regarding our region.
Çorluspor 1947 1.0
Çorluspor 1947' ye gönül veren herkesin uygulamayı yükleyerekdestek vermesini rica ediyoruz. Uygulama her geçen gün sizlerdengelen öneriler ile gelişmektedir. Uygulama üzerinden hem takımdanhaberleri ve gelişmeleri daha kolay takip edebilirsiniz, hem deuygulama üzerinden gönderilecek. Bildirim mesajları ile önemligelişmelerden ilk elden ve anında haberdar olabileceksiniz.Senyoksan bir eksiğiz, uygulamayı yükle, desteği göster!Çorlusp 1947'had we ask everyone to support Devoted by installing theapplication. Application is growing every day with suggestions fromyou.Application via both team can follow the news and developmentseasier, both to be sent through the application. Firsthand thesignificant progress will be instantly informed with notificationsand messages.You do not have an're short, install the application,show your support!
Altıntaş Kuyumculuk 1.0
40 yıldır Çorlu ve Çerkezköy'de faaliyetgösteren Altıntaş Kuyumculuk ilk günkü heyecanı ile hizmetinizedevam etmektedir.Zengin marka çeşitleri ve hergün kendini yenileyen modellerlesizlerin karşısına çıkmaktadır.Müşteri memnuyeti ve güven odaklı çalışan personellerimizlehaftanın yedi gününde hizmetinizdedir.40 years operating inÇorlu and Çerkezköy Altintas jewelry continues to service the firstday with excitement.The rich variety of brands and models is renewing itself everyday to get out in front of you.EVEN and trust our customers a week at your service-orientedemployees in seven days.
Çorlu SMMM Odası 1.0
Mesleki hak ve hukukumuzu korumak üzere finansal bilgi, yönetimmuhasebeciliği, danışmanlık konularında sürekli eğitimler veyayınlarla meslek mensuplarının bilgi birikimini, kariyerinigeliştiren, uzmanlaşmasını sağlayan, muhasebe ile ilgiliuygulamalara yön veren bilimsel ve teknolojik çalışmalaryapmaktır.Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişiminisağlayan, şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevresorunlarına duyarlı, toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik,mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmayakatkı sunan lider kurum olmaktır.Bu uygulama ile Çorlu SMMM Odası'nın tüm etkinlik, haber ve duyurularına ulaşabilir, bildirimlerinialabilirsiniz.Financial information in order to protect ourprofessional rights and national law, management accounting,continuous training and the publication with professional knowledgein consulting, developing his career, allowing the specializationis to make scientific and technological efforts in providingdirections to the appropriate application of accounting.Withprojects for the future, enabling the development of their members,transparency, supervision, advocating innovation and sensitive tothe environmental problems of our society to enlighten theacademic, it is to be the lead agency that contributes to economicdevelopment through strong cooperation with the professionalpublic.Corlu CPA Chamber with this application's entire activity,access their news and announcements, you can receive notifications.
Uyanık Haber 1.0
Uyanık Haber her an cebinizde!Telefonunuza uygulamayı indirin. Son dakika tüm haberleritakipedin. Siyasetten spora bir çok kategoride habere her yerdeerişmeimkanı sağlayın! Uyanık Haber objektif bakış açısı ilehazırladığıiçeriği Android uygulaması ile cebinize taşıyor.News awake every momentinyour pocket!Download the application to your phone. Follow all the news thelastminute. everywhere in the news in multiple categories frompoliticsto sports allows access! Awake news content presented inaccordancewith objective perspective carries with Android app inyourpocket.
com.mobilapplikasyon.uygulama.app569614f224e53 4
MESA TEKNİK olarak 2005 yılından beri sürmekte olanüretim,pazarlama, satış ve satış sonrası teknik destekhizmetlerimize yalıtım aksesuarları, izolasyon süzgecleri veizolasyon uyumlu yer süzgeçlerimiz ile devam etmekteyiz. Her geçengün artan malzeme portföyu, sürekli kendini yenileme istek vealışkanlığı ile sektörün hizmetinde olmaktan mutluluk duymaktayız.Yalıtım uyumlu izolasyon ve yer süzgeçlerimiz, komple paslanmaz vepaslanmaz ızgaralı tesisat süzgeçlerimiz, plastik ve polimer esaslımodüler kanal ve ızgaralarımız, balkon, bodrum, teras ve her türlüıslak hacimli alanlarınızda kullanabileceğiniz yükseklik ayarlısüzgeç sistemlerimizle, projelerinizdeki detaylarınızda çözümortağınız olmaktan mutluluk duymaktayiz. Ürettiğimizsistemlerimizle alakalı olarak daha geniş bilgi almak istersenizfirmamızdan broşür talep edebilirsiniz. Yıllar once başladığımız bukoşuya, bugün yeni malzemeler üreterek ve hizmetinize sunarak devametmekteyiz. Bugün geldiğimiz noktada dimdik, gururla ve sizleremüteşekkir olarak durmaktayız. MESA TECHNICAL ongoing since 2005 asproduction, marketing, sales and after-sale technical supportservices to our insulation accessories, we continue to place ourcompatible insulation filters and insulation filter. With eachpassing day, increasing material portfolio, we are happy to be inthe service sector with a constant renewal requests and habits. Ourinsulation compatible insulation and floor drains, our completestainless steel and stainless steel grate installation filters,plastic and polymer-based module of our channel and grill, balcony,basement, terrace and all our height adjustable filter system thatyou can use in wet-volume areas, we are pleased to be your partnerin your details in your project.   If you wish to receivefurther information in connection with our system, you can requestbrochures we produce our company.   Years ago when we startedthis race, and we continue to produce new materials today offeringyour services. Erect at the point we have reached today, we standas proud and thankful to you.
Çorlu Kentvitrini 2.0
Çorlu ve yakın çevresindeki etkinlikleri ve fırsatları buuygulamadan takip edin. Konser, tiyatro, fuar, spor müsabakaları,gezi, ürün fırsatlarını bu uygulama avucunuzun içine getiriyor.Uygulama sürekli güncellenen etkinlik ve fırsat sayfalarını websitesinden size sunuyor. Ayrıca seçeceğiniz kategorilerde yenietkinlik veya fırsat olduğunda mobil bildirim olarak sizibilgilendiriyor. Çorlu cıvıl cıvıl yaşıyor, Çorlu Kentvitriniuygulaması ile şehrin ritmini kaçırma. Çorlu and the nearbyactivities and opportunities follow this practice. Concerts,theater, exhibitions, sporting events, travel, opportunities tobring products into the palm of your application. Application pagesof constantly updated website offers activities and opportunities.Also in the category of your choice in mobile notifications whennew events or the opportunity to inform you. Çorlu lives chirping,do not miss the rhythm of the city with the application çorluKentvitr.
Ahmetbey Belediyesi 1.0
Akıllı telefon kullanımının artması ile mobil uygulamalarıngetirdiği kolaylıkları Belediye hizmetlerimize, birimlerimize veBelediye Başkanına kolayca ulaşmanızda, ÇEK GÖNDER özelliği ilegördüğünüz aksaklıkların fotoğrafını kolayca bize iletmenizde vegüncel paylaşımlara ulaşmanızda, göndereceğimiz bildirimler ilesosyal-kültürel etkinliklerden, su kesintilerine kadar anındabildirim yapabilme özelliği ile MOBİL UYGULAMAmız hizmetinizdedir.Akıllı telefonunuza indirmeniz ve kolaylıklardan yararlanmanızumuduyla... Bu uygulamayı indirmekle Belediyemiz tarafındangönderilecek ücretsiz bildirim mesajlarını kabul etmişsayılmaktasınız. Smart phone usage increased with mobileapplications brought convenience to our municipal services, youreasy access to the unit and our Mayor, CZECH SEND feature aphotograph of failures you can see easily you reach your forwardingus and current sharing, send'll notice with social-culturalactivities, with instant notification can feature up to watershortages MOBILE application is at your disposal. You benefit fromthe convenience of your smartphone to download and hoping ...Download this app to have accepted free notification messages to besent by the Municipal sayılmakt here.
Çorlu Fenerbahçeliler Derneği 1.0
1996 Yılında kurulan derneğimiz yeni yerinde faaliyetine devametmeye başlamıştır. Çorlu Fenerbahçeliler Derneği, 130-150 kişilikkapasitesiyle tüm sporseverlere açıktır. Derneğimizin tüm etkinlikve faaliyetlerinden haberdar olmak için uygulamamızıindirin.Founded in 1996, our association has started to continue tooperate its new place. Çorlu Fans Association is open to all sportsfans with 130-150 seat capacity.Download our application to beaware of all the events and activities of our association.
Askale Kubota Traktör 1.0
1995 yılında kurulan Askale Otomotiv , o tarihten bugüne kadarTemsa - Mitsubishi otomotiv markaları’nın temsilciliğiniyürütmektedir.Şirketimiz Mayıs 2008 tarihi itibari ile , JaponKubota marka traktörlerin , Trakya , Marmara ve Karadeniz bölgebayiliğini yapmaktadır.Başta İstanbul Haramidere Plaza olmak üzere,yine Edirne , Kırklareli , Tekirdağ , İstanbul Avcılar , Balıkesir,Bursa, Yalova , Kocaeli , Samsun, Amasya, Ordu , Giresun, Trabzon ,Rize, Artvin olmak üzere 16 lokasyonda satış , satış sonrası ,yedekparça , ikinci el ve sigorta hizmetlerini 110 kişilik birpersonel grubu ile yürütmektedir.Founded in 1995, AskaleAutomotive, from that date until today Temsa - Mitsubishi has beenthe representative of the automotive Marks.Our company since May2008, the Japanese Kubota tractors brand, Thrace, makes thefranchise of Marmara and the Black Sea.especially IstanbulHaramidere Plaza again Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Avcılar,Balıkesir, Bursa, Yalova, Kocaeli, Samsun, Amasya, Ordu, Giresun,Trabzon, Rize, in 16 locations, including Artvin sales,aftermarket, replacement parts, second and insurance services areconducted manually with a staff of 110 people.
İnce Botanik 1.0
İnce Botanik hakkında bilgi edinebileceğiniz, iletişim bilgilerineve kataloğuna ulaşabileceğiniz mobil uygulama.You can learn aboutfine Botany, mobile app you can access contact information andcatalogs.
Sürücü Kursu - Ehliyet Sınav Soruları 1.0
Ertan Sürücü Kursu uzmanlığında sınava tam hazırlanın. Çıkmış sınavsoruları, e-deneme, e-öğren modülleriyle sınavlardan korkmanızagerek yok. Eğitim rehberleri ile trafik, ilkyardım, araç tekniğikonuları bir tık kadar uzağınızda olacak. Ertan Driving CoursesPrepare for a full examination of expertise. Out exam questions,e-trial, you need not fear the exam with an e-learning module.traffic with training guides, first aid, technical issues, your carwill be just a click away.
Ataç Makina 1.0
Ataç Makina Mobil UygulamasıAtac Makina Mobile App
Işık Matbaa 1.0
Çorlu da kurulduğumuz günden bugüne, "sürat, kalite ve hizmet"politikası ile çalışan firmamız, gelecekte de kaliteden ödünvermeden zamanında teslim ve dürüstlük ilkeleriyle sizlere hizmetvermeye devam edecektir. Bunun bir adımını da medya ve tanıtımolarak görüyoruz.Masaüstü Web Sitemiz, Mobil Uyumlu Web Sitemiz veSosyal Medya hesaplarımızdan sonra günümüz teknoloji standartlarınauygun olarak mobil uygulamamızı yayınladık.Amacımız "sürat, kaliteve hizmet" politikamıza layık olarak sizlere en iyi hizmetisunmaktır.Çorlu in the day we established, "speed, quality andservice" policy of working with our company in the future willcontinue to serve you with timely delivery and integrity withoutcompromising quality.We see this as a step in the media andadvertising.Our Web Site Desktop, Mobile Compatible Web site andour mobile applications in accordance with today's technology, wepublished our standard then our social media accounts.Our aim is to"speed, quality and service" as worthy of our policy is to providethe best service to you.
Kolej Marketim 11.0.23
Kolej Marketim kolejler ile kolej tedarikçilerinin buluştuğu birplatformdur. Firma kaydınızı yapıp siz de bu büyük ve fırsatlarladolu platformda yerinizi alın!I colleges with College Market is aplatform where suppliers meet the college. Companies listing on theplatform you whether you take your place in this large and filledwith opportunity!
Edirne Rotary Kulübü 1.0
Edirne Rotary Kulübü hakkında güncel bilgiler, haberler,etkinlikler ve anlık bildirimlere ulaşabileceğiniz resmi mobiluygulaması. date information about Edirne Rotary Club, news, eventsand official mobile app you can access instant notification.
Miradent 1.0
1998 yılından beri diş hekimliği yapan Nurcan ERGİN, 2012 yılındaDt. Sercan ŞAHİN' in ortaklığa dahil olması ile birlikte kurdukları"MİRADENT", toplam 450 m2 ve 7 ünitten oluşan polikliniğimizde; - 3diş hekimi, - 3 asistan, - 1 hasta kabul, - 1 sterilizasyon, - 1servis personeli ile hizmet vermekteyiz. Since 1998, he engaged indentistry Nurcan Ergin, Dt in 2012. Sercan Sahin 'to be included inthe partnership established with "Miradent" Our department consistsof a total of 450 m2 and 7 units; - 3 dentists, - 3 assistants - 1patient admission, - 1 sterilization, - Serving with 1 servicepersonnel.