Michal Krajči Apps

Loading...
Apps Info 1.3
This app help programmers and testers to view package names,version names and codes of all apps in device. With this app iseasy find my tested apps and clear cache or data or uninstall it.You can set your tested apps as favorites and this apps is allwayson the top of the apps list.
Éčka 3.0.2
Zaujíma vás čo sa skrýva napríklad za označeniami E123 alebo E100 vpotravinách ktoré konzumujete každý deň? Chcete vedieť či jeGuarová guma pridávaná do potravín pre vás nebezpečná? Chcete maťvždy po ruke zoznam s ktorým si na tieto a podobné otázky budetevedieť ľahko a rýchlo odpovedať? Ak áno, tak si stačí teraznainštalovať do vášho telefónu túto aplikáciu a hneď viete čo ktoréoznačenie znamená a či je daná látka priaznivo pôsobiaca alebonaopak či škodí vášmu zdraviu. Funkcie: - v aplikácii je možnévyhľadávať podľa kódu ale aj podľa názvu éčka. - škodlivosť uvidíteuž na prvý pohľad podľa ikony v zozname a zafarbenia v detailekaždého éčka - pri každom éčku je napísané v akých potravinách sanachádza a jeho účinky na zdravie človeka. - každé éčko máoznačenie, či ide o látku živočíšneho alebo iného pôvodu - kukaždému éčku si môžete uložiť vlastnú poznámku a označenie, ktorési môžete nechať zobraziť v hlavnom zozname - pre rýchly prehľad simôžete zobraziť zoznam najčastejšie prezeraných éčiek Vysvetlenie:V aplikácií sú použité rôzne zdroje o škodlivosti jednotlivýchéčok. Preto je možné nájsť éčko ktoré má v popise že je neškodné,ale je označené ikonou škodlivosti alebo červenou farbou. Vaplikácii boli zámerne ponechané viaceré zdroje pretože sa nedájednoznačne určiť ktorý je správny a užívateľ vie že je tokontroverzná látka. Dáta do aplikácie poskytol webwww.emulgatory.cz a www.sportujeme.sk
Ahaaa 1.5.1
Has it happened to you that you finished a call and realized, youforgot to discuss something with the person? So with this app youwill not forget anymore. Simply write a note in Ahaaa for aspecific contact, and the next time this contact calls you or youcall to it, your note will appear on the screen. The applicationallows you to choose a color for your notes so you will notoverlook them. Google has changed the permission policy, and it hasforbidden developers to get a caller's phone number directly fromthe system from Android 9 and above. A new way to find a phonenumber of an incoming call is by reading it from a notification.However, this method does not work if the phone application uses acustom notification format. Warning: If you have Android 9 or laterand you're using a phone app with a custom notification format,Ahaaa will not work properly.