Rz Mobile Apps

Loading...
Ciddi Haber 1.1
Rz Mobile
Türkiye ve Dünya'daki güncel haberler ,politika haberleri , teknoloji ve spor haberleri Türkiye' nin encesur haber sitesi CiddiHaber.com ' da. Usta yazar kadrosu ile eniyi haberi kullanıcılarına sunan Türkiye' nin en ciddi haber sitesiCiddihaber.com ile doğru haberleri hızlı bir şekilde herkez denönce siz öğrenin !Teknoloji ile ilgili en güncel ve en yeni haberleribulabileceğiniz bir site olan ciddihaber. com teknoloji haberleriarasında en çok ziyaret edilen bir haber blogudur. Haber yazılarınıokurken yorum yaparak eleştirebileceğiniz bir site olan ciddi haberolağanüstü modern ve şık tasarımı ile gözünüzü yormayan , kullanımıkolay bir web sitesidir. Gündem haberleri , siyaset haberleri ninyanı sıra emlak haberleri , spor haberleri , sağlık haberleri ,araba sektörü haberleri gibi bir çok haber kategorisinden enfaydalı bilgiyi okurların beğenisine sunan ciddi haber Türkiye' ninen kapsamlı ve en cesur haber sitesidir.Turkey and in the worldto date news, political news, technology and sports news Turkey'smost daring news site ciddihaber.co'm in. Providing staff withveteran writer best news to users of Turkey's most serious newssite Ciddihaber.co quickly with accurate news before everyone learnfrom you!Ciddihab which is a site where you can find the latest and mostrecent news related to technology. com is among the most visitedtechnology news that is news blog. News that serious news articlethat you can criticize a site that is easy on your eyes by readingreviews with extraordinary modern and stylish design, is an easy touse website. Agenda news, political news of the addition to realestate news, sports news, health news, auto industry news as a newscategory of the most useful information on serious news, offeringthe taste of readers of Turkey's most comprehensive and mostcourageous news site.
AK Parti Ankara İl Başkanlığı 1.2
Rz Mobile
Adalet ve Kalkınma Partisi (kısaca AK PARTİ yada AKP), 14 Ağustos 2001'de kurulan bir Türk siyasî partisi.2015'te yapılan son seçimle birlikte 258 milletvekili ile meclisteyer almaktadır. Genel başkanı Ahmet Davutoğlu, aynı zamandabaşbakandır; önceki genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan isecumhurbaşkanıdır.Erdoğan, partinin siyasi yelpazedeki yerinin muhafazakârdemokratlık olduğunu belirtmiştir. Kurucuları ve önde gelenisimlerinden bir bölümü, eski Fazilet Partisine yakın ya da FaziletPartisi kadrosundan olup bu partinin kapatılmasından sonra kurulanve devam niteliğine sahip olduğu kabul edilen Saadet Partisinekatılmayanlardır. Gerek kuruluştaki, gerekse sonraki dönemlerdekikadroları değişik parti ve siyasi görüşlerden pek çok adıbarındırmıştır. Fazilet Partisinin veya ilgili siyasi geleneğin biruzantısı olarak gösterilmesi partililer tarafından kabulgörmemektedir. Ayrıca Ana vatan Partisi'nin devamı olduğu da iddiaedilmiştir.Parti tüzüğüne göre resmî kısaltması "AK PARTİ" olmaklabirlikte, baş harflerinden oluşan "AKP" kısaltmasının kullanımı dayaygındır. Amblemi turuncu ve siyah renklerden oluşan ampuldür.Adalet ve Kalkınma Partisi, kurulduğu günden beri katıldığıseçimlerin tamamında birinci parti olmuştur.Justice and DevelopmentParty (AK Party or AKP briefly), a Turkish political party founded14 August 2001. With the last elections held in 2015, is located inthe parliament with 258 deputies. Chairman Ahmet Davutoglu, wasalso prime minister; The former president is president Recep TayyipErdogan.Erdogan's place in the political spectrum stated thatconservative democratic party. Founder and part of the leadingnames, or those close to joining the former Virtue Party wasestablished after the closure of the Virtue Party is the party ofthe staff and to have a continuation of the Felicity Party adopted.The required organization staff in the next period as well ashosting many names from different parties and political views. Toappear as an extension of the Virtue Party or the relevantpolitical tradition it is not accepted by the party. It has alsobeen argued that the continuation of the motherland Party.According to the official abbreviation of the party'sconstitution "Although the AK Party" is, consisting of the initials"AKP" The use of abbreviations is common. Emblem of the bulbconsists of orange and black.Justice and Development Party, which participated in allelections since its inception has been the first party.
Başarı Etüt Merkezi 1.1
Rz Mobile
- 1. SINIFTAN 8. SINIFA EĞİTİM VERMEKTEYİZ- TEOG HAZIRLIK SINIFLARIMIZ MEVCUTTUR- HAFTAİÇİ HER GÜN ETÜT EĞİTİMİMİZ VARDIR- KAHVALTI , ÖĞLE YEMEĞİ VE SERVİS HİZMETİMİZ BULUNMAKTADIR- MENTAL ARİTMETİK , AKIL OYUNLARI VE HIZLI OKUMA KURSKAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR- MATEMATİK VE İNGİLİZCE KURS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR- HER BRANŞTAN ÖZEL DERS VERİLMEKTEDİR- ÜCRETSİZ OLARAK VERİLEN YAYINLARIMIZ HER DERSTEN ÇÖZÜM KONUANLATIM KİTAPLARI,HER DERSTEN ÇÖZÜM SORU BANKALARI,HER DERSTENÇÖZÜM YAPRAK TESTLERİ VE HER AY YAPILAN MARTI YAYINLARI DENEMESINAVLARINDAN OLUŞMAKTADIR- KURUMUMUZDA AKILLI TAHTA , PROJEKSİYON VE İNTERNET DONANIMLIİNTERAKTİF DERS İMKANIMIZ BULUNMAKTADIR- TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE TAM DONANIMLI KALEMLİK SETLERİMİZ YANINDAELYAF ÇANTALARIMIZ HEDİYEMİZDİR-ETÜT MERKEZİMİZDE 1. SINIFTAN 8. SINIFA GÜNLÜK ÖDEVYAPIMI,PERFORMANS ,PROJE ÖDEVLERİNİN YAPIMI , KONU ANLATIMLARI VESINAVLARA HAZIRLIK ÇALIŞMALARIMIZ VERİLMEKTEDİR''BAŞARIYA GİDEN YOLDA,HER ZAMAN YANINIZDA''TELEFON : 856-5960ADRES: TEPEKÖY MAHALLESİ 3035 SOKAK NO:21/B (CENGİZ TOPEL ORTAOKULUVE TEDAŞ ÇAPRAZI , ESKİ HAMAM SOKAĞINDA) TORBALI/İZMİR- 1 VERMEKTEYİZ 8TH GRADECLASS EDUCATION From- Teoge PREPARATION CLASSES ARE AVAILABLE- Weekdays Our EDUCATION STUDY HAS EVERY DAY- BREAKFAST, LUNCH AND SERVICE WE HAVE- Mental Arithmetic, MIND GAMES AND SPEED READING OUR COURSEREGISTRATION CONTINUES- MATHEMATICS AND ENGLISH COURSES Our REGISTRATION CONTINUES- EACH BRANCH PRIVATE LESSONS OFFERED- FREE COURSE FOR SOLUTION TO THE SUBJECT SKILLS PUBLICATIONSALL BOOKS, THE COURSE FOR SOLUTION QUESTION BANKS, THE COURSE TESTSAND EVERY MONTH FOR SOLUTION LEAF consist THE MARTIN PUBLICATIONSTRIAL EXAM- Our SMART BOARD ORGANIZATION, PROJECTIONS AND INTERNET AREEQUIPPED our IMT INTERACTIVE COURSE- Our FULLY EQUIPPED OUR FIBRE BAGS Cases BESIDES all our studentsis our GIFT SET8TH GRADE CLASS 1. From our -ETÜT CENTER DAILY DUTIES MADE,PERFORMANCE, CONSTRUCTION PROJECT ASSIGNMENTS, WORK SKILLS AND theEXAM PREPARATION IS MADE SUBJECT'THE WAY TO SUCCESS ALWAYS with you'PHONE: 856-5960ADDRESS: 3035 Colouring STREET DISTRICT NO: 21 / B (Cengiz TopelSECONDARY AND CROSS TEDAŞ, the old baths streets) BAG / IZMIR
DNZ Temizlik Clean 1.3
Rz Mobile
DNZ Halı ve Koltuk Temizleme firmamız,yıllarınverdiği deneyim ve üstün hizmet anlayışıyla temizlik,hijyen vedezenfekte konusundaki ihtiyaç ve sorunlarınızazamanında, etkin,güvenilir ve ekonomik çözümler üreterek kalite vemüşterimemnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir.Oteller,Hastaneler, Alışveriş Merkezleri, Fabrikalar, Okullar veİdareBüroları gibi hemen hemen her türlü iş ve çalışmaalanlarındapart-time, günlük, haftalık,aylık peryodlar halindeyapılan halıyıkama Antalya’da özellikle teknoloji ürünümakinalarımız, zenginekipmanımız, eğitimli ve deneyimlipersonelimizle ve Antalya KoltukYıkama farkıyla mükemmel şekildeyerine getirmektedir.DNZ Carpet andSofaCleaning our company, cleaning with the given experienceandsuperior service quality in hygiene and time to your needsandproblems concerning disinfection, effective, reliable andeconomicsolutions are aimed at quality and keeping customersatisfaction atthe highest level. Hotels, hospitals, shoppingcenters, factories,schools and Administration Bureau as almostevery kind of businessand areas of work part-time, daily, weekly,monthly periods andcarpet cleaning in Antalya, especially tech Ourmachines made intorich equipment, our trained and experienced SeatsWashingdifference with our staff and Antalya fulfillsperfectly.
Bi'Aktüel - Bim A101 Şok 2.2.9
Rz Mobile
Biaktuel ile popüler zincir marketler olaraköne çıkan marketlerin haftalık, aylık broşürleri hakkında ÜCRETSİZolarak haber alabilir, detaylı bir şekilde istediğiniz zamaninceleyebilirsiniz.• Dilediğiniz marketin bildirimlerini alabilir, istemediğinizmarketlerin bildirimlerini almazsınız,• Uygulamaya kayıt olan bildirimleri dilediğiniz zamansilebilirsiniz,• Varsa eğer broşürlerin tamamını detaylı bir şekildeinceleyebilirsiniz.Artık zincir marketlerin aktüel ürünler broşürleri sizlere birbildirim kadar yakın.Sizlere anlık bildirim göndererek haber veren uygulamamız,broşürleri indirmek zorunda kalmadan detaylıca inceleme imkanısunuyor. Ayrıca uygulama içerisinde kaybolup sıkılmayıp sadeceseçtiğiniz marketler için gönderilen bildirimler kayıt olduğu içinkalabalıktan kurtulacaksınız.Dilediğiniz zaman internet olan her yerde Aktuel urunleri anındainceleyebileceksiniz.Market market gezmeye sonn. !Şimdilik Takip Edilebilir Marketlerden bazıları şunlar:• BİM• A101• ŞOK• HAKMAR• METRO• ŞEHZADE• BİZİM GIDA• MAKRO MARKET• UCZ• ÇAĞRI SEMT• REAL• MİGROS• KİPA• CARREFOUR• UYUM MARKET• ADESE• BEĞENDİK• GRUP GÖKKUŞAĞIMarketleri eklemeye devam edeceğiz…www.biaktuel.cominfo@biaktuel.comNOT: Bu uygulamanın yukarıda bahsi geçen herhangi bir mağaza ileilgisi yoktur. Uygulama içerisindeki ürünler, mağaza sitelerindekiveriler kullanılarak görüntülenmektedir. Herhangi bir şikayet veyaöneri için mail adresimden tarafıma ulaşabilirsiniz.Etiketler : aktuel urunler, aktüel ürünler, bim aktüel, a101aktüel, şok aktüel, hakmar aktüel, indirim fırsatları, haftalıkindirimler, aktuel indirimlerBiaktuel popular chainstores in prominent markets of the week, you can get a FREE reporton monthly brochure, you can review at any time in a detailedmanner.• It may take notice of the market you wish, you will not getthe notifications you want to store,• Notice that the application can delete records at any time,• If you can examine in detail all of the brochures.current product brochures of chain stores now close enough tonotice you.sending instant notifications that alert you to our practiceoffers the opportunity to examine in detail without having todownload brochures. In addition, notices sent to only store yourchosen application will get rid of sıkılmayıp lost in the crowd forthat record.Actual products will be able to instantly viewed at any timeanywhere in the Internet.sonner ride grocery store. !Some now may be Followed Market include:• BIM• A101• SHOCK• The hakmar• METRO• PRINCE• OUR FOOD• MACRO MARKET• UCz• CALL FOR DISTRICTS• REAL• Migros• KIPA• CARREFOUR• COMPLIANCE MARKET• ADESE• WE LIKED• RAINBOW GROUPWe will continue to add stores ...I www.biaktuel.coI info@biaktuel.coNOTE: The above mentioned application this has nothing to dowith any other store. The products in applications, store data isdisplayed using their sites. You can reach me by my e-mail addressfor any complaints or suggestions.Tags: current-products, current products, bim current, thecurrent A101, shock current, the current hakmar, discount, weeklydiscounts, discounts aktuel
Sosyal Tribün 1.0
Rz Mobile
Sosyaltribun.net Resmi uygulamasıdır.Sondakika Spor haberlerini takip edebileceğiniz parmağınızınucundaolan bir uygulama.Sosyaltribun.net istheofficial application. an application that you can follow atyourfingertips the last minute sports news.
benimesnafim.com 1.0
Rz Mobile
Esnaf ve Toptancılarımızın buluştuğubirplartformudur. Benimesnafim.com ‘ da esnaflarımızın enuygunürünleri satılmaktadır. Yüzlerce çeşit ürün seçeneğibulunanbenimesnafim.com da.Keyifli alışverişler dileriz!Tradesmen and aplartformmeets our wholesalers. Benimesnafim.co'm the most suitableproductsare sold by our artisans. I also benimesnafim.co optionswithhundreds of products.We wish you pleasant shopping!
Gitigidiyo 1.1
Rz Mobile
E-Ticaret sektöründe müşterilerimizinkolaycaalışveriş yapmasını sağlayacak bir platform hazırladık.Kalitedenödün vermeden, tüm ürünleri bir araya getirdik.İyi Alışverişler dileriz.We have created aplatformthat will make it easy for customers shopping oure-commerce sector.Without compromising on quality, we have broughttogether all of ourproducts.We wish you good shopping.
indirimolsun 1.2
Rz Mobile
Birçok markanın buluştuğu vemüşterilerimiziçin en uygun fiyatın sunulduğu uygulamamızı sizlerdeindirip bufırsatlardan yararlanabilirsiniz..Blend of many brandsandour applications available to our customers at affordable pricesinyou can download and use this opportunity ..
Çay Demleme Poşeti 1.0
Rz Mobile
Çay demleme poşetleri ve diğer çay ilealakalıürünlerin yer aldığı platformumuzda güvenli bir şekildealışverişyapabilirsiniz.Our platform isbrewingtea with tea bags and other related products shop located ina safemanner.
LPG Yedek Parça 1.1
Rz Mobile
LPG yedek parça ihtiyacı olanmüşterilerinbilmelerini isterizki www.lpgyedekparca.com sitemizdekredikartıyala ve kapıda ödeme kolaylığı ile satılan tüm ürünlerkendistoğmuzdan saat 16.00 ya kadar faturası ve garantisidüzenlenipözel koruma kutusuyla aynı gün kargoya verilir.Sitemiz üzerinden kredi kartı veya kapıda ödeme sistemiylealmışolduğnuz ürünlerin tedariğni bayisi olduğmuzdistiribütörfirmalarından bayisi olmadıklarmızı distiribütörfirmalarına bağlıseyyar toptancılardan faturalı ve garantili olaraksiz değerlimüşterilerimize alıp satmaktayız.www.lpgyedekparca.com sitemizin bünyesinde hali hazırda satıştaolanparçaları sipariş verebilir ya da sitemizde yer almayanancakihtiyacınız olan bir parçayı bizimle iletişime geçereksatınalabilirsiniz. Sitemizde bulamadığnız satıştaolmayanihtiyaçlarınız için imkanlarımız dahilinde araştırma vetedarikhizmeti de sunmaktayız.Müşterilerimizin bilgileri güvenlik sistemleri ile güvencealtınaalınmış olup sitemiz üzerinden kredi kartınızla güvenlealışverişyapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz Global Sign128-bit SSL(Secure Socket Layer) güvenlik sistemi kullanılarakkorunmaktadır.Amacımız sadece para kazanmak değil elimizdengeldiğince sizlerinaracında oluşan sorunna çare bulmaktır. Destekhattımızı mesaisaatleri içerisinde arayarak aracınızda oluşansorunların çözümüiçin ustalarımızdan destek alabilirsiniz.- See more at: http://www.lpgyedekparca.com/hakkimizda#sthash.aZtrRClF.dpufLPG to know thecustomerswho need replacement parts wish that www.lpgyedekparca.cosite hassold credit kartıyal and door convenience of paying allproducts ofthe bill until 16:00 or from their stoğmuz and guaranteeorganizedand will ship the same day with a special protectivebox. We sell and receive the Order olduğnuz products through our siteviacredit card or pay at the door system supply from thedealerolduğmuz distiribüt firm of dealers olmadıklarmız thedistiribüt ispaid from the companies connected to mobilewholesalers andguaranteed for our valued customers. Www.lpgyedekparca.co sites within our already can order partsfromsale or part you need is not listed on our site, but youcanpurchase by contacting us. Our facilities for your needs, wealsooffer non-US sales bulamadığnız site within researchandprocurement services. Our customers' information is secured with a security system youcanshop safely with your credit card through our site. Global Signyourcredit card information is 128-bit SSL (Secure Socket Layer)isprotected using security system. Our goal is to find a curesorunnconsisting of the vehicle you as best we can not only earnmoney.Support our line of problems that occur during office hoursbycalling in your car you can get support for the solution ofourmasters.- See more at: http://www.lpgyedekparca.com/hakkimizda#sthash.aztrrclf.dpuf
Modaphone 1.1
Rz Mobile
Cep telefonu aksesuarı adına birçokürünbulabileceğiniz bir alışveriş uygulamasıdır.. Geniş kategorisivezengin ürün çeşidiyle sizlere yenilikler sunan bu uygulamadagönülrahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.İster Facebook isterseniz de E-Postanızla üye olarak siteyegirişyaptıktan sonra alışverişe başlayabilirsiniz.on behalf of mobilephoneaccessories is a shopping app you will find many products..Offering a wide range of categories and innovations to youwithwide range of products you can shop with peace of mind inthisapplication.You can start shopping after you log in to the site as wellasmembers of your e-mail Whether you're on Facebook.
TeknoPisi 1.0
Rz Mobile
Teknolojiye dair herşey bu platformda.Sizdetakip edin, içinde yaşadığımız teknoloji çağındangerikalmayın..Everything aboutthetechnology on this platform. Follow You, the lag behindthetechnological age we live in ..
Sosyal Tribün DD 1.1
Rz Mobile
Artık dergilerimizi uygulamamızdan takipetmekçok kolay. Dilediğiniz dergiye tıklayın telefonunuzainsin.It's too easy tofollowour practice of our magazine. Click on the magazine you wishyou inyour phone.
Mâruf Derneği 1.0
Rz Mobile
Bu uygulama ile Sohbet arşivimizi dahakolaytakip edebilir, duyuru ve etkinliklerimizden anındahaberdarolabilir, ve fıkhi konular ile ilgili bilgi alabilirsiniz.AyrıcaKur'anı Kerim ve Yüce Mealini okuyabilir yadadinleyebilirsiniz.Küçük büyük her yaştan insana hitab edenuygulamamız ile dahabirçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.Gâyemiz; evrensel İslamî ve insanî değerlerdenhareketle,İslam’ın temel değerlerinden taviz vermeden, meşrep vemezhepfarklılıklarının İslam kardeşliği/ümmet olma hedefineengelolmasına karşı durmaktadır.Modelimiz; Hz. Peygamber’in (sallallahu aleyhi ve sellem) iyiinsanyetiştirme konusundaki eşi ve benzeri olmayan usulveyöntemidir.Nihâi hedefimiz ise; gittikçe dünyevîleşen ve mahabbet vetakva’yahasret dindarlığımıza uhrevî bir derinlikkazandırmaktır.With this applicationyoucan follow our chat archive easier, our announcements andeventscan be notified instantly, and you can get information aboutthefiqh issues. In addition, you can listen to and read the Quranorthe Holy Meal. With our small and large applications from peopleofall ages who addressed you may be familiar with many more.Our aspirations; Moving from universal Islamic and humanvalues,without compromising the core values ​​of Islam,Islamicbrotherhood of modest manner and sectarian differences /nationstands in the way of that goal against.Our model; Prophet. The Prophet (sallallahu alayhi and blessings)isa good wife and unique procedures and methods forhumancultivation.Our ultimate goal; mahabbet and increasingly worldlyandotherworldly piety to gain a deep longing for our piety.
Algı Operasyonu 1.1
Rz Mobile
Amacımız; İnsanların duygu vedüşünceleriniyanıltanların gerçek yüzünü ortaya çıkarmaktır.Our aim; Those whomisleadthe people's thoughts and feelings is to reveal the trueface.
ISG Mobil 1.2
Rz Mobile
ISG Danışmanlık Hizmetleri; ÇokTehlikeli,Tehlikeli ve Az Tehlikeli Gruptaki Müşterilerinin HepsineFarklıMühendislik Yaklaşımıyla Hizmet Vermektedir.ISG ConsultingServices;Very dangerous, with all the different engineeringapproaches inthe dangerous and less dangerous Customer Group OurService.
OnKozmetik - Saça Dair Her Şey 1.0
Rz Mobile
2012 yılında kurulan ve en kalitelisaçkozmetik markalarını en uygun fiyat garantisi ile sunan10Kozmetik, saçınıza dair tüm beklentilerinizi karşılıyor.10Kozmetik bir ONC Kozmetik girişimidir.Founded in 2012 andoffersthe best quality hair cosmetics brands with best priceguarantee 10Beauty meets all your expectations of your hair. 10ONCE Cosmeticsis a cosmetic initiative.