T.C. Posta ve Telgraf Teşkilati Genel Müdürlüğü Apps

Loading...
PTTBank 4.0.9
-Posta çeki hesap bakiyenizi sorgulayabilir, hesap hareketleriniizleyebilirsiniz. -Posta çeki hesabınızdan başka posta çekihesabına, isme ve cep telefonuna havale yapabilirsiniz. -Ibana,Kredi Kartına ve Başka Banka Hesabına Eft yapabilirsiniz. -Motorlutaşıtlar vergisi ve Trafik cezası ödemelerinizi yapabilirsiniz.-Araç hasar sorgulama, değişen parça sorgulama ve detay sorgulamaişlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. -Anlaşmalı kurumlara aitfaturalarınızı ödeyebilirsiniz. -Hesabınıza ait hesaba havale veisme havale talimatlarınızı görüntüleyebilirsiniz. -You can checkyour mail account balance and track account movements. -You cantransfer money from your mail check account to another mail checkaccount, name and mobile phone. -You can Eft to Ibana, Credit Cardand Another Bank Account. -You can pay your motor vehicle tax andtraffic penalty. -You can perform vehicle damage inquiry, changingpart inquiry and detail inquiry operations. -You can pay your billsfrom contracted institutions. -You can view your money order andmoney order instructions to your account.
PTT Kargo 3.0.4
PTT Kargo PTT’nin yeni cep uygulaması ile cep telefonunuzdan;KARGO: -Kargo/kurye gönderilerinizi takip edebilir, gönderiücretlerini ve ulaşım sürelerini öğrenebilirsiniz. -Kargo/kuryegönderilerinizin teslim durumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca -Size enyakın PTT işyerinin ve tüm PTT işyerlerinin adres konum bilgisineulaşabilir, -İstediğiniz adresin Posta kodu bilgisiniöğrenebilirsiniz. Mobile PTT With the new mobile application of PTTvia your mobile phone: CARGO: -You can track cargo/courier itemsand learn the postal charge and delivery time of the items. -Youcan learn the delivery situation of your cargo/courier items. Also;-You can reach the address information of the nearest PTT officesand all PTT offices. -You can learn postal code of any addresses.
PTT Telgraf 1.4
Bu uygulama aracılığı ile ödemesi kredi kartı veya posta çekiaracılığıyla yapılmak üzere telgraf gönderebilirsiniz. Telgrafınız,ilgili Telgraf dağıtım birimi tarafından alınarak alıcısına teslimedilmektedir. Bu uygulamayı kullanarak mahkeme vb kurumlara cevaplıtelgraf gönderebilir ya da düğün, toplantı gibi organizasyonlarabelirli gün ve saatte teslim (BGS özel hizmetiyle) edilmek üzeretelgraf gönderebilirsiniz. Telgraf Gönderilerim menüsündengönderdiğiniz telgrafları görebilir ve akıbeti hakkında sorgulamayapabilirsiniz. Ayrıca İnternet kanalıyla gönderdiğiniz veyamuharebe birimlerine yazdırdığınız telgraflarınızı da 'TelgrafSorgula' menüsünden sorgulayıp, akıbetleri hakkında bilgialabilirsiniz. You can send telegrams to be submitted with thisapplication through payment via credit card or mail checks.Telegram is delivered to the recipient on by the relevant Telegraphdistribution unit. Using this application to court to answer soorganizations can send a telegram or a wedding, meeting specificday and time to organizations such as the delivery (BGS withprivate services) is to send a telegram to. You can see thetelegram sent by telegram Send My menu and make inquiries about thefate. Also in your telegram that you sent or print their Internetchannel with combat units 'Telegraph Query' menu to query, you canget information about the outcome.
Alo PTT Mobil 1.1.1
Bu uygulama ile PTT bünyesinde karşılaşmış olduğunuz aksaklıklarıbildirebilir, yeni hizmet talepleriniz olduğu takdirde bu platformüzerinden istekte bulunabilirsiniz.With this application you cantell that you've encountered in the PTT site glitch, if you haveany request you can request new services over this platform.
PTT Filateli 3.0.8
Türkiye Cumhuriyeti adına posta pullarını çıkarma yetkisi 5584sayılı yasa ile Kuruluşumuza verilmiştir. Bu esasa bağlı olmaküzere Kuruluşumuz, a- Pul ve filatelik materyal üretimi ve satışı,b- Pul sergileri düzenlenmesi, c- Filatelik damgaların (ilk gün veözel gün damgaları) hazırlanması ve kullandırılması, d- Filatelinintanıtılması konularındaki çalışmaları ile filateli hizmetleriniyürütmektedir. Kuruluşumuz filateli hizmetlerini Şirketimizbünyesinde bulunan Filateli ve Abone İşleri Şubesi,Başmüdürlüklerimiz birimleri, Başmüdürlüklerimize bağlı PTTMerkezleri ve Filateli Gişeleri ile yürütmektedir.
Bak Postacı Geliyor 1.0
PTT Kargo elemanı olarak koşabildiğin kadar koşmalı, engelleriaşarak mümkün olduğunca çok kişiye kargolarını ulaştırmalı vetoplayabildiğin kadar PTT Kargo logosu toplamalısın. PTT Cargoelement should run as you can run as much as possible should bringmany people to overcome obstacles and you have to collect the cargoPTT Cargo logo, as you can gather.
Ptt Kargomat 7/24 1.1.1
Artık evde veya işyerinde kargo beklemek zorunda kalmadan,gönderilerinizi yerli üretim Kargomat’lardan 7/24 alabilirsiniz.Gönderinin müşteri adresine ulaşamaması ya da adres olarak Kargomatadresi seçilmesi durumunda PTT personeli tarafından gönderiKargomat'a bırakılır.Mobil uygulama ile size gelen gönderilerigörebilirsiniz. Size en yakın Kargomat'ı bulabilirsiniz. No more athome or at work Cargo have to wait Without having your shipmentsnative production Kargomat'lardan You can get it 24/7. In case theshipment cannot reach the customer's address or if Kargomat addressis selected as the address, the post is left to Kargomat by PTTpersonnel. You can find the nearest Kargomat.
Pette Tvi 1.0.8
Pette.TV, PTT'nin çocuklarımız için hazırlamış olduğu etkileşimliibir video içerik sitesidir. 8-12 yaş grubu çocuklarımız hedefalınarak hazırlanan Pette.TV'nin tüm içerikleri ince elendi sıkdokundu. Ayrıca Ebeveyn olarak çocuğunuzun izleme alışkanlıkları veelde ettiği kazanımlar hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Pette.TV isan interactive video content site that PTT has prepared for ourchildren. All contents of Pette.TV, which was prepared with the aimof 8-12 age group children, were touched. You can also getinformation about your child's viewing habits and the benefits theygain.
e-Ptt Mobil 1.2.0
e-PTT Mobil, PTT e-Fatura ve e-Arşiv müşterilerinee-PTTuygulamasının fatura arama, görüntüleme, indirme e-postaolarakiletmek gibi temel fonksiyonlarını akıllıtelefonlarındankullanabilme olanağı sunar. e-PTT Mobile allows PTTe-Invoice ande-Archive customers to use the basic functions ofe-PTT applicationsuch as invoice search, view, download e-mail fromtheir smartphones.