1.18 / May 5, 2017
(4.6/5) ()

Description

Dinozor Makineler oyunları köyünde güzelbirgüneşli gün makineler ve arkadaşı keloğla güneşin tadınıçıkarırkenbirdenbire gökyüzü karardığında ve yıldırımgökyüzünüdolduruyor.
Ve canavarlar altın çaldılar ve dinozor makineler dışındakitümköylülerden şans eseri kaçmayı kaçırdılar.
dinozor arkadaşlarını kurtarmak zorunda Harika karakter oyunu,güzelanlar vereceğim Çocuklarına yönelik, Ve arkadaşlarınıkurtar.
Çocuk çizgi filmi kahramanları niloya elifin düşleri rafadantayfapepe kuzucuk harika kanatlar ibi tole ege ile gaga ayıcıkbomboistanbul muhafızları keloğlan tel ali maya ve bulut ormandoktoruve dahası. Hepsi bu oyunu takip edip şakiri destekliyor ...vedahası. Ve ailesi tek başına.
Reflekslerinizi süper muhafızları test edin ve onayardımedin.

NASIL OYNANIR

Atlamak için ekrana dokunmanız yeterli.
Mümkün olduğunca çok altın toplayın
Seviye geçmek için oyunun sonuna kadar koş

ÖZELLİKLER

Çocuk oyunları
Bütün yaşlar için
Yüksek kaliteli grafikler
En iyi macera oyunlarından biri
Farklı oyun modları
Mobil oyunlar, telefon ve tablet.
Birçok engeller ve yükseklik nesnesidir.

'' Eğer Dinozor beğendiyseniz oyunları, Oy verin. Bu, dahafazlaBedava Oyunlar geliştirmemizi sağlayacak. ''

Makineler oyunu, önerileri veya görüşleri ile ilgilisorularınıziçin lütfen bizimle iletişime geçiniz.

lvl200pret@gmail.com

Yasal Uyarı:

Şiddet Veya Oyundaki Ham Resimler Yoktur "Çocuklar İçinUygun"

Dinozor Makineler Oyunu resmi bir oyun değil sadece taraftarlariçinyapılmış bir fan. (^_^)

App Information Dino MakineleR Oyunları

 • App Name
  Dino MakineleR Oyunları
 • Package Name
  com.dinozormakineler.oyunu
 • Updated
  May 5, 2017
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 1.6 and up
 • Version
  1.18
 • Developer
  Frank Yarid
 • Installs
  10 - 50
 • Price
  Free
 • Category
  Adventure
 • Developer
 • Google Play Link

Frank Yarid Show More...

Doktor Wheelie Adventure 1.11 APK
Frank Yarid
Doktor Mac Wheelie köyünde güzel güneşlibirgün, dr mac heryie ve arkadaşı pepe güneşin tadınıçıkarıyor,birdenbire gökyüzü kararıyor ve yıldırımgökyüzünüdolduruyor.Ve canavarlar altınları çalıyorlar ve doktor mek viliharicindekitüm köylüleri, şans eseri ne kadar kötülükten kaçıyorlardiyekaçırıyor.Doktor mekkuin arkadaşlarını kurtarmak zorunda Çocuk çizgifilmikahramanları niloya elifin düşleri rafadan tayfa pepe kuzucukibiile toya ege ile gaga ayıcık bombo istanbul muhafızlarıkeloğlantel ali maya ve bulut orman doktoru ve dahası. Hepsi buoyunu takipedip şakiri destekliyor ... ve dahası. Ve ailesi tekbaşına.NASIL OYNANIRDüşman yığınıElinden geldiğince çok altın toplayınAtlamak için ekrana dokununÖZELLİKLERBütün yaşlar içinMüthiş grafiklerKolay kontrolSert seviyeler100'den fazla seviye'' Eğer doktor mekvili 'nden hoşlanıyorsanız, onuderecelendirinlütfen. Bu, daha fazla Bedava Oyunlar geliştirmemizisağlayacak.''Dr mc wheelie oyun, öneri veya görüşleri ile ilgili sorularınıziçinlütfen bize ulaşın.Lvl200pret@gmail.comFeragatname:Doktor vili Şiddet Veya Oyundaki Ham Resimler "ÇocuklarİçinUygun"Doktor Mac Wheelie macera Oyunu resmi bir oyun değilsadecehayranları için yapılmış bir fan. (^_^)
Harika Oyunlari 2 APK
Frank Yarid
Yeni harika kanatlar köyünde güzel birgüneşligün makineler ve arkadaşı akıllı tavşan momo güneşintadınıçıkarırken birdenbire gökyüzü karardığında ve yıldırımgökyüzünüdolduruyor.Ve canavarlar altın çaldılar ve harika kanatlar makinelerdışındakitüm köylülerden şans eseri kaçmayı kaçırdılar,kanatlararkadaşlarını kurtarmak zorunda Harika karakter oyunu,güzel anlarvereceğim Çocuklarına yönelik, Ve arkadaşlarınıkurtar.Çocuk çizgi filmi kahramanları niloya elifin düşleri rafadantayfaDinozor Makineler pepe kuzucuk harika kanatlar ibi tole egeilegaga ayıcık bombo istanbul muhafızları keloğlan tel ali mayavebulut orman doktoru ve dahası. Hepsi bu oyunu takip edipşakiridestekliyor ... ve dahası. Ve ailesi tek başına.NASIL OYNANIRSeviye geçmek için oyunun sonuna kadar koşAtlamak için ekrana dokunmanız yeterli.Mümkün olduğunca çok altın toplayınÖZELLİKLERÇocuk oyunlarıEn iyi macera oyunlarından biriBütün yaşlar içinYüksek kaliteli grafiklerFarklı oyun modlarıMobil oyunlar, telefon ve tablet.Birçok engeller ve yükseklik nesnesidir.Eğer harika beğendiyseniz oyunları, Oy verin. Bu, daha fazlaBedavaOyunlar geliştirmemizi sağlayacak.Makineler oyunu, önerileri veya görüşleri ile ilgilisorularınıziçin lütfen bizimle iletişime geçiniz.lvl200pret@gmail.comYasal Uyarı:kantlar Oyunu resmi bir oyun değil sadece taraftarlar içinyapılmışbir fan. (^_^)Şiddet Veya Oyundaki Ham Resimler Yoktur "Çocuklar İçinUygun"
Yeni Harika oyunları 1.19 APK
Frank Yarid
harika kanatlar oyunları köyünde güzelbirgüneşli gün makineler ve arkadaşı keloğla güneşin tadınıçıkarırkenbirdenbire gökyüzü karardığında ve yıldırımgökyüzünüdolduruyor.Ve canavarlar altın çaldılar ve harika makineler dışındakitümköylülerden şans eseri kaçmayı kaçırdılar.kanatlar arkadaşlarını kurtarmak zorunda Harika karakteroyunu,güzel anlar vereceğim Çocuklarına yönelik, Vearkadaşlarınıkurtar.Çocuk çizgi filmi kahramanları niloya elifin düşleri rafadantayfaDinozor Makineler pepe kuzucuk harika kanatlar ibi tole egeilegaga ayıcık bombo istanbul muhafızları keloğlan tel ali mayavebulut orman doktoru ve dahası. Hepsi bu oyunu takip edipşakiridestekliyor ... ve dahası. Ve ailesi tek başına.Reflekslerinizi süper muhafızları test edin ve onayardımedin.NASIL OYNANIRAtlamak için ekrana dokunmanız yeterli.Mümkün olduğunca çok altın toplayınSeviye geçmek için oyunun sonuna kadar koşÖZELLİKLERÇocuk oyunlarıBütün yaşlar içinYüksek kaliteli grafiklerEn iyi macera oyunlarından biriFarklı oyun modlarıMobil oyunlar, telefon ve tablet.Birçok engeller ve yükseklik nesnesidir.'' Eğer harika beğendiyseniz oyunları, Oy verin. Bu, dahafazlaBedava Oyunlar geliştirmemizi sağlayacak. ''Makineler oyunu, önerileri veya görüşleri ile ilgilisorularınıziçin lütfen bizimle iletişime geçiniz.lvl200pret@gmail.comYasal Uyarı:Şiddet Veya Oyundaki Ham Resimler Yoktur "Çocuklar İçinUygun"kantlar Oyunu resmi bir oyun değil sadece taraftarlar içinyapılmışbir fan. (^_^)
патруль остров приключение 1.3 APK
Frank Yarid
Это прекрасный солнечный день всказочныйпатруль деревне, патруль и его друзья наслаждаютсясолнцем, когдавдруг небо темнеет и молния наполняет небо.И монстры крадут золото и похищают всех жителей деревни,кромеfixies, как, к счастью, ускользает.fiksiki должны спасти своих друзей сказочный патруль и семьювполном одиночестве.КАК ИГРАТЬРазбить врагаКоснитесь экрана, чтобы прыгатьСобирайте золотые монеты столько, сколько сможетеФУНКЦИИновые мультфильмыновые мультфильмыДетские игрыЖесткие уровниПростое управлениеДля всех возрастовБесплатные игрыМультик про котикаЕсли вам это нравится, пожалуйста, оцените его. Это вдохновит наснаразработку более бесплатных игр.Если у вас есть вопросы о игре патруль островмультфильм,предложения или мнения, пожалуйста, свяжитесь снамиlvl200pret@gmail.comОтказ от ответственности:Эта игра не является официальной игрой, а просто фанатомдляфанатов. (^_^)It's a beautiful sunnydayin the fabulous village patrol, patrol and his friends enjoythesun, when suddenly the sky darkens and lightning fillsthesky.And the monsters steal gold and kidnap all the villagersexceptFixies, as luckily escapes.fiksiki must save his friends and family fabulouspatrolalone.     HOW TO PLAYdefeat the enemyTap the screen to jumpCollect gold coins as much as you can      FEATURESnew cartoonsnew cartoonsKids gameshard levelssimple operationFor all agesFree gamesCartoon about a catIf you like it, please rate it. This will encourage us todevelopmore free games.If you have questions about the game Patrol islandcartoon,suggestions or opinions, please contact uslvl200pret@gmail.comDenial of responsibility:This game is not an official game, but just a fan for thefans.(^_^)
Dino MakineleR Oyunları 1.18 APK
Frank Yarid
Dinozor Makineler oyunları köyünde güzelbirgüneşli gün makineler ve arkadaşı keloğla güneşin tadınıçıkarırkenbirdenbire gökyüzü karardığında ve yıldırımgökyüzünüdolduruyor.Ve canavarlar altın çaldılar ve dinozor makineler dışındakitümköylülerden şans eseri kaçmayı kaçırdılar.dinozor arkadaşlarını kurtarmak zorunda Harika karakter oyunu,güzelanlar vereceğim Çocuklarına yönelik, Ve arkadaşlarınıkurtar.Çocuk çizgi filmi kahramanları niloya elifin düşleri rafadantayfapepe kuzucuk harika kanatlar ibi tole ege ile gaga ayıcıkbomboistanbul muhafızları keloğlan tel ali maya ve bulut ormandoktoruve dahası. Hepsi bu oyunu takip edip şakiri destekliyor ...vedahası. Ve ailesi tek başına.Reflekslerinizi süper muhafızları test edin ve onayardımedin.NASIL OYNANIRAtlamak için ekrana dokunmanız yeterli.Mümkün olduğunca çok altın toplayınSeviye geçmek için oyunun sonuna kadar koşÖZELLİKLERÇocuk oyunlarıBütün yaşlar içinYüksek kaliteli grafiklerEn iyi macera oyunlarından biriFarklı oyun modlarıMobil oyunlar, telefon ve tablet.Birçok engeller ve yükseklik nesnesidir.'' Eğer Dinozor beğendiyseniz oyunları, Oy verin. Bu, dahafazlaBedava Oyunlar geliştirmemizi sağlayacak. ''Makineler oyunu, önerileri veya görüşleri ile ilgilisorularınıziçin lütfen bizimle iletişime geçiniz.lvl200pret@gmail.comYasal Uyarı:Şiddet Veya Oyundaki Ham Resimler Yoktur "Çocuklar İçinUygun"Dinozor Makineler Oyunu resmi bir oyun değil sadece taraftarlariçinyapılmış bir fan. (^_^)
Yeni Muhafızları Oyunları 1.20 APK
Frank Yarid
istanbul muhafızları oyunları köyünde güzelbirgüneşli gün makineler ve arkadaşı akıllı tavşan momo güneşintadınıçıkarırken birdenbire gökyüzü karardığında ve yıldırımgökyüzünüdolduruyor.Ve canavarlar altın çaldılar ve muhafızları makineler dışındakitümköylülerden şans eseri kaçmayı kaçırdılar.muhafizlari arkadaşlarını kurtarmak zorunda Harika karakteroyunu,güzel anlar vereceğim Çocuklarına yönelik, Vearkadaşlarınıkurtar.Çocuk çizgi filmi kahramanları niloya elifin düşleri rafadantayfaDinozor Makineler pepe kuzucuk harika kanatlar ibi tole egeilegaga ayıcık bombo istanbul muhafızları keloğlan tel ali mayavebulut orman doktoru ve dahası. Hepsi bu oyunu takip edipşakiridestekliyor ... ve dahası. Ve ailesi tek başına.Reflekslerinizi süper muhafızları test edin ve onayardımedin.NASIL OYNANIRAtlamak için ekrana dokunmanız yeterli.Mümkün olduğunca çok altın toplayınSeviye geçmek için oyunun sonuna kadar koşÖZELLİKLERYüksek kaliteli grafiklerMobil oyunlar, telefon ve tablet.Çocuk oyunlarıBütün yaşlar içinkeloqlanBirçok engeller ve yükseklik nesnesidir.En iyi macera oyunlarından biriFarklı oyun modları'' Eğer muhafizlari beğendiyseniz oyunları, Oy verin. Bu, dahafazlaBedava Oyunlar geliştirmemizi sağlayacak. ''Makineler oyunu, önerileri veya görüşleri ile ilgilisorularınıziçin lütfen bizimle iletişime geçiniz.lvl200pret@gmail.comYasal Uyarı:Şiddet Veya Oyundaki Ham Resimler Yoktur "Çocuklar İçinUygun"istanbul muhafızları Oyunu resmi bir oyun değil sadecetaraftarlariçin yapılmış bir fan. (^_^)
Летать патруль остров 1.3 APK
Frank Yarid
прекрасный солнечный день в сказочныйпатрульдеревне, патруль и его друзья наслаждаются солнцем, когдавдругнебо темнеет и молния наполняет небо.И монстры крадут золотоипохищают всех жителей деревни, кроме fiksiki, как, ксчастью,ускользает, fixies должны спасти своих друзей сказочныйпатруль исемью в полном одиночестве.КАК ИГРАТЬКоснитесь экрана, чтобы прыгатьФУНКЦИИПростое управлениеДля всех возрастовБесплатные игрыновые мультфильмыДетские игрыЖесткие уровниЕсли у вас есть вопросы о игре патруль островмультфильм,предложения или мнения, пожалуйста, свяжитесь снамиlvl200pret@gmail.comЕсли вам это нравится, пожалуйста, оцените его. Это вдохновит наснаразработку более бесплатных игр.Отказ от ответственности:Насилие или любые грубые картинки в игре «Подходит для детей»Эта игра не является официальной игрой, а просто фанатомдляфанатов. (^_^)a beautiful sunny dayinthe fabulous village patrol, patrol and his friends enjoy thesun,when suddenly the sky darkens and lightning fills nebo.Imonsterssteal gold and kidnap all the villagers except fiksiki, asluckilyescapes, Fixies must save his friends fairy patrol andfamilyalone.     HOW TO PLAYTap the screen to jump      FEATURESsimple operationFor all agesFree gamesnew cartoonsKids gameshard levelsIf you have questions about the game Patrol islandcartoon,suggestions or opinions, please contact uslvl200pret@gmail.comIf you like it, please rate it. This will encourage us todevelopmore free games.Denial of responsibility:Violence or any rough pictures in the game "suitableforchildren"This game is not an official game, but just a fan for thefans.(^_^)
Новый патруль остров 1.14 APK
Frank Yarid
Сокровища золотого сказочный патрульплеменибыли украдены патруль, вы выбраны, чтобы вернуть их своимзаконнымвладельцам.И монстры крадут золото и похищают всех жителей деревни,кромеfixies, как, к счастью, ускользает.fiksiki должны спасти своих друзей сказочный патруль и семьювполном одиночестве.Найти все монеты, изумруды и бриллианты, сломав записивремени,чтобы получить лучший результат.КАК ИГРАТЬРазбить врагаСобирайте золотые монеты столько, сколько сможетеКоснитесь экрана, чтобы прыгатьФУНКЦИИновые мультфильмыПростое управлениеДетские игрыЖесткие уровниДля всех возрастовБесплатные игрыЕсли вам это нравится, пожалуйста, оцените его. Это вдохновит наснаразработку более бесплатных игр.Если у вас есть вопросы о игре патруль островмультфильм,предложения или мнения, пожалуйста, свяжитесь снамиlvl200pret@gmail.comОтказ от ответственности:Насилие или любые грубые картинки в игре «Подходит для детей»Эта игра не является официальной игрой, а просто фанатомдляфанатов. (^_^)The treasures ofthegolden fairy patrol the tribe had been stolen patrol, youarechosen to return them to their rightful owners.And the monsters steal gold and kidnap all the villagersexceptFixies, as luckily escapes.fiksiki must save his friends and family fabulouspatrolalone.Find all the coins, emeralds and diamonds, breaking the recordoftime to get the best result.     HOW TO PLAYdefeat the enemyCollect gold coins as much as you canTap the screen to jump      FEATURESnew cartoonssimple operationKids gameshard levelsFor all agesFree gamesIf you like it, please rate it. This will encourage us todevelopmore free games.If you have questions about the game Patrol islandcartoon,suggestions or opinions, please contact uslvl200pret@gmail.comDenial of responsibility:Violence or any rough pictures in the game "suitableforchildren"This game is not an official game, but just a fan for thefans.(^_^)

Top Apps Show More...

WIFI WPS WPA TESTER 3.8.4.1 APK
Sangiorgi Srl
**Devices WITHOUT root permissions and withAndroid >= 5.0 (Lollipop), can connect with this app but theyCANNOT view the WEP-WPA-WPA2****Devices WITHOUT root permissions and with Android < 5.0(Lollipop), CANNOT connect with this app and they CANNOT view theWEP-WPA-WPA2**Do you want to know if your Access Point is vulnerable at the WPSprotocol?Wifi Wps Wpa Tester is the app that you need!With this app, you can test the connection to AP with WPSPIN.PINs are calculated with many algorithms:-Zhao-TrendNet-Dlink-Dlink+1-Belkin(root)-FTE-xxx-TrendNet-Asus-AiroconRealtek-EasyBox Arcadyan-ArrisAnd others default PIN of MANY Access Point.Then NOT ALL AP ARE COMPATIBLE WITH THIS APP.App allows to do PINS BRUTEFORCE in a SMART WAY ( ONLY FOR ROOTEDDEVICES )Why SMART?Because, app will try 11000 PINs COMBINATIONS rather than10^8.In fact, AP tells to your device if the first 4 of 8 digits of WPSPIN, are correct and the last digit is a checksum of previous 7digits.NO OTHERS APP ( CLONE OF THIS APP ) CAN DO THIS.And, app allows to notify if WPS is in LOCK STATE ( ROOT AND NOROOT ).NO OTHERS APP ( CLONE OF THIS APP ) CAN DO THIS.WPS Lock state is a state when Access Point, for security reasons,does not allow no more PINs. THEN is USELESS to try othersPINs.App needs root permissions for devices with Android version <5.0 ( LOLLIPOP ).For devices with Android >= 5.0 you can test the PINs with thisapp and you can connect, BUT YOU CANNOT SEE WPA ( OR WEP ) PASSWORDWITHOUT ROOT PERMISSIONS.Use this app only with your own AP for do not go against thelaw.Privacy Policy :https://www.iubenda.com/privacy-policy/8000344
WordPress 5.3 APK
WordPress for Android puts the power ofpublishing in your hands, making it easy to create and consumecontent. Write, edit, and publish posts to your site, check stats,and get inspired with great posts in the Reader. What’s more? It’sopen source.WordPress for Android supports WordPress.com and self-hostedWordPress.org sites running WordPress 3.5 or higher.Visit the forums to get help with the app:http://android.forums.wordpress.org
XPOSED IMEI Changer 1.7 APK
Vivek.V
ROOT REQUIREDXPOSED FRAMEWORK REQUIREDIF You dont know What is XPOSED Framework then do not try thisapplication (it wont work)Hi Guys,I read about the Xposed framework in xda and other websites.somewebsites have really good tutorials about it.So what I understandis that we can modify a function and its return values using theXposed Framework.I have created and Xposed Module For Changing (MASKING) the IMEI Noof the PhoneChange Means How Other Application gets the IMEI No of the deviceusing below codeAs you all know,The Value is not permanent as it is an XposedModule :)XDA-Developers Threadhttp://forum.xda-developers.com/xposed/modules/xposed-imei-changer-t2847187Pro version :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vivek.imeichangerproStepsInstall appEnable module in xposed frameworkCome back to app and enter new valuePress ApplyGo to xposed moduleOpen framework pageDo a soft rebootOpen the appAnd you can see new valuecheck the value by dialing *#06#, you can see the new value