1 / April 19, 2017
(5.0/5) (4)

Description

Bütün çocukların severek izlediği canımkardeşim niloya keloğlan gibi oyunların başka bir serisi daha olanyeni mükemmel macera oyunu yayınlandı.

Bu mükemmel oyunda ege ile gaga nın uzay yolu maceralarını takipediyoruz. Dikkat edin gezegenden düşmek istemezsiniz. :)

Bu yıl Ege nin en iyi arkadaş tayfası olan rafadan tayfa da buoyunda egeye yardımcı oluyor.

Aileler için ege ile gaganın muhteşem performansı oldukça şaşırtıcıbi etki ediyor. Çocuklar da ailelerin böyle şaşırıp oyunu rahatoynamalarından dolayı hiç şikayetçi değiller.

Bu oyunda egeyi elifin düşleri gibi uzay macerasında hayaledebilirsiniz ki gerçekten de öyle Ege bu oyunda ay'dan mars'a,marstan Dünya'ya zıplayarak geçiyor ve tabi ki havada altınlarıkapmaktan vazgeçmiyor.

Gaga bu muhteşem macerada egenin sonsuz destekçisi olmaya devamediyor.

en güzel çocuk oyunları arayan aileler bu oyunu indirmekten zevkduyucak. bu oyun çocuklar için çok iyi bir etki bırakacak görselzevklerini yükselterek çocukların görsel zevklerini erken yaştaortaya koyacaktır.

Şimdi ise uzay boşluğunda gezegenler ve yıldızlar arasındazıplamaya devam etmelisin sende hemen egenin macerasına katıl vezıplamaya devam et

Hepinize eğlenceli dakikalar:. :)

App Information Ege ile Uzay Yolcuğu

 • App Name
  Ege ile Uzay Yolcuğu
 • Package Name
  com.gametowers.egeuzayoyunu
 • Updated
  April 19, 2017
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 4.0 and up
 • Version
  1
 • Developer
  Game Cartoon Tower Inc
 • Installs
  5,000 - 10,000
 • Price
  Free
 • Category
  Adventure
 • Developer
  Email yelselid@gmail.com
  Cork City in Ireland
 • Google Play Link

Game Cartoon Tower Inc Show More...

Ege ile Uzay Yolcuğu 1 APK
Bütün çocukların severek izlediği canımkardeşim niloya keloğlan gibi oyunların başka bir serisi daha olanyeni mükemmel macera oyunu yayınlandı.Bu mükemmel oyunda ege ile gaga nın uzay yolu maceralarını takipediyoruz. Dikkat edin gezegenden düşmek istemezsiniz. :)Bu yıl Ege nin en iyi arkadaş tayfası olan rafadan tayfa da buoyunda egeye yardımcı oluyor.Aileler için ege ile gaganın muhteşem performansı oldukça şaşırtıcıbi etki ediyor. Çocuklar da ailelerin böyle şaşırıp oyunu rahatoynamalarından dolayı hiç şikayetçi değiller.Bu oyunda egeyi elifin düşleri gibi uzay macerasında hayaledebilirsiniz ki gerçekten de öyle Ege bu oyunda ay'dan mars'a,marstan Dünya'ya zıplayarak geçiyor ve tabi ki havada altınlarıkapmaktan vazgeçmiyor.Gaga bu muhteşem macerada egenin sonsuz destekçisi olmaya devamediyor.en güzel çocuk oyunları arayan aileler bu oyunu indirmekten zevkduyucak. bu oyun çocuklar için çok iyi bir etki bırakacak görselzevklerini yükselterek çocukların görsel zevklerini erken yaştaortaya koyacaktır.Şimdi ise uzay boşluğunda gezegenler ve yıldızlar arasındazıplamaya devam etmelisin sende hemen egenin macerasına katıl vezıplamaya devam etHepinize eğlenceli dakikalar:. :)
Canımsın Kardeşim 2017 1.2 APK
2017'nin en çok sevilen oyunları arasındabulunurak çocuk gelişimine büyük bir katkıda bulunuyoruz canımkardeşim gibileri bu oyunları oynayarak büyük mutlulukduyuyor.Sizde anneleriniz ve babalarınızın ile beraber bu oyunu oynayarakailenizle birlikte vakit geçirebilirsiniz.En çok sevilen eğlence oyunlardan binbir türlü maceraler iledilediğiniz gibi eğlebilirsiniz. keloğlan ile destekli olarakyapılan bu harika oyunu oynama fırsatını sakın kaçırmayın.Ailelere eğitici oyunlarSiz siz olun çocuklarınıza eğitici oyunlar oynatın. Çocuklarınpsikolojisi gittikçe iyileşecekir. Tıpkı elifin düşlerigibi...Eğleneceli çocuk oyunlarıLunapark oyunlarını sevenler nasıl niloya ile coşuyorsa siz de buoyunlar eğlenceyi doruk noktasın yaşayabilirsiniz. Durmayın indirinbedava çocuk oyunları keyfini kaçırmayın. Ücretsiz indirmek içindaha ne duruyorsunuz.Bisikletli oyunlara örnek olarak yayınlanan çocuk oyunları sizlerieğlenceye doyurdu. Şimdi canım kardeşim de sizlere güzel dakikalarsunmak için geliyor. En samimi arkadaşları olan rafadan tayfa dadesteklerini hiç bir zaman esirgemiyor.En güzel çocuk oyunları arayan velilere en çok izlenen televizyonfilmlerinden biri daha eşlik edicek. Kahramanlarımız kral şakir inen büyük arkadaşları. Siz de maceradan maceraya koşmaya hazırmısınız. Dikkatli olun canavarlardan kaçmanız gerekecek. Bu dacanım kardeşimi zor durumda bırakabilir. Koşmaya devam edin. Koşuoyunları sizi mutlu edecek.Hepinize eğlenceli dakikalar dileriz.. :)
Larva: Best Pilot Ever 1.1 APK
run with best character adventurer chacha anddo best for you.be careful to dangerous monsters and take car our bestcharacter.save life with detective and response him. catch keloglan for savehim life.nows, all childs like bhatija and like to play adventure game ofthis. follow the lines and him, he will escape from all monstersand will save firstly own life. Also elifin düsleri more playablewith this game. They are supporting each other.best child gemes for free ever and ever. please be quick anddownload. you will get the best games follow us. And follow larvafor fun and exciting.collect the points for get more points. dont forget the jump of themonsters. and niloya wants to catch him. please be carefull for goaway. play kare oyunları and be happy.
Egenin Macera Oyunu 2017 1.1 APK
Muhteşem çizgi filmler ile her gün sizlereyenimacera oyunları yapmaya devam ediyoruz bugün ise ege ile gaganınçıktığı bu muhteşem yolculukta birbirinden zor engellersizibekliyor ege sizden oldukça çok yardım ihiyaç duyuyor egeyibuyolda yalnız bırakmaMacera oyunlarına genel olarak bakıldığında keloğlan niloyagibioyunlar da oldukça popüler bir yükseliş sergiliyor çocuklarçoksevdiği beğenerek oynadıkları keloğlan canım kardeşim yohoogibimükemmel oyunlar her zaman türk çocukları içinvazgeçilmezolacağını biliyoruz.Aileler için ege ile gaga nın dostluğu çocuklarının hayvansevgisiniküçük yaşta ortaya koyarak doğru ve bilinçli birşekildebüyümelerini sağlayabilir. Hayvan sevgisi için harika birseçimolacak oyun Egenin MaceralarıBu harika oyunun içerisinde egenin gagaya kavuşması içinelindengeleni yapabilecek misin?Yapılan araştırmalarda küçük çocukları hayvan sevgisibesleyenoyunlarla büyütmek ileride çocukların hayvanlar ile çok iyibirşekilde anlaşmasını sağlıyor ve hayvan sevgisinin ne olduğunutamolarak onlara gösteriyor niloya ile tosbik olduğu gibi gaga ileegede aynı şekilde örnek gösterilebilir.Şimdi egenin eğlenceli bedava çocuk oyununu oynama sırasısizdeeğlenceli oyunlara bir tane daha en kısa zamanda eklenecekbumacera oyunları her zaman sizi takip edecekŞimdi bütün çocuklara iyi oyunlar dileriz. :)
Kral Pilot Şakir Oyunu 1.0 APK
A new perfect adventure game was releasedwithanother series of games like canım kardeşim that all the kidswatchhappily.The best friend of rafadan yumurta tayfa this year, helps herointhis game.The wonderful performance of the kral şakir oyunu for the familyisquite surprising. Children are also not complaining becausetheirparents are socomfortable to play.In this perfect match, we are following the joyful skyadventures.Be careful, you do not want to drop the plane. :)You can imagine this space in a space adventure like the dream ofaneagle elifin düsleri, so really has time to fly in thiscastle,making you feel always at your side and of course it isfloating inthe air.You will love playing these games on the list of games thatwillattract you quite a bit of interest in the games.Families looking for the best kids games will enjoy downloadingthisgame. This game will bring out the visual pleasures ofchildren atan early age by raising visual pleasures that willleave a very goodimpression for children niloya.Tosbik continues to be the endless supporter of thismagnificentadventure.The most popular square games will be played here and you canfollowthe series of these games by following them. Do not missout!Now it's time to play this game of amazing adventure game inthehands of yours by making perfect movements 2 ibi ile tosioyunuadventure 2 in the sky.En güzel kare oyunları provide you exciting days with kralşakiroyunları.Fun minutes to all of you :. :)

Top Apps Show More...

WIFI WPS WPA TESTER 3.8.4.1 APK
Sangiorgi Srl
**Devices WITHOUT root permissions and withAndroid >= 5.0 (Lollipop), can connect with this app but theyCANNOT view the WEP-WPA-WPA2****Devices WITHOUT root permissions and with Android < 5.0(Lollipop), CANNOT connect with this app and they CANNOT view theWEP-WPA-WPA2**Do you want to know if your Access Point is vulnerable at the WPSprotocol?Wifi Wps Wpa Tester is the app that you need!With this app, you can test the connection to AP with WPSPIN.PINs are calculated with many algorithms:-Zhao-TrendNet-Dlink-Dlink+1-Belkin(root)-FTE-xxx-TrendNet-Asus-AiroconRealtek-EasyBox Arcadyan-ArrisAnd others default PIN of MANY Access Point.Then NOT ALL AP ARE COMPATIBLE WITH THIS APP.App allows to do PINS BRUTEFORCE in a SMART WAY ( ONLY FOR ROOTEDDEVICES )Why SMART?Because, app will try 11000 PINs COMBINATIONS rather than10^8.In fact, AP tells to your device if the first 4 of 8 digits of WPSPIN, are correct and the last digit is a checksum of previous 7digits.NO OTHERS APP ( CLONE OF THIS APP ) CAN DO THIS.And, app allows to notify if WPS is in LOCK STATE ( ROOT AND NOROOT ).NO OTHERS APP ( CLONE OF THIS APP ) CAN DO THIS.WPS Lock state is a state when Access Point, for security reasons,does not allow no more PINs. THEN is USELESS to try othersPINs.App needs root permissions for devices with Android version <5.0 ( LOLLIPOP ).For devices with Android >= 5.0 you can test the PINs with thisapp and you can connect, BUT YOU CANNOT SEE WPA ( OR WEP ) PASSWORDWITHOUT ROOT PERMISSIONS.Use this app only with your own AP for do not go against thelaw.Privacy Policy :https://www.iubenda.com/privacy-policy/8000344
WordPress 5.3 APK
WordPress for Android puts the power ofpublishing in your hands, making it easy to create and consumecontent. Write, edit, and publish posts to your site, check stats,and get inspired with great posts in the Reader. What’s more? It’sopen source.WordPress for Android supports WordPress.com and self-hostedWordPress.org sites running WordPress 3.5 or higher.Visit the forums to get help with the app:http://android.forums.wordpress.org
Blog 0.0.1 APK
Technotip
Our blog posts include experiment results ofonline marketing, how to articles, tools and tips for running yourbusiness, business ideas, online selling, entrepreneurship, startups, success stories, interviews and reviews of relevantbooks.You can visit the web version of our app:http://technotip.orgFeatures1. Has a list of 8 recent articles on the homepage and user cannavigate to older blog posts.2. Clear reading experience with bigger fonts on articlepage.3. Facility to bookmark the article and read later from bookmarkssection.4. Cache the recently viewed article for offline reading.5. List of pages.6. Search facility.7. List posts based on Category.8. List posts by author/contributor.9. Invite others to our app via Social Sharing Apps.Option to rate the app.10. Facility to directly share the posts and pages with others frominside the app via popular social sharing applications.
XPOSED IMEI Changer 1.7 APK
Vivek.V
ROOT REQUIREDXPOSED FRAMEWORK REQUIREDIF You dont know What is XPOSED Framework then do not try thisapplication (it wont work)Hi Guys,I read about the Xposed framework in xda and other websites.somewebsites have really good tutorials about it.So what I understandis that we can modify a function and its return values using theXposed Framework.I have created and Xposed Module For Changing (MASKING) the IMEI Noof the PhoneChange Means How Other Application gets the IMEI No of the deviceusing below codeAs you all know,The Value is not permanent as it is an XposedModule :)XDA-Developers Threadhttp://forum.xda-developers.com/xposed/modules/xposed-imei-changer-t2847187Pro version :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vivek.imeichangerproStepsInstall appEnable module in xposed frameworkCome back to app and enter new valuePress ApplyGo to xposed moduleOpen framework pageDo a soft rebootOpen the appAnd you can see new valuecheck the value by dialing *#06#, you can see the new value