9.5 / January 16, 2017
(4.1/5) (67)

Description

Ehliyet Sınavı uygulaması ile ehliyet almak isteyenler; gruplarhalinde ve yeni müfredata uygun olarak hazırlanmış 1000'lerce soruarasından her seferinde hem soru hem de cevapları karıştırılaraksunulan soru sayısını belirleyebileceğiniz testler ile her zamanher yerde istediğinde sınava hazırlanabilirler.Ehliyet Sınavıuygulamasında online olarak çözebileceğiniz görsel olarakhazırlanmış 1000'lerce soru ve bu sorulara ait cevap anahtarıbulunmaktadır.Her sınav sonunda uygulanan sınav ile ilgili başarıyüzdesi hesaplanmaktadır. Unutmayınız ki; gerçek ehliyet sınavındabaşarılı olabilmeniz için sınav ortalamanız en az %70olmalıdır.Başarılar.Those who wish to license the License Examapplication; in groups and prepared in accordance with the newcurriculum 1000s and questions as well as answers questions at atime of mixed offered testing can determine the number of questionsthey can always prepare for the exam when it anywhere youwant.License Exam online application designed to solve a visual1000s are key questions and answers of these questions.About theexam administered at the end of each exam success percentage iscalculated. Do not forget that; You mean to succeed in the realdriving test exam must be at least 70%.Achievements.

App Information Ehliyet Sınavı

 • App Name
  Ehliyet Sınavı
 • Package Name
  ehliyetsinav.yapanvarmi.com.ehliyetsinav
 • Updated
  January 16, 2017
 • File Size
  3.1M
 • Requires Android
  Android 3.0 and up
 • Version
  9.5
 • Developer
  YapanVarMı
 • Installs
  10,000+
 • Price
  Free
 • Category
  Tools
 • Developer
  app@yapanvarmi.net
 • Google Play Link
YapanVarMı Show More...
Takım Sözleri 1.3 APK
YapanVarMı
Taraftar sözleri ve Taraftar mesajlarıhakkındahazırlanmış sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en güzel,kısa,anlamlı, en iyi, yeni ve güncel sözler.Fan and Fanpreparedremarks about the message of the most beautiful that youcan sharewith your loved ones, short, meaningful, best, new andcurrentwords.
Masal Dinle 1.1 APK
YapanVarMı
Masallarda yer ve zamana bağlılık yoktur. Masal terimi öncelikle,Külkedisi, Ali Baba ve Kırk Haramiler, Keloğlan gibi ulusal veuluslararası sözlü geleneğin ürünleri olan halk öykülerini kapsar.Ama sözlü gelenekle ilişkisi olmayan edebî yönü ağır basan bazıeserler de bu türün içinde yer alır.Tables in place and there is notime commitment. The term first tale, Cinderella, Ali Baba and theForty Thieves, folk stories, which covers national andinternational products such as oral tradition revitalized. But therelationship between oral tradition and non-literary aspects ofoverriding some of the works are also included in this species.
Zikir Sayaç 2.0 APK
YapanVarMı
Bu uygulama ile günün her anında, her boşzamanınızda, uygun olan her yerde zikir yapabilir ve sesli duadinleyebilirsinizWith this application,any time of day, all your free time, you can chant prayers whereverappropriate and voice
Açıklamalı Atasözleri Sözlüğü 1.2 APK
YapanVarMı
En çok kullanılan Türkçe atasözleri ve anlamlarıThe most commonlyused Turkish proverbs and their meanings
Açıklamalı Deyimler Sözlüğü 1.7 APK
YapanVarMı
En Çok Kullanılan Türkçe Deyimler ve Anlamları, cümle içinde örnekkullanımıMost Common Turkish Phrases and Meanings, examples of usein sentences
Ücretsiz El Feneri 1.1 APK
YapanVarMı
Karanlık gecelerde yolunuzu el feneri gibiaydınlatacak ücretsiz bir uygulama. Normal aydınlatma özelliğininyanında ayarlanabilir SOS aydınlatması özelliği de mevcuttur.A free application thatwill illuminate your way in the dark night as a flashlight. Besidesnormal lighting feature adjustable lighting SOS feature is alsoavailable.
Sigara Sayacı 4.0 APK
YapanVarMı
Sigara içme zamanlarınızı ayarlayarak içtiğiniz sigara sayısınıazaltmanızı sağlayan bir uygulama. Sigarayı bırakmaya kararverdiğinizde sağlık ve maddi bakımdan kazançlarınızı "SigarayıBırak Ücretsiz" uygulaması sayesinde kolaylıkla takipedebilirsiniz.An application that allows you to reduce the numberof cigarettes you smoke by setting your time inside. If you decideto quit smoking health and your earnings from property maintenance"Quit Smoking Free" Through the application you can easily follow.
Sigarayı Bırak Ücretsiz 1.0 APK
YapanVarMı
Sigarayı bırakmanızın size ne gibi faydaları olacaktır?Sigaranınsağlık üzerinde bunca kötü etkisi varken bırakıldığı takdirde hemkısa hem de uzun dönemde önemli yararlar sağlanacağını bilmek deümit vericidir. Bu nedenle ne kadar erken bırakılırsa sigaranınsağlığımıza olan kötü etkilerinden kurtulmak o kadar kolayolacaktırEn sevindirici haber, sigara içmeyi bıraktıktan sonra 20dakika gibi erken bir dönemde sağlık açısından önemli yararlarortaya çıkmaya başlamaktadır. Sigarayı Bırak uygulaması sayesinde;parasal kazancınızı, kısa ve uzun dönemde sigarayı bırakmanın sizesağlayacağı diğer faydaları gösteren çeşitli göstergelersunulmaktadır.Cigarettes are the benefits of your leave what youlike?Non-health on so many know that if the worst effects of theleft while providing significant benefits in both the short andlong term is also promising. Therefore, the sooner it will bereleased as easy to get rid of the bad effects of smoking on ourhealthMost good news is starting to emerge significant benefits interms of health as early as 20 minutes after quittingsmoking.Thanks to Drop Non-application; Your monetary gain, offersa variety of short and long term indicators showing other benefitswill allow you to quit smoking.
Loading...