1.0 / November 1, 2016
(4.2/5) (5)
Loading...

Description

Sevdiğiniz insan veya dostunuz sizi üzdüğün de gönderin birmesaj.Send a message to the person you're upset your favorite orfriend.

App Information En İyi İhanet Sözleri

 • App Name
  En İyi İhanet Sözleri
 • Package Name
  com.mmrsln.ihanetsozleri
 • Updated
  November 1, 2016
 • File Size
  4.0M
 • Requires Android
  Android 2.3 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  mmrsln
 • Installs
  1,000+
 • Price
  Free
 • Category
  Lifestyle
 • Developer
 • Google Play Link

mmrsln Show More...

For Baby 1.1 APK
mmrsln
your baby did not sleep? you can use this program and solve yourbaby sleep problem
Kpss Genel Kültür 1.0 APK
mmrsln
Kpss sınavında Genel kültür bazında full çekmek isterseniz buprogram sayesinde başarabilirsiniz.If you want to take full at theKPSS test some general culture can achieve through this program.
Kandil Mesajları 1.0 APK
mmrsln
Kandillerde sevdiklerinize,arkadaşlarınıza veya dostlarınızagönderebileceğiniz mesajları sizler için hazırladık.Uygulamamızda ;*Paylaşma Seçeneği*SMS Gönderme Seçeneği*Sosyal Paylaşım ağlarındapaylaşma*Sosyal Mesajlaşma programları ile paylaşma seçeneklerimevcuttur.Loved ones in Qandil, messages that you can send to yourfriends or your friends have prepared for you.Our practice;*Sharing Options* SMS Delivery Option* Social Sharing to sharenetwork* Sharing with Social Messaging programs are available.
Yeni Yıl Mesajları 1.0 APK
mmrsln
Yeni yılın mutlu huzurlu ve bereket getirmesi dileklerinizisevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Uygulamamızda sizler içinhazırlanmış en manalı sözler bulunmaktadır.Sevdiklerinizle veyadostlarınızla paylaşabilme özelliğinin yanında sosyal medyada dakullanabilirsiniz.You can share your wishes with your loved oneshappy to bring peace and blessing of the new year.Application hasbeen prepared for you are the most meaningful words.Besides theability to share with your loved ones or your friends you can alsouse social media features.
Sarı Kırmızı Zilleri 1.0 APK
mmrsln
Sarı Kırmızı Aslanın en iyi ve en fanatik marşları sizler içinhazırlandı. Hemen indirin. Bu harika marşlarla ister coşun,isterseniz zil sesi ya da mesaj zil sesi olarak kullanın. Ne kadarfanatik olduğunuzu takımınızı ne kadar sevdiğinizi herkesegösterin. Haydi Sarı Kırmızı Aslanlar marşlar sizi bekliyor.bestfan anthem Yellow Red Lion was created for you. Download now. Youwant to rejoice with great starters, if you want to use asringtones or message ringtones. What's that you show your team howmuch fans love you everyone. Come Yellow Red Lions starter iswaiting for you.
Best of Stories 1.0 APK
mmrsln
Their chil loves this strories
Cuma Mesajları 1.0 APK
mmrsln
Haftanın en mübarek gününü sevdiklerimize hayırlı bir mesaj ilekutlamak istemez misiniz?Sizler için hazırladığımız program daistediğiniz platformdan paylaşmanız yada mesaj atmanız mümkünkılınmaktadır.Cumanız şimdiden mübarek olsun...Do what we like themost blessed day of the week do not want to celebrate with a goodmessage?Do not share the platform you want the program we haveprepared for you to take or messages is made possible.You alreadyget blessed Friday ...
En Güzel Bebek Şarkıları 1.0 APK
mmrsln
Hayatımıza anlam katan yavrularımızın uyumasında yardımcı olacakşarkıları sizler için hazırladık. Programımızdaki Çocuk şarkılarınıtekrar tuşuna basarak çocuğunuz uyuyuncaya kadar çalmaya devameder.Ninni , Bebek , Yavrumuz , Şarkılar ,The song will help inadding meaning to our lives, we have prepared our sleeping puppyfor you.Children's songs in our program for your child continues toplay by pressing the button again until she fell asleep.Lullabies,Baby, Baby, our songs,
Loading...