1.1 / March 14, 2016
(4.3/5) (35)
Loading...

Description

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel /Öğrenci Yemekhanesi Menü Bilgi Portalı Verilerini, Siz DeğerliKullanıcılara Daha Hızlı Sunmak İçin Geliştirilmiş Bir Uygulamadır.

verilerimiz esogü yemekhane sisteminden dinamik olarakçekilmektedir.

Eskişehir OsmangaziUniversity Staff / Student Dining Hall Menu Information Portal Dataesteemed users faster is an application developed to offer.

Our data is drawn dynamically from ESOGÜ cafeteria system.

App Information Esogü Yemekhane

 • App Name
  Esogü Yemekhane
 • Package Name
  com.cagataymobile.esoguyemekhane
 • Updated
  March 14, 2016
 • File Size
  717k
 • Requires Android
  Android 4.0 and up
 • Version
  1.1
 • Developer
  Cagatay Mobile Systems
 • Installs
  1,000 - 5,000
 • Price
  Free
 • Category
  Education
 • Developer
 • Google Play Link

Cagatay Mobile Systems Show More...

YDS Ders Notları 2014 2.0 APK
Bu uygulama ile her yerde Yabancı Dil Sınavınaçalışabileceksiniz. dersler, konular , özetler daima cebinizdeolacak ve boş vakitlerinizi değerlendirme fırsatı bulacaksınız.Uygulama Tüm İngilizce gramer konularını içindebarındırmaktadır, konular aşaıdadır :Modal VerbsSıfatlar Ve ZarflarEdatlar - PrepositionsSoru Ve Olumsuz Cümle OluşturmaIf Konusu - If ClausePasif Konusu - Passive VoiceTemel Ingilizce KonulariIrregular VerbsWordsWith this application youcan work anywhere in the Foreign Language Exam. course, issues,summaries will always be in your pocket and you'll find anopportunity to assess your leisure.The application contains all the English grammar in subjects,matters are further below: Modal Verbs Adjectives and adverbs Prepositions - Prepositions Questions and negative statements Creation If this thread - If Clause Passive topic - Passive Voice Basic English threads Irregular Verbs Words
Esogü Yemekhane 1.1 APK
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Personel /Öğrenci Yemekhanesi Menü Bilgi Portalı Verilerini, Siz DeğerliKullanıcılara Daha Hızlı Sunmak İçin Geliştirilmiş Bir Uygulamadır.verilerimiz esogü yemekhane sisteminden dinamik olarakçekilmektedir.Eskişehir OsmangaziUniversity Staff / Student Dining Hall Menu Information Portal Dataesteemed users faster is an application developed to offer.Our data is drawn dynamically from ESOGÜ cafeteria system.
LYS Ders Notları 2015 2.0 APK
LYS ( Lisans Yerleşitrme Sınavı ) 2015DersNotlarıLYS(UndergraduateYerleşitr the Examination) 2015 Lecture Notes
Ajans Laz 1.0 APK
Karadeniz'in gündemine ilişkin güncelhaberlereulaşabileceğiniz, doğru ve gerçek abartısız ve yorumsuzgüncel habersitesi.You can accesscurrentnews relating to the agenda of the Black Sea, accurateandtrue-to-date news website frills and without comment.
KPSS Ders Notları 2014 2.0 APK
Bu uygulama ile her yerde kpssçalışabileceksiniz. dersler, konular , özetler daima cebinizdeolacak ve boş vakitlerinizi değerlendirme fırsatı bulacaksınız.uygulama içerisinde ;TarihVatandaşlıkGeometriMatematikTürkçeGelişim PsikolojisiÖğretim Ve TeknikleriÖlçme-DeğerlendirmeProgram GeliştirmeRehberlikKamu YönetimiİşletmeGenel MuhasebeİstatistikGüncel BilgilerSözlükİktisatHukuk dersleri ve güncel sorular yer almaktadır.With this application youcan work anywhere in the KPSS. course, issues, summaries willalways be in your pocket and you'll find an opportunity to assessyour leisure.within the application; History Citizenship Geometry Mathematics Turkish Developmental Psychology Instructional Methods and Techniques Measurement and Evaluation Program Development Guidance Public Administration Business General Accounting Statistics Updated Information Dictionary EconomicsLaw courses and current questions are included.
Loading...