1.6.2 / October 29, 2018
(3.1/5) (22)
Loading...

Description

Bu uygulama sayesinde Evrensel yayınları dijital içeriklerininbulunduğu www.evrenseldijital.com portalını ücretsizkullanabilirsiniz. Bunun için www.evrenseldijital.com ana sayfadabulunan yeni üye kayıt butonu ile ücretsiz öğretmen üyeliğigerçekleştirerek üye olabilirsiniz. Bu üyelik sırasındabelirleyeceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile mobil kütüphaneuygulamasını kullanabilirsiniz. Through this application, you canuse the free universal broadcast www.evrenseldijital.co portalwhere the digital content. To do this, you can sign up on the homepage www.evrenseldijital.co performing teachers free membershipwith new members recording button. with user name and password youset during this membership application you can use the mobilelibrary.

App Information Evrensel Yayınları Mobil Kütüphane Uygulaması

 • App Name
  Evrensel Yayınları Mobil Kütüphane Uygulaması
 • Package Name
  air.EvrenselMK
 • Updated
  October 29, 2018
 • File Size
  16M
 • Requires Android
  Android 4.1 and up
 • Version
  1.6.2
 • Developer
  İMPARK
 • Installs
  5,000+
 • Price
  Free
 • Category
  Education
 • Developer
 • Google Play Link

İMPARK Show More...

Evrensel Optik Okuyucu 1.2.3 APK
İMPARK
Evrensel Optik Okuyucu Mobil ProgramıUniversal Optical ReaderMobile Program
Açı Yayınları Mobil Kütüphane Uygulaması 1.6.2 APK
İMPARK
Bu uygulama sayesinde Açı yayınları dijital içeriklerinin bulunduğuwww.acidijital.com portalını ücretsiz kullanabilirsiniz. Bunun içinwww.acidijital.com ana sayfada bulunan yeni üye kayıt butonu ileücretsiz öğretmen üyeliği gerçekleştirerek üye olabilirsiniz. Buüyelik sırasında belirleyeceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile mobilkütüphane uygulamasını kullanabilirsiniz. Through this application,you can use the Angle publications www.acidijital.co portal wherethe digital content free of charge. To do this, you can sign up onthe home page www.acidijital.co performing teachers free membershipwith new members recording button. with user name and password youset during this membership application you can use the mobilelibrary.
Testfen Dijital 1.10.1115 APK
İMPARK
Testfen Yayınları Dijital Hizmetler Öğrenci Mobil UygulamasıÖğrencilerin kullandığı yayınlar üzerinden, test cevaplarınıgirebileceği, sonuçlarını görebileceği ve soru çözüm videolarınaulaşabileceği bir uygulamadır. Bu işlemleri öğrenciler uygulamaüzerinden QR code ve Optik Form okutarak dagerçekleştirebilmektedir. Testforum Publications Digital ServicesStudent Mobile App through publications used by students, can enterthe quiz answers, and problem solving is an application that cansee the results of their video reach. This process Students QR codecan also be realized by reading out the application form andoptical.
Yayıncılık.net 1.0.5 APK
İMPARK
Yayıncılık.net Yayınevleri içinyayıncılıkortak platformu. Platform sayesinde yayıncılar kendiz-kitaplarınıhiçbir ücret ödemeden kendileri yapabilecekler.Yayıncılık.netcommonplatform for publishing Publishers. Thanks to the platformandpublishers will make them their own z-book at no charge.
İris Ödev Mobil Uygulaması 2.0.6 APK
İMPARK
İris Ödev Mobil UygulamasıIris Project Mobile App
Yayın Kulvarı Mobil Kütüphane Uygulaması 1.6.2 APK
İMPARK
Bu uygulama sayesinde Yayın Kulvarı yayınları dijital içeriklerininbulunduğu dijital.yayinkulvari.com portalını ücretsizkullanabilirsiniz. Bunun için dijital.yayinkulvari.com ana sayfadabulunan yeni üye kayıt butonu ile ücretsiz öğretmen üyeliğigerçekleştirerek üye olabilirsiniz. Bu üyelik sırasındabelirleyeceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile mobil kütüphaneuygulamasını kullanabilirsiniz. Through this application, you canuse the portal to access dijital.yayinkulvari.co publicationsPublication lane where the digital content free of charge. To dothis, you can sign up on the home page dijital.yayinkulvari.coperforming teachers free membership with new members recordingbutton. with user name and password you set during this membershipapplication you can use the mobile library.
Pisa Optik Okuyucu 1.1.5 APK
İMPARK
Pisa Optik Okuma ProgramıPisa Optical Reading Program
Pisa Öğrenci Takip Sistemi 1.0.0 APK
İMPARK
Pisa Öğrenci Takip SistemiPisa Student Tracking System
Loading...