/ February 19, 2021
(3.8/5) (28)
Loading...

Description

Express Taxi *0222 Driver

App Information Express Taxi *0222 Driver

MobilAuto Show More...

Таксі 653 (Ковель) 1.0.12.0 APK
MobilAuto
Раді представити Вам новий мобільний додаток, за допомогою якоговизможете замовити таксі будь-коли та будь-де! Замовитиавтомобільстає простіше: Ви можете самостійно створити іпрорахувати поїздкув своєму телефоні; Ваше місцезнаходженнявизначається автоматично;Адресу можна прописувати або шукати накарті; По Вашому замовленнюВи бачите пересування замовленого авто;При замовленні з мобільногододатку - Ви отримуєте знижку -10%.
Таксі 643 (Львів) 1.0.12.0 APK
MobilAuto
Замовляйте ТАКСІ 643 онлайн швидко і просто, всього в парукліків.ВАМ не потрібно втрачати час на телефонні дзвінки і розмовизоператорами. Завантажуйте додаток який автоматично можевизначатиВАШЕ місцезнаходження, вкажіть адресу куди поїдете інатиснітькнопку "ЗАМОВИТИ" таксі. І вже через декілька хвилин ТАКСІ643 будеподано на ВАШУ адресу! Крім цього в нашому додатку ВИможетевласноручно додавати тариф і вносити зміни по замовленню.Післяприбуття Ви маєте можливість оцінити поїздку! ЗавантажтедодатокТАКСІ 643 на свій пристрій і насолоджуйтеся комфортнимипоїздкамивже зараз!
Таксі 653 (Луцьк) 1.0.11.0 APK
MobilAuto
Раді представити Вам новий мобільний додаток, за допомогою якоговизможете замовити таксі будь-коли та будь-де! Замовитиавтомобільстає простіше: Ви можете самостійно створити іпрорахувати поїздкув своєму телефоні; Ваше місцезнаходженнявизначається автоматично;Адресу можна прописувати або шукати накарті; По Вашому замовленнюВи бачите пересування замовленого авто;При замовленні з мобільногододатку - Ви отримуєте знижку -10%.
MobilAuto Driver APK
MobilAuto
Основные функции приложения для водителей: - Регистрация всекторах.- Просмотр очередей в секторах. - Прием заказов посектору или GPSкоординатам. - Прием свободных заказов с эфира. -Отображение точекзаказа и текущего местоположения водителя накарте при взятиизаказа. - Отправка сообщений диспетчеру иливодителю. - Фильтр длязаказов (по секторам, по радиусу, постоимости). - Программный GPSтаксометр. - GPS навигация (Google,Waze, Сити Гид). - Архивзаказов. - Отображение текущего балансаводителя. - Индивидуальныенастройки для приложения (тема, шрифт,язык, отображение заказов ипр.). - Возможность пополнения балансаплатежной картой вприложении. Настройки для работы приложения(позывной, пароль и ID)необходимо узнавать в своей службе такси.
Сіті таксі (Ужгород) 1.0.12.0 APK
MobilAuto
Вам більше непотрібно витрачати час, очікуючи навідповідьоператора. Замовити машину у службі «Сіті Таксі» стало щелегше,швидше та зручніше. Для цього Вам потрібно зареєструватися внашомудодатку, вказати місце Вашого розташування (або за Вас цеможезробити геолокація) та, за потреби, вказати маршрут поїздки.Ми, всвою чергу, пропонуємо Вам комфортне перевезення по містуУжгородта за його межами. Завантажуйте наш мобільний додаток длязручностівиклику таксі, адже ми постійно вдосконалюємося зарадинашихклієнтів.
Сервіс замовлення таксі "Наше Плюс" (Львів) 1.0.12.0 APK
MobilAuto
Замовляйте таксі онлайн швидко та просто, всього декілька кліківіВам не потрібно витрачати час на телефонні дзвінки і розмовизоператорами. Завантажте додаток який може автоматичновизначитиВаше місцезнаходження, вкажіть адресу куди плануєтепоїздку танатисніть "Замовити". Статус Вашого замовленнявідображається наекрані в режимі реального часу. Після завершенняпоїздки Ви маєтеможливість оцінити якість обслуговування!
Таксі Навігатор (Луцьк) 1.0.12.0 APK
MobilAuto
Онлайн таксі Навігатор надає послуги з перевезення пасажиріввЛуцьку та за його межами. В нашій службі Ви можетезамовитизвичайний легковий автомобіль, автомобіль універсал абопікап дляперевезення великої кількості речей чи побутовоїтехніки,пасажирський або вантажний мікроавтобус. Також миможемозапропонувати Вам автомобілі для проведення урочистих подійзпогодинним обслуговуванням, доставку документації або вантажубезВашого супроводження та послугу "тверезий водій".Перевагизамовлення таксі через мобільний додаток: - Вам нетребателефонувати в службу таксі і очікувати на лінії покизнайдетьсявільний оператор.  - Ви не витрачаєте гроші нарозмову здиспетчером таксі.  - Вам не треба чекати на СМСповідомленняз інформацією про автомобіль таксі який приїде доВас.  - Призамовленні через мобільний додаток адреса за якоюВи знаходитесьвизначається автоматично.  - В мобільномудодатку Ви можетевказати адресу куди Вам потрібно їхати знайшовшиїї на карті. - В мобільному додатку відображається детальнаінформація проавтомобіль таксі який приїде до Вас.  - Вмобільному додаткуВи можете оцінити якість Вашого обслуговуванняводієм таксі. - В мобільному додатку Ви бачите де самезнаходиться Ваш автомобільтаксі.  - В мобільному додаткузберігається інформація про всіВаші поїздки.  - При замовленнітаксі через мобільний додатоквартість нижча до 20% від звичайної.
Онлайн таксі Навігатор (Ужгород) 1.0.10.2 APK
MobilAuto
Онлайн таксі Навігатор надає послуги з перевезення пасажиріввУжгороді та за його межами. В нашій службі Ви можетезамовитизвичайний легковий автомобіль, автомобіль універсал абопікап дляперевезення великої кількості речей чи побутовоїтехніки,пасажирський або вантажний мікроавтобус. Також миможемозапропонувати Вам автомобілі для провенення урочистих подійзпогодинним обслуговуванням, доставку документації або вантажубезВашого супроводження та послугу "тверезий водій".Перевагизамовлення таксі через мобільний додаток: - Вам нетребателефонувати в службу таксі і очикувати на лінії покизнайдетьсявільний оператор.  - Ви не витрачаєте гроші нарозмову здиспетчером таксі.  - Вам не треба чекати на СМСповідомленняз інформацією про автомобіль таксі який приїде доВас.  - Призамовленні через мобільний додаток адреса за якоюВи знаходитесьвизначаєтся автоматично.  - В мобільному додаткуВи можетевказати адресу куди Вам потрібно їхати знайшовши її накарті. - В мобільному додатку відображаєтся детальнаінформація проавтомобіль таксі який приїде до Вас.  - Вмобільному додаткуВи можете оцінити якість Вашого обслуговуванняводієм таксі. - В мобільному додатку Ви бачете де самезнаходиться Ваш автомобільтаксі.  - В мобільному додаткузберігаєтся інформація про всіВаші поїздки.  - При замовленнітаксі через мобільний додатоквартість нижча до 20% від звичайної.
Loading...