1.0 / May 10, 2018
(4.4/5) (447)
Loading...

توضیحات

En iddialı Dini Milyoner Bilgi Yarışması oyunu ile karşınızdayız.Dini Bilgi Yarışması. İslami bilgi yarışması bir akıl yarışmasıolması niteliği ile hem bir bilgi yarışması hem de manevi değerlerkazandıran İslami bir dini kaynaktır. İslam dini temel bilgileribilgi yarışması yarışma oyunları içinde en özellerindenbirisi.Geniş havuzumuz ile bir soruyu ikinci defa görmeyeceksiniz.Dolu dolu bir bilgi yarışması ile karşınızdayız. Dini oyunlarkategorisinde yeni bir dini oyun. İslami Bilgi Yarışması. Sorularlaİslamiyet bilgi yarışması size çok şey katacak. Temel dini bilgilerile ilgili olarak hazırlanmış sorular, İslam dini hakkındabilgilerinizi pekiştirmenize yardımcı olacak.İslam dini ile ilgilitemel bilgiler ile bezenen İslami Bilgi Yarışması dinibilgilerinizi pekiştirirken bilgi yarışması keyfini yaşatacak.Yarışma oyunları içinde size en yararlı bilgi yarışması olmayaadayız. 'İslami Bilgi Yarışması' Oyunumuzda 5 adet joker hakkıbulunmaktadır : Telefonla Arama joker hakkıÇift Cevap jokerhakkıSeyirciye Sor joker hakkıSoruyu Değiştir jokerhakkıYarı-Yarıya joker hakkıdini bilgi yarışması dini milyonerolmak ister 2018 dini milyoner olmak ister 2017 bilgi yarışmasıdini oyunlar dini oyun dini uygulamalar sorularla islamiyet bilgiyarşması Belirtmek isteriz ki;Oyunun Son y Picture s yarışmalarıylailgisi , ilişiği yoktur. Oyun yalnızca bir bilgi yarışmasıoyunudur. Icon, logo, müzik ve grafiklerin orijinal yarışma ile birilgisi bulunmamaktadır.The most ambitious Religious MillionaireQuiz Here we are with the game. Religious Knowledge Quiz . and aquiz with the qualifications to be an Islamic quiz contest mind isa religious Islamic sources confers both spiritual values. One ofthe basics of Islam in special quiz competition games.Our largepool with a question and you will not see a second time. Packedfull of a quiz Here we are with. A new game in religion Religiousgames category. Islamic Quiz. Islam quiz with questions that willadd you a lot. prepared with the basic religious knowledgequestions to help you strengthen your knowledge about Islam.Adornedwith basic information about Islam, Islamic Quiz've had thepleasure to reinforce your religious knowledge quiz. you're name tobe the most useful quiz games in the competition. "Islamic Quiz'There are 5 pieces of our game lifelines:Phone Calls jokerDoublequote jokerAsk the audience jokerQuestions Change jokerSemi-halfthe joker religion quiz Want to be a millionaire in 2018 religiousWant to be a millionaire in 2017 religious quiz religious gamesreligious games religious practices Islam with questions yars ofinformation We would like to mention that;Last year Picture snothing to do with the competition of the game, is not attached.The game is just a quiz game. Icon, logo, does not have anything todo with the original contest of music and graphics.

اطلاعات برنامه اندروید Dini Bilgi Yarışması Milyoner

 • نام برنامه
  Dini Bilgi Yarışması Milyoner
 • نام بسته
  com.snstu.dinibilgiyarismasi
 • تاریخ بروزرسانی
  May 10, 2018
 • حجم فایل
  6.7M
 • حداقل نسخه اندروید
  Android 4.4 and up
 • نسخه
  1.0
 • توسعه دهنده
  YNR Studios
 • تعداد نصب
  50,000+
 • قیمت
  رایگان
 • دسته بندی
  Trivia
 • توسعه دهنده
 • Google Play Link

YNR Studios نمایش ادامه...

Kim Milyoner 2018-15.000 Soru PRO - Reklamsız 1.0 APK
YNR Studios
Kim Milyoner Bilgi Yarışması reklamsız PRO versiyonu. Destek içinsatın alın...!Reklam yok!En iddialı Kim Milyoner oyunu ilekarşınızdayız. Uygulama bildiğiniz milyoner yarışmasının resmiolmayan android versiyonudur. Kim Milyoner bilgi yarışması.15.000soruluk, uzmanlarca hazırlanmış geniş havuzumuz ile bir soruyuikinci defa görmeyeceksiniz. Dolu dolu bir bilgi yarışması ilekarşınızdayız.Oyunumuzda 5 adet joker hakkı bulunmaktadır :Telefonla Arama joker hakkıÇift Cevap joker hakkıSeyirciye Sorjoker hakkıSoruyu Değiştir joker hakkıYarı-Yarıya joker hakkıkimmilyoner olmak ister yarışmasıkim milyoner olmak ister 2018milyonerbilgi yarışmasıbilgi yarışmasıBelirtmek isteriz ki;OyununSonyPictures , WhoWants to be aMillionaire ya da KimMilyonerOlmakİster yarışmalarıyla ilgisi , ilişiği yoktur. Oyun yalnızcabir bilgi yarışması oyunudur. Icon, logo, müzik ve grafiklerinorijinal yarışma ile bir ilgisi bulunmamaktadır.Who MillionaireQuiz PRO version without ads. Support for purchase ...! No Ads!Themost ambitious Who Millionaire Here we are with the game. Theapplication is android version of the unofficial contestmillionaire you know. Who Millionaire quiz .15,000 questions,prepared by experts question will not see a second time with ourlarge pool. Packed full of a quiz Here we are with.There are 5pieces of our game lifelines:Phone Calls jokerDouble quote jokerAskthe audience jokerQuestions Change jokerSemi-half the joker Whowants to be a millionaire contest Who wants to be a millionaire2018 millionaire quiz quiz We would like to mention that;Gamesonypictures, whowants to be amillionair or nothing to do with thekimmilyon wanna be competition, there is no attached. The game isjust a quiz game. Icon, logo, does not have anything to do with theoriginal contest of music and graphics.
Delikanlı Sözleri RESİMLİ 300+ 1.0 APK
YNR Studios
En Sağlam Delikanlı Sözleri Resimli Bir Şekilde Bu Uygulamada. Ağırabi sözleri, racon sözleri.Uygulamamız ile resimler arasındakolayca geçiş yapabilir, rastgele şiir modu ile gezinebilir ve tümiçeriği sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.Lyrics most robustyoung man in this embodiment illustrated in FIG. Heavy abu lyrics,Racon words.Our application can easily switch between images,poetry can navigate with random mode and you can share all yourcontent via social media.
Şiir Sokakta Sözleri 400+ 2 APK
YNR Studios
Şiir Sokakta Sözleri. Şiir Defterde, Şiir Kitapta, Şiir Her yerde,Şiir Sokakta, Sözler . 400ü aşkın şiir sözü ile Şiir SokaktaSözleri uygulaması sizlerle. Defteri kapat şiir sokakta.Şiirsokakta ücretsiz uygulaması ile şiir sokakta resimli sözleri herzaman parmağınızın ucunda.Uygulamamız ile resimler arasında kolaycageçiş yapabilir, rastgele şiir modu ile gezinebilir ve tüm içeriğisosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.En iyi ve en çok sevilenSözler bu uygulamada. 'Sözler' konusunda en başarılı uygulama 'ŞiirSokakta'. Sokaklara, yerlere, duvarlara ve parklara yazılan şiiralıntıları , aşk şiirleri ve şiirleri ile ruhunuzdinginleşecek.Şiir sokakta uygulamasındaki sözler ile şiiralıntıları içerisinde beğendiklerin ile şiir listesi oluştur.Sevgiliye şiirler , ayrılık şiirleri , aşk şiirleri , şiiralıntıları ve şiir antolojisi içeriği ile şiir oku . Uygulamaiçerisindeki şiir listesi ; Sözler tamamen özenle seçilmiş olupmükemmel bir şiir listesi haline gelmiştir. Şiir antolojisiiçerisinden şiirleri oku.Resimli şiirler içerisindeki sözler genelolarak şiir alıntıları içerisinden seçilmekte olup, aynı zamandapopüler ve sokak sanatçıları tarafından yazılan sözler deuygulamada yer almaktadır. En güzel sözler için adres ; ŞİİRSOKAKTAAşk şiirleri , sevgiliye şiirler , ayrılık şiirleri ,kitaplar , şiir antolojisi , şiir alıntıları , şiir defteri , şiirlistesi , sözler , şiir oku ve daha fazlası için Şiir Sokaktahizmetinizde!Poetry Lyrics streets. Poetry Book, Poetry Book,Poetry Everywhere, street poetry, words.With more than 400 poemspromise Poetry Lyrics app with you on the street. Book of poetryoff the street.Poetry is poetry in the street with free on-streetapplications illustrated lyrics always at your fingertips.Ourapplication can easily switch between images, poetry can navigatewith random mode and you can share all your content via socialmedia.The best and most popular words this application. 'Words'most successful application of the 'street poetry'. the streets,places and poems written on the walls and parking citations, yoursoul with love poems and poems will dinginleş.Create a poem withthe words of the poem street application list with what you like inpoetry quotations. Valentine poems, parting poems, love poems,poems read poetry excerpts and poetry anthologies content. poetrylist in the application; words has become a perfect poem iscompletely carefully selected list. Read poems in Poetryanthology.in the words of Visual Poetry is poetry in general isselected in citations, but also popular street artists and lyricswritten by the application are also included. To address the mostbeautiful words; POETRY IN THE STREETS Love poems, valentine poems,parting poems, books, poetry anthologies, poetry, quotations,poetry book, list poems, lyrics, poetry, read poetry on the streetand at your service for more!
Hijab Fashion 2018 1.1 APK
YNR Studios
'Hijab Fashion Step by Step' application designed for you to teachbest trend models in easy way. It's totally free. You will findlatest hijab style in this app.Our difference from others:abiltyofZOOMING for every models,SHARING all tutorialsDOWNLOADING everyimageBest hijab, scarf and shawl models are selected for you. Easyand step by step tutorials offers you to chance to be chic in easyway. Hijab style app good choice for you. Girls like to try newtypes and styles of hijab, so we have so many trend hijab modelsfor them. All models quiet easy when you follow a step by stepguide.There are some tips and tricks for you to choose best stylesuitable for your facetype.You will findscarf,pashmina,scarves,hijab tutorial,hijab fashion,Islamic hijaband turban in this app.******************Boring, confusing andinsistent advertisements not take palace in our application.We lookforward to hearing from you! Whether it’s a suggestion, bug youfound.
Tüm Gazeteler - Haber Siteleri 1.0 APK
YNR Studios
GAZETE HABER MANŞET uygulamasında, en çok okunan gazeteler,haberler, haber siteleri, spor haberleri, son dakika haberleri,ekonomi haberleri, gazete manşetleri, günlük gazete manşetleri,köşe yazarları, köşe yazıları, dergiler, yerel haberler veuluslararası haberler bir arada yer almaktadır. 'Gazete Oku' &'Gazete Manşetleri ' &'Haber Siteleri' uygulamamızda tarafsızgazete haberleri ile tüm manşetler i bir arada bulabilir, güncelhaberler oku ma ve gazete okuma keyfi ne varabilirsiniz. En iyigazete okuma programı. 'Tüm gazeteler ve haberler' parmaklarınızınucunda. Bedava gazete oku,tüm Gazeteler bu uygulamada.'GazeteManşetleri', Haberler,Gazeteler, Gazete Oku, Haber Oku, Haberler veGazeteler, Gazeteler ve Haberler, Günlük Gazete Manşetleri,haberleri oku, gazete okuma ; hepsi bu uygulamada... Gazete okumakeyfine varın. Güncel haberler oku. Yerel ve ulusal basından 400'eyakın haber kaynağı ile en güncel haberleri ve gazete manşetlerinisizlere sunuyoruz. Haberler ve gazeteler e ulaşmak için doğruadrestesiniz. Gazeteler ve haberlere ulaşmanın en kolay yolu:GAZETE HABER MANŞET. Haber oku, gazete oku, güncel haberler oku,son dakika haberleri oku, köşe yazarları, gazete manşet, manşetoku, gazete manşetleri ne bak, dergi oku, gazete keyfi çıkar vebirçok seçenek...Haber kaynakları ve gazete manşetleri açılıştaalfabetik olarak sıralanmaktadır. FAVORİLERE EKLENEN kaynaklar enüst sıraya çıkmaktadır.Veri tasarrufu modu ile hızlı ve az verikullanımı ile en iyi kullanıcı deneyimi sunulmaya çalışılmıştır.Tasarruf modundaki haberler için ayrıca 'Web Sitesinde Oku'seçeneği de yer almaktadır.Haber kaynakları güncel googlesıralamalarına ve kaynakların sunduğu resim vb. objelerinkalitesine göre eklenmiştir, herhangi bir siyasi ya da sosyaleğilime göre değil tarafsız bir şekilde ulaşıma açık olan haberlerve gazete manşetleri uygulamaya eklenilmiştir. Eklenmesini talepettiğiniz kaynakları bize iletebilirsiniz.Alfabetik olaraksıralanmış siteler ve diğer kaynaklardan haberler oku , güncelgazete haberleri elinin altında , sondakikahaber , manşet gazete ,gazate okuma , ekonomi haber gibi tüm başlıkları uygulamamızdabulabilirsiniz.***********************Sıkıcı,yanıltıcı ve şaşırtıptıklama yaptıran reklamlar uygulamadan uzak tutulmuştur.Uygulamadagördüğünüz bir eksikliği veya önerilerinizi bizimlepaylaşabilirsiniz.Tüm Önerilerinize açığız. Ekonomi haberGAZETEHABER MANŞET uygulamasının vazgeçilmeziniz olması dileğiyle...InNEWSPAPER NEWS HEADLINE applications, the most widely readnewspapers, news, news sites, sports news, breaking news, businessnews, newspaper headlines, daily newspaper headlines, columnists,columnists, magazines, local news and international news arelocated together. Read Newspaper ' & Headlines' & NewsSites' in our application all the headlines unbiased newspaperarticles I can find a way, read current news Do what you enjoy andreading the newspaper. Best newspaper reading program. 'Allnewspapers and news' at your fingertips. read the newspaper forfree, all the newspapers in this application.'Headlines', News,Newspapers, Read, Read News, News and Newspapers, Newspapers andNews, Daily Newspaper headlines, read the news, read newspapers;Enjoy this application has it all ... read the newspapers. Readcurrent news.We provide the latest news and newspaper headlineswith close to 400 local and national media source of news for you.News and newspapers to get to the right place. The easiest way toreach Newspapers and news: NEWSPAPER HEADLINE NEWS. Read the news,read newspapers, read current news, read breaking news, columnists,newspaper headlines, headlines read, what to see newspaperheadlines, read magazines, newspapers and arbitrarily remove manyoptions ...News sources and newspaper headlines are listedalphabetically in the opening. ADDITIONS TO FAVORITES source risesto the top spots.Data saving mode has attempted to present the bestuser experience with faster and use less data. For furtherinformation on saving modes "Read on Web Site 'option is alsoincluded.News sources google ranking to date and so it offerspictures of resources. Depending on the quality of the objects havebeen added, not based on any political or social trends in anunbiased manner that is open to transport news and newspaperheadlines were added to the application.You can send us requestedthe addition of resources.Read sorted alphabetically sites and newsfrom other sources, under the hand of current newspaper articles,is sondakikahab, newspaper headlines, Gazate reading, you can findall our titles as economic newsapplication.***********************Boring, misleading and clickssurprise and make the ads are kept away from practice.your lack ofpractice or suggestions you see us paylaşabilirsiniz.t I welcomeyour suggestions. economy newsNEWSPAPER HEADLINE NEWS wish to beyour indispensable application ...
Police Radio Scanner 2018 1.0 APK
YNR Studios
We developed best free Police Radio Scanner Sounds application foryou.Police Radio Scanner App 's features :Police siren soundRadioScan soundsRadio noice soundsLong radio scanner soundsRoger thatsoundEnabling play in backgroundSiren song Radio scanner Radiosound Cops sirenRedio
Genel Kültür Bilgi Yarışması 2018 4 APK
YNR Studios
Genel Kültür Bilgi Yarışması, genel kültür bilgileri ileyarışacağınız dopdolu binlerce soruya sahip yeni bir oyun. Genelkültür yarışması oyunumuzla çok eğleneceksiniz. Genel Kültür BilgiYarışması internetsiz olarak da çalışabilmektedir. Yani tamamenkullanıcı dostu. Soru yüklensin diye beklemek yok. İnternet yokdiye eğlenceden mahrum kalmak yok. genel kultur bilgi yarişmasioyunlari arasında en yenisi karşınızda. Oyunumuzda bildirimler ileen yeni ve en zevkli oyunlarımızı da size sunmaktayız,oyuncularımızın bilgisine :) İq testi tadında bir zeka oyunu.Oyunumuzda 5 adet joker hakkı bulunmaktadır : Telefonla Arama jokerhakkı Çift Cevap joker hakkı Seyirciye Sor joker hakkı SoruyuDeğiştir joker hakkı Yarı-Yarıya joker hakkı Ekonomiden sağlığa,diyetten finansa, tarihten sanata her konuda bilgini test et. Zekaoyunları arasında en eğlencelilerden biri. 101 okey yerine bilgiyarışması oynayın :) Çarkıfelek , kelimelik , milyonluk resim,mentalup, kelimecik, kelime oyunu , kelime bulmaca gibi oyunlardansıkıldıysanız doğru yerdesiniz. Zeka oyunları içerisindeki en güzelseçenek. Online bilgi yarışması , bilgi yarışı. Yetişkin zekaoyunları ilginizi çekiyorsa genel kültür bilgilerini onedioüzerinden almaktan sıkıldıysanız, yarışırken zevk almakistiyorsanız, kültür sanat konusunda kendinizi geliştirmekistiyorsanız zeka soruları ile hazırlanan genel kültür yarışmamızzeka gelişimi konusunda her zaman yanınızda. Ücretsiz zeka oyunlarıve yetişkin zeka oyunları zeka gelişimi için hizmetinizde. Zekasorusu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kim milyoner olmak isterformatında hazırlanan bilgi yarışması oyunumuz ile çokeğleneceksiniz. Milyoner olmaya var mısın yok musun ? GeneralKnowledge Quiz, a new game where you race replete with thousands ofproblems with general cultural information. You'll have so much funwith our general culture quiz game. General Knowledge Quiz can workas an internet. That is completely user-friendly. Questions areloaded so do not wait. No internet does not exist deprived ofentertainment. The information in your race against the generalculture among the new games. We offer you our newest and mostenjoyable game with the notifications in our game, a mind gametaste :) IQ tests knowledge of our players. There are 5 pieces ofour game lifelines: Phone Calls joker Double quote joker Ask theaudience joker Questions Change joker Semi-half the joker Economy,health, financed from the diet, history of art knowledge of everysubject tested. One of the most fun in Brain games. Passion Playcontest :) okey place 101 information, words, pictures million,mentalup, kelimecik, word games, word puzzles as you are right ifyou get bored of the game. the best option in the IQ games. Onlinequiz, information on the race. If you are tired of taking outonedio general cultural information if adult mental game you'reinterested, you want to enjoy competing, if you want to improveyourself in the culture and arts intelligence of our generalculture competitions prepared with questions on your side all thetime in the development of intelligence. Free mental game and yourservice for adult mental game, mental development. If you'relooking in the right place intelligence question. Who wants to be amillionaire quiz prepared in the format you will have so much funwith our game. You know you do not have to be a Millionaire?
Kim Milyoner 2018-15BinSoru 2 APK
YNR Studios
En iddialı Kim Milyoner oyunu ile karşınızdayız. Uygulamabildiğiniz milyoner yarışmasının resmi olmayan androidversiyonudur. Kim Milyoner bilgi yarışması. Türkiye'de yarışmadenilince akla gelen ilk oyun. Yarışma oyunlarının birincisi!Güncel oyunlar arasında en yenisi, en iyi zeka soruları ile yarışmakeyfi.Zeka testleri çözen, zeka soruları meraklısı en güncelyarışmaları takip eden herkesin seveceği bir oyun.15.000 soruluk,uzmanlarca hazırlanmış geniş havuzumuz ile bir soruyu ikinci defagörmeyeceksiniz. Dolu dolu bir bilgi yarışması ile karşınızdayız.İq testi tadında bir zeka oyunu. Genel Kültür BilgiYarışması.Oyunumuzda 5 adet joker hakkı bulunmaktadır : TelefonlaArama joker hakkıÇift Cevap joker hakkıSeyirciye Sor jokerhakkıSoruyu Değiştir joker hakkıYarı-Yarıya joker hakkıkim milyonerolmak ister yarışmasıkim milyoner olmak ister 2017kim milyonerolmak ister 20182018 yeni oyunlarmilyoner bilgi yarışmasıbilgiyarışmasıEkonomi, finans, sağlık, diyet, genel kültür ve yüzlercekategoride binlerce soru! Çarkıfelek , kelimelik , kelime oyunu,kelime bulucu, çatlak kelimeler, adam asmaca ve Trivia oyunlarınınen güçlü rakibi. Yarışma oyunları bilgi ve zeka içinvazgeçilmezdir. Oyunumuz Milyoncu olarak da bilinir aynı zamanda.Yeni oyunlar arasında boğulmayın klasik oyunların en iyisi ilebilgi ve kültürünüzü artırın. Sayısal zeka ve sözel zekagelişiminize faydalı bir kelimecik zeka oyunu. Zaman geçirenoyunlar arasında en üst sıralarda yer alan kelimelik milyoneroyunumuz bilgi yarışması keyfini uzmanlarca hazırlanan sorular ilezirvelerde yaşatıyor. 2018 oyunları arasında soru cevap çoklu zekaoyunlarının lideri. Yeni ücretsiz oyunlar ve genel kültür bilgiyarışması için bizi takipte kalın.Belirtmek isteriz ki;OyununSonyPictures , Who Wants to be a Millionaire ya da Kim MilyonerOlmak İster yarışmalarıyla ilgisi , ilişiği yoktur. Oyun yalnızcabir bilgi yarışması oyunudur. Icon, logo, müzik ve grafiklerinorijinal yarışma ile bir ilgisi bulunmamaktadır.The most ambitiousWho Millionaire Here we are with the game. The application isandroid version of the unofficial contest millionaire you know. WhoMillionaire quiz . competition in Turkey is mentioned first gamethat comes to mind. The first game of the contest! Actual among thenewest games, competitions and enjoy the best intelligencequestions.Intelligence solves tests, intelligence questions a gameenthusiast will love everyone who follow the latest contests.15,000questions, prepared by experts question will not see a second timewith our large pool. Packed full of a quiz Here we are with. Ataste of game intelligence iq test. General Knowledge Quiz.Thereare 5 pieces of our game lifelines:Phone Calls jokerDouble quotejokerAsk the audience jokerQuestions Change jokerSemi-half thejoker Who wants to be a millionaire contest Who wants to be amillionaire 2017 Who wants to be a millionaire 2018 2018 new gamesmillionaire quiz quiz Economics, finance, health, diet, andhundreds of thousands of questions on general culture category!Passionflower, word, word games, word finder, cracks words, the manmost powerful opponent of the hangman, and trivia games.Competition games are indispensable for information andintelligence. Our game is also known as Milyonc the same time.Increase your knowledge and culture with the best of the classicgame of drowning among new games. kelimecik play a usefulintelligence to your digital intelligence and verbal intelligencedevelopment.Located in word games to pass the time between ourmillionaire game, giving top rankings in the summit with quizquestions can enjoy expertly prepared. 2018 game between theleaders of the question and answer multiple intelligence game.Staytuned for new free games and general knowledge quiz.We would liketo mention that;Sonypictures the game, Who Wants to be aMillionaire or Who Wants To Be A Millionaire nothing to do withcompetition, it is not attached. The game is just a quiz game.Icon, logo, does not have anything to do with the original contestof music and graphics.
Loading...