1 / September 30, 2014
(3.0/5) (1)

Description

Mediasa Yayıncılık A.Ş. bünyesinde 3 aylıkperiyotlarla yayınlanan Fashion & Travel, Türkiye'nin ilk modave seyahat dergisidir.

Okuyucularını moda ve seyahat konularının yanı sıra hobi,güzellik, mücevher, kozmetik, otomobil, teknoloji, tasarım gibialanlarda da trend yaratan gelişmelerle buluşturan Fashion &Travel, gerek baskı kalitesi, gerekse de sahip olduğu okuyucudemografisi ile lüks yaşam dergisidir.

Medias Publishing Inc.issued for a period of 3 months within Fashion & Travel,Turkey's first fashion and travel magazine.

Readers fashion and travel topics, as well as hobbies, beauty,jewelery, cosmetics, automobile, technology, design in areas suchas trend-development meeting of the Fashion & Travel, bothprint quality, as well as its reader demographics and luxury livingmagazine.

App Information Fashion&Travel

 • App Name
  Fashion&Travel
 • Package Name
  com.dijimecmua.fashionandtravelandroid
 • Updated
  September 30, 2014
 • File Size
  9.3M
 • Requires Android
  Android 4.1 and up
 • Version
  1
 • Developer
  Neredekal A.S.
 • Installs
  50 - 100
 • Price
  Free
 • Category
  Lifestyle
 • Developer
 • Google Play Link
Neredekal A.S. Show More...
Neredekal 2.0.34 APK
Detaylı tanıtımlarıyla binlerce otel, yüzlerce eşsiz tatil bölgesiNeredekal Mobil ile rehberinizde! Tatilci yorumları ile kendinizeen uygun oteli bulun! - Tek bir tık’la, yakınınızdaki otelleri,mekanları, gezilecek yerleri ve aktiviteleri hızlıca görüntüleyin!- Otellerin fotoğraflarını, fiyatlarını, konumunu, tesisözelliklerini sadece bir ekran üzerinden inceleyin! - Oteller ileisterseniz doğrudan telefonla görüşün, isterseniz mesaj göndererekistediğiniz soruları yöneltin! - Bulunduğunuz lokasyona göre otele,otelden mekana ve gezilecek yerlere giden en doğru yol tariflerinihızlıca alın! - İncelediğiniz oteller hakkındaki yorumları okuyunve yorumda bulunarak diğer misafirlerin seçimlerine yardımcı olun!Neredekal.com ile Türkiye’yi keşfedin! - Otelinizin yakınındakigezilecek yerleri ve en özel mekanları hızlıca görüntüleyin vekonaklamanızı keyfe dönüştürün! - Türkiye’nin gizli kalmışrotalarını keşfedin, şehirlerin en meşhur özelliklerini listeleyin!- Detaylı yol tarifleri ile bulunduğunuz yerden, istediğiniz otelinkapısına kadar rahatça gidin! - Tatilcilerin deneyimleriniokuyarak, sizin için en uygun lokasyonu belirleyin! - Gezilecekyerler hakkında editörlerimizin hazırladığı bilgilerle bölgeyi dahaiyi tanıyın! Thousands of detailed introduction hotel, your guidewith hundreds of unique holiday region Neredekal Mobile! Find themost suitable hotel reviews yourself with Vacationers! - A singletık'l, the hotel is near you, venues, view places to visit andactivities quickly! - Hotels photos, rates, location, amenities,just examine through a screen! - If you want a hotel with a directview of the phone, sending a text message if you want to Ask thequestions you want! - A hotel according to your current location,the hotel is the place to go and things to do to get the mostaccurate directions quickly! - Read Reviews Reviewed Hotels andhelp you on the choices of other guests bulunarak comment! ExploreTurkey with my Neredekal.co! - View the locations and the mostspecial places to visit near your hotel and quickly convert yourstay pleasure! - Discover hidden routes to Turkey, list the mostprominent features of the city! - With detailed driving directionsfrom your location, go up to the door of the hotel you want easily!- By reading the experiences of holidaymakers, determine the mostappropriate location for you! - Things to get to know the regionbetter prepare our editors with information about places to stay!
Dijimecmua 1.2.4 APK
Türkiye'nin en geniş içeriğe sahip dijitaldergi uygulaması olan Dijimecmua ile yüzlerce dergi parmaklarınızınucunda. Üstelik bu dergilerin geçmiş sayılarına da ulaşabilirsiniz.İndirmiş olduğunuz yayınları internet bağlantınızın olmadığızamanlarda da okuyabilirsiniz.Not: Uygulama içerisinde yer alan yayınların bazılarıücretlidir, ücretsiz yayınlar "Mavi Çizgi" ile ücretli yayınlar ise"Kırmızı Çizgi" ile belirtilmiştir.Turkey's largest digitalmagazine with content that application Dijimecmu with hundreds ofmagazines at your fingertips. Moreover, it also can be found inprevious issues of the magazine.Download publications that you can read on your internetconnection when it is not.Note: The application fee is included in some of thepublications, free publications "Blue Line" is published and paidthe "Red Line" is indicated by.
Nerdebil 1.5 APK
Nerdebil, Neredekal.com tarafındanhazırlanmış,gezmeyi seyahat etmeyi seven, coğrafya bilgisinegüvenen vebilgilerini tazelemek isteyen kullanıcılarımız içinhazırlanmış birgezi-kültür yarışmasıdır.Temmuz ayı birincisinden başlayarak her ay,yarışmanınbirincisine bir tatil hediyemiz olacak.Her ay başında ayın “Tatil Ödülü” duyurusu hem Nerdebilüzerindenhem de Neredekal.com Facebook sayfasından duyurulacak vesona erenayın birincisi yine Nerdebil ve Neredekal.com Facebooksayfasıüzerinden duyurulacaktır.Keyifli bir yarışma diliyoruz :)Where Abilene, preparedbyNeredekal.co, tour, loves to travel, geography knowledgeconfidentand prepared for our users who want to brush up on a tripis acompetition culture.Every month starting from the first of July, a holiday gifttoour winners of the competition will be.Beginning of each month of the month "vacation Award" as wellasthe announcement of the Nerd stable Neredekal.co will beannouncedon my Facebook page and ended the first of the month andstillcapable Where Neredekal.co will be announced on myFacebookpage.We wish you an enjoyable contest :)
Fashion&Travel 1 APK
Mediasa Yayıncılık A.Ş. bünyesinde 3 aylıkperiyotlarla yayınlanan Fashion & Travel, Türkiye'nin ilk modave seyahat dergisidir.Okuyucularını moda ve seyahat konularının yanı sıra hobi,güzellik, mücevher, kozmetik, otomobil, teknoloji, tasarım gibialanlarda da trend yaratan gelişmelerle buluşturan Fashion &Travel, gerek baskı kalitesi, gerekse de sahip olduğu okuyucudemografisi ile lüks yaşam dergisidir.Medias Publishing Inc.issued for a period of 3 months within Fashion & Travel,Turkey's first fashion and travel magazine.Readers fashion and travel topics, as well as hobbies, beauty,jewelery, cosmetics, automobile, technology, design in areas suchas trend-development meeting of the Fashion & Travel, bothprint quality, as well as its reader demographics and luxury livingmagazine.
Neredekal Dergi 1 APK
Neredekal.com bir turizm cenneti olan güzelTürkiyemiz'in, en güzel yörelerinden en özel tesislereulaşabilmeniz, tesisler hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz içinkurulmuş bir rehber sitedir. Okuduğunuz bu dergi ise o sitenin biryansıması.Neredekal.co Turkiyemm atourist paradise of the beautiful, the most beautiful areas accessto your most private property, facilities established in order toobtain detailed information about the site is a guide. If you arereading this magazine is a reflection of that site.
Neredekal Tesis 2.1.0 APK
Neredekal tesis uygulamasını hemen şimdi indirin, bilgisayara gerekkalmadan, tüm otel işlemlerinizi cep telefonunuzdan hızlıcayönetin! - Tesisinize gelen tüm telefon aramalarını kontrol edin vecevapsız aramalarınıza hemen geri dönün! - Rezervasyontaleplerinizi ve mesajlarınızı hızlıca cevaplayın, müşterilerinizicevapsız bırakmayın! - Tesisinize gelen yorumları görüntüleyin,yorumlara cevap verin ve müşterilerle iletişimde kalın! Tesisiniziyönetmek artık çok daha keyifli! Tesisinizin Neredekal.com’da yeralmasını istiyorsanız destek@neredekal.com adresine mail gönderin,sizleri hemen arayalım! Download the app now Neredekal facility,without computer, all hotel operations to manage your fast yourmobile phone! - Check all the phone calls to your facility andreturn immediately to your missed calls! - And quickly answer yourreservation request message, leaving customers to be missed! - Viewthe reviews in your facility, the answer to review and keep intouch with customers! Manage your facility is much more enjoyable!If you want to include in your plant destek@neredekal.coNeredekal.com Send e-mail to the address immediately contact youfor you!
MarketingTürkiye 1 APK
Bütünleşik pazarlama sektörünün lider dergisiMarketing Türkiye, hitap ettiği sektörün dinamizmi ve yayınlanışperiyodundan ötürü haber ağırlıklı bir içeriğe sahip.Marketing Türkiye, sektör ya da markaların pazarlamastratejilerini yakından inceyerek farklı kampanyalarınayrıntılarına ve yaratıcı süreçlerine değiniyor, pazar eğilimleriile markaları ve geleceğin öngörüsünü irdeleyerek, başarılı ya dabaşarısız örnek olayları ele alıyor.Sektörün yerli ve yabancı pek çok önemli profesyoneliylesöyleşiler yapan, yeni trendleri hatta gelecekte trend olabilecekeğilimleri inceleyerek ortaya koyan, pazarlama dalının tümkonularına en ince detaylarına kadar dokunan, güncel haberlerinincelendiği Marketing Türkiye dopdolu bir içeriğe sahip.Bütünleşik pazarlama konseptini benimseyen Marketing Türkiye,uluslararası pazarları da bu konsept kapsamında inceliyor.Integrated marketingindustry's leading magazine, Marketing Turkey, addressed thesector's dynamism and publication notice period due mainly has acontent.Marketing Turkey, sector or brand marketing strategies closelyslim and different campaign details and creative processes touches,market trends and brands, and vision for the future by examiningthe success or failure case studies are addressed.The industry's domestic and foreign many important professionalwith interviews that the new trends even future trends, which maybe a tendency by examining, outlining the marketing branch with allaspects of the fine details until it touches, current news reviewof the Marketing Turkey replete with a content.Marketing Turkey which adopts the concept of integratedmarketing, international markets, examines the scope of thisconcept.
Loading...