3.0.0 / April 1, 2017
(4.2/5) (52)
Loading...

Description

1985 senesinde Rus bilgisayar mühendisi tarafından kelimenin tamanlami ile icat edilen Tetris oyunu günümüze kadar onlarca farklıvaryasyonda oynanarak dünyanın en çok oynanmış 6. oyunu olarakzirvede yerini koruyor.1990 yıllarda tetris için yapılan özel oyunkonsollarındaki popülerliğini artık cep telefonlarının yerinialması ile uygulama marketlerinde kendine yer buluyor.Tetrisoyunundaki ana amaç 2 boyutlu olan oyun alanına yukardan düşenblokların uygun bir şekilde düşmesini sağlayarak arada hiç boşlukolmayarak yatay sıralar oluşturmaktır. Bu yatay bloklar tam olarakdolduğunda silinecek, yeni bloklar için yer açılacak ve skorumuzaeklenecektir. Bloklar düşerken döndürülebilir ve sağa solataşınabilirler. Tetris oyunundaki blokların şekilleri 4 bloktanoluşur ve değişik versiyonlarda farklı farklı bloklargelebilmektedir. Bu bloklar şekillerinden dolayı I, J, L, O, S, Tve Z harfleri ile de adlandırabilmektedir.Her cep telefonundaoynanabilmesi için sade bir tasarım ile karşınıza gelen FlatTetrisoyununda şimdiden eğlenceli oyunlar dileriz.1985 years of Russiancomputer engineer who invented the word by the full meaning untiltoday dozens of Tetris game played with the world's most playeddifferent variations of the game 6 maintained its position at thesummit.the popularity of that particular game console for Tetris in1990, now finds its place in the market with applications toreplace their mobile phones.accordance with the main objectives ofthe two-dimensional field of play Tetris blocks falling from thetop of the game is to create horizontal rows by ensuring there isno gap between the fall. This horizontal blocks will be clearedwhen fully charged, to open space for new blocks and be added toour score. Blocks can be moved left and right to rotatefalling.shape of the blocks in Tetris game consists of 4 blocks andit can be different in different versions in different blocks.Because of these blocks of I, J, L, O, S, T, and Z can also callletters.flattetris already fun game in which you play against asimple design and can be played on any mobile phone we wish.

App Information FlatTetris

 • App Name
  FlatTetris
 • Package Name
  com.vohogames.tetris
 • Updated
  April 1, 2017
 • File Size
  23M
 • Requires Android
  Android 4.0 and up
 • Version
  3.0.0
 • Developer
  VohoGames
 • Installs
  5,000+
 • Price
  Free
 • Category
  Puzzle
 • Developer
 • Google Play Link

VohoGames Show More...

Number 1 to 100 0.0.1 APK
VohoGames
Oyunun amaci 1 den başlayarak 100 e kadarsayıları ekranda gözüken tablo içine yerleştirmek. Başlamak çokbasit, 100 yapmak ise bir o kadar zor.Nostaljik oyunlardan 1'den 100'e şimdi akıllı telefonunuzda!Oyundaki tabloya 1 sayısını yerleştirdiğinizde yatay ve dikeydeiki hane boşluk, çaprazda bir hane boşluk bırakarak 2. sayıyıyerleştirebilirsiniz.The aim of the gamestarting at 1 to 100 numbers that appear in the table to put up onthe screen. Start a very simple, if a 100 make it so hard.100 from one of nostalgic games on your smartphone now!When you insert one space vertically and horizontally in twodigits, the number of tables in play, you can place the number 2,leaving a gap in the cross households.
Animal Pop Puzzle APK
VohoGames
Tek başına kalan hayvancığa tıklarsan hakkıngider. Tek başına hayvancık bırakmamaya çalış.Seviyleri geçtikte oyun zorlaşacak ve yeni hayvancıklar gelecekekrana.Oynamak basit, ustalaşmak zor :)The rest goes right petyou click on a stand-alone. Try not to leave pet alone.Geçtikte and new pet will love the game more difficult forfuture display.Play simple, difficult to master :)
100 Square Puzzle Game 3.6.0 APK
VohoGames
There is no falling blocks from sky. They are born at the below andbe dragged to the game board. It is easy to learn but difficult toget higher scores. Now its time for new game styles! 3 new modesare added for 100 and 1 bonus Hex!
Kelime Oyunu 7.0.7 APK
VohoGames
Klasik kelime bulmacaları gazetelerin eklerinde kaldı! Kelime Oyunuile işte, evde, okulda, yolda iyi zaman geçirebilir ve Türkçesözcük bilginizi sınayabilirsiniz. Ayrıca Türkçe kelime dağarcığınıgenişletmek ve değerlendirmek isteyenler için de ideal biroyun.Oyunda yedi farklı kategori ve bu kategorilerin altında farklıseviyeler bulunuyor: 3 Harfliler, 4 Harfliler, 5 Harfliler, 6Harfliler, Hayvanlar ve 2 Karışık. Bu kategorilerden istediğinizegirip başlayabilirsiniz; ancak 1. seviyeden başlayıpilerlemelisiniz. Sizin her seviyeyi bitirmeniz, sonrakinin kilidiniaçacak. Ara verip daha sonra kaldığınız yerden devamedebilirsiniz.Oyunda size karışık olarak sunulan harfleri anlamlıolacak şekilde sıralamalısınız. Sıraya koyma işleminde başarılıolursanız sonraki seviyeye geçiş için işaret belirecektir; ancakyapmış olduğunuz kelime doğru değilse, tekrar denemelisiniz. FALyerine LAF yapmayın, eş harfli olanlar sizin dikkatinizidağıtmasın.Oyun, aynı zamanda ses açıp kapatma özelliğine sahip.Dilerseniz sesini tümüyle kapatarak oynayabilirsiniz.Newspaperinserts had the classic word puzzles!work with Word Game, at home,at school, on the road you can have a good time and you can testyour Turkish vocabulary. In addition, to extend the Turkishvocabulary and also ideal for people who want a game.The game hasseven different categories and different levels under thesecategories: Harfliler 3, 4 Harfliler, Harfliler 5, 6 Harfliler,Animals and 2 mixed. You can start entering any of thesecategories; but you must scroll starting from level 1. Do youfinish each level to unlock the next. Break and you can continuewhere you left off later.Games letters presented to you as you sortmixed to be significant. If you are successful in the process ofplacing the order appears to mark the transition to the next level;but you have made the word is not correct, you should try again.FAL instead of doing LAF, co-distributing letters that get yourattention.The game also has a shutdown feature, open sound. If youwish you can play turning off the sound completely.
WordPuzzle 7.0.7 APK
VohoGames
Bulmacalarla aranız nasıl? Siz de bir bulmaca tutkunu oyunseverseniz, biraz da İngilizce bilginiz varsa tam size göre yenibir oyun var. Kullanımı kolay, keyifli vakit geçirmenizi sağlayacakkelime oyunu ile evde, işte, otobüste zaman geçirebilirsiniz.Akıllıtelefon ve bilgisayarlarda oynanabilen kelime oyunu ile sizi yedifarklı kategori bekliyor. Kategoriler şöyle: 3 Harfliler, 4Harfliler, 5 Harfliler, 6 Harfliler, Hayvan, Hava ve Vücut. Herkategori altında farklı seviyeler var. Kategori seviyesine göresırasıyla 32, 50, 50, 60, 25, 19 ve 29 seviye bulunuyor. Oyundaistediğiniz kategoriye giriş yapabilirsiniz; ancak o kategorialtında rast gele seviyelere bakamazsınız. İlk seviyeden başlayarakaşamalı olarak son seviyeye dek ilerlemeniz gerekiyor.Rast geledüzensiz verilmiş harfleri alıp sıraya koyarak doğru kelimeyioluşturmalısınız. Kelime oyunu içinde dikkat etmeniz gereken, osözcüğün anlamlı bir şeyler olması. Örneğin A, T, R, S harfleri ileyapılabilecek olan 4 harfli kelimeniz yazında bulunan bir şeyolmalı: STAR. Kelime oyunu, size iyi vakit sunduğu gibi İngilizcegramer eksiği olanlar ve İngilizce gramerini güçlendirmekisteyenler için de güzel fırsat sunuyor. Çocukların, renk ve sestonlarıyla eğlenceli bulacağı bu oyunda, her kategoriyi sıraylatamamlamaya çalışabilir ve çocuğunuzu bu yöndeödüllendirebilirsiniz.How are you with puzzles? If you love apuzzle game enthusiasts have a new game for you if you have alittle knowledge of English. Easy to use, with a word game thatallows you to spend a pleasant time at home, at work, you can spendtime on the bus.Smart phone can be played on computers and wordgame you are waiting in seven different categories. Categories areas follows: 3 Harfliler 4 Harfliler, Harfliler 5, 6 Harfliler,animals, air and body. Under each category, there are differentlevels. According to the category level, respectively 32, 50, 50,60, 25, 19, and has 29 levels. You can input the desired categoryin the game; but you can not look to the levels at random underthat category. Beginning with the first level you need to progressgradually until the last level.Putting away as random letters mustcreate irregular given the right word. Word game need to be awareof, it's something that's meaningful word. For example, A, T, R, S,which can be made with the letters of 4-letter words you typesomething in STAR.Word game, have a good time as you offer Englishgrammar also good opportunity for those who want to strengthen themissing ones and English grammar. The children will find this gamefun with color and tone, you can try to complete each category andyou can reward your child turn in that direction.
FlatTetris 3.0.0 APK
VohoGames
1985 senesinde Rus bilgisayar mühendisi tarafından kelimenin tamanlami ile icat edilen Tetris oyunu günümüze kadar onlarca farklıvaryasyonda oynanarak dünyanın en çok oynanmış 6. oyunu olarakzirvede yerini koruyor.1990 yıllarda tetris için yapılan özel oyunkonsollarındaki popülerliğini artık cep telefonlarının yerinialması ile uygulama marketlerinde kendine yer buluyor.Tetrisoyunundaki ana amaç 2 boyutlu olan oyun alanına yukardan düşenblokların uygun bir şekilde düşmesini sağlayarak arada hiç boşlukolmayarak yatay sıralar oluşturmaktır. Bu yatay bloklar tam olarakdolduğunda silinecek, yeni bloklar için yer açılacak ve skorumuzaeklenecektir. Bloklar düşerken döndürülebilir ve sağa solataşınabilirler. Tetris oyunundaki blokların şekilleri 4 bloktanoluşur ve değişik versiyonlarda farklı farklı bloklargelebilmektedir. Bu bloklar şekillerinden dolayı I, J, L, O, S, Tve Z harfleri ile de adlandırabilmektedir.Her cep telefonundaoynanabilmesi için sade bir tasarım ile karşınıza gelen FlatTetrisoyununda şimdiden eğlenceli oyunlar dileriz.1985 years of Russiancomputer engineer who invented the word by the full meaning untiltoday dozens of Tetris game played with the world's most playeddifferent variations of the game 6 maintained its position at thesummit.the popularity of that particular game console for Tetris in1990, now finds its place in the market with applications toreplace their mobile phones.accordance with the main objectives ofthe two-dimensional field of play Tetris blocks falling from thetop of the game is to create horizontal rows by ensuring there isno gap between the fall. This horizontal blocks will be clearedwhen fully charged, to open space for new blocks and be added toour score. Blocks can be moved left and right to rotatefalling.shape of the blocks in Tetris game consists of 4 blocks andit can be different in different versions in different blocks.Because of these blocks of I, J, L, O, S, T, and Z can also callletters.flattetris already fun game in which you play against asimple design and can be played on any mobile phone we wish.
Şeker Patlatma APK
VohoGames
Match 3 tarzındaki bu oyunda yapılması gereken son derece basitgözüküyor. 3 tane aynı şekeri yanyana alt üst şekilde birleştir vepatlat! Çok kolay olmamakla birlikte sürükleyici olarakoynayabilirsiniz. Match 3 style seems very simple to do in thisgame. 3 units in the same sub-top shape sugar together combine andexplode! While driving, you can play not so easy.
Hexagen 1.1.18 APK
VohoGames
Hexagonal brick is on top of blocks. The aim of the game is to makehexagon stay on the screen and remove blocks. Doing this gives youpoints. Tap any brick and make them break. Hexagon brick goes wellwith the gravity. When hexagon brick gets any rolls towards sharpcorners it is unstoppable. Easy to learn, hard to master.
Loading...