1.0 / October 4, 2018
(5.0/5) (Learn More</a></div>)
Loading...

Description

Futbol takımlarının logolarını bilmeye çalışın. En çokbilenkazanır. Try to know the logos of the football teams. Mostknow whowins.

App Information Futbol Logo Quiz

zbsoft Show More...

Galatasaray Sözleri 2018 1.1 APK
zbsoft
Galatasaray ' ımızın en eski ve en yeni sözlerinin bulunduğuuygulama.Lütfen bu sözleri ve uygulamayı tüm Galatasaraysayfalarında paylaşalım.Galatasaray 's oldest and found that ourimplementation of the new words.Please practice these words andGalatasaray's share in all pages.
Fatih Terim Sözleri 1.1 APK
zbsoft
İmparator FATİH TERİM ' in en çok bilinen sözlerini içeren şıktasarımlı uygulama.Uygulamayı paylaşmayı unutmayalım. TümGalatasaray sayfalarında paylaşalım.İMPARATOR için yakışanıyapalım.Emperor Fatih Terim 's stylish design applications,including the most well-known words.Do not forget to share theapplication. Galatasaray's share in all pages.Let's befitting forEMPEROR.
RTE Sözleri 2018 1.1 APK
zbsoft
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ' ın sözlerini içerenuygulama.Minareler süngü, kubbeler miğfer, Camiler kışlamız,müminler asker, Bu ilahi ordu dinimi bekler,Allahu Ekber, AllahuEkber.Our President Recep Tayyip Erdogan 's application of thewords.The minarets our bayonets, domes helmets,Mosques are ourbarracks, believers are soldiers,This divine religion of my armywaits,Allahu Akbar, Allahu Akbar.
Diriliş Sözleri 2018 1.1 APK
zbsoft
Diriliş Ertuğrul dizisinin en güzel ve anlamlı sözlerinin bulunduğuuygulama.applications where the most beautiful and meaningful wordsof the Resurrection Ertugrul series.
Girişimcilik Sözleri 1.1 APK
zbsoft
Girişimcilerin başarılarıyla yönlendirilen bu dünyada bendegirişimciyim diyebilmek için.Driven by the success of entrepreneursin this world to be able to say I'm entrepreneur.
Efsane Sözler 1.1 APK
zbsoft
Efsane sözleri şık bir tasarım ile bulabileceğiniz biruygulama.Sizinde EFSANe bir sözünüz varsa yorumlarabekliyorum.Legend lyrics you can find an application with anelegant design.If you have a question that you would expect toreview the legend.
Hemşire Sözleri 1.1 APK
zbsoft
Komik hemşire sözlerini bulabileceğiniz kaliteli tasarımlı biruygulama.Sizinde komik bir sözünüz varsa yorumlarabekliyorum.quality design an application you can find the lyricsfunny nurse.I'm waiting for reviews if you have a funny word inyou.
YARIŞ 1 GB KAZAN 1.1 APK
zbsoft
Soruları bilerek ay sonunda 1 GB kazanma şansınıyakala.Skorlarınızıkaydederken mail adresleriniz şeklindekaydederseniz sizlere daharahat ulaşabiliriz.İlerleyen zamanlardahediyeler artacaktır.Bizlere soru göndermeyi de unutmayın!Questions 1 GB of knowingcatch the chance of winning end of themonth.If you save your scoresas saving your e-mail address we canreach you more comfortable.Giftwill increase in later times. Wenote also send questions to!
Loading...