1.0 / October 7, 2016
(4.3/5) (6)
Loading...

Description

Gençlik Etüt Merkezi Mobil Uygulaması sizlere kolaylık veerişlebilirlik sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.Uygulama üzerindenöğrencilerimiz kullanıcı girişi yaparak kendileri için hazırlanantekrar videolarını, sınav sonuçlarını, devamsızlık bilgilerini,ders programlarını ve etütlerini görebilirler.Velilerimiz iseöğrenci takibini yapabilirler. Ayrıca sınavlarımıza giren misafiröğrencilerimiz sınav sonuçları bölümünden sınav sonucunugörüntüleyebilirler.Youth Studies Center Mobile App is intended toprovide you with convenience and erişlebilirlik.Students practiceagain through videos prepared for them by user input, exam results,attendance information, they can see and study of thecourse.Parents are able to follow the students. In addition,students entering our guests can view the test results from thetest results of the exam section.

App Information Gençlik Etüt Merkezi

 • App Name
  Gençlik Etüt Merkezi
 • Package Name
  com.globalmedia.gencliketut
 • Updated
  October 7, 2016
 • File Size
  1.2M
 • Requires Android
  Android 4.4 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  Global Mediaa
 • Installs
  50+
 • Price
  Free
 • Category
  Education
 • Developer
  Tabakhane Mh. Kiraz Sk. No:6/2 Bafra/SAMSUN
 • Google Play Link

Global Mediaa Show More...

Bafaş 1.0 APK
Global Mediaa
Bafaş, Samsun ve çevresinde havalimanı taşımacılığı alanında hizmetvermektedir. Rezervasyon, İletişim ve Hareket Saatleri gibiişlemler için uygulamayı kullanabilirsiniz.Bafaş, Samsun and aroundthe airport has been serving in the field of transport. Booking,you can use the application for transactions such as communicationand Departure Time.
Her Gün 1 DGS Sorusu 1.2 APK
Global Mediaa
Uygulamayı kullanmak için internet bağlantısı gereklidir. Size hergün daha önceki yıllarda DGS sınavında çıkmış soruları sorar. Hangisorunun hangi yıl ve hangi ders olduğunu da görebileceksiniz.Ayrıca arşiv bölümünde şimdiye kadar sorulan tüm sorularaerişebileceksiniz.Internet connection is required to use theapplication. You ask the questions come in every day DGS inprevious years. Which year will be able to see what the problem isand what course it is. We also asked until now will have access toall the questions in the archive section.
Şimal Cafe & Restaurant 1.1 APK
Global Mediaa
Şimal Cafe&Restaurant ile Online Sipariş, Online Rezervasyon veOnline İletişim işlemlerini gerçekleştirebilir, web sitemizdegezinebilirsiniz.Şimal Cafe & Restaurant Online Ordering,Online Communication and Online Reservation can perform operations,you can browse our website.
Omü Kantin, Omü'nün Sosyal Ağı 1.1 APK
Global Mediaa
Omü Kantin, Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin enyeni ve en dinamik sosyal ağıdır. Tamamen öğrencilere yönelikoluşturulmuş yapısıyla birlikte eğlenceli bir deneyim sunmak üzeretasarlanmıştır.Omü Kantin üyeleri platform içerisinde diledikleri gibiiçerikler paylaşarak ilgisini çeken gönderilere yorumlardabulunabilir. Platform içerisinde gördüğünüz hemen her şeyi sosyalağlarınızda paylaşabilirsiniz. Popi Sistemi sayesinde ne kadaraktif olduğunuzu herkesin görmesini sağlayabilir ve yine platformiçerisinde o an popüler olan konuları menü akışlarındagörebilirsiniz.Omü Kantin ekibi burayı çok daha eğlenceli ve vazgeçilmez halegetirebilmek için sürekli olarak çalışıyor olacak.Omi Canteen, the newestand most dynamic social network of Nineteen May University.Completely it designed to offer an entertaining experience for thestudents with the structure formed.OMI can send in reviews that interest in sharing content as theywish Canteen members of the platform. You can share almosteverything you see in your social network platform. It allowseveryone to see how you can be active and you can still see it inthe moment popular platform in the Topics menu flow through Popisystem.It will be my canteen team is constantly working to make thisplace a lot more fun and indispensable.
Kaya Kristal 1.0 APK
Global Mediaa
2006 Yılında Kurmuş Olduğumuz KAYA KRİSTAL® Firmamız, Kristal BibloTaşları Üretmiş Bulunmaktadır.2011 ve Devamında Kristal PromosyonÜrünlerini Kaliteli ve Uygun Fiyat Anlayışıyla, MüşteriMemnuniyetini Hedef Kılan Sektörde Toptana Cevap Verebilecek KonumaGelmiştir. Hızla Büyüyen Firmamız Her Geçen Gün Çeşit YelpazesiniGenişleterek Siz Değerli Müşterilerimizin İlgisini ve GüveniniKazanmaktadır.KAYA KRİSTAL® Ailesi Olarak Tüm MüşterilerimizeTeşekkürü Bir Borç Biliriz, Prensibimiz Önce Kalite, Uygun Fiyat veMüşteri Memnuniyetidir.Esenle Kalın...In 2006, it has installed aKRİSTAL® ROCK Our company has already produced crystal figurinesblocks.Crystal Promotional Products in 2011 and the more thequality and appropriate prices has come to a position to providethe industry target Makes Wholesale quote the CustomerSatisfaction. Our company is growing rapidly each passing day typeyou are expanding the spectrum of interest and win the trust of ourvalued customers.ROCK KRİSTAL® family as we owe all our customersThanks, Our principle is Quality First, Reasonable Price andCustomer Satisfaction is.Es so thick ...
Hanedan Restaurant 1.0 APK
Global Mediaa
Zengin menüsü, Aile Salonu ve Güleryüzlü Personeli ile HanedanRestaurant sizleri bekliyor.. Titiz, Hızlı ve Alanında Uzmanpersonelimiz; sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek adına özenleçalışmaktadır. Yegane amacımız olan Müşteri Memnuniyeti, tümpersonelimiz tarafından benimsenmiş ve en iyi hizmet misyonedinilmiştir. Yöresel Bafra Pidesi ana temalı; sulu yemekler,tatlılar, döner ve iskender türleri, kızartmalar... Birbirindenlezzetli menümüz sizlerin damak tadına hitap ediyor.Rich menu,Family Room and friendly staff await you in the Dynasty Restaurant.. Rigorous, fast and our expert staff in the field; He has beenworking diligently in order to provide the highest quality serviceto you. Customer satisfaction is our sole objective has beenadopted by all our staff and obtain the best service mission. LocalBafra pita should be the main theme; stews, desserts, turns andiskender types of roasts from each other ... taste of deliciousmenu appeals to you.
Omü Sağlık 0.1.0 APK
Global Mediaa
2001-2002 eğitim öğretim yılındafaaliyetebaşlayan Omü Sağlık Topluluğu olarak, kurulduğu günden buyanasürekli olarak kuruluş amacına uygun olarak gerek TıpFakültesiöğrencileri gerek diğer fakülte öğrencileri gerekse bölgehalkınafaydalı olmayı amaç edinmiş, üniversitemizin ilk, en köklüve ençalışkan topluluğuyuz.Topluluk olarak edindiğimiz misyon gereği üniversitesınırlarıiçerisinde veya dışarısında sağlıklı yaşamı vegerekliliklerinianlatmak, Tıp Fakültesi öğrencilerini bilimselçalışmalara teşviketmek ve tüm üniversite öğrencilerinin kişiselgelişimini en üstdüzeye çıkarmalarını sağlayabilmek amacıyla sözlüve yazılıiletişim tekniklerini kullanarak “kaliteli ve sağlıklıyaşamın”standartlarını ortaya koymak amacıyla etkinlikleryapmaktayız.Topluluk olarak hedefimiz sosyal sorumluluk sahibi,ilkeli,çalışkan ve özverili çalışmalarımızla önce OMÜ’nün dahasonra isetüm Türkiye’nin en aktif ve adından en çok söz ettirenöğrencitopluluğu olabilmektir.2001-2002 as theacademicyear begins Omi Health Community activities since itsestablishmentshould be in accordance with the continuousorganizational goalssince Faculty of Medicine students need otherschool students thataims to be useful to both the local community,the university'sfirst, oldest and most hardworking community of.Should the mission we have acquired as a community withintheuniversity boundaries or outside to tell wellness andrequirementsof the Medical Faculty encourages students toscientific work andusing all college students in order to allowthem to take tomaximize personal development of oral and writtencommunicationskills "quality and healthy life" reveals standards Wemake orderevents.Community, our goal is socially responsible, principled,beforeour diligent and dedicated work om Device is to be later ifall ofTurkey's most active and most student community which hasmade aname for itself.
Hatim Hesapla 0.0.1 APK
Global Mediaa
Bu hatim programı Mobil platformlar için Global Media tarafındangeliştirildi ve sizlerden gelen geri bildirimler üzerinegeliştirilmeye devam edecektir.This Hatim program was developed byGlobal Media for mobile platforms and will continue to be improvedupon feedback from you.
Loading...