0.0.2 / November 7, 2017
(5.0/5) (7)
Loading...

Description

Geyve de ki Haberleri, Günlük Namaz vakitlerini,Nöbetçi Eczanelerigörebilirsiniz.Gelecek Hafta Düğünler hakkında bilgilereulaşabilirsiniz, Günlük Hava durumunu görebilirsiniz.Muhtarlar veOtobüs saatleri,bilgileri uygulamada mevcuttur.Say geyve News,Dayof Prayer time,You can see Pharmacies are.You will find informationabout next week Weddings,You can see the daily weather.Mukhtar andbus clocks,information is available in practice.

App Information Geyve

oğuz özkaraca Show More...

Özlü Sözler 1.5 APK
Uygulamada birbirinden güzel özlü sözler bulunmaktadır.Ekrana herdokunuşunuzda karşınıza bir söz gelir.Beğendiğiniz sözlerifavorilerinize ekleyebilirsiniz.Favoriler kısmında beğendiğinizsözleri kolaylıkla bulabilirsiniz.WhatsApp, Twitter ve diğer sosyalmedyalarda beğendiğiniz bir sözü kolayca paylaşabilirsiniz.Dünyadaiz bırakmış bu insanların sözleri, hayata dair bir çok konuda dersverecek niteliktedir.Kısaca bu uygulamada hayatınızı değiştireceksözler bulacaksınız.Sözleri paylaşabileceğiniz ortamlar:SMS,E-posta, WhatsAppTwitterMessengerEvernote uygulamasına sözü kolaycanot edebilirsiniz.Uygulamayı internet bağlantısı olmadankullanabilirsiniz.In practice, there are sayings from each other.apromise you will face in your every touch screen.You can add wordsto your favorite that you like.You can easily find your favoritelyrics in the Favorites section.WhatsApp, you can easily share aword you like in Twitter and other social media.The words of thesepeople have left their mark in the world, which will give you a lotabout the nature of life lessons.In short, this application willfind the words that will change your life.Lyrics can shareenvironments:SMS, e-mail,WhatsApptwitterMessengerYou can not easilytalk to the Evernote application.You can use the app without aninternet connection.
Düzce Üniversitesi 3.2 APK
Düzce Üniversitesi öğrencileri için geliştirilmişuygulamadır.İhtiyaç duyulan bir çok şey tek bir uygulama altındatoplanmıştır. Hava durumu, Yemekhane menüsü, gibi işlemlerikolaylıkla görebilirsiniz.Not hesaplama ile vize final veyaödevinizi girerek notunuzu hesaplayabilirsiniz.Öğrenci BilgiSistemine tek tıkla ulaşabilirsiniz.Haritalar ile üniversitedekibirimleri ve resimlerini google haritalar üzerindegörebilirsiniz.Aylık yemek menüsü ve yemekhanedeki hangi yemeklervar bulabilirsiniz. Akademik menüsü altında Akademik takvimi,Tahmini sınav tarihlerini ulaşabilirsiniz.Harf notu hesaplamasımevcuttur.Yemek menüleri internetten bağımsız kullanabilirsiniz amaüniversite her ay yemek menüsü değiştirdiğinden uygulamamızı her aybaşı güncellemeniz gerekmektedir.Duzce University is an applicationdeveloped for students.A lot of things needed are grouped under asingle application.Weather, dining hall menu, such transactions caneasily see.Note the calculation visa or you can calculate yourfinal grade by entering your homework.Student Information Systemcan be accessed with a single click.You can see pictures of theuniversity units and maps on google maps.Monthly dinner menu, whichyou can find and eat in the cafeteria.Academic calendar under theacademic menu, you can reach the estimated date of the exam.Lettergrade calculation is available.Lunch menus, you can use standaloneapplications from the internet but our university is the dinnermenu changes every month should update each month.
Geyve 0.0.2 APK
Geyve de ki Haberleri, Günlük Namaz vakitlerini,Nöbetçi Eczanelerigörebilirsiniz.Gelecek Hafta Düğünler hakkında bilgilereulaşabilirsiniz, Günlük Hava durumunu görebilirsiniz.Muhtarlar veOtobüs saatleri,bilgileri uygulamada mevcuttur.Say geyve News,Dayof Prayer time,You can see Pharmacies are.You will find informationabout next week Weddings,You can see the daily weather.Mukhtar andbus clocks,information is available in practice.
Sınav Rehberim 1.3 APK
Bu uygulama ile sınav tarihlerini kolaylıkla takipedebilirsiniz.Başvuru başlangıç ve bitiş tarihlerinigörebilirsiniz.Sınava kaç gün kaldığını sayaç şeklinde sayar.KPSS,YGS, LYS, ALES gibi sınavların kalan gün sayılarınıgörebilirsiniz.You can follow the history exam easily with thisapplication.Applicants can see the start and end dates.Exam-shapedcounter that counts how many days remain.KPSS, YGS, LYS, you cansee the number of days of exams such as ales.
Bedelli Askerlik 1.4 APK
Bedelli askerliğe gitmenize kaç gün var hesaplar. Askerdeyken 21şafak sayar. Günlere özel programlar listelenir. Calculates howmany days you can go to military service. He counts 21 dawns in thearmy. Day-specific programs are listed.
Loading...