2.0.0 / November 28, 2015
(/5) ()
Loading...

Description

Üye olarak erişebileceğiniz B2B programımız ile, istediğiniz yedekparçaya kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Siz dedenemek için hemen programımızı indirin. GKL Otomotiv B2Bprogramında ayrıca sipariş durumlarını, sipariş bakiyelerini vecari hesap durumunu online olarak görebilirsiniz. Size özel fiyatve kampanyalarımıza anında yararlanabilirsiniz. Ayrıca size atanansatış temsilcisine anında ulaşabilirsiniz. Adresimiz: Yedpa TicaretMerkezi F Caddesi 27-28 Ataşehir- İSTANBUL Tel: 0216 660 0 395e-mail: importgumuskale@gmail.com

App Information GKL B2B (Gümüşkale Otomotiv)

 • App Name
  GKL B2B (Gümüşkale Otomotiv)
 • Package Name
  com.noktabarkod.GKL
 • Updated
  November 28, 2015
 • File Size
  6.7M
 • Requires Android
  Android 4.0 and up
 • Version
  2.0.0
 • Developer
  NoktaBarkod
 • Installs
  100+
 • Price
  Free
 • Category
  Business
 • Developer
  Şenlikköy Mah. Ekşi Nar Sokak No:49 B Blok D.3 Florya /İstanbul
 • Google Play Link

NoktaBarkod Show More...

Ömer Şahin Otomotiv B2B 1.0.0 APK
NoktaBarkod
Üye olarak erişebileceğiniz B2B programımız ile, istediğiniz yedekparçaya kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Siz dedenemek için hemen programımızı indirin. Ömer Şahin Otomotiv B2Bprogramında ayrıca sipariş durumlarını, sipariş bakiyelerini vecari hesap durumunu online olarak görebilirsiniz. Size özel fiyatve kampanyalarımıza anında yararlanabilirsiniz. Ayrıca size atanansatış temsilcisine anında ulaşabilirsiniz. FİRMA TARİHÇESi 1980yılından günümüze kadar gelen başarılı geçmişiyle otomotivsektöründe faaliyet gösteren Ömer Şahin Otomotiv A.Ş’nin merkezindemüşteri memnuniyeti ve verimlilik odaklı bir yönetim anlayışıvardır. Bugün İstanbul ve Bursa şubelerimizde yaklaşık 20personelimiz ile hizmet verdiğimiz müşterilerimize; BENTLEY,PORSCHE, AUDİ, VW, OPEL, SEAT, SKODA, CHEVROLET gibi seçkinmarkaların yedek parça ve aksesuarını sunmaktayız. Kurumumuz,sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçektede yükselmeyi hedeflemektedir. ÖMER ŞAHİN OTOMOTİV A.Ş. idealleriolan bir şirkettir. Prensiplerimize sadık kalarak, değerlerimiz vefelsefemiz, işimize etki eder. Müşteri taleplerini karşılamaya özengösterir çözüme yönelik önerilerimiz vardır. Sürekli iletişimağımızı genişleterek orijinal, kaliteli ve uygun fiyatpolitikamızla sizlerle buluşmak istiyoruz. Göz alıcılığın yanındasonuna kadar gitmesi için dizayn edilmiş, Porsche, Bentley, Audi,Volkswagen, Opel, Skoda, Seat, Chevrolet gibi seçkin otomobilmarkaların orijinal yedek parça ve aksesuarları İstanbul Merkezli ,Bursa Satış mağazalarımızdan veya sitemizden online teminedebilirsiniz. Temsil ettiğimiz markaların stoklarımızda bulunanbaşlıca yedek parçaları; Motor Aksamı, Mekatronik, Sensör,Debriyaj, Karter, Silindir, Soğutucu, Valf, Triger, Krank,Termostat, Radyatör, Manifolt, Pompa, Radyatör, Spoyler,Havalandırma, Torpido, Tampon, Çamurluk, Kaput, Fren Seti, Cam,Vites, Fan, kilit, Devir Daim, Piston, Ekzoz, Silecek, Far, Sinyal,Şanzuman, Aks, Enjektör, Amortisör , Filtre, Yağ. Stoklarımızdabulunmayıp, talep üzere ithalat edilecek yedek parçalar ise kısasürede temin edilir.
Özgün Otomotiv B2B 1.0.0 APK
NoktaBarkod
Üye olarak erişebileceğiniz B2B programımızile, istediğiniz yedek parçaya kolaylıkla ulaşabilir ve siparişverebilirsiniz. Siz de denemek için hemen programımızıindirin.Özgün Otomotiv B2B programında ayrıca sipariş durumlarını, siparişbakiyelerini ve cari hesap durumunu online olarakgörebilirsiniz.Size özel fiyat ve kampanyalarımıza anındayararlanabilirsiniz.Ayrıca size atanan satış temsilcisine anında ulaşabilirsiniz.Adresimiz:Alpkaya Caddesi İnönü MahallesiNo: 22/AAtaşehir- İSTANBULTel: 0216 660 0 258e-mail: ozgunotomotivsiparis@gmail.comOur B2B program withwhich you can access as a member, you can reach easily and orderthe spare parts you want. Download our program just to tryyourself.Original Automotive B2B program also order status, you can see thestatus of orders and current account balances online.You can take advantage of our special prices and promotions.You can also contact your sales representative immediately assignedto.Our address:Alpkaya Inonu Caddesi QuarterNo: 22 / AISTANBUL Ataşehir-Tel: 0216 660 0258e-mail: ozgunotomotivsiparis@gmail.co
Espar Otomotiv B2B 1.0.0 APK
NoktaBarkod
Üye olarak erişebileceğiniz B2Bprogramımızile, istediğiniz yedek parçaya kolaylıkla ulaşabilir vesiparişverebilirsiniz. Siz de denemek için hemen programımızıindirin.Espar Otomotiv B2B programında ayrıca siparişdurumlarını,sipariş bakiyelerini ve cari hesap durumunu onlineolarakgörebilirsiniz.Size özel fiyat ve kampanyalarımızaanındayararlanabilirsiniz.Ayrıca size atanan satış temsilcisine anında ulaşabilirsiniz.HakkımızdaFirmamız 2008 yılında Kivi Otomotiv olarak kurulmuş olup 2012yılıitibarı ile Espar Otomotiv olarak yoluna devam etmektedir.Firmamız Hyundai marka araçların Orjinal ve muadilyedekparçalarının ithalatı ve toptan satışını yapmaktadır.Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinlütfenirtibata geçiniz.Our B2B program withwhichyou can access as a member, you can reach easily and orderthe spareparts you want. Download our program just to tryyourself.Esper Automotive B2B program also order status, you can seethestatus of orders and current account balances online.You can take advantage of our special prices and promotions.You can also contact your sales representative immediatelyassignedto.About UsOur company was founded in 2012. As of Espen Kiwi continues itspathin 2008 as Automotive Automotive.Our company is making the Hyundai brand vehicles importandwholesale of original and equivalent spare parts.Please contact us for further information about ourproducts.
GKL B2B (Gümüşkale Otomotiv) 2.0.0 APK
NoktaBarkod
Üye olarak erişebileceğiniz B2B programımız ile, istediğiniz yedekparçaya kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Siz dedenemek için hemen programımızı indirin. GKL Otomotiv B2Bprogramında ayrıca sipariş durumlarını, sipariş bakiyelerini vecari hesap durumunu online olarak görebilirsiniz. Size özel fiyatve kampanyalarımıza anında yararlanabilirsiniz. Ayrıca size atanansatış temsilcisine anında ulaşabilirsiniz. Adresimiz: Yedpa TicaretMerkezi F Caddesi 27-28 Ataşehir- İSTANBUL Tel: 0216 660 0 395e-mail: importgumuskale@gmail.com
OtoKaya B2B 2.0.0 APK
NoktaBarkod
Üye olarak erişebileceğiniz B2B programımız ile, istediğiniz yedekparçaya kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Siz dedenemek için hemen programımızı indirin. Oto Kaya B2B programındaayrıca sipariş durumlarını, sipariş bakiyelerini ve cari hesapdurumunu online olarak görebilirsiniz. Size özel fiyat vekampanyalarımıza anında yararlanabilirsiniz. Ayrıca size atanansatış temsilcisine anında ulaşabilirsiniz. Hakkımızda Firmamız 1971senesinden günümüze Oto Yedek Parça sektöründe hizmet vermektedir.Ford yedek parça stoktan satış hizmetini merkez bina ve şubebinası(Depo) olmak üzere 1.000 m2 kapalı alandasürdürmekteyiz.Firmamız ürünlerimizde çeşitlilik,uygun fiyat veeksiksiz stok takibini ilke edinmiş olup,eski model ve günümüz yenimodel araçlarında kurduğu uzun köprü ile yedek parça sektöründesaygın bir yer edinmiştir.Oto Kaya Otomotiv olarak Ford piyasasında1965 modelden günümüze tüm araçların stok takibini ve çeşitliliğiniitina ile sağlamaktayız. E-Ticaret'te de yerimizi alarakwww.fordyedek.com web sitemiz ile ülkemizin bütün illerindeki sizdeğerli müşterilerimize uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçenekleriile sevkıyat yapmaktayız.
EFS Otomotiv B2B 1.0.0 APK
NoktaBarkod
Üye olarak erişebileceğiniz B2B programımız ile, istediğinizyedekparçaya kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Sizdedenemek için hemen programımızı indirin. EFS OtomotivB2Bprogramında ayrıca sipariş durumlarını, sipariş bakiyelerinivecari hesap durumunu online olarak görebilirsiniz. Size özelfiyatve kampanyalarımıza anında yararlanabilirsiniz. Ayrıca sizeatanansatış temsilcisine anında ulaşabilirsiniz.
NoktaBarkod Stok Güncelle 1.5 APK
NoktaBarkod
NoktaBarkod stok programında raf aralarında gezerken hemen bazıstokbilgilerini güncellemek için kullanabilirsiniz. Rafta ürünresminiçekerek NoktaBarkod programında anında güncelleyebilmenizisağlar.Ayrıca sizin seçtiğiniz alana barkod ve rafbilgileriniekleyebilirsiniz.
Loading...