Loading...

Description

Haber Turca nedir?
Haber Turca, www.haberturca.com domaini ile 10 Nisan 2015’dehaberodaklı ve özgün sosyal içerikler üreterek yayınhayatınabaşlamıştır. Türkiye’mizin onurlu ve dik duruşunudünyayaduyurmayı, milletimize en doğru haberi ve sosyaliçeriğiulaştırmayı, amaçlayan bir haber portalıdır.

Haber Turca, kimler tarafından yayınlanıyor?
www.haberturca.com Ankara merkezli çalışan ekibimiztarafındanyayımlanmaktadır. Ekibimizde, sosyal içerik üreticileri,deneyimliköşe yazarları, profesyonel haber muhabirleri ve editörleryeralmaktadır.

www.haberturca.com’un temel amacı nedir?
Doğru kaynaklardan beslenerek, devletimizin vemilletimizinçıkarlarını ön görüp, süzdüğümüz haberleri veiçeriklerimilletimize internet üzerinden ulaştırmaktır. Batıhayranlığındanuzak bir duruşla, üretilen sosyal içeriklerin, kendigelenek vegöreneklerimize uygunluğuna mümkün mertebe dikkatetmektir. Güncelhaberlerde ve yorumlarda bu düstur doğrultusundahareketetmektir.

www.haberturca.com’u kimler izliyor?
Bugüne kadar tarafsız ve bağımsız habercilik anlayışındanödünvermeyen Haber Turca, kısa sürede Türkiye’de en güvenilirtemelreferans kaynaklarından biri olmuştur. Birçok önde gelenyazılı vegörsel medya organı Haber Turca’da yayınlanan yazı veröportajlarıkullanmakta, Türkiye’deki ve bölgedeki gelişmeleriHaber Turca’dantakip etmektedirler.

Bugün Haber Turca, yalnızca medya organları değil, yerliveyabancı karar alıcılar, savunma ve diplomasi çevreleri,finanskurumları ve akademik kuruluşlar tarafından dayakındanizlenmektedir. Haber Turca okurlarının % 70’i Türkiye’den %30’dadiğer ülkelerden oluşmaktadır.

HaberTurca uygulaması, güncel, siyaset, ekonomi, spor,özgün&özel haber ve magazin kategorilerinde, öncelikleTürkiye’desonrasında Dünya’da meydana gelen son dakika haber vegelişmeleriakıllı telefonunuza düşüren bir uygulamadır.

Bu uygulama sayesinde ;
- Manşet haberleri okuyabilirsiniz
- Gündemi takip edebilirsiniz
- Güncel, spor, siyaset, ekonomi, dünya, magazin, sanat veteknolojihaberlerini okuyabilir ve takip edebilirsiniz.
- Anlık bildirimlerle son dakika gelişmelerden anındahaberdarolabilirsiniz.
- Düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
- Arama satırından, takip ettiğiniz bir kişi ile ilgili sondakikahaberlerine ulaşabilirsiniz.

HaberTurca, birçok haber haber portalı ile kıyaslandığındabirçok haberi temiz ve kullanışlı arayüzü ile önplanaçıkarmaktadır. Bunu çok hızlı bir şekilde yapmaktadır.
HaberTurca’nın yazılım arka planında çok güçlü bir ekip vardır.

İlkelerimiz :

Şeffaflık : Hiçbir haberi geri planda tutmadan gerekliilgiliyigöstermekteyiz.
Güncellik : Haber Ajansları ile entegre çalıştığımıziçingüncelliğimizi sürekli korumaktayız. Siz değerliokuyucularımızbizi takip ettiği sürece bu böyle olacaktır.
Portalımız, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uygun olarakyayınyapmaktadır. Sitemizde yer alan her türlü haber, fotoğraf,bilgi,metin; telif haklarına riayet edilerek yayınlanmaktadır.

“Haberin Olsun Türkiyem”

What is News Tour?
News Turca, they're producing with domain www.haberturca.coApril10, 2015 news-oriented content has been published andoriginalsocial life. Turkey to announce the honorable and uprightposture,our world, our nation the most accurate news and socialcontenttransport, is aimed at a news portals.

News Turca, published by whom?
Www.haberturca.co are published by our team based in Ankara.Ourteam of social content producers, experienced columnists,locatedprofessional news reporters and editors.

What is the main purpose of www.haberturca.com?
feeding from the correct sources, see the front of the interestsofour state and our nation, we filter the news and content tobringour nation over the internet. a stance far from Westernfascinationgenerated social content, it is to pay attention aspossible tocomply with our own traditions and customs. In currentnews andcomment it is to act in line with this motto.

Who is watching the www.haberturca.com?
So far, that does not compromise the impartial and independentnewsreporting style News Turca, in a short time has become one ofthemost reliable basic reference sources in Turkey. Many leadingprintand visual media use News published articles and interviews inthetiling, developments in the region and Turkey are followingthenews tiling.

Today News Turca, not only the media, local andinternationaldecision makers, defense and diplomatic circles,financialinstitutions and are closely monitored by academicinstitutions.News 70% of the tour consists of readers from othercountries 30%from Turkey.

Habertürk applications, current, politics, economy, sports,newsand magazine categories in unique & special first minutenewsand developments occurring in the world after Turkey hasacondition that decreases your smartphone.

With this application;
- Read headline news
- You can follow Agenda
- Current, sports, politics, world, magazine, arts andtechnologycan look at the news and you can follow.
- You can be notified instantly with instant notificationofbreaking news.
- You can share your opinion.
- The search line, you can reach a last-minute news about thepeopleyou follow.

Habertürk by many news reports in several news portalsiscomparable to what you bring to the fore with a cleanandconvenient interface. It does this very quickly.
Haberturca software in the background there is a verystrongteam.

Our principles:
 
Transparency: We have been necessary to hold any relevant newsinthe background.
Timeliness: We maintain our continuing our work to date tointegratewith News Agencies. You dear reader, this will be thecase as longas they follow us.
Our portal, is published in accordance with the Law of RepublicofTurkey. All kinds of news on our site, pictures, information,text;It is published by respecting the copyright.

"Get News Turkey"

App Information Haber Turca

UZAY İnternet ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. Show More...

Kayseri Malumat 1.0 APK
Kayseri'nin en güncel haberleri,sporyorumları, kayseri ekonomisi ve ulusal ekonomi ulusal siyasetveyerel siyaset adına aradığınız tüm haberler siziniçinkayserimalumat'ta, gündemi yakından takip edebilmekiçinuygulamamızı indirmeniz yeterli olucaktır. Türkiye gündemi,Dünyagündemi ve birçok haber artık bir dokunuşla yanınızda.ErciyesevlerMah.Çay Caddesi Park Sitesi 7/F Kocasinan/Kayseri 0542397 1682Kayseri the latestnews,sports reviews, Kayseri economy and the national economy allthenews you are looking for you in the name of national politicsandlocal politics kayserimalumat, olucam is enough to downloadourapplication to be able to closely follow the agenda. Turkeyagenda,world news agenda, and many no longer in touch withyou.Erciyesevler mah.çay Street Park Site 7 / F Talas / Kayseri0542397 16 82
Niğde Haber Portalı 1.0 APK
Niğde mobil haber portalı uygulaması ileNiğde’nin haberleri artık cebinizde.Bu uygulama ile Niğdenin en güncel haberlerine anındaulaşabileceksiniz. Kısacası tüm Niğde cebinizde olacak.Nigde Nigde mobile newsportal with news app is now in your pocket.Nigde when you immediate access to the latest news with thisapplication. In short, it will have all Nigde your pocket.
Haber Turca 1.0 APK
Haber Turca nedir?Haber Turca, www.haberturca.com domaini ile 10 Nisan 2015’dehaberodaklı ve özgün sosyal içerikler üreterek yayınhayatınabaşlamıştır. Türkiye’mizin onurlu ve dik duruşunudünyayaduyurmayı, milletimize en doğru haberi ve sosyaliçeriğiulaştırmayı, amaçlayan bir haber portalıdır.Haber Turca, kimler tarafından yayınlanıyor?www.haberturca.com Ankara merkezli çalışan ekibimiztarafındanyayımlanmaktadır. Ekibimizde, sosyal içerik üreticileri,deneyimliköşe yazarları, profesyonel haber muhabirleri ve editörleryeralmaktadır.www.haberturca.com’un temel amacı nedir?Doğru kaynaklardan beslenerek, devletimizin vemilletimizinçıkarlarını ön görüp, süzdüğümüz haberleri veiçeriklerimilletimize internet üzerinden ulaştırmaktır. Batıhayranlığındanuzak bir duruşla, üretilen sosyal içeriklerin, kendigelenek vegöreneklerimize uygunluğuna mümkün mertebe dikkatetmektir. Güncelhaberlerde ve yorumlarda bu düstur doğrultusundahareketetmektir.www.haberturca.com’u kimler izliyor?Bugüne kadar tarafsız ve bağımsız habercilik anlayışındanödünvermeyen Haber Turca, kısa sürede Türkiye’de en güvenilirtemelreferans kaynaklarından biri olmuştur. Birçok önde gelenyazılı vegörsel medya organı Haber Turca’da yayınlanan yazı veröportajlarıkullanmakta, Türkiye’deki ve bölgedeki gelişmeleriHaber Turca’dantakip etmektedirler.Bugün Haber Turca, yalnızca medya organları değil, yerliveyabancı karar alıcılar, savunma ve diplomasi çevreleri,finanskurumları ve akademik kuruluşlar tarafından dayakındanizlenmektedir. Haber Turca okurlarının % 70’i Türkiye’den %30’dadiğer ülkelerden oluşmaktadır.HaberTurca uygulaması, güncel, siyaset, ekonomi, spor,özgün&özel haber ve magazin kategorilerinde, öncelikleTürkiye’desonrasında Dünya’da meydana gelen son dakika haber vegelişmeleriakıllı telefonunuza düşüren bir uygulamadır.Bu uygulama sayesinde ;- Manşet haberleri okuyabilirsiniz- Gündemi takip edebilirsiniz- Güncel, spor, siyaset, ekonomi, dünya, magazin, sanat veteknolojihaberlerini okuyabilir ve takip edebilirsiniz.- Anlık bildirimlerle son dakika gelişmelerden anındahaberdarolabilirsiniz.- Düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.- Arama satırından, takip ettiğiniz bir kişi ile ilgili sondakikahaberlerine ulaşabilirsiniz.HaberTurca, birçok haber haber portalı ile kıyaslandığındabirçok haberi temiz ve kullanışlı arayüzü ile önplanaçıkarmaktadır. Bunu çok hızlı bir şekilde yapmaktadır.HaberTurca’nın yazılım arka planında çok güçlü bir ekip vardır.İlkelerimiz :Şeffaflık : Hiçbir haberi geri planda tutmadan gerekliilgiliyigöstermekteyiz.Güncellik : Haber Ajansları ile entegre çalıştığımıziçingüncelliğimizi sürekli korumaktayız. Siz değerliokuyucularımızbizi takip ettiği sürece bu böyle olacaktır.Portalımız, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uygun olarakyayınyapmaktadır. Sitemizde yer alan her türlü haber, fotoğraf,bilgi,metin; telif haklarına riayet edilerek yayınlanmaktadır.“Haberin Olsun Türkiyem”What is News Tour?News Turca, they're producing with domain www.haberturca.coApril10, 2015 news-oriented content has been published andoriginalsocial life. Turkey to announce the honorable and uprightposture,our world, our nation the most accurate news and socialcontenttransport, is aimed at a news portals.News Turca, published by whom?Www.haberturca.co are published by our team based in Ankara.Ourteam of social content producers, experienced columnists,locatedprofessional news reporters and editors.What is the main purpose of www.haberturca.com?feeding from the correct sources, see the front of the interestsofour state and our nation, we filter the news and content tobringour nation over the internet. a stance far from Westernfascinationgenerated social content, it is to pay attention aspossible tocomply with our own traditions and customs. In currentnews andcomment it is to act in line with this motto.Who is watching the www.haberturca.com?So far, that does not compromise the impartial and independentnewsreporting style News Turca, in a short time has become one ofthemost reliable basic reference sources in Turkey. Many leadingprintand visual media use News published articles and interviews inthetiling, developments in the region and Turkey are followingthenews tiling.Today News Turca, not only the media, local andinternationaldecision makers, defense and diplomatic circles,financialinstitutions and are closely monitored by academicinstitutions.News 70% of the tour consists of readers from othercountries 30%from Turkey.Habertürk applications, current, politics, economy, sports,newsand magazine categories in unique & special first minutenewsand developments occurring in the world after Turkey hasacondition that decreases your smartphone.With this application;- Read headline news- You can follow Agenda- Current, sports, politics, world, magazine, arts andtechnologycan look at the news and you can follow.- You can be notified instantly with instant notificationofbreaking news.- You can share your opinion.- The search line, you can reach a last-minute news about thepeopleyou follow.Habertürk by many news reports in several news portalsiscomparable to what you bring to the fore with a cleanandconvenient interface. It does this very quickly.Haberturca software in the background there is a verystrongteam.Our principles: Transparency: We have been necessary to hold any relevant newsinthe background.Timeliness: We maintain our continuing our work to date tointegratewith News Agencies. You dear reader, this will be thecase as longas they follow us.Our portal, is published in accordance with the Law of RepublicofTurkey. All kinds of news on our site, pictures, information,text;It is published by respecting the copyright."Get News Turkey"
şehrimburada 1.0 APK
Şehrimburada uygulaması ile Erzurum veilçelerinin sosyal ve kültürel tanıtımı, güncel haberleri,etkinlikleri, firma rehberi kısaca Erzuruma dair herşeyi buuygulamada bulabilirsiniz. Şehirle ilgili her şey; sehrimburada,şehrimburada, erzurum şehir rehberi, etkinlik, firma rehberi,erzurum haber, erzurum hizmet, sehrimburadaErzurum Şehrimbura andsocial and cultural practices in the promotion of district-datenews, events, business directory you can find everything about thispractice briefly Erzurum. Everything about the city; In sehrimburain şehrimbura, erzurum city guides, event, company directory,erzurum news, erzurum service, sehrimbura
Gaziantep Kent Rehberi 1.0 APK
Gaziantep Kent Rehberi uygulamasıileGaziantep'in en güncel haberlerine ulaşabilecek, şehirde kitümetkinlikleri kaçırmayacaksınız.Gaziantep'de ki tüm kamu kurumlarından, şehrimizde faaliyetgösterentüm özel firma bilgilerine, hastanelerden, nöbetçieczanelere, tramvay güzergah bilgilerinden, tüm semtlerdekitaksibilgilerine bir dokunuşla ulaşabileceksinz. Gaziantep'ineşşizturizm yönünü keşfedebilir,gitmek isteyeceğiniz eğlence mekanlarından, otellere,gezintiyerlerinden, yeme içme mekanlarınave daha birçok hayatınıza renk getirecek yerlere ulaştıracak vehiçzorlanmadan gideceğiniz yeri bulabilmenizeyardımcıolacaktır.Her an ve her yerde yanınızda olan bu uygulama ileşehirdekihayatınızı kolaylaştıracaksınız. Kısaca Gaziantep KentRehberiuygulamasıyla Gaziantep'i keşfedebilir, izleyebilirveyaşaşayabilirsiniz.Gaziantep CityGuideGaziantep with the application will go to the most currentnews inthe city, you will not miss all the events.Gaziantep all public institutions, operates in our city allspecialcompany profile, hospitals, guardsto pharmacies, from the tram route information, all informationatthe touch of a taxi ulaşabileceksinz in the neighborhoods.Explorethe unique aspects of Gaziantep tourism, you'll want to go to entertainment venues, hotels,sightseeinglandmarks, eating and drinking venuesand many more places to bring color to your life and will bringnodifficulty will help you to find your destination.With you in every moment and every place in the city withthisapplication that will make your life easier. In short, throughtheapplication of Gaziantep City Guide Gaziantep discover, watchandcan I live.
Sigorta Haber 1.0 APK
Sigorta Sektörünün Online Haber SitesiOnline News Site of theInsurance Sector
TAVŞANLI REHBERİ 1.0 APK
Tavşanlı hakkında en güncel haberleri,ilçetanıtımı ve etkinlikleri uygulamamızda bulabilirsiniz.Uygulamamızsürekli güncellenerek en hızlı ve doğru bilgiyisizeulaştırmaktadır. İlçede yaşanan önemli gelişmeler vehaberlerinyanısıra hayatı kolaylaştıracak bilgilere ulaşmayıkolaylaştıranbir uygulamadır.The latest news abouttherabbit, you can find in our district promotion andimplementationactivities. Our application delivers you the mostaccurateinformation quickly and is updated continuously. Inaddition to themajor developments and news taking place in thedistrict is anapplication that simplifies access to informationthat will makelife easier.
Bitlis Şehir Rehberi/Portalı 1.0 APK
Bitlis hakkında en güncelhaberleri,ilçelerinin tanıtımını, Bitlis’teki tüm iş yerleriniuygulamamızdabulabilirsiniz. Uygulamamız sürekli güncellenerek enhızlı bilgiyisize ulaştırmaktadır .The latest newsaboutBitlis, the introduction of the district, you will find allplacesof business in our application of Bitlis. Our applicationkeeps youconstantly updated information the fastest.
Loading...