1.0 / August 1, 2017
(5.0/5) ()
Loading...

Description

En sevdiğiniz şarkıların şarkı koleksiyonu..Lütfen denemek ve tadını çıkarın!

Hande Yener Şarkı Sözleri:

Bakicaz Artik
Bakicaz
Dön Bana
Deli Bile
Mor
Ya Ya Ya Ya
Naber?
Haberi Var Mi feat Berksan
Alt Dudak
Bodrum
Acele Etme
Sebastian feat Volga Tamöz
Seviyorsun
Aci Veriyor
Yalanin Batsin
Armagan
Sokak Kedisi
Iki Deli feat Serdar Ortaç
Hasta
Bir Bela
Kiskisss
Askin Atesi
Bana Anlat
Biri Var feat Volga Tamöz
Rüya


Yasal Uyarı:

Bu resmi olmayan bir uygulamadır. Bu uygulama ve içeriği,müziksanatçıları veya sanatçı (lar) ın herhangi bir ilişkilikuruluşu(yönetim veya kayıt etiketi gibi) tarafından resmiolarakonaylanmadı, üretilmedi, bunlarla ilişkili veya bunlarlabağlantılıdeğil. Tüm ticari markalar ve telif hakları ilgilisahiplerininmalıdır.
song collectionoffavorite songs .. Please try and enjoy!

Hande Yener Song Lyrics:

il keep anymore
il keep
Come back to me
Even Deli
Purple
Yeah yeah yeah yeah
Whats up?
There feat Mir News Berksan
labium
Basement
Do not rush
Sebastian feat Volga Tamöz
love you
It hurts
Yale's Batsin
Gift
Alley Cat
Two Crazy feat Serdar Ortaç
Patient
Trouble
Kiskisss
Askin Atei
Tell me
There is one feat Volga Tamöz
Dream


Legal warning:

This is an unofficial app. These applications and content,musicartists or artist (s) of any associated organization (suchasmanagement or record label) was approved by the officiallyproducedprovided, not associated with or connected with them.Alltrademarks and copyrights are property of theirrespectiveowners.

App Information Hande Yener Şarkı Sözleri

 • App Name
  Hande Yener Şarkı Sözleri
 • Package Name
  com.muzikvesarkisozleri.handeyenersarkisozleri
 • Updated
  August 1, 2017
 • File Size
  Undefined
 • Requires Android
  Android 4.0.3 and up
 • Version
  1.0
 • Developer
  Şarkı Sözleri Koleksiyonu
 • Installs
  10 - 50
 • Price
  Free
 • Category
  Entertainment
 • Developer
 • Google Play Link

Şarkı Sözleri Koleksiyonu Show More...

Müslüm Gürses Şarkı Sözleri 1.0 APK
En sevdiğiniz şarkıların şarkı koleksiyonu..Lütfen denemek ve tadını çıkarın!Müslüm Gürses Şarkı Sözleri:Hangimiz SevmedikNilüferAffetItirazim Var feat CezaItirazim VarTutamiyorum ZamaniUnutamadimTanri IstemezseBir Ömür YetmezSigaraSensiz OlmazBir BilebilsenIkimizin YerineParamparçaAdini Sen KoyKal BenimleKaç Kadeh SustuHaydar HaydarSessiz GemiHasret RüzgarlariAsk Tesadüfleri SeverAsi Ve MaviSebahat AblaDaglarda Kar Olsaydim (Erzurum Daglari)Döndür YolumdanYasal Uyarı:Bu resmi olmayan bir uygulamadır. Bu uygulama ve içeriği,müziksanatçıları veya sanatçı (lar) ın herhangi bir ilişkilikuruluşu(yönetim veya kayıt etiketi gibi) tarafından resmiolarakonaylanmadı, üretilmedi, bunlarla ilişkili veya bunlarlabağlantılıdeğil. Tüm ticari markalar ve telif hakları ilgilisahiplerininmalıdır.song collectionoffavorite songs .. Please try and enjoy!Muslum Gurses Lyrics:Which of us did not loveLotusforgiveI Have feat Criminal appealThere I appealI can not hold ZamaniunutamadımGod does not wantA Lifetime Is Not EnoughCigaretteNo way without youOne you could knowInstead of our twoin piecesYou name itStay with meHow did the Goblet SusHaydar HaydarSilent shipLonging windsLove likes CoincidencesRebel and blueSebahat AblaSnow in the mountains Olsaydim (Erzurum Mountains)Rotate out of the wayLegal warning:This is an unofficial app. These applications and content,musicartists or artist (s) of any associated organization (suchasmanagement or record label) was approved by the officiallyproducedprovided, not associated with or connected with them.Alltrademarks and copyrights are property of theirrespectiveowners.
Sezen Aksu Şarkı Sözleri 1.0 APK
En sevdiğiniz şarkıların şarkı koleksiyonu..Lütfen denemek ve tadını çıkarın!Sezen Aksu Şarkı Sözleri:Çocuklar GibiIhanetten Geri KalanCeylan (Kivanch K Versiyon) feat Yasar Gaga & TarkanManifestoCanimsin SenO SensinÜfle De SöneyimVayKözTükenecegizHakkimda KonusmussunKaçin KurasiUnuttun mu Beni?Seni Kimler AldiGit...Ey Benim ÇocuklugumSen AglamaTutukluAskVazgeçtimAcitmisim Canini SevdikçeIkinci BaharBen Kedim YatagimKördügümBelalimYasal Uyarı:Bu resmi olmayan bir uygulamadır. Bu uygulama ve içeriği,müziksanatçıları veya sanatçı (lar) ın herhangi bir ilişkilikuruluşu(yönetim veya kayıt etiketi gibi) tarafından resmiolarakonaylanmadı, üretilmedi, bunlarla ilişkili veya bunlarlabağlantılıdeğil. Tüm ticari markalar ve telif hakları ilgilisahiplerininmalıdır.song collectionoffavorite songs .. Please try and enjoy!Sezen Aksu Lyrics:Like childrenRemaining treasonCeylan (Kivanch K Version) feat law Gaga & TarkanManifestYou're a sweetheartIt's youI breathed the lastWowEmbersThe TravelerYou were talking about meThe Kachin KurasDid you forget me?Who you AldiGo...O My My childhoodDo not cryPrisonerLoveI give upI liked it Acitmis by CaniniSecond springI'm Cat YatagiI KördügI BelalLegal warning:This is an unofficial app. These applications and content,musicartists or artist (s) of any associated organization (suchasmanagement or record label) was approved by the officiallyproducedprovided, not associated with or connected with them.Alltrademarks and copyrights are property of theirrespectiveowners.
Bülent Serttaş Şarkı Sözleri 1.0 APK
En sevdiğiniz şarkıların şarkı koleksiyonu..Lütfen denemek ve tadını çıkarın!Bülent Serttaş Şarkı Sözleri:Haber Gelmiyor Yardan feat Serdar OrtaçBodrum AksamlariAblalarGüldalim / KizimIkimizde BilemedikHaber Gelmiyor YardanLa Bize Her Yer AnkaraDayiSöylemeAsigim YanmisimAdamin Dibi (Çesme)Huzur VerenimAh Babam Sag OlsaydiTasa Koydum KinayiSen OlacaksinKimbilirAglama AnnemÖmrümü Yedin ZalimBilmem Aglasam MiAlin YazimsinAnlayacaksinDuran AgabeyAntepliAglama MelegimBenim Kitabimda YazmazYasal Uyarı:Bu resmi olmayan bir uygulamadır. Bu uygulama ve içeriği,müziksanatçıları veya sanatçı (lar) ın herhangi bir ilişkilikuruluşu(yönetim veya kayıt etiketi gibi) tarafından resmiolarakonaylanmadı, üretilmedi, bunlarla ilişkili veya bunlarlabağlantılıdeğil. Tüm ticari markalar ve telif hakları ilgilisahiplerininmalıdır.song collectionoffavorite songs .. Please try and enjoy!Bülent Serttaş Lyrics:News Gelmiyor Yards feat Serdar OrtaçBodrum AccessoriessistersGüldal I / My GirlWe have our two SharpeningNews Gelmiyor YardanLe us Everywhere AnkaraUnclementionI burned AsigimAdami Dip (Cesme)Hotels that peaceOh My father Saga OlsaydýDesign Koydum KinasiYou will beWho knowsAglama MomSeven cruel ÖmrümüI do not know Mi AglasaAli Un's writingYou will understandFixed AgabeyantepliAglama angelnot in my bookLegal warning:This is an unofficial app. These applications and content,musicartists or artist (s) of any associated organization (suchasmanagement or record label) was approved by the officiallyproducedprovided, not associated with or connected with them.Alltrademarks and copyrights are property of theirrespectiveowners.
Tarkan Şarkı Sözleri 1.0 APK
En sevdiğiniz şarkıların şarkı koleksiyonu..Lütfen denemek ve tadını çıkarın!Tarkan Şarkı Sözleri:Ceylan feat Yasar Gaga & Sezen AksuYollaBeni Çok SevKedi GibiÇay SimitSalina Salina SinsiceCuppaKuzu KuzuSimarikÖlürüm SanaIsim OlmazDön BebegimFiruzeÖpInci TanemSikidimSen BaskasinUzun Ince Bir YoldayimDuduSevmekten Kim UsanirBir Oluruz YolundaHop De feat Iskender PaydasBir Ben Bir Allah Biliyor feat Bülent ErsoyO'na SorAyYasal Uyarı:Bu resmi olmayan bir uygulamadır. Bu uygulama ve içeriği,müziksanatçıları veya sanatçı (lar) ın herhangi bir ilişkilikuruluşu(yönetim veya kayıt etiketi gibi) tarafından resmiolarakonaylanmadı, üretilmedi, bunlarla ilişkili veya bunlarlabağlantılıdeğil. Tüm ticari markalar ve telif hakları ilgilisahiplerininmalıdır.song collectionoffavorite songs .. Please try and enjoy!Tarkan Lyrics:Yasar Ceylan feat Gaga & Sezen AksuSendVery Loved MeLike a cattea BagelsSalina Salina SneakingcuppaLambSimarikI'd die for youI do not careBack BabyTurquoiseKissInci TanemI jamYou are differentI'm on a long and thin roadDuduWho is tired of loveWe CloserHope De feat Iskender StakeholderA feat I know a God Bülent ErsoyAsk herMoonLegal warning:This is an unofficial app. These applications and content,musicartists or artist (s) of any associated organization (suchasmanagement or record label) was approved by the officiallyproducedprovided, not associated with or connected with them.Alltrademarks and copyrights are property of theirrespectiveowners.
Irem Derici Şarkı Sözleri 1.0 APK
En sevdiğiniz şarkıların şarkı koleksiyonu..Lütfen denemek ve tadını çıkarın!Irem Derici Şarkı Sözleri:Gir Kanima feat Harun KolçakKiymetlim feat Mustafa CeceliKalbimin Tek SahibineBana Hiç Bir Sey OlmazDur, YavasAsk Esittir BizBir MiyizDantelSevgi Olsun Tastan OlsunDüsler Ülkesinin Gelgit AkillisiEvlenmene BakBensiz YapamazsinZorun Ne SevgilimNabza Göre SerbetDegmezsin AglamayaÖlürüm O BakislarinaNerden Bilecekmis feat Emrah KaradumanGizli SevdaNazende SevgilimAsk OlsunGittiginde Anladim feat. Hulusi DericiAsk, Kisliklari GiySeni Çok SeviyorumSuçu Bana AtmaNeredesin SenIstemez MisinSevgi Olsun Tastan Olsun (Akustik)Ask Esittir Biz (Akustik)Bensiz Yapamazsin (Akustik Versiyon)MedcezirBensiz Yapamazsin (Akustik)TektasBir Tanedir feat Sinan Ceceli, Sinan Akçil & Miri YusifYasal Uyarı:Bu resmi olmayan bir uygulamadır. Bu uygulama ve içeriği,müziksanatçıları veya sanatçı (lar) ın herhangi bir ilişkilikuruluşu(yönetim veya kayıt etiketi gibi) tarafından resmiolarakonaylanmadı, üretilmedi, bunlarla ilişkili veya bunlarlabağlantılıdeğil. Tüm ticari markalar ve telif hakları ilgilisahiplerininmalıdır.song collectionoffavorite songs .. Please try and enjoy!Irem Leather Lyrics:Let Me In feat Aaron CarterPrecious feat Mustafa CeceliOne owner of my heartNothing will happen to meStop, SlowWe Love EqualsAre we oneLaceMake it from sUn Tas It YoursDrop tides of the country AkillianLook marriageableWithout me can 't'sWhat's Difficult LoveTactfullyYou're not worth cryingHe Snap Shot to ÖlürümLocation Bilecekmis feat Emrah Karadumanhidden SevdaDarling Nazendethat takes the cakeIf I Should Lose You feat. Hulusi DericiAsk, for Wearing WinterI love youThrow me CrimesWhere are youYou do not wantYou're the Boss Register Register Love You (Acoustic)Love is Equal We (Acoustic)Can not make without me (acoustic version)TidesCan not make without me (acoustic)tektasGrain is a feat Sinan Fly, Sinan Akçil & Miri YusifLegal warning:This is an unofficial app. These applications and content,musicartists or artist (s) of any associated organization (suchasmanagement or record label) was approved by the officiallyproducedprovided, not associated with or connected with them.Alltrademarks and copyrights are property of theirrespectiveowners.
Seda Sayan Şarkı Sözleri 1.0 APK
En sevdiğiniz şarkıların şarkı koleksiyonu..Lütfen denemek ve tadını çıkarın!Seda Sayan Şarkı Sözleri:Tabi Tabi feat Yasin KelesEvleneceksen GelKaragözlüm Ölesim VarLay Lay LomUnutSagir SultanHatiran YeterBebegimGit YolunaHediyeBahçede Mis MisAh GecelerBulurum SeniÇok Derdim VarAsi SevdaSusmayin DaglarYaprak Gibi Düstüm feat Coskun YildizSeni SeviyorumGit Git YolunaYalanim YokAnlamazdinIki Gün OlduFarkindamisinSeven ÜzülürGitme GüzelimYasal Uyarı:Bu resmi olmayan bir uygulamadır. Bu uygulama ve içeriği,müziksanatçıları veya sanatçı (lar) ın herhangi bir ilişkilikuruluşu(yönetim veya kayıt etiketi gibi) tarafından resmiolarakonaylanmadı, üretilmedi, bunlarla ilişkili veya bunlarlabağlantılıdeğil. Tüm ticari markalar ve telif hakları ilgilisahiplerininmalıdır.song collectionoffavorite songs .. Please try and enjoy!Seda Saya Lyrics:Yeah, yeah feat Yasin KelesCome gonna marryKaRaGöZLüM I Have OlesenLay lay LomForgetSagar SultanSouvenirs YeterMy babyWay to GoGiftOwn Own GardenOh NightsI found youThere are very DerdimAsier SevdaShut up and do not DagaCoskun Yildiz feat as I Drop LeafI love youWay to Go GoYale education NoneYou would not understandHad Two DaysAre you awareSeven is sadGo GüzelimLegal warning:This is an unofficial app. These applications and content,musicartists or artist (s) of any associated organization (suchasmanagement or record label) was approved by the officiallyproducedprovided, not associated with or connected with them.Alltrademarks and copyrights are property of theirrespectiveowners.
Heijan Şarkı Sözleri 1.0 APK
En sevdiğiniz şarkıların şarkı koleksiyonu..Lütfen denemek ve tadını çıkarın!Heijan Şarkı Sözleri:Yansın GecelerDavay Davay feat MutiAbin Dızo Bremın15 Şubat Sevgililer DünüSemt Oturuşu feat Mustafa AkSen Sağ Ben Selamet feat Mustafa AkFarklı Semtin ÇocuklarıMame HaciBabamYasal Uyarı:Bu resmi olmayan bir uygulamadır. Bu uygulama ve içeriği,müziksanatçıları veya sanatçı (lar) ın herhangi bir ilişkilikuruluşu(yönetim veya kayıt etiketi gibi) tarafından resmiolarakonaylanmadı, üretilmedi, bunlarla ilişkili veya bunlarlabağlantılıdeğil. Tüm ticari markalar ve telif hakları ilgilisahiplerininmalıdır.song collectionoffavorite songs .. Please try and enjoy!Heijnen Lyrics:Reflecting the NightMuti feat Davay DavayBree's Abu DizonFebruary 15 Valentine's PastDistrict Sitting feat Mustafa AkYou're right, I Salvation feat Mustafa AkDifferent neighborhood kidsMAME HaciendaMy fatherLegal warning:This is an unofficial app. These applications and content,musicartists or artist (s) of any associated organization (suchasmanagement or record label) was approved by the officiallyproducedprovided, not associated with or connected with them.Alltrademarks and copyrights are property of theirrespectiveowners.
Berkay Şarkı Sözleri 1.0 APK
En sevdiğiniz şarkıların şarkı koleksiyonu..Lütfen denemek ve tadını çıkarın!Berkay Şarkı Sözleri:Ey AskYazGel GelUygun AdimDeligül feat CansuIzmirliAsktan FazlaYorgun YillarimAgla GözümHasret RüzgarlariKahpe Bu DünyaLolItaBenim HikayemTaburcuYalan DegilTerketmek Ne Kadar KolayKararsizimSen VarsinInanirimHep SonradanEle InatUnutamadimBeni Benden AlirsanÖmrümün GerI KalaniBenim HayatimYasal Uyarı:Bu resmi olmayan bir uygulamadır. Bu uygulama ve içeriği,müziksanatçıları veya sanatçı (lar) ın herhangi bir ilişkilikuruluşu(yönetim veya kayıt etiketi gibi) tarafından resmiolarakonaylanmadı, üretilmedi, bunlarla ilişkili veya bunlarlabağlantılıdeğil. Tüm ticari markalar ve telif hakları ilgilisahiplerininmalıdır.song collectionoffavorite songs .. Please try and enjoy!Cindy Lyrics:O LoveSummerCome comeStepDeligül feat CansuizmirliMore Than LoveMy tired YearAgle EyeLonging windsHarlot This WorldlolitaMy storydischargedNot lieHow easy to leaveI'm hesitantYou existI believelater HeberInata addressedunutamadımMe me Ali ErsAnRest of my lifeMy lifeLegal warning:This is an unofficial app. These applications and content,musicartists or artist (s) of any associated organization (suchasmanagement or record label) was approved by the officiallyproducedprovided, not associated with or connected with them.Alltrademarks and copyrights are property of theirrespectiveowners.
Loading...