3.7.7z / September 20, 2018
(4.5/5) (33)
Loading...

Description

200'den fazla seviye. Bildiğiniz ve bilmediğiniz bir çok hayvan.Bilemediğiniz seviyeler için yardım alabilir ya da yun içi sanalaltınlarınız ile soruyu çözebilirsiniz. Hem çocukların hem dehayvanlara meraklı büyüklerin hoşuna gideceğini düşünüyoruz. Keyifalarak oynamanız dileğiyle.

App Information Hayvan Adı Tahmin Oyunu

 • App Name
  Hayvan Adı Tahmin Oyunu
 • Package Name
  com.cmzmn.hayvanaditahminoyunu
 • Updated
  September 20, 2018
 • File Size
  28M
 • Requires Android
  Android 4.0.3 and up
 • Version
  3.7.7z
 • Developer
  cmzmn
 • Installs
  1,000+
 • Price
  Free
 • Category
  Trivia
 • Developer
  Denizbank Sitesi Sok. No: 20 Reşitpaşa Sarıyer İstanbul
 • Google Play Link

cmzmn Show More...

Futbol Logo Oyunu 8.16.1z APK
cmzmn
Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig, Spor Toto 2. Lig, Spor Toto 3.Lig, Bölgesel Amatör Lig(Bal Ligi) ve Yerel Amatör Liglerintakımlarının logolarını tahmin etmeye çalışıyoruz. Toplam 1030futbol kulübünün logosu tahmin için sizleri bekliyor. Futbolbilginize güveniyor musunuz? (ing: sports toto,league trivia)Maksimum 4 kare açıp doğru tahminde 6 puan, 7 kare açıp doğrutahminde 5 puan, 9 kare açıp doğru tahminde 4 puan, 10 kare açıptahmin ettiğinde 3 puan kazanacaksınız. Keyif alarak oynamanızdileğiyle.
Dizi Bilmece 3.13.7z APK
cmzmn
En güzel yerli dizileri sizin için derledik. "Dizi Bilmece"oyunumuz ile 425 yerli diziyi tahmin edin. Eğlenin. Tahmindezorlanırsanız ipuçlarını ve arkadaşa sor butonunu kullanıp çözümeulaşabilirsiniz. Eğer yerli dizileri seviyorsanız bu bilmeceuygulamamız tam size göre. Oyun içi ücretsiz altın kazanma tablosu:Oyunu ilk indirdiğinizde 2500 altın kazanıyorsunuz. Her doğrucevabınıza 15 altın kazanıyorsunuz. "Bir harf gir" ipucu için 10altın harcıyorsunuz. (Bu ipucu dizinin doğru harflerinden birisinisizin yerinize yerleştiriyor.) "Harfleri kaldır" ipucu için 10altın harcıyorsunuz.(Bu ipucu ise alt kısımda bulunan doğru cevapiçerisinde geçmeyen harfleri kaldırmak için kullanılıyor.) "Soruyuçöz" ipucu için 20 altın harcıyorsunuz. (Soruyu doğru olarakcevapladığınızı varsayarak bir sonraki seviyeye geçmenizi sağlar.)Sağ üst köşedeki kaç altınınız kaldığını gösteren alanadokunduğunuzda sosyal altın kazanma kısmı açılıyor. Bu alanda"Video İzle" seçtiğinizde 15 altın kazanıyorsunuz. Sosyal medyapaylaşımlarında ise 100 altın kazanıyorsunuz. Keyif alarakoynamanız dileğiyle.
Interesting Cars Quiz 3.5.7z APK
cmzmn
Interesting Cars Quiz There you are. This is our vintage and brandnew interesting car application. Known and unknown interesting carsare waiting for you. Test yourself for the interesting cars thosewere produced between 1930 and 2000. You may have seen some ofthese models, but we are sure that this is first time for some ofthem. More than 500 cars with 100 different brands. What are youwaiting for? Have fun. -------------------------- Eski model ilginçotomobiller uygulamamız ile karşınızdayız. 1930 - 2000 yıllarıarasında üretilmiş olan en ilginç arabalar için kendinizi sınayın.500 den fazla otomobil, 100 farklı marka. Belki bazı modelleri dahaönce gördünüz. Ama eminiz ki bazılarını ilk kez göreceksiniz.Bilindik markaların bilinmeyen consept otomobilleri sizleribekliyor. Keyif alarak zaman geçirmeniz dileğiyle.
Dizi Tahmin - Karakalem 3.6.7z APK
cmzmn
En yeni dizileri sizin için derledik. 120 yerli diziyi karakalemafişlerinden tahmin edin. Eğlenin. Tahminde zorlanırsanızipuçlarını ve arkadaşa sor butonunu kullanıp çözümeulaşabilirsiniz. Eğer yerli dizileri seviyorsanız bu bilmeceuygulamamız tam size göre.
Ünlü Bilmece 3.7.7z APK
cmzmn
Bu uygulamamızda sizlere dizilerde, filmlerde oynayan yerlioyuncularımızın renkli kalem ile çizilmiş portrelerini veriyoruz veonları tahmin etmenizi istiyoruz. "Ünlü Bilmece" uygulamamızda800'den fazla aktör-aktris isimlerini bilmeniz için sizi bekliyor.Oyun için bol bol verdiğimiz altınlar ile zorlandığınız seviyelerderahatlıkla ipuçlarına başvurabilirsiniz. Her seviye bildiğinizdeileride kullanmak için yine sanal altın kazanacağınızı unutmayın.Eğlenerek oynamanız dileğiyle. Keyfini çıkarın.
Yerli Dizi Bilmece 3.6.7z APK
cmzmn
En yeni dizileri sizin için derledik. 120 yerli diziyi tahmin edin.Eğlenin. Tahminde zorlanırsanız ipuçlarını ve arkadaşa sor butonunukullanıp çözüme ulaşabilirsiniz. Eğer yerli dizileri seviyorsanızbu bilmece uygulamamız tam size göre.
Negative Cartoon Quiz - Easy 2.7.1e APK
cmzmn
There you are. This is our negative imagecartoon characters quiz application.More than 100 cartoon characters are waiting for you.This version is more easy than the other.Have fun.
Classic Car Quiz - Easy 3.7.7z APK
cmzmn
Are you interested in classic cars? Do you want to guess theclassic cars of known or unknown brand? This version is more easythan other. Have fun.
Loading...