1.1 / July 8, 2015
(3.8/5) (2,216)

Description

Babalarının zoruyla, kollarında bir altın bilezikleri olsun diye,yazları su tesisatçısında çıraklık yapan Metin ile Ali,okuyamayınca gerçekten tesisatçı olup çıkarlar. Ancak onlarınhamurunda başka bir şeyler vardır.Feyyza'nın eline bakan, eve paragetirmeyen ikili dünyaya barış ve mutluluk getireceklerineinanmaktadırlar. Kimsenin ciddiye almadıkları icatlarınıngerçekleşmesi için bu 3 kardeşe yardım etmeye hazır mısın?Oyundaverilen görevleri yerine getir, dünyaya barış ve mutluluk getirecekicadın çalışmasını sağla!Star TV’de yayınlanmış olan Kardeş PayıDizisi muhteşem oyunuyla sizlerle. Evrekaaaa… :)By force of theFather, arms you get a gold bracelet, summer apprenticeship at Aliwith text that plumbers, plumbers okuyamayın of interest really is.But there is something else in their dough.Overlooking Feyyza hand,they believe that they can bring peace and happiness to bring moneyhome dual world. For the realization of the invention that anyoneserious about getting you ready to help these threebrothers?Fulfill the tasks in the game world allows the operationof the invention will bring peace and happiness!Star TV, which waspublished in the Brothers share with you the amazing array ofgames. Evrekaaa to ... :)

App Information Kardeş Payı “Mucit Bros”

 • App Name
  Kardeş Payı “Mucit Bros”
 • Package Name
  com.dogus.star.kardespayi
 • Updated
  July 8, 2015
 • File Size
  20M
 • Requires Android
  Android 2.3 and up
 • Version
  1.1
 • Developer
  Doğuş Yayın Grubu
 • Installs
  50,000+
 • Price
  Free
 • Category
  Action
 • Developer
  Doğuş Yayın Grubu Ahi Evran Cad. No:4 34398. Maslak - SARIYER / İSTANBUL.
 • Google Play Link
Doğuş Yayın Grubu Show More...
Star TV 3.7.2 APK
Star TV uygulaması yeni kullanıcı arayüzü ve deneyimi ilekarşınızda! Star TV'de yayınlanan tüm diziler ve programları çokdaha gelişkin bir video deneyimi ile sizlere sunuyoruz. Star TVuygulamasıyla Star TV içeriklerini daha kolay takip edebilir; yayınakışına erişebilir; dizi ve programların bölümlerine,fragmanlarına, foto galerilerine ve ekstra içeriklerine ulaşabilir;canlı yayın sekmesinden anlık yayını mobil cihazlarınızdanseyredebilirsiniz. Star TV içerikleri gittiğiniz, internet erişimiolan her yerde yanınızda!
Kral 3.1 APK
Kral uygulaması tamamen yenilendi! Kral FM ve Kral Pop Radyo’yucanlı dinleyebilir, Kral Pop TV ve Kral TV’yi canlıizleyebilirsiniz. Uygulamamızın kullanıcı dostu tasarımı sayesinde,geçmişten günümüze tüm Kral arşivi parmaklarınızın ucunda!Sizlerden gelecek yorumları da değerlendirerek, yapacağımızgüncellemeleri kaçırmamak için, otomatik güncelleme özelliğini açıktutun!
NTV 6.5.2 APK
Türkiye’nin haber kanalı NTV’nin yeni uygulamasına hoş geldinizTürkiye ve Dünya’dan son dakika haberleri, ekonomi, yaşam,teknoloji, sağlık, sanat, eğitim ve daha birçok kategoriden tümgelişmeleri takip etmek için NTV uygulamasını indirmeniz yeterli.“Hızlı Bak” ekranından döviz ve piyasa bilgilerine ulaşabilir, birçok merkezdeki hava durumunu öğrenebilirsiniz. Konum izniverdiğiniz taktirde bulunduğunuz bölgedeki trafik bilgisine deulaşabilirsiniz. NTV uygulamasından dijitale özel videolu haberlerive NTV programlarının tamamını takip edebilir, NTV’nin canlıyayınını 7 gün 24 saat izleyebilirsiniz. Bildirim izni verdiğiniztaktirde son dakika gelişmelerinden anında haberdar olabilirsiniz.Görüşleriniz bizim için çok değerli. Fikir ve düşüncelerinizintv.uygulama@dygdigital.com adresinden bizlere iletebilirsiniz.Sizlerden gelen yorumları dikkate alarak uygulamamızı düzenliolarak güncelliyoruz. NTV uygulamasına ilgi gösterdiğiniz içinteşekkür ederiz. İpucu: Ayarlar menüsü altında haber içi metinlerinboyutunu ve bildirim ayarlarınızı değiştirebilir, NTV Radyo, NTVSpor, ve NTV Hava uygulamalarına erişebilirsiniz.
NTV Hava 1.7.4 APK
Türkiye’nin öncü markası NTV’den yepyeni bir uygulama: NTV Hava!NTV Hava uygulamasında tüm şehirlerin hava durumunu detaylıinceleyebilir, Türkiye için deniz suyu sıcaklıkları ve karkalınlıklarını görüntüleyebilirsiniz. Merkez şehirlerle ilgiliyaşam bilgilerine ulaşarak, gününüzü havaya göreplanlayabilirsiniz.
Star TV Tablet 2.1 APK
Yenilen Star TV uygulamasıyla Star TV içeriğini daha kolay takipedebilir; yayın akışına erişebilir; programların foto galerilerine,video galerilerine ve ekstra içeriklerine ulaşabilir; canlı yayınsekmesinden anlık yayını tabletlerinizden seyredebilirsiniz.Artık Star TV içeriği, Android tabletlerinizle gittiğiniz Wi-Fi ve3G erişimi olan her yerde yanınızda! Gündemden ve eğlenceden gerikalmayın.This application includes the content of the entertainmentchannel Star TV.EdibleStar TV, Star TV, the contents of the application more easily ableto follow the flow of the broadcast can access programs, photogalleries, video galleries and access extra content, watch the livebroadcast of tablets tab of the instant publication.Star TV content in the Android tabletlerinizle go with you whereveryou have access to Wi-Fi and 3G! Agenda and entertainment to theiPad.This application includes the content of the entertainmentchannel Star TV.
Eurostar TV 1.3 APK
Eurostar TV bir Doğuş Yayın Grubu kuruluşudur. Eurostar TVTürkiye’den ve Almanya’dan yayınlar ile yurtdışında yaşayan Türkizleyicilere yayın yapmaktadır. Uygulama ile sadece Eurostar TVdeğil, NTV Avrupa TV, Kral TV ve Kral World canlı yayınlarını mobilcihazlarınızdan seyredebilirsiniz.Eurostar Dogus Media Group is asubsidiary of a TV. Eurostar TV broadcasts from Germany to Turkeyand Turks living abroad is broadcast to viewers. Not only with theapplication Eurostar TV, NTV European TV, King of King World TV andyou can watch the live broadcast from the mobile device.
NTV Spor eXpress 1.4 APK
Spor haberciliğinin referans noktası NTV Spor, anlık gazetesi NTVSpor eXpress ile siz neredeyseniz yanınızda.Sporda son dakika gelişmelerini, spor dünyasının markaisimlerinin yorum ve değerlendirmelerini, haberleri, perde arkasıgelişmeleri ve tüm detayları canlı gazete uygulamasıyla istediğinizanda, istediğiniz yerde takip edebileceksiniz.- Haberler- Son dakika ve sıcak gelişmeler- Turnuva detayları- Yorumcuların değerlendirmeleri- Videolar- Maç özetleri- Fotoğraf galerileri- Yayın akışıVe daha fazlası anlık gazete NTV Spor eXpress'te.SİZİ DİNLİYORUZSizi dinliyoruz ve görüşlerinizi her fırsatta en iyi şekilde hayatageçirmeye çalışıyoruz. Uygulamamız hakkında yorum ve görüşlerinizintvsporexpress@ntvspor.netadresimize bekliyoruz.
NTV Spor - Sporun Adresi 2.2.2 APK
Spor haberciliğinin referans noktası NTV Spor siz neredeysenizyanınızda. Anlık İleti (Push Notification), son dakika gelişmeleri,en güncel haberler, canlı yayın, canlı skor, canlı maç anlatımı vedetayları, önde gelen liglerin özetleri NTV Spor Androiduygulamasında. İsterseniz haberleri ve maç detaylarını sosyal medyahesaplarınızdan paylaşabilir gelişmeleri kendi çevrenizeulaştırabilirsiniz. - Haberler - Anlık İleti (Push Notification) -Son Dakika ve Sıcak gelişmeler - Canlı Skorlar - Turnuva Detayları- Puan Durumu ve Fikstür bilgileri - Sosyal Medya paylaşımları -Yazarlarımızdan son yorumlar - Canlı Maçlar - Maç Özetleri - VideoKlipler - Fotoğraf Galerileri Ve daha fazlası NTV Spor’un Androiduygulamasında. SİZİ DİNLİYORUZ Sizi dinliyoruz ve görüşlerinizi herfırsatta en iyi şekilde hayata geçirmeye çalışıyoruz. Uygulamamızhakkında yorum ve görüşlerinizi NTVSpor.Uygulama@dygdigital.comadresimize bekliyoruz.
Loading...