27 / June 2, 2015
(4.4/5) (238)
Loading...

Description

Groupama Sigorta Kasko poliçeleri için yenibir uygulama sunuyor!

Aracını dikkatli sürüyorsan, iyi bir sigorta teminatı ile iyibir fiyata güvence altında olmak istiyorsan şimdi KASKOPİLOTkullanarak Groupama Sigorta avantajlarından yararlanmanın tamzamanı.

Ücretsiz uygulamamızı hemen indir. Sadece birkaç bilgi ilesisteme kolayca kaydol. Uygulamadaki görevlerini tamamla veindirimleri kap. KASKOPİLOT ile %25 ‘e varan indirimlere sahipolmak senin elinde!


İyi süren sürücüler, Groupama ile HEP KAZANIYOR!
• Puanın; nasıl fren yaptığın, virajları nasıl aldığın, sürüş hızınve yolu önceden tahmin etmen gibi ölçümlerle belirlenir.
• Her seyahatten sonra sürüş tarzının bir değerlendirmesiyapılır.
• KASKOPİLOT ile 400 km sürüş kaydedildikten sonra 100 üzerindentoplam bir sürüş skoru almaya başlarsın. Skorun ne kadar yüksekse,o kadar iyidir.
• Verilen görevleri yerine getiren sürücülerimiz ilk görevinsonunda %10 ikinci görevin sonunda ise %15’e kadar indirimkazanarak toplamda %25’e varan indirimler kazanır.

Groupama Insurance offersa new application for Insurance policies!

If driving the car carefully, with a good insurance coverage youwant to be guaranteed a good price now is the time to benefit fromthe advantages of using KASKOPİLOT Groupama Insurance.

Download our free app now. Sign up easily with just a fewinformation systems. In practice, the task of completing anddiscounts container. 25% with KASKOPİLOT 'to have to up off yourhands!


Good time drivers, Groupama and always wins!
• The points; How do you do brakes, cornering how you get thevehicle speed and the path is determined by measuring factors suchas anticipated.
• After each trip made an assessment of driving style.
• You start to get a total score out of 100 after driving 400 milesof driving with KASKOPİLOT saved. What's the score the higher, thebetter.
• At the end of our drive fulfilling the assigned duties of 10% atthe end of the second task of the first duties of up to 25%discount up to 15% discount on the total win win.

App Information Kaskopilot

Groupama Sigorta Show More...

Kaskopilot 27 APK
Groupama Sigorta Kasko poliçeleri için yenibir uygulama sunuyor!Aracını dikkatli sürüyorsan, iyi bir sigorta teminatı ile iyibir fiyata güvence altında olmak istiyorsan şimdi KASKOPİLOTkullanarak Groupama Sigorta avantajlarından yararlanmanın tamzamanı.Ücretsiz uygulamamızı hemen indir. Sadece birkaç bilgi ilesisteme kolayca kaydol. Uygulamadaki görevlerini tamamla veindirimleri kap. KASKOPİLOT ile %25 ‘e varan indirimlere sahipolmak senin elinde!İyi süren sürücüler, Groupama ile HEP KAZANIYOR!• Puanın; nasıl fren yaptığın, virajları nasıl aldığın, sürüş hızınve yolu önceden tahmin etmen gibi ölçümlerle belirlenir.• Her seyahatten sonra sürüş tarzının bir değerlendirmesiyapılır.• KASKOPİLOT ile 400 km sürüş kaydedildikten sonra 100 üzerindentoplam bir sürüş skoru almaya başlarsın. Skorun ne kadar yüksekse,o kadar iyidir.• Verilen görevleri yerine getiren sürücülerimiz ilk görevinsonunda %10 ikinci görevin sonunda ise %15’e kadar indirimkazanarak toplamda %25’e varan indirimler kazanır.Groupama Insurance offersa new application for Insurance policies!If driving the car carefully, with a good insurance coverage youwant to be guaranteed a good price now is the time to benefit fromthe advantages of using KASKOPİLOT Groupama Insurance.Download our free app now. Sign up easily with just a fewinformation systems. In practice, the task of completing anddiscounts container. 25% with KASKOPİLOT 'to have to up off yourhands!Good time drivers, Groupama and always wins!• The points; How do you do brakes, cornering how you get thevehicle speed and the path is determined by measuring factors suchas anticipated.• After each trip made an assessment of driving style.• You start to get a total score out of 100 after driving 400 milesof driving with KASKOPİLOT saved. What's the score the higher, thebetter.• At the end of our drive fulfilling the assigned duties of 10% atthe end of the second task of the first duties of up to 25%discount up to 15% discount on the total win win.
Healpy 1.1.11 APK
Groupama Sigorta, cebinizdeki sağlık asistanını sunar; Healpy!Healpy uygulamasını indirerek daha sağlıklı bir yaşama adımatabilir, sigorta kapsamında ihtiyacınız olan bilgi ve hizmetlerehemen ulaşabilirsiniz. Healpy, su içmenizi hatırlatan, adımlarınızısayan hatta attığınız adımlarla Groupama nın Sosyal sorumlulukprojelerinde bağış desteği verebileceğiniz bir mobil sağlıkuygulamasıdır. Healpy ile sağlık randevularınızı kaydedebilir, sizeen yakın nöbetçi eczaneyi öğrenebilir, eğer Groupama SağlıkSigortanız yok ise anında teklif alabilirsiniz. Eğer bireyselGroupama Sağlık Sigortanız var ise;poliçenizi, kullanımdetaylarınızı ve kalan kullanım tutarınızı inceleyebilir, haritaüzerinden kolayca anlaşmalı sağlık kurumlarımızı bulabilir,ambulans çağırabilir, 7/24 Doktorum hizmeti ile doktorlarımızlacanlı olarak görüşebilirsiniz. Sağlıklı bir yaşam için Healpy’ihemen indirin!
Kaskopilot 0.0.41 APK
Groupama Sigorta, kasko poliçeleri için yenibir uygulama sunuyor!Dikkatli bir sürücüyseniz ve iyi bir sigorta teminatı ile uygun birfiyata güvence altında olmak istiyorsanız şimdi KaskoPilot’luolmanın tam zamanı!Groupama Sigorta’nın avantajlarından yararlanmak için ücretsizuygulamamızı hemen indirin ve kaydolun. Uygulamadaki görevleritamamlayın ve poliçe miktarınızın %25’ine varan oranda E-Parakazanın! Kazandığınız E-Para’ları internet üzerindeki tümalışverişlerinizde doya doya harcayın.İyi süren sürücüler, Groupama ile HEP KAZANIYOR!• Skorunuz; nasıl fren yaptığınız, virajları nasıl aldığınız, sürüşhızınız ve yolu önceden tahmin etme beceriniz gibi ölçümlerlebelirlenir.• Her seyahatten sonra sürüş tarzınızın bir değerlendirmesiyapılır.• KaskoPilot ile kazandığınız E-Para’ları Groupama Sanal Kart ileinternet üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerdeharcayabilrisinizNOT: Uygulamaya kayıt olabilmeniz için Süper Özel Oto Kasko, ElitKasko, Opel Kasko, Acentem Kasko ve Ailem Kasko tarifelerindenbirinde olmanız ve aynı zamanda poliçe yenileme tarihinize kalanson 30 gün içerisinde veya poliçe yeniledikten sonraki 30 günlüksüre içerisinde kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir. YeniGroupama Kaskolular poliçe başlangıç tarihinden itibaren 30 günlüksüre içerisinde Kaskopilot'a kayıt olabilir.Groupama Insurance offersinsurance policies for new applications!If you are a careful driver and you want to be guaranteed a fairprice with a good insurance coverage now is the time to bekaskopilot'l!Groupama Download our free app to take advantage of insurance andregister immediately. Complete the application tasks by up to 25%of your policy and the amount of e-earned money! E-Money you earnSpend immerses you in all your shopping on the Internet.Good time drivers, Groupama with HEBER WIN!• Your score; How do you brake, cornering how you receive, yourdriving speed and the road is determined by measurements such asyour ability to predict.• After every trip made an assessment of your driving style.• If you earn money by Groupama with your kaskopilot-harcayabilrisall purchases you make over the internet Virtual CardNOTE: The Super Special Auto so you can record the applicationInsurance, Elite Insurance, Opel Insurance, Agents My Insurance andyou must be in one of the family Casco tariffs and at the same timein the last 30 days remaining on your renewal date of the policy orwithin 30 days after you renew the policy, you must complete theregistration process. New Groupama Kaskopilot scarf can enroll in a30-day period starting from the date of the policy.
Çak Beşlik 1.2.4 APK
‘’Çakbeşlik’’ her hafta Pazartesi ve Çarşamba canlı yayınlanan,sürpriz hediyeler ile dolu canlı bilgi yarışması.Tum IOS ve Andoridtelefonlarından ücretisiz olarak indirebileceğiniz Çakbeşlik hembilginizi hem de hızınızı ölçüyor. Kullanıcılar her haftayayınlanacak 20 soruya en doğru ve en hızlı cevapları vererek Cumagünü yayınlanacak sıralamda üst sıralara tırmanabilecek ve haftadasadece 5 dakikalarını ayırarak sürpriz hediyeleri kazanma şansınıyakalayabilecekler.Ayrıca her yarışmada sorduğumuz bonus soruyudoğru cevaplayıp haftanın kazananı olmak için Bizi sosyal medyahesaplarından takip edip ipuçlarını yakalayabilirsiniz. Unutmayınher hafta yeni bir şans, her pazartesi yeni bir başlangıç!
Loading...